Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektroninis bilietas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Resutas Rodyti pranešimą
    Beje, o ar jau veikia el. bilietai ir kitose miestuose (t.y. pvz. Vilniečio kortelė Kaune)?
    Neveikia ir neveiks. Vilniečio kortelę įmanoma apjungti nebent su Klaipėda, bet neaišku, kada tai bus.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
      Neveikia ir neveiks. Vilniečio kortelę įmanoma apjungti nebent su Klaipėda, bet neaišku, kada tai bus.
      Iš vairuotojų girdėjau, kaip jie savo akimis matė aktyvuotą Vilniečio kortelę Kaune /\ Iš lempos tikrai neištraukiu šios informacijos, ji yra oficiali
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Iš vairuotojų girdėjau, kaip jie savo akimis matė aktyvuotą Vilniečio kortelę Kaune /\ Iš lempos tikrai neištraukiu šios informacijos, ji yra oficiali
        Aš irgi galiu pripasakoti tokių istorijų...
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Dabar neberandu informacijos, bet seniau tikrai skaičiau info, kad norint Kaune naudotis Vilniaus arba Klaipėdos elektroniniais bilietais, reikia juos užregistruoti, atvykus į Autrolio būstinę.

          Comment


            Gal galite pagelbėti su vilniečio kortele?
            Jau keli mėn naudoju ją, bet man sunku suvokti, kaip su galiojimo terminu. Jeigu aš papildžiau lapkričio trečią, o aktyvavau lapkričio penktą, tai iki kada man ji galioja? Rytoj aš vėl turiu ją pildyt ar ne?

            Comment


              Atrodo galioja 30 d. nuo aktyvavimo dienos. Bet kokiu atveju pridek prie komposterio ir tau parodys iki kada galioja.
              ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

              Comment


                Ačiū.

                Comment


                  Paprasčiau galima užsiregistruoti e.vilniusticket.lt, kur rodys galiojimo laiką ir visą aktyvavimo istoriją
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Paprasčiau galima užsiregistruoti e.vilniusticket.lt, kur rodys galiojimo laiką ir visą aktyvavimo istoriją
                    Arba turint smartphoną parsisiųsti "Busai Vilnius" programėlę, ten įvesti savo vilniečio kortelės numerį ir matysis iki kada galioja.

                    Comment


                      Taip, Vilnius Ticket programėlė man taip ir neveikia iki šiol -"bad user name". Bet užtai "Busai Vilnius" tikrai super ! Veikia puikiai.
                      https://play.google.com/store/apps/d...e.busaivilnius
                      Gaila, bet jokios Vilnius Ticket programėlės iOS iki šiol neradau, nebent kas padėtų atrasti. Kita labai reikalinga paslauga būtų Vilnius Ticket sąskaitos papildymas tiesiai iš programėlės. Na gal kada užaugsim ir iki to. Visų pirma, aišku, kad ta Elektroninio bilieto sistema, tik paleista jau yra beviltiškai pasenusi su savo Windows CE sistema.

                      Comment


                        Parašė vilnews Rodyti pranešimą
                        Gaila, bet jokios Vilnius Ticket programėlės iOS iki šiol neradau
                        Ką tik išėjo maršrutai.lt iOS'ui, gal ten yra ar galima paprašyti, kad padarytų?
                        Visų pirma, aišku, kad ta Elektroninio bilieto sistema, tik paleista jau yra beviltiškai pasenusi su savo Windows CE sistema.
                        Nors man Win CE irgi nepatinka, bet dėl to ji nėra taip jau beviltiškai pasenusi - tai yra tik terminalai, kai pats valdymo softas gali būti parašytas kitai sistemai ir veikia serveriuose.

                        Comment


                          Ne, maršrutai.lt iOS'ui nėra Vilnius Ticket, kaip nėra ir Androide. Paprašyti visada galima , tik kas paprašys ?

                          Comment


                            Bet kas, kam tai aktualu, kad ir jų FB, bug report sistemoj ir pan.

                            Comment


                              Buvo Facebook berods užklausimas kokios funkcijos labiausiai reikėtų. Ten žmonės daugiausiai ir rašė, kad bilieto tikrinimo. Tad manau jiems tikrai tas dalykas žinomas (čia apie maršrutai.lt kalbu)

                              Comment


                                Klausimas: ar man vienam Kauno el. bilieto portale kvt.lt nerodo bilieto naudojimo istorijos ir išsamios informacijos?

                                Balansas lyg ir teisingas, bet rodo tik operacijų kiekį, o kur/kada/kokiu maršrutu buvo naudotas el. bilietas ne. Anksčiau tokią informaciją rasdavau.

                                Comment


                                  Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
                                  Galiu patvirtinti, kad nuo rugsėjo bus pridėta funkcija papildyti Vilniečio kortelę internetu norima pinigų suma, bet nepasirenkant konkretaus bilieto.
                                  kurio rugsėjo?

                                  Comment


                                    Ar neketinama i Vilniecio kortele itraukti LG marsruto Stotis-Naujoji Vilnia ir Stotis-Oro uostas?

                                    Comment


                                      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                      Ar neketinama i Vilniecio kortele itraukti LG marsruto Stotis-Naujoji Vilnia ir Stotis-Oro uostas?
                                      Oficialių pranešimu apie tai nebuvo. Bet vis dažniau apie tai užsimenama.

                                      Comment


                                        Parašė Resutas Rodyti pranešimą
                                        Oficialių pranešimu apie tai nebuvo. Bet vis dažniau apie tai užsimenama.
                                        Gal zinote, ka dar ketinama susieti su Vilniecio kortele?
                                        Kaip pvz. sezono metu veikianti prieplauka Neries upeje?
                                        Dviraciai, elektriniai paspirtukai...?
                                        Juk visa tai priklauso SI "Susisiekimo paslaugos".

                                        Comment


                                          Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                          Gal zinote, ka dar ketinama susieti su Vilniecio kortele?
                                          Kaip pvz. sezono metu veikianti prieplauka Neries upeje?
                                          Dviraciai, elektriniai paspirtukai...?
                                          Juk visa tai priklauso SI "Susisiekimo paslaugos".
                                          Dviračiai jau yra susieti su Vilniečio kortele. Tiesa, jiems negalioja standartiniai VT bilietai, o reikia pirkti atskirus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X