Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektroninis bilietas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Dviračiai jau yra susieti su Vilniečio kortele. Tiesa, jiems negalioja standartiniai VT bilietai, o reikia pirkti atskirus.
    Kas dar yra susieta/siejama/tikslinga susieti?

    Comment


      Nežinau ar jau veikia, bet turi būti galimybė atsiskaityti už parkingą Vilniečio kortele.

      Neries prieplaukose šiuo metu tokio, kaip viešojo transporto ir nėra, taigi nėra ir galimybės naudoti el. bilieto.

      El. dviračiai tikrai įdomu, ar yra suderinti su el.bilietu?
      Paskutinis taisė Resutas; 2014.01.15, 09:30.

      Comment


        Elektroninis bilietas įgauną dar vieną "veidą". Kuriama naujoji m.Ticket sistema. Bilieto pirkimas išmaniuoju telefonu. Taigi bus galimybė neturėti plastikinės vilniečio kortelės.

        http://m-transportas.lt/lt/m-transport/m.Ticket/

        Važiuoki viešuoju transportu turėdamas išmanųjį telefoną. Jau greitai pristatysime paslaugą - viešojo transporto bilietas Jūsų mobiliajame telefone. Parsisiuntus programą m.Ticket, bilietą bus galima įsigyti Jums patogiu metu ir gauti tiesiogiai į telefoną.

        Daugiau informacijos apie šią paslaugą jau greitai.

        Comment


          Beje, ar yra atskira tema apie taksi ?

          Comment


            Parašė vilnews Rodyti pranešimą
            Beje, ar yra atskira tema apie taksi ?
            Taip, yra: http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=13487

            Kartais pravartu pasižiūrėti temų rodyklę skilties temų sąrašo viršuje
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Man tai įdomu, kada kas nors prisivers padaryti galimybę pirkti bilietus per Vilniečio kortelės app'są. Dabar, programėlė yra, o iš jos beveik jokios naudos - tik kad likutį sužinot.
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                Man tai įdomu, kada kas nors prisivers padaryti galimybę pirkti bilietus per Vilniečio kortelės app'są. Dabar, programėlė yra, o iš jos beveik jokios naudos - tik kad likutį sužinot.
                Iš tiesų keista. m.Ticket programėlė bus iš esmės dubliuojanti dabar esančią programėlę. Bet gal jie ketina dabartinę "išmesti" ir vietoj jos pristatyti m.Ticket? Galų gale, gal m.Ticket yra ta pati programėlė, tik kitaip vadinasi?

                Comment


                  Ne, tai visai kita programėlė ir visai kiti kūrėjai. Beje, Vilnius Ticket programa niekam tikusi, aš ją ištryniau. Nežinau ar m.Ticket leis pirkti bilietus, bet žinau, kad bilieto pirkimas gali atsirasti kitoje su mokejimais susijusioje programėlėje.

                  Comment


                    Parašė vilnews Rodyti pranešimą
                    Ne, tai visai kita programėlė ir visai kiti kūrėjai. Beje, Vilnius Ticket programa niekam tikusi, aš ją ištryniau. Nežinau ar m.Ticket leis pirkti bilietus, bet žinau, kad bilieto pirkimas gali atsirasti kitoje su mokejimais susijusioje programėlėje.
                    Citata iš jų pateiktos info:

                    Parsisiuntus programą m.Ticket, bilietą bus galima įsigyti Jums patogiu metu ir gauti tiesiogiai į telefoną.

                    Comment


                      Sveiki,
                      Ar galima Kaune papildyti vilniečio kortą?

                      Comment


                        Įmanoma, tačiau Tau reiktų atvykti į UAB "Autrolis" patalpose esantį kortelių aptarnavimo punktą ir užregistruoti kortelę.

                        Comment


                          Galima nors ir antarktidoje, jei turi prieigą prie interneto .

                          Comment


                            O iš esmės kokia situacija su suderinamumu tarp el. bilietu Kauna, Vilniuje, Klaipėdoje, Druskininkuose?

                            Comment


                              Kiek žinau, tai Kauno ir Druskininkų el.bilietas susietas tarpusavyje - tiek su vienu, tiek su kitu galima važinėti ir Kaune ir Druskininkuose.
                              Anksčiau, kai Vilniuje buvo "el.bilieto kortelė", tai buvo galima su ja važinėti Klaipėdoje.
                              O šiaip autobusų/troleibusų parkuose yra skelbimai, kad galima Kaune su kitų miestų kortelėmis važinėt, tik reikia juos sistemoje užregistruoti (pvz Islandijos pl. 14)
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Kiek žinau, tai Kauno ir Druskininkų el.bilietas susietas tarpusavyje - tiek su vienu, tiek su kitu galima važinėti ir Kaune ir Druskininkuose.
                                Anksčiau, kai Vilniuje buvo "el.bilieto kortelė", tai buvo galima su ja važinėti Klaipėdoje.
                                O šiaip autobusų/troleibusų parkuose yra skelbimai, kad galima Kaune su kitų miestų kortelėmis važinėt, tik reikia juos sistemoje užregistruoti (pvz Islandijos pl. 14)
                                Tai ta "Vilniecio kortele" tik pavadinimu "Vilniecio"? Ja galima naudoti visoje Lietuvoje, kur yra el. bilieto sistema?

                                Comment


                                  Vilniaus transporto bilietų laukia permainos
                                  http://www.delfi.lt/verslas/transpor....d?id=63814276

                                  m.Ticket turėtų atitikti visas vilniečio kortelės funkcijas ir netgi daugiau. Numatoma galimybė išmaniuosiuose telefonuose vienu metu naudoti skirtingų rūšių bilietus – vilniečio kortelė tokios galimybės nesuteikia.

                                  Comment


                                    puikios naujienos, aš seniai apie tokį dalyką svajojau! Tik man kilo klausimas: jei dabar kontrolei patikrinus Vilniečio kortelėje esantis bilietas yra baigęs galioti, ar nepapildytas, tai kontrolierius paima ir negražina kortelės, kol neišrašo baudos. Tai ar jie lygiai taip pat atiminės ir telefonus??

                                    Dar labai įdomu kokiu pagrindu veiks ta programėlė, būtų puiku, jei veiktų NFC technologijos pagrindu, deja iPhone jos nepalaiko, tad mažai šansų...

                                    Comment


                                      Parašė kalabacharka Rodyti pranešimą
                                      puikios naujienos, aš seniai apie tokį dalyką svajojau! Tik man kilo klausimas: jei dabar kontrolei patikrinus Vilniečio kortelėje esantis bilietas yra baigęs galioti, ar nepapildytas, tai kontrolierius paima ir negražina kortelės, kol neišrašo baudos. Tai ar jie lygiai taip pat atiminės ir telefonus??

                                      Dar labai įdomu kokiu pagrindu veiks ta programėlė, būtų puiku, jei veiktų NFC technologijos pagrindu, deja iPhone jos nepalaiko, tad mažai šansų...
                                      Daryčiau spėjimą, kad programėlė generuos kokį qr ar bar kodą, kurį nuskaityti turės kontrolieriai. Kitaip nematau, kaip dar galima būtų patikrinti bilieto galiojimą.

                                      Comment


                                        Kilo man klausimas: kaip, žmogui neturinčiam kortelės (palikus namie, pvz), patikrinti kontrolei bilietą per telefoną, jeigu jis yra išsikrovęs? Aišku, dabartiniai išmanieji mėgsta greitai išsikrauti
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment



                                          Vilniečio kortelė keliasi į išmaniuosius telefonus. Kaip tai atrodys?




                                          http://www.delfi.lt/mokslas/technolo....d?id=63864778

                                          Manau bus pati rimčiausia programėlė, ir visi marsrutai.lt (ypač po atnaujinimo), ebus ir t.t. eis į pavėsį.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X