Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektroninis bilietas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žymėtis būtina, nes taip vykdoma keleivių apskaita. Jei nesižymėsit, transporto skyrius nutars, kad nėra keleivių ir autobusų visiškai nebereikia. Čia apie Kauną.

    Comment


      Parašė keleivinis Rodyti pranešimą
      Klaipėdoje privaloma atsižymėt bilietą, nesvarbu, ar kartinis ar terminuotas. Ir Briedis gali neskleist nesąmonių.
      Teoriškai. O praktiškai? Glausk neglaudęs, niekas nuo to nepasikeis. Kontrolė tik patikrina ar bilietas papildytas. Gali sakyti kad ten statistikos vedamos kokios tai. Tik jų jau seniai KKT neskelbia. Tad kodėl keleivis, turėdamas terminuotą bilietą, turi jį žymėtis? Taip tik gaištamas laikas tų keleivių, kurie turi kartinius ir nori juos atsižymėti. Vairuotojai irgi visi iki 1 padėję ant keleivių bilietų kontrolės. Taip kad nesąmonių neskleidžiu.
      Paskutinis taisė Briedis; 2016.09.23, 21:09.

      Comment


        Parašė disident Rodyti pranešimą
        Žymėtis būtina, nes taip vykdoma keleivių apskaita. Jei nesižymėsit, transporto skyrius nutars, kad nėra keleivių ir autobusų visiškai nebereikia. Čia apie Kauną.
        Bloga sistema. Keleivių skaičiavimui reikalinga speciali įranga, o ne elektroninis bilietas. Na arba esant reikalui pasodinti autobuse žmogų kuris žymėtųsi kiek kur įlipo/išlipo.

        Comment


          Keleivių skaičiavimui tinka elektroninis bilietas, kurį reikia žymėti kiekvieną kartą įlipant. Taip, neaišku, kokioje stotelėje keleivis išlipa, bet tai efektyviausia ir tiksliausia apskaitos sistema. O visokios kitokios sistemos tarpduryje nėra tikslios, nes vienu metu lipant ir išlipant keleiviams pro duris, jos negali atskirti, kiek žmonių įlipa ar išlipa.

          Comment


            Parašė disident Rodyti pranešimą
            Žymėtis būtina, nes taip vykdoma keleivių apskaita. Jei nesižymėsit, transporto skyrius nutars, kad nėra keleivių ir autobusų visiškai nebereikia. Čia apie Kauną.
            taip būtent taip ir retinami ar dažninami vienu ar kitu laiko metu grafikai jie mato tik atsižymėjusių keleivių kiekį o ne kiek realiai yra. Todėl ir tokie reti grafikai yra

            Comment


              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
              Kaune tas prielietimas tik tam, kad aktyvuot, o kitais kartais tik dėl statistikos keleivių. Aš asmeniškai tyngiu traukinėt ir nesižymiu kiekviena karta. Kontrolieriai vistiek mato tik ar galioja ir nuolaida jai yra.
              Esi didelis viešojo transporto entuziastas ir nesupranti kam reikia atsižymėti, jei net ir turi mėnesinį bilietą. Manau, kad yra nagrinėjami keleivių srautai ir reguliuojami maršrutai pagal tai. O va tokio tinginio kaip tu nemato sistemoje. Jeigu visi 50 keleivių nesižymėtų pastoviai važiuojančių tuo pačiu maršrutu, tai manau po metų neliktų to maršruto. O ir beje kaip tada įleidžia vairuotojas-kontrolierius tave į autobusą?
              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

              Comment


                Parašė booraz Rodyti pranešimą
                Esi didelis viešojo transporto entuziastas ir nesupranti kam reikia atsižymėti, jei net ir turi mėnesinį bilietą. Manau, kad yra nagrinėjami keleivių srautai ir reguliuojami maršrutai pagal tai. O va tokio tinginio kaip tu nemato sistemoje. Jeigu visi 50 keleivių nesižymėtų pastoviai važiuojančių tuo pačiu maršrutu, tai manau po metų neliktų to maršruto. O ir beje kaip tada įleidžia vairuotojas-kontrolierius tave į autobusą?
                todėl kad turbūt šoka vos atsidarius vidurinėms ar galinėms durim

                Comment


                  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                  Teoriškai. O praktiškai? Glausk neglaudęs, niekas nuo to nepasikeis. Kontrolė tik patikrina ar bilietas papildytas. Gali sakyti kad ten statistikos vedamos kokios tai. Tik jų jau seniai KKT neskelbia. Tad kodėl keleivis, turėdamas terminuotą bilietą, turi jį žymėtis? Taip tik gaištamas laikas tų keleivių, kurie turi kartinius ir nori juos atsižymėti. Vairuotojai irgi visi iki 1 padėję ant keleivių bilietų kontrolės. Taip kad nesąmonių neskleidžiu.
                  Man patinka tavo logika. Nesižymėti bilieto vien dėl to, kad KKT viešai neskelbia stotelių statistikos...

                  Comment


                    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                    Man patinka tavo logika. Nesižymėti bilieto vien dėl to, kad KKT viešai neskelbia stotelių statistikos...
                    niekas nesižymi ir po to verkšlena kodėl autobusai važiuoja po 1 ar po 2 į valandą.
                    Yra planuos kad nesvarbu koks bus bilietas būtina bus jį žymėtis tik tada bus galiojantis. Šiaip ir dabar nepasižymėjus bilieto ir įvykus kokiam įvykiui susižeidus ar kaip kitaip iš draudimo negausi jokios išmokos ir dar reikia internetu bilietą užsiregistruoti savo vardu.
                    o kaip sakai kad vairuotojai dėję ant kontrolės yra didelė tiesa nes labai maži pinigai už tai gaunami nuo pilno 80 centų bilieto apie 5 centai į kišenę.
                    Paskutinis taisė egiscrypth; 2016.09.24, 15:18.

                    Comment


                      Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                      Man patinka tavo logika. Nesižymėti bilieto vien dėl to, kad KKT viešai neskelbia stotelių statistikos...
                      Aš sakiau, kad vien dėl to jo nesižymiu? Su teksto suvokimu problemos.

                      Ar tu įsivaizduoji, jeigu visi taip sąžiningai žymėtųsi, kiek autobusas užsistovėtų stotelėje? Tie pasenę skaitytuvai tik po 3-5 sekundžių supypsi. O į autobusą sulipti reikia pro priekines duris, kur atidaroma dažniausiai tik viena varčia. O spręsti apie keleivių skaičių maršrute vien tik pagal elektroninio bilieto atsižymėjimus yra kvaila. Būna stotelė, kur visi įlipa tik su elektroniniais, būna, kad tik su popieriniais. Ir ką tada? Naikinam maršrutą?

                      Comment


                        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                        Aš sakiau, kad vien dėl to jo nesižymiu? Su teksto suvokimu problemos.

                        Ar tu įsivaizduoji, jeigu visi taip sąžiningai žymėtųsi, kiek autobusas užsistovėtų stotelėje? Tie pasenę skaitytuvai tik po 3-5 sekundžių supypsi. O į autobusą sulipti reikia pro priekines duris, kur atidaroma dažniausiai tik viena varčia. O spręsti apie keleivių skaičių maršrute vien tik pagal elektroninio bilieto atsižymėjimus yra kvaila. Būna stotelė, kur visi įlipa tik su elektroniniais, būna, kad tik su popieriniais. Ir ką tada? Naikinam maršrutą?
                        pvz koks nors autobusas išvažiuoja 7:10 7:30 ir 7:50 paimami viso maršruto bendras keleivių kiekis daleiskim 250 keleivių reiškiasi užtenka 3 autobusų į valandą jei keleivių tik 150 tada jau mažintų iki 2 ir t.t.
                        mano galvą tas žymėjimasis yra labai svarbus pvz dirbtum naktiniam klube apsauginiu ir niekas nerodydamas dokumento ar yra pilnametis eitų tau nieko nerodydamas.
                        dabar niekas nekreipia dėmesio į tą grafiką į atsilikimą jei užsivėluoja 10 min tai tiek ir išvažiuoja vėliau į sekantį reisą.

                        Comment


                          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                          pvz koks nors autobusas išvažiuoja 7:10 7:30 ir 7:50 paimami viso maršruto bendras keleivių kiekis daleiskim 250 keleivių reiškiasi užtenka 3 autobusų į valandą jei keleivių tik 150 tada jau mažintų iki 2 ir t.t.
                          mano galvą tas žymėjimasis yra labai svarbus pvz dirbtum naktiniam klube apsauginiu ir niekas nerodydamas dokumento ar yra pilnametis eitų tau nieko nerodydamas.
                          dabar niekas nekreipia dėmesio į tą grafiką į atsilikimą jei užsivėluoja 10 min tai tiek ir išvažiuoja vėliau į sekantį reisą.
                          Tai vien tik pagal elektroninių bilietų žymėjimą sprendžia, kiek važiuoja keleivių? Kelis kartus pasodinti į autobusą žmogų, kuris paskaičiuotų keleivius, neįmanoma?

                          Vairuotojai į grafikus nekreipia dėmesio, o keleiviai nekreipia dėmesio į bilieto žymėjimą. Lygybė? Lygybė.

                          Comment


                            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                            Tai vien tik pagal elektroninių bilietų žymėjimą sprendžia, kiek važiuoja keleivių? Kelis kartus pasodinti į autobusą žmogų, kuris paskaičiuotų keleivius, neįmanoma?

                            Vairuotojai į grafikus nekreipia dėmesio, o keleiviai nekreipia dėmesio į bilieto žymėjimą. Lygybė? Lygybė.
                            nežinau ar galima čia skaityt kaip lygybė. Tiesiog toks vidinis vairuotojų streikas nes už tas minutes prarastas užsivėlavus vairuotojams nemokami pinigai todėl ir nekreipiamas dėmesys ar jau laikas išvažiuot atlaukia pagal grafiką tas numatytas daleiskim 5 ar 8 ar 10 minučių.
                            o tas žmogelis kuris buvo sugalvojęs bausti vairuotojus už vėlavimą dabar yra paduotas į teismą.

                            Comment


                              Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                              o esi taip įsitikinęs kad saugiai pasieksi kelionės tikslą? nebus avarijos? kad nesiregistruoji prie to autobuso?
                              o kad būtina bus žymėtis nesvarbu koks ar nuolatinis ar pinigais papildytas yra planuose jau.
                              Pasitikiu Kauno vairuotojais
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Briedi, atrodo, kad nevažinėji autobusais Klaipėdoje. Nes aš kiek matau, tai visi (na, beveik 90 proc.) - nesvarbu, ar kartiniais, ar terminuotais glaudžia prie komposterio korteles. Jei didelė eilė, žmonės pereina į salono vidurį prie laisvo komposterio.
                                KlAP'e yra keletas vairuotojų, kurie atidžiai žiūri, ar žmonės atsižymi bilietus, teko pačiam susidurt. Privatininkams nusispjaut.

                                Comment


                                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                  Pasitikiu Kauno vairuotojais
                                  o pačių autobusų tragiška tech būkle irgi?

                                  Comment


                                    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                    o pačių autobusų tragiška tech būkle irgi?
                                    Kauno mąstais gal ir tragiška kažkas, bet žinokit, kad sostinėje su tuo yra kur kas prasčiau. Tuo tarpu siūlau jums kasdien pranešinėti, su kokiu autobusu dirbsit, kad niekas netyčia su jumis nevažiuotų, nes:
                                    a) pasens ir numirs, kol vilksitės;
                                    b) pateks į avariją ir rimtai susižeis.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Kauno mąstais gal ir tragiška kažkas, bet žinokit, kad sostinėje su tuo yra kur kas prasčiau. Tuo tarpu siūlau jums kasdien pranešinėti, su kokiu autobusu dirbsit, kad niekas netyčia su jumis nevažiuotų, nes:
                                      a) pasens ir numirs, kol vilksitės;
                                      b) pateks į avariją ir rimtai susižeis.
                                      tam ir yra pasirinkimas jei nepatinka kaip veža galima išlipt ir palaukt sekančio gal geriau ar greičiau veš ir kam čia skleist nepasitenkinimą?

                                      beje rimtai buvo nusivertė boba ir neturėjo bilieto tai iš jos už nutrauktą maršrutą (praradau apie 3 valandas darbo) gavau kompensaciją 65 litų (tiksliau išsireikalavau teismo keliu).
                                      Paskutinis taisė egiscrypth; 2016.09.25, 11:12.

                                      Comment


                                        Parašė keleivinis Rodyti pranešimą
                                        Briedi, atrodo, kad nevažinėji autobusais Klaipėdoje. Nes aš kiek matau, tai visi (na, beveik 90 proc.) - nesvarbu, ar kartiniais, ar terminuotais glaudžia prie komposterio korteles. Jei didelė eilė, žmonės pereina į salono vidurį prie laisvo komposterio.
                                        KlAP'e yra keletas vairuotojų, kurie atidžiai žiūri, ar žmonės atsižymi bilietus, teko pačiam susidurt. Privatininkams nusispjaut.
                                        O aš matau, kad bilietus žymisi čiut daugiau nei pusė įlipančių, visi kiti lyg niekur nieko praeina.

                                        Nekart buvau patekęs į situaciją, kai pareigingas keleivis, norėdamas atsižymėti bilietą, kiek užtrunka prie skaitytuvo. Įlaipinimas į autobusą susistabdo, tada jau pats vairuotojas paragina nesižymėti, sako, kad arba skaitytuvai neveikia, arba "nežymėk, kontrolės nebus" (taip, būtent taip kartą buvo pasakyta).

                                        Tiesa, buvau kartą pats užsitraukęs riebaus paršo iš KlAPo nemalonę, kai įlipau ir neatsižymėjau (buvau vienintelis įlipantis).

                                        Comment


                                          Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                          O aš matau, kad bilietus žymisi čiut daugiau nei pusė įlipančių, visi kiti lyg niekur nieko praeina.

                                          Nekart buvau patekęs į situaciją, kai pareigingas keleivis, norėdamas atsižymėti bilietą, kiek užtrunka prie skaitytuvo. Įlaipinimas į autobusą susistabdo, tada jau pats vairuotojas paragina nesižymėti, sako, kad arba skaitytuvai neveikia, arba "nežymėk, kontrolės nebus" (taip, būtent taip kartą buvo pasakyta).

                                          Tiesa, buvau kartą pats užsitraukęs riebaus paršo iš KlAPo nemalonę, kai įlipau ir neatsižymėjau (buvau vienintelis įlipantis).
                                          todėl ateityje turėtų būti lėtinami maršrutai kad vairuotojai turėtų laiko patikrinti ar visi atsižymi bilietus. Manau menkas yra priedas vairuotojams už priskirtą kontrolę daugiau mokėtų tai visi žiūrėtų. Šiuo metu apie 50 eurų tik gaunama

                                          Comment

                                          Working...
                                          X