Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektroninis bilietas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Beje, turbūt jau daug kas pamiršo, kad vienkartinius popierinius talonus turėjo pardavinėti tik iki rugpjūčio kažkurios dienos, todėl daug kas išsigandę prisipirko. Ir tik paskui, nesisekant su e-bilietu ir artėjant rinkimams, Zuokas leido popierinius pardavinėti iki naujų metų.

    Comment


      Nuo rugpjūčio iki gruodžio pabaigos daug laiko ir kas jau prisipirko tų bilietų, dauguma jų seniausiai panaudojo. Niekas nepirko jų kelių šimtų iš karto. Taip kad nereikia virkauti dėl tų kelių bilietų, kurie kam nors liks nepanaudoti. Arba panaudokite - dar yra laiko. Atiduokite šeimos nariams, jei patys negalėsite panaudoti.

      Comment


        Cituoju atsakymą iš SĮ „Susisiekimo paslaugos“ facebook puslapio

        SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Šiuo metu yra svarstoma dėl vienkartinių bilietų pratęsimo. Sekite informaciją mūsų facebook puslapyje arba www.vilniusticket.lt
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Pasitikrinti, ar Vilniečio kortelėje esantis bilietas aktyvintas, galima ir internetu

          Comment


            Puikios žinios. Pamažu elektroninis bilietas tampa patogiai naudojama paslauga.

            Comment


              Parašė sleader Rodyti pranešimą
              Puikios žinios. Pamažu elektroninis bilietas tampa patogiai naudojama paslauga.
              Man ta sistema gryba parode

              Comment


                Grybauja sistema. Rodo:

                E. piniginės likutis 0,00 Lt Atnaujinti

                Likutis rodomas datai: 2012.08.29 15:03
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Man tai normaliai viską rodo, nors data tai išties ne šiandienos:

                  E. piniginės likutis 5,00 Lt Atnaujinti

                  Likutis rodomas datai: 2012.09.02 14:14
                  Puslapis neišbaigtas, dauguma funkcijų neveikia. Viskas kaip ir su pačiu e.bilieto diegimu, bet bent matosi šioks toks postūmis link galutinio rezultato.

                  P.S. kaip supratau, likutis rodomas tai datai, kada buvo atlikta paskutinė operacija su E.pinigine. Aš tą dieną įsigijau kortelę ir pasipildžiau 5 litais.
                  Paskutinis taisė sleader; 2012.12.17, 21:10.

                  Comment


                    Parašė sleader Rodyti pranešimą
                    Man tai normaliai viską rodo, nors data tai išties ne šiandienos:



                    Puslapis neišbaigtas, dauguma funkcijų neveikia. Viskas kaip ir su pačiu e.bilieto diegimu, bet bent matosi šioks toks postūmis link galutinio rezultato.

                    P.S. kaip supratau, likutis rodomas tai datai, kada buvo atlikta paskutinė operacija su E.pinigine. Aš tą dieną įsigijau kortelę ir pasipildžiau 5 litais.
                    Teoriskai rytoj turetu atsinaujinti.

                    Comment


                      Man apskritai neleidžia užsiregistruoti, nes atseit kortelės numeris jau užregistruotas.

                      Comment


                        Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
                        Man apskritai neleidžia užsiregistruoti, nes atseit kortelės numeris jau užregistruotas.
                        Galbūt kažkas registruodamasis suklydo ir netyčia įrašė tamstos kortelės numerį.

                        Šiaip čia slypi didelė problema. Juk kortelių numeriai eina iš eilės. Taigi koks nors, neturintis ką veikti piktavalis gali imti ir registruoti visas iš eilės korteles, naudodamas skirtingus el. pašto adresus. Taip tikrieji kortelių savininkai negalės pasinaudoti paslaugomis.

                        Tokiems dalykams išvengti, turėjo ant kortelių išspausdinti papildomą kodą, kurį registruojantis reikėtu įvesti kartu su kortelės numeriu.

                        Comment


                          Popieriniai bilietai Vilniaus autobusuose ir troleibusuose galios dar pusmetį

                          Planavusi jau nuo naujųjų metų nebeturėti popierinių viešojo transporto bilietų, Vilniaus savivaldybė persigalvojo. Vienkartiniai bilietai galios iki birželio 30 dienos ir jų kaina išliks ta pati – 2 Lt.
                          "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                          Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                          Adam Mickiewicz

                          Comment


                            Nesugeba elektroninio bilieto įdiegti, o svaigsta apie tramvajų...

                            Comment


                              Čia jie bukiems žmonėms pataikauja, ar nesukuria normalios sistemos?
                              (aš ne iš Vilniaus, klausimas ne retorinis)
                              Kodėl nepadaro taip ramiai, kaip Kaune?

                              Comment


                                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                Čia jie bukiems žmonėms pataikauja, ar nesukuria normalios sistemos?
                                (aš ne iš Vilniaus, klausimas ne retorinis)
                                Kodėl nepadaro taip ramiai, kaip Kaune?
                                Gal labiau pataikauja. Nors yra taisytinų dalykų, bet sistema veikia.

                                Comment


                                  Kaune 07-01 panaikino popierinių bilietų pardavimą, o 09-01 užklijavo skyles komposteriuose. Viskas. Problemų 0.

                                  Comment


                                    Kagi, nors esu uzkietejes automobilistas, bet ir man teko pasinaudoti Vilniaus vt, kai mano auto sugedo
                                    Galejau nusipirkti senaji popierini bilieta, kuris butu zymiai pigiau, taciau idomumo delei bei ziurint i ateiti, nusipirkau "Vilniecio kortele". Eidamas nuo VCUP uzsukau i kioska prie pozemines perejos- buvo ~12.45, o mano autobusas 52A turejo isvykti 13.00. Kioske lentele: nedirbs iki 13.00 :S Nepasiseke - einame toliau, si karta i Europa. Prie viduje esancio kiosko lauke keli zmones. Po poros minuciu jau atejo ir mano eile. Mazdaug per 1.5min jau turejau papildyta kortele savo rankose. Ypac keista pasirode tai, jog korteles nepapildant, kaip suprantu, pirkti negali - perki koretele,- turi iskart ir papildyt. Taciau atskirai musa ceki paciai kortelei, bei skaiciuoja pinigus ir graza, bei atskirai ja pildo... Juk gaistamas laikas!..
                                    Mazdaug 12.52 jau laukiu stoteleje. Autikas pagal grafika neatvaziavo, visas susalau bo vejas tikrai zvarbus, o pasislepti stoteleje neina - ji pilna. Autikas pavelavo 15min. Zmoniu nedaug. Priesais mane keleivis pasizymi popierini bilietuka. As vienintelis - el.bilieta Beje, labai jau trumpai parodoma informacija priglaudus bilieta prie komposterio, nors signalas buvo. Antra karta priglaudus ir laikant - buvo galima paziureti informacija koks bilietas aktyvuotas...
                                    Vaziuoju susinervines ir susales, viduje eina garai kvepuojant - taigi greit nesusilsi. Galvoje sukasi, jog tokiu oru tiek vieluojant, turint oumeny, jog sis marsrutas kursuoja kas ~47min, Vilniaus transportas ne tik kad turetu karstos kavos nemokamai duot, bet ir nuvezt nemokamai. Juk tai paslauga...kurios jie tinkamai nesuteike...
                                    Bet tema ne apie tai... Vaziuodamas iki BIG'o stebejau kiek kokiu bilietuku zymisi keleiviai. Taigi, per 15min. vaziavimo el. bilieta pasizymejau tik as Ir dar du keleiviai pasizymejo popierinius. Kiti keleiviai, nors autobusas buvo apypilnis, nezymejo bilietu. Taigi, arba jie visi turejo menesinius bilietus, arba turime daug zuikiu
                                    Mano manymu nebereikia tempti gumos su popieriniu bilietu galiojimu, kaip tai yra daroma dabar - pratestas galiojimas dar pusmeciui. Tokiu tempu tikrai nepavyks pereiti prie el. bilieto...arba bent jau reiktu suvienodinti kainas.
                                    O nuo saves galiu pasakyti, jog vt deja, su el.bilietu ar be jo, man kolkas neatstos nuosavos auto - ir silciau, ir labiau laiku nukeliauji ten kur reik net per kamscius...

                                    P.S.: paziurejau isreklamuota el.bilieto svetaine su "daugybe" f-ju:
                                    informacija veluoja. Gal ji veluoja ir visoje sistemoje - todel gal ir nesiaktyvuoja menesiniai bilietai kartais? Mano per pietus pirktas bilietas vakare sistemoje dar rodomas kaip:
                                    Valid period tickets: Update
                                    Balance EP: 0,00 Lt Update
                                    Balance as on: 0001.01.01 00:00
                                    Transactions
                                    Visos nuorodos, ar beveik visos, siame puslapyje veda i ta pati vaizda T.y. paspaudus tiek servisus, tiek transakcijas tiek ir kitus punktus - nieko nesikeicia.
                                    Dar idomu, jog sistema ne tik kad ne lietuviu kalba, nors skirta butent Lietuvai, bet ir vienu metu keliu kalbu: Anglu, biski Lietuviu bei biski Lenku


                                    Tikiuosi nepabodo skaityti tokio ilgo posto ir kam nors buvo bent kiek idomu
                                    Paskutinis taisė ZuluDrag; 2012.12.20, 20:04.

                                    Comment


                                      Beje, labai jau trumpai parodoma informacija priglaudus bilieta prie komposterio, nors signalas buvo. Antra karta priglaudus ir laikant - buvo galima paziureti informacija koks bilietas aktyvuotas...
                                      Reikia priglausti ir laikyti. Tada niekas iš ekrano nedings.

                                      Vaziuoju susinervines ir susales, viduje eina garai kvepuojant - taigi greit nesusilsi. Galvoje sukasi, jog tokiu oru tiek vieluojant, turint oumeny, jog sis marsrutas kursuoja kas ~47min, Vilniaus transportas ne tik kad turetu karstos kavos nemokamai duot, bet ir nuvezt nemokamai. Juk tai paslauga...kurios jie tinkamai nesuteike...
                                      O jeigu nusimesti vartotojiškumo kaukę ir pažiūrėti į realią situaciją? Savivaldybė neskiria pakankamai pinigų autobusų priežiūrai ir remontui, todėl autobusų parkas turi versti per galvą ir leisti į maršrutus viską, kas tik gali važiuoti - juk geriau kai atvažiuoja nors ir "šaldytuvas", bet vis tiek atvažiuoja. O kur dar nežmoniški kamščiai, susidarantys dėl masiškai į centrą prieš šventes traukiančių jūsų kolegų automobilistų (pvz. 40 maršruto autobusai šiandien vėlavo daugiau nei valandą)? Ir kaltas čia, žinoma, Vilniaus viešasis transportas, kuris iš savo milijoninių skolų dar turi kavą keleiviams įteikinėti. Tikrai graudu skaityti tokį atsiliepimą .
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        O jeigu nusimesti vartotojiškumo kaukę ir pažiūrėti į realią situaciją? Savivaldybė neskiria pakankamai pinigų autobusų priežiūrai ir remontui, todėl autobusų parkas turi versti per galvą ir leisti į maršrutus viską, kas tik gali važiuoti - juk geriau kai atvažiuoja nors ir "šaldytuvas", bet vis tiek atvažiuoja. O kur dar nežmoniški kamščiai, susidarantys dėl masiškai į centrą prieš šventes traukiančių jūsų kolegų automobilistų (pvz. 40 maršruto autobusai šiandien vėlavo daugiau nei valandą)? Ir kaltas čia, žinoma, Vilniaus viešasis transportas, kuris iš savo milijoninių skolų dar turi kavą keleiviams įteikinėti. Tikrai graudu skaityti tokį atsiliepimą .
                                        Nesiginciju. Tikrai finansavimas ne tik galetu, bet ir turetu buti normalus. Bet ir norint pritraukti pakankama kieki keleiviu, kad galu gale sunormalizuoti srautus, reikia paslauga padaryti patrauklia. Be finansavimo to deja nebus...
                                        Beje, man vaziuojant kamsciu nebuvo. Vairuotojas nors ir velavo 15min atvykti i BIG stotele, taciau visiskai neskubejo. Stotelese jam kiti autobusai net pypino - gal cia tokia nepasitenkinimo nefinansavimu israiska
                                        O bendai snekant, tai diegiam aukstas technologijas i sfera, kuri pas mus deja tik grimsta gilyn i skolas... Nesugebam vt tinkamai finansuot ir administruot. Jei tinkamai bent administruotu, tai skolos butu mazesnes. Dabar viskas buriama is tirsciu priimant sprendimus, konkursai darbams (siuo atveju ir el. bilietui) yra atrenkami pagal didziausia otkata, visiskai nekreipiant demesio i kokybe... Todel turim tai, ka turim
                                        Gaila, jog nuliudinau savo postu, bet gyvenam kapitalistiniu laikotarpiu - todel jei moku uz paslauga, noriu ja gauti tinkamai. Cia prie komunizmo buvo gerai, kad ir taip kazka gauni Todel kaip pasiklausau daugumos siame forume - komunizmas visiems nepatinka. Taciau pvz. vt situacija vertinate tikrai ne kapitalistiskai

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                          O jeigu nusimesti vartotojiškumo kaukę ir pažiūrėti į realią situaciją? Savivaldybė neskiria pakankamai pinigų autobusų priežiūrai ir remontui, todėl autobusų parkas turi versti per galvą ir leisti į maršrutus viską, kas tik gali važiuoti - juk geriau kai atvažiuoja nors ir "šaldytuvas", bet vis tiek atvažiuoja. O kur dar nežmoniški kamščiai, susidarantys dėl masiškai į centrą prieš šventes traukiančių jūsų kolegų automobilistų (pvz. 40 maršruto autobusai šiandien vėlavo daugiau nei valandą)? Ir kaltas čia, žinoma, Vilniaus viešasis transportas, kuris iš savo milijoninių skolų dar turi kavą keleiviams įteikinėti. Tikrai graudu skaityti tokį atsiliepimą .
                                          Graudu ne parašytas geras postas, o Vilniaus VT būklė. Juokinga, kai valdžia kalba apie žmonių persodinimą iš automobilių į VT, neatsižvelgdama į dabartinę sistemos būklę. Kažkodėl Rygoje, Taline, kur važiavimas apskritai nemokamas, Tartu, ir praktiškai visoje Lenkijoje transportas padorus. Ir gana kalbėti apie trūkstamus pinigus, jų galima gauti, kad ir iš ES fondų. Nėra pas mus dar įprasto vakarietiško mastymo. Ten bendrovė stengiasi dėl keleivio, kitais žodžiais tariant, kliento. O Lietuvoj turi žmogus keliaklupsčiauti ir tikėtis, kad apskritai kas nors atvažiuos, ir nesvarbu, jog autobusas bus pilnas, o viduje pasitiks maloni vėsa taip sakant, džiaukitės, kad apskritai dar jus kas nors veža..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X