Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Jakų žiedo rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Vakaris
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Nea, gražus tas, kas daugumos priimtas kad yra gražus.
    Argi monochromija tai "daugumai" graži - pastaruoju metu beveik visi šalies tiltai ir viadukai (nevardinsiu - pilnas tinklapis) dažomi tik oranžine (vienas forumietis greičiausiai įsižeis ) ir geltona spalva. Kas nori pajusti visą pilną šių spalvų derinio "grožį", siūlau Vilijampolės tiltą Kaune

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kada foto bus? Visgi įdomu kaip ten viskas dabar atrodo.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Reikalavimas irgi yra išmislas.

    Tikiuosi begrybaujant miške iš to pilkumo niekam nuotaikos nepraskraidina iš toli šviečiantis cocacolos butelis, ar čipsų pakelis. Ryškiaspalviai statiniai išsišoka iš aplinkos ir visumoje atrodo kaip šiukšlės. Gražu tai kas natūralu.
    O betonas yra labai natūralu?
    Suprasčiau, jei viadukas medinis ir tuomet visiškai medis uždažomas geltona spalva.
    Paskutinis taisė Lettered; 2010.10.10, 19:45.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    ..Gražu tai kas natūralu.
    Nea, gražus tas, kas daugumos priimtas kad yra gražus.

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Reikalavimas irgi yra išmislas.

    Tikiuosi begrybaujant miške iš to pilkumo niekam nuotaikos nepraskraidina iš toli šviečiantis cocacolos butelis, ar čipsų pakelis. Ryškiaspalviai statiniai išsišoka iš aplinkos ir visumoje atrodo kaip šiukšlės. Gražu tai kas natūralu.

    Komentuoti:


  • Maarko
    replied
    o jūs nepagalvojat, kad tendencija visus naujus viadukus ir tiltus Lietuvoj dažyti ryškiom spalvom gali būti ne šiaip sau kažkoks išmislas - kaip sugalvojau taip ir nudažysiu - o toks reikalavimas??

    Komentuoti:


  • URBANISTAS
    replied
    Parašė dubajus Rodyti pranešimą
    Jums visiems Kaip gali būti gražu geltona spalva tokiam statiniui.
    Beto Tiltra speceliai dažo, kad turėtų vėl darbo po kelių metų , juk dažai neamžini

    Gal gali paaiškinti kame džiaugsmas perdažinėti viaduką garantijos metu?

    Komentuoti:


  • Fanas
    replied
    Tikrą šlykštynę padarė su spalva tiltą. Galbūt aš ne prieš dažymą, bet šita spalva jam tikrai netinka. Visiškas statinio subjaurojimas. Per daug iššaukianti spalva.

    Komentuoti:


  • dubajus
    replied
    Jums visiems Kaip gali būti gražu geltona spalva tokiam statiniui.
    Beto Tiltra speceliai dažo, kad turėtų vėl darbo po kelių metų , juk dažai neamžini

    Komentuoti:


  • URBANISTAS
    replied
    Iš pradžių kai pamačiau tą geltoną spalvą tai pasišlykštėjau, bet dabar geriau pagalvojus, jei visa kita bus pilka, o ši geltona bus kaip kontrastas, tai visai nieko bus....

    Komentuoti:


  • Zosys
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    As irgi uz dazyma, ir taip uztenka pilkumo musu gyvenime.
    ot aš labai sutinku su Jumis. Jūs pasakėt tarsi filosofė. Davai paverskim mūsų gyvenimą "spalvinimo knygele" ir gyvenimas taps gažesnis. Aš irgi už dažymą.

    Komentuoti:


  • Zosys
    replied
    Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
    Jau geriau kilimo raštų fototapetais apklijuotų... [...]

    Betonas yra gražu
    Betonas nėra gražu.

    Vot kilimo raštai, tai čia jo. Dar galima būtų pačius kilimus pakloti požeminėse perėjose, kaip tai daro Ašhabade ar ten Astanoj kur nors, ir kraštais baltas turmėniškas marmuras... O transporto žiedų viduriuos (dėl gražumo) vėliavėlių prikaišiot, tokių su stačiais kotais, įvairiaspalvių (prie sovieto jos būdavo raudonos, žalios ir baltos - nu pagal LTSR vėliavos spalvas; o dabar galima būtų prikaišioti geltonų, žalių ir raudonų). Man ir linksmiau, ir šviežiau taip atrodytų.

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    Aš tai už dažymą, kadangi mano nuomone tikrai gražiau atrodo viskas. Pvz Vilniuje viadukas virš Geležinio Vilko - Ukmergės g. sankryžos nudažytas geltona spalva ir man tikrai patinka kaip atrodo, nes pilkas manau būtų perdaug niūrus, o dabar įneša žaismingumo į bendrą vaizdą.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Pvz. Vilniuje, jei viskas būtų pilka, kur kas niūriau atrodytų.
    http://www.civis.lt/wp-content/uploa...is-300x216.jpg

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    As irgi uz dazyma, ir taip uztenka pilkumo musu gyvenime.

    Komentuoti:


  • sleader
    replied
    Aš irgi pritariu dažymui. Natūralios medžiagos, tarp jų ir betonas - gražu. Tačiau tai gražu ne visur ir visada. Kelias, atitvarai jau ir taip pilki, taigi transporto statiniai nudažyti ryškiomis spalvomis kiek pagyvina vaizdus matomus važiuojant keliais.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
    Jakų žiedo rekonstrukcija: pokyčiai tęsis toliau
    ve.lt
    2010-10-05

    Atplėšti antro etapo vokai su pasiūlymais. Ir dar parašyta, kad naujoji estakada ... dažoma GELTONAI !

    Ant tilto apačios nelyja, todėl nesuprantu kam to geltonų dažų sluoksnio. Jau geriau kilimo raštų fototapetais apklijuotų...

    Aš už medžiagų grynumą ir natūralumą. Betonas yra gražu.
    Aš už dažymą. Čia kiekvieno skonio reikalas, kaip ir visur.

    Komentuoti:


  • tricky_kid
    replied
    Jakų žiedo rekonstrukcija: pokyčiai tęsis toliau
    ve.lt
    2010-10-05

    Atplėšti antro etapo vokai su pasiūlymais. Ir dar parašyta, kad naujoji estakada ... dažoma GELTONAI !

    Ant tilto apačios nelyja, todėl nesuprantu kam to geltonų dažų sluoksnio. Jau geriau kilimo raštų fototapetais apklijuotų...

    Aš už medžiagų grynumą ir natūralumą. Betonas yra gražu.
    Paskutinis taisė tricky_kid; 2010.10.05, 22:45.

    Komentuoti:


  • groundzer
    replied
    Jakų žiedas: dvi savaites bus ribojamas eismas (nuotraukos)

    http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...eismas-482010/

    Komentuoti:


  • Fredledingue
    replied
    Palanga-Silute jungtis

    Spageti patekalas.

    Niek ne galvojo apie Palanga-Silute jungtis! Tokiu rekonstrulcijos ir dar rekes važuoti aplink žiede kad norant važuoti tiese!

    Tilžes gatve ira antra pagrindinis ijeimas i Klaipeda ipač autobusiems. Na, ant brežinis atrodo kad ne egzistoje.

    Kaunas-Palanga estakadas visiškai nerekalingas. --> Pinigu i vejas.

    Buti geriau taip:

    Kada bus šita "kryžius" praktiškai ne be bus trafikos žiedoje.
    Už Palanga-Silute jungtis galima statiti nebrangus atidarita tunelis. Uždarita tuneliukai tik po žiedas.

    (atsiprasau uz gramatika: as nie lietuvis )
    Paskutinis taisė Fredledingue; 2010.09.22, 21:21.

    Komentuoti:

Working...
X