Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių eismo taisyklės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė qwe Rodyti pranešimą
    O apskritai ar pėstysim privalo žinoti kas parašyta kelių eismo taisyklėse? Jei tarkim aš nevairuoju, neturiu vairuotojo pažymėjimo tai ar yra kur reglamentuota jog aš privalau žinoti tas taisykles?
    Prašom prisiminti pasakymą, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Tada kiti galėtų nužudyti žmogų ir sakyti, kad nežinojau, jog tai negalima...

    Comment


      Kaip matau nevisai teisingai suprastas buvau. Kaltas. Neviską surašiau. Ok pabandysiu smulkiau.
      Nevisi net vairuojantys tas taisykles žino, tai ko norėt iš pėsčiojo kuris KET knygelės net nėra vartęs, nes tiesiog nemano jog jam to reiktų. Negi manot jog bobutė eidama šalikele galvoja apie tai, kad ji yra eismo dalyvis ir kad yra kažkokios jos ėjimą reglamentuojančios taisyklės? Optimistai sakyčiau O vedu aš prie ko? Ogi prie to, kad su KET turėtų būti privalomai supažindinama. Tarkim mokyklose. Ar dar kažkokiu būdų. Na čia jau ne mano prerogatyva spresti tokius klausimus. Yra gi žmonių gaunančių už tai algą, tai jiem ir derėtų pasukt galvas. Pas mus panašu, kad KET knygutė reikalinga tik tada kai ruošiesi vairavimo egzaminui.
      O kad atšvaitai yra gėris aš sutinku visu 100%.

      Comment


        Parašė qwe Rodyti pranešimą
        Kaip matau nevisai teisingai suprastas buvau. Kaltas. Neviską surašiau. Ok pabandysiu smulkiau.
        Nevisi net vairuojantys tas taisykles žino, tai ko norėt iš pėsčiojo kuris KET knygelės net nėra vartęs, nes tiesiog nemano jog jam to reiktų. Negi manot jog bobutė eidama šalikele galvoja apie tai, kad ji yra eismo dalyvis ir kad yra kažkokios jos ėjimą reglamentuojančios taisyklės? Optimistai sakyčiau O vedu aš prie ko? Ogi prie to, kad su KET turėtų būti privalomai supažindinama. Tarkim mokyklose. Ar dar kažkokiu būdų. Na čia jau ne mano prerogatyva spresti tokius klausimus. Yra gi žmonių gaunančių už tai algą, tai jiem ir derėtų pasukt galvas. Pas mus panašu, kad KET knygutė reikalinga tik tada kai ruošiesi vairavimo egzaminui.
        O kad atšvaitai yra gėris aš sutinku visu 100%.
        manau, kad eismo saugumo propagandos yra nemažai, pvz. kaimo žmonės žino, kad reikia eiti kairiu kelkraščiu (prieš transportą) ir to laikosi, vyko daug akcijų, kai buvo dalinami atšvaitai, kelių policija netgi sudariusi sutartį su katalikų bažnyčia dėl saugumo priemonių propagavimo. visa tai daug kartų viešinta žiniasklaidoje.
        dabar dar prisidės baudos, gal nors taip žmones privers saugoti save...
        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

        Comment


          Parašė qwe Rodyti pranešimą
          Kaip matau nevisai teisingai suprastas buvau. Kaltas. Neviską surašiau. Ok pabandysiu smulkiau.
          Nevisi net vairuojantys tas taisykles žino, tai ko norėt iš pėsčiojo kuris KET knygelės net nėra vartęs, nes tiesiog nemano jog jam to reiktų. Negi manot jog bobutė eidama šalikele galvoja apie tai, kad ji yra eismo dalyvis ir kad yra kažkokios jos ėjimą reglamentuojančios taisyklės? Optimistai sakyčiau O vedu aš prie ko? Ogi prie to, kad su KET turėtų būti privalomai supažindinama. Tarkim mokyklose. Ar dar kažkokiu būdų. Na čia jau ne mano prerogatyva spresti tokius klausimus. Yra gi žmonių gaunančių už tai algą, tai jiem ir derėtų pasukt galvas. Pas mus panašu, kad KET knygutė reikalinga tik tada kai ruošiesi vairavimo egzaminui.
          O kad atšvaitai yra gėris aš sutinku visu 100%.
          Na čia jau negerai. O kad nevisi žino, tai pastebima gatvėse. Tačiau kiekvienas vairuotojas privalo visada pasitikslinti, kas jam neaišku KET bei sekti pakeitimus.

          O del pėsčiųjų tai yra dėstoma mokyklose toks dalykas kaip Civilinė sauga ir saugus eismas. 6-7 klasėje. Be to pradinėse klasėse ir supažindama su pėsčiųjų teisėmis ir pareigomis.

          Comment


            Parašė qwe Rodyti pranešimą
            Kaip matau nevisai teisingai suprastas buvau. Kaltas. Neviską surašiau. Ok pabandysiu smulkiau.
            Nevisi net vairuojantys tas taisykles žino, tai ko norėt iš pėsčiojo kuris KET knygelės net nėra vartęs, nes tiesiog nemano jog jam to reiktų. Negi manot jog bobutė eidama šalikele galvoja apie tai, kad ji yra eismo dalyvis ir kad yra kažkokios jos ėjimą reglamentuojančios taisyklės? Optimistai sakyčiau O vedu aš prie ko? Ogi prie to, kad su KET turėtų būti privalomai supažindinama. Tarkim mokyklose. Ar dar kažkokiu būdų. Na čia jau ne mano prerogatyva spresti tokius klausimus. Yra gi žmonių gaunančių už tai algą, tai jiem ir derėtų pasukt galvas. Pas mus panašu, kad KET knygutė reikalinga tik tada kai ruošiesi vairavimo egzaminui.
            O kad atšvaitai yra gėris aš sutinku visu 100%.
            Tokioms bobutėms reikėtų pradėti mokytis gyventi šiuolaikiniame pasaulyje Lietuvoj juk įprasta, kad žmonės yra neatsakingi ir teigia: nieko nežinojau. Kiekvienas save gerbiantis žmogus turi domėtis elementariais įstatymais ir taisyklėmis, kurios daugeliui privalomos
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė copper Rodyti pranešimą
              Na čia jau negerai. O kad nevisi žino, tai pastebima gatvėse. Tačiau kiekvienas vairuotojas privalo visada pasitikslinti, kas jam neaišku KET bei sekti pakeitimus.

              O del pėsčiųjų tai yra dėstoma mokyklose toks dalykas kaip Civilinė sauga ir saugus eismas. 6-7 klasėje. Be to pradinėse klasėse ir supažindama su pėsčiųjų teisėmis ir pareigomis.
              Akivaizdu, jog moksleiviai gauna mažokai informacijos apie eismo saugą. Būčiau už tai, kad mokyklose būtų privalomas dalykas apie saugų eismą bent jau 1-8 klasėse (kad ir 1 pamoka per savaitę). Žinau, kad tuoj "supjaustys" mane įvairūs "vaiko teisių apsaugos kontrolieriai", teigiantys, kad mokiniai ir taip moikyklose labai apkrauti, bet nematau kitų būdų bent kažkaip gerinti mūsų tragišką žūčių keliuose statistiką.

              Labai patiko idėja viešajame transporte priminti apie būtinybę tamsiu paros metu segėti atšvaitą. Ar ji kol kas tik Vilniuje įgyvendinta, ar dar kur nors kitur?
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                Traukiamas (stumiamas) platesnis kaip 1 m vežimėlis turi būti su atšvaitais: kairėje vežimėlio pusėje iš priekio – baltu, o iš galo – raudonu.
                "Žiūrint iš viršaus tai iš šono atrodo, kad iš apačios nieko nesimato"
                Arba, labiau pritaikant: "žiūrint iš priekio tai iš kairės pusės atrodo, kad iš galo raudona". Neparūkęs nesuprasi...

                Comment


                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                  Akivaizdu, jog moksleiviai gauna mažokai informacijos apie eismo saugą. Būčiau už tai, kad mokyklose būtų privalomas dalykas apie saugų eismą bent jau 1-8 klasėse (kad ir 1 pamoka per savaitę). Žinau, kad tuoj "supjaustys" mane įvairūs "vaiko teisių apsaugos kontrolieriai", teigiantys, kad mokiniai ir taip moikyklose labai apkrauti, bet nematau kitų būdų bent kažkaip gerinti mūsų tragišką žūčių keliuose statistiką.

                  Labai patiko idėja viešajame transporte priminti apie būtinybę tamsiu paros metu segėti atšvaitą. Ar ji kol kas tik Vilniuje įgyvendinta, ar dar kur nors kitur?
                  Kai mokiausi pradinėse klasėse (1996~2000 m.) tai būdavo tokios pamokos kartais. Atvykdavo kelių eismo policininkai ir pasakodavo mums apie tai, dalindavo visiems atšvaitus ir t.t. Būdavo ir būrelis. Duodavo jie vaikams, kurie norėdavo tas šviesiai žalias liemenes, pagaliukus su "stop" užrašu. Paskirstydavo grafikus ir tie vaikai budėdavo prie perėjų esančių arčiausiai pradinės mokyklos. Jei norėdavo kas pereiti perėją, jie stabdydavo su tuo pagaliuku mašinas, ir pakeldavo jį kai žmogus pereidavo perėją. Visa tai buvo kaip žaidimas tarsi, bet mašinos dažniausiai stodavo ir sutikdavo dalyvauti jame. Kiek pamenu daug klasiokų ir klasiokių mielai keldavosi anksčiau ryte, kad prieš pamokas pabudėtų prie tų perėjų.

                  Negi dabar nieko panašaus nevyksta?

                  Comment


                    Parašė represser Rodyti pranešimą
                    Kai mokiausi pradinėse klasėse (1996~2000 m.) tai būdavo tokios pamokos kartais. Atvykdavo kelių eismo policininkai ir pasakodavo mums apie tai, dalindavo visiems atšvaitus ir t.t. Būdavo ir būrelis. Duodavo jie vaikams, kurie norėdavo tas šviesiai žalias liemenes, pagaliukus su "stop" užrašu. Paskirstydavo grafikus ir tie vaikai budėdavo prie perėjų esančių arčiausiai pradinės mokyklos. Jei norėdavo kas pereiti perėją, jie stabdydavo su tuo pagaliuku mašinas, ir pakeldavo jį kai žmogus pereidavo perėją. Visa tai buvo kaip žaidimas tarsi, bet mašinos dažniausiai stodavo ir sutikdavo dalyvauti jame. Kiek pamenu daug klasiokų ir klasiokių mielai keldavosi anksčiau ryte, kad prieš pamokas pabudėtų prie tų perėjų.

                    Negi dabar nieko panašaus nevyksta?
                    Mokiausi panašiu laiku Kaune šilainiuose. Tokių dalykų kaip stovėjimų prie gatvių niekas neorganizavo. Bet buvo saugumo (ar kažkaip) pamoka, ten pasakodavo apie viską kaip saugiai daryti .

                    Comment


                      Dviratininkai: Lietuvoje būtina keisti kelių eismo taisykles
                      http://www.grynas.lt/gyvenimas/dvira...793927264_2739
                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        Norit užduosiu klausimą, kurio atsakymas niekaip nelenda man į galvą? Žodžiu situacija yra tokia: norint iš A. Vienuolio gatvės patekti į A. Goštauto g./Operos žiedą įmanoma sukt tik į dešinę. Visas įdomumas yra tame, kad A. Vienuolio gatvėje yra šviesoforas SU žalia rodykle į dešinę. Kaip elgtis kai dega raudona šviesa? Pagal taisykles aš galiu sukt į dešinę, bet maža ko.
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Norit užduosiu klausimą, kurio atsakymas niekaip nelenda man į galvą? Žodžiu situacija yra tokia: norint iš A. Vienuolio gatvės patekti į A. Goštauto g./Operos žiedą įmanoma sukt tik į dešinę. Visas įdomumas yra tame, kad A. Vienuolio gatvėje yra šviesoforas SU žalia rodykle į dešinę. Kaip elgtis kai dega raudona šviesa? Pagal taisykles aš galiu sukt į dešinę, bet maža ko.
                          Sukti į dešinę galima ir degant raudonam signalui, jei įrengta lentelė su žalia rodykle. Bet jei užsukęs sutinki jau kitą šviesoforą, kuris dega raudonai, turi prie jo sustoti.

                          Comment


                            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                            Sukti į dešinę galima ir degant raudonam signalui, jei įrengta lentelė su žalia rodykle. Bet jei užsukęs sutinki jau kitą šviesoforą, kuris dega raudonai, turi prie jo sustoti.
                            Visa esmė yra ta, kad toje sankryžoje galima sukt tik į dešinę. Tada kokia prasmė to šviesoforo?
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Visa esmė yra ta, kad toje sankryžoje galima sukt tik į dešinę. Tada kokia prasmė to šviesoforo?
                              Tai įsukantiems į A. Vienuolio gatvę iš Goštauto g. (sukantiems į kairę, atvažiavusiems nuo Žaliojo tilto) juk reikalingas šis šviesoforas. Kadangi šviesoforas nukreiptas visomis eismo kryptimis, kurios yra toje sankryžoje, tai ir išvažiuojantiems iš A.Vienuolio g. yra tie signalai.

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Visa esmė yra ta, kad toje sankryžoje galima sukt tik į dešinę. Tada kokia prasmė to šviesoforo?
                                Todėl, kad ten yra sankryža - eina pėstieji, važiuoja automobiliai. Nejaugi nesi matęs sankryžų, kur leidžiama sukti tik į dešinę ir yra šviesoforas?

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Todėl, kad ten yra sankryža - eina pėstieji, važiuoja automobiliai. Nejaugi nesi matęs sankryžų, kur leidžiama sukti tik į dešinę ir yra šviesoforas?
                                  Tame ir yra visas įdomumas, kad niekas nekreipia dėmesio į tą šviesoforą sukdamas į dešinę
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                    Tame ir yra visas įdomumas, kad niekas nekreipia dėmesio į tą šviesoforą sukdamas į dešinę
                                    Na jei dega raudonas ir nekreipia dėmesio, tai užvažiuos ant pėsčiųjų ar susidurs su kuom nors...

                                    Comment


                                      O kam kreipti, jei yra žalia rodyklė. Reikia tik žiūrėti, ar nėra pagrindiniu keliu važiuojnačių automobilių ir einančių pėsčiųjų.

                                      Comment


                                        Panaši situacija yra ir prie Spaudos rūmų. Iš Justiniškių gatvės galima sukti tik į kairę arba į dešinę (į Laisvės pr.), o kelio tiesiai tiesiog nėra. Posūkiai į kairę ir į dešinę reguliuojami atskiromis sekcijomis (rodyklėmis), kurios užsidega laikas nuo laiko pagal užduotą programą. Tuo tarp tarp šių sekcijų esanti tradicinė "triakė" sekcija nuolat dega raudona šviesa. Įdomu, bėl ko čia? Kaip priminimas, kad kelio tiesiai nėra?
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          O kam kreipti, jei yra žalia rodyklė. Reikia tik žiūrėti, ar nėra pagrindiniu keliu važiuojnačių automobilių ir einančių pėsčiųjų.
                                          Kaip tai kam? Jei dega žalias, tai ta rodyklė nieko nereiškia. O jei dega raudonas, jau reikia pažiūrėti, ar nėra pėsčiųjų ir kitų transporto priemonių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X