Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Per praejusia para, spalio 27d, Kaune buvo suzaloti 7 pestieji ir viena moteris zuvo. Taupymas gatviu apsvietimo saskaita jau nesa vaisius.

    Comment


      Parašė qwe Rodyti pranešimą
      Per praejusia para, spalio 27d, Kaune buvo suzaloti 7 pestieji ir viena moteris zuvo. Taupymas gatviu apsvietimo saskaita jau nesa vaisius.
      Reikia nepamiršti ir tai, kad pasukus laikrodžius, ėmė anksčiau temti.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Reikia nepamiršti ir tai, kad pasukus laikrodžius, ėmė anksčiau temti.
        O taip, atsiprasau. Kalta gamta. Taupytojai isteisinti.

        Comment


          Prakeikiau ir aš jau tą taupymą... :/
          Paskutinis taisė Mantas; 2009.10.28, 16:47.

          Comment


            Zibintuvelius arba zvakes nesiokites
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              O iš mūsų mokesčių gaunantys atlyginimus Kauno valdininkai tuo tarpu trykšta arogancija:
              http://www.lrytas.lt/-12567405171254...vybi%C5%B3.htm

              Toli neisim su tokiu požiūriu.
              Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

              Comment


                Truks kantrybė vieną dieną... Iš kur tokie atsiranda. Ne gyvenimas šitoj valstybėj, o kažkokia tai agonija.

                Comment


                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                  Truks kantrybė vieną dieną... Iš kur tokie atsiranda. Ne gyvenimas šitoj valstybėj, o kažkokia tai agonija.
                  Na ir jautrus tamsta esate, dėl neveikiančių žibintų jums gyvenimas pavirsta agonija. Kaip tada vadinti gyvenimą 70 procentų pasaulio gyventojų kurie gyvena prasčiau už lietuvius?
                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                  Comment


                    Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                    Na ir jautrus tamsta esate, dėl neveikiančių žibintų jums gyvenimas pavirsta agonija. Kaip tada vadinti gyvenimą 70 procentų pasaulio gyventojų kurie gyvena prasčiau už lietuvius?
                    Egzistavimu. Ne vien dėl apšvietimo. Visos smulkmenos kaupiasi į krūvą.

                    Comment


                      Aišku, apšvietimas labai svarbu, tačiau jis sumažintas ne tik Kaune. Labai norėčiau, kad jis būtų padidintas, bet šį LR straipsnelį laikau tendencingu, nukreiptu prieš Kauną, nes problemos tam pačiam Vilniuj panašios.

                      Comment


                        Parašė qwe Rodyti pranešimą
                        O taip, atsiprasau. Kalta gamta. Taupytojai isteisinti.
                        O taip, valdžia yra kalta, kad naktį būna tamsu.

                        Įdomu, kiek iš tų tamsybėse besiblaškančių pėsčiųjų nešioja atšvaitus? Nepaisant nuolatinio kalimo į galvą, nepaisant to, kad kažkada atšvaitus dalindavo nemokamai, runkeliai vistiek kaltins valdžią, laikrodžių sukinėjimą, dar bet ką, bet savos sub1n3s nepajudins nė už ką, kad ir kiek kuolų jiems ant galvos nutašytų.

                        Comment


                          DDD aisku kam tas gatves apsviest, juk uzsides ne runkeliai atsvaitus ir uz sutaupytus pinigus duobes gatviu sulopys

                          Comment


                            Parašė r08n Rodyti pranešimą
                            O taip, valdžia yra kalta, kad naktį būna tamsu.

                            Įdomu, kiek iš tų tamsybėse besiblaškančių pėsčiųjų nešioja atšvaitus? Nepaisant nuolatinio kalimo į galvą, nepaisant to, kad kažkada atšvaitus dalindavo nemokamai, runkeliai vistiek kaltins valdžią, laikrodžių sukinėjimą, dar bet ką, bet savos sub1n3s nepajudins nė už ką, kad ir kiek kuolų jiems ant galvos nutašytų.
                            Kodėl aš turiu tamsoj vaikščioti? Šviestuvus išjungė ne tik gatvėse, bet ir parkuose, o ten pavojingiau nei per tamsią perėją eit. Atšvaitas nepadės

                            Comment


                              Na, sakoma, kad reikia išlaikyti pusiausvyrą. Jeigu sumažina apšvietimą parkuose, tada tegul palngvina sąlygas gautį ginklą savigynai [ironija].

                              Comment


                                Parašė amiko
                                Kas čia per pasipūtimas? Ak, čia mąstymas, kad tu dirbi ir valstybei moki mokesčius, taigi tavo kelias turi būti auksu išdabintas... Dabar pinigai eina į bedarbių kišenes, švietimui ir sveikatai, o ne tavo kiemo apšvietimui. Jei tamsa baugina, tai namo anksčiau grįžk. Žmonės visą gyvenimą pragyvena kaimuose, kur nėra gatvių apšvietimo ir gyvenimu džiaugiasi labiau, nei išlepęs miestietis. Aš manau, kad ekonominės krizės metu galima ir pakentėti tokius nepatogumus ir pavojus. Saugokite vieni kitus ir daugiau šypsokitės
                                Kartais geriau patylėtum

                                Comment


                                  Parašė amiko
                                  ....Ak, čia mąstymas, kad tu dirbi ir valstybei moki mokesčius, taigi tavo kelias turi būti auksu išdabintas... Dabar pinigai eina į bedarbių kišenes, švietimui ir sveikatai, o ne tavo kiemo apšvietimui.
                                  Vat būtent, kad aš moku mokesčius valstybei, ir už tai noriu gauti valstybės paslaugas...

                                  O tai, kad valstybė neturi pinigų... Nepasiteisinimas šiuo atveju... Nes aš negaliu pasakyti valstybei, kad sorry, aš neturiu pinigų jūsų mokesčiams mokėti.
                                  Mano blogas

                                  Comment


                                    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                                    Vat būtent, kad aš moku mokesčius valstybei, ir už tai noriu gauti valstybės paslaugas...
                                    Ir kas iš to? Vistiek bent jau artimiausioj ateity nebus naktį kaip dieną, o žiemą kaip vasarą. Reikia atsižvelgti, kad būna ir tamsu, ir slidu, ir lyja, ir langai rasoja, ir šviesos akina, ir pan. O atšvaitus paminėjau daugiau kaip pavyzdį, todėl, kad tai nėra taip jau sudėtingai prieinama technologija -- smulkmena, bet maloni.

                                    Comment


                                      Ne nu žmonės, Jūs ne provincijoj gyvenat. Susidaro įspūdis, kad jum patinka akmens amžiaus sąlygom gyvent Jei tamsu tai reik ir pratintis prie to. WTF? Kodėl taip turi būt, jei yra tokie dalykai kaip šviestuvai? Ką man naktį namie sėdėt ir bijot į lauką išeit? Naktį juk taip gražu) Sutaupys 300tūkst litukų. Čia didelė suma? Atleidus kelis savivaldybės tarnautojus dar ne tiek sutaupytų ir visi patenkinti būtų

                                      Comment


                                        Parašė amiko
                                        Reikia nepamiršti ir pliusų: nemokamas vidurinis mokslas, nemokama medicina, nemokamas naudojimasis bibliotekų paslaugomis............

                                        ......O dabar yra pasaulinė ekonominė krizė, kurios metu surenkama pinigų į biudžetą kur kas mažiau, tai normalu, kad yra taupoma. ...
                                        Nemokamas vidurinis mokslas - taip, bet ar mes dėl to esame kultūringesni, labiau išsilavinę, aukštesnių technologijų šalis? Kiek Lietuvoje 1000 gyventojų tenka aukštųjų mokyklų? Ar dėl to mes turime marias kvalifikuotų inžinierių?
                                        Apie nemokamą mediciną geriau net nešnekėti - ji egzistuoja tik teoriškai...
                                        Bibliotekos - taip.

                                        Dėl krizės - dar kartą bandau pasakyti - Ar motyvuodamas pasauline ekonomine krize aš galiu nemokėti valstybei mokesčių, arba mokėti tiek, kiek man atrodo teisinga? (Už valstybės suteikiamas paslaugas?)

                                        Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                        Ir kas iš to? Vistiek bent jau artimiausioj ateity nebus naktį kaip dieną, o žiemą kaip vasarą. Reikia atsižvelgti, kad būna ir tamsu, ir slidu, ir lyja, ir langai rasoja, ir šviesos akina, ir pan. O atšvaitus paminėjau daugiau kaip pavyzdį, todėl, kad tai nėra taip jau sudėtingai prieinama technologija -- smulkmena, bet maloni.
                                        O kur aš apie tai šnekėjau? Aš šnekėjau apie mano valstybei mokamus mokesčius ir valstybės man suteikiamas [turimas suteikti paslaugas]...
                                        Mano blogas

                                        Comment


                                          Pagal p. Amiko naktinis gatvių apšvietimas yra prabangos dalykas, valdžios mums teikiamas kone gailestingumo sumetimais ir turime džiaugtis, kad bent toks yra. Jeigu pasirodytų, kad ir dabartinis apšvietimo lygis yra per aukštas ir būtų nustota apšviesti gatves, reikėtų džiaugtis, kad apšvietimą kažkada turėjome.
                                          Medicina, išsilavinimas irgi yra dalykai, kurie mums, piliečiams, nelabai priklauso ir juos gauname grynai valdžios gerumo dėka.

                                          rašau primityviai, bet toks užduotas diskusijos tonas.

                                          Ir labai negražu žeminti kitų išsilavinimo lygio, kuris, beje, už pačio kritikuotojo tikrai aukštesnio lygio,kaip tenka pastebėti.
                                          Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X