Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė VNS Rodyti pranešimą
    Tai, kad čia prancūzas, gal sugedęs?
    Jei būtų sugedęs tai vieta turėtu būti atitinkamai paženklinta. Bet ne čia tik pavyzdys.

    Comment


      O kas blogai kai taip priparkuota mašina? Ka keičia greičio kalnelis? Sekantis postas bus ar galima parkuot mašina prie šito šulinio?
      Paskutinis taisė Diim4iik; 2020.09.17, 10:28.

      Comment


        Mėginimas įvesti tvarką sostinės kiemuose gali atsirūgti: už paliktą raštelį po valytuvu – iki 600 eurų bauda
        https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...600-euru-bauda
        Vilniuje kelio ženklus ignoruojančių vairuotojų neapsikentę gyventojai fotografuoja įtariamus pažeidėjus, o kai kurie įtariamus pažeidėjus apie gresiančią baudą informuoja ir ant priekinio stiklo paliekamomis žinutėmis. Tvarką mėginantys įvesti gyventojai kelia kaimynams pyktį, o miesto valdžia įspėja – už tokį elgesį patys tvarkdariai gali sulaukti baudų.
        „Tvarkymo ir švaros taisyklėse aiškiai parašyta, kad draudžiama palikti ant automobilių įvairaus pobūdžio, turinio skelbimus, skrajutes, lankstinukus, leidinius, lipdukus, pranešimus. Tokią teisę turi tik valstybės ir savivaldybių institucijų, įmonių, įstaigų, organizacijų atstovai, siekdami įgyvendinti teisės aktų reikalavimus, suteiktus įgaliojimus. Taisyklių pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą iki 600 eurų“, – komentavo Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Andžejus Dinikis.
        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

        Comment


          Parašė dondc Rodyti pranešimą
          Mėginimas įvesti tvarką sostinės kiemuose gali atsirūgti: už paliktą raštelį po valytuvu – iki 600 eurų bauda
          https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...600-euru-bauda
          Už nelegalias statybas mažesnės baudos gresia.

          Comment


            Net nenutuokiau, kad negalima kaišiot lapukų, tad labai nustebino, kaip iki šiol taip yra paplitęs „superkame automobilius” lapukų kaišiojimas. Neretas vairuotojas numeta ant žemės tuos lapukus, vaizdelis nedžiugina.
            ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

            Comment


              Tai tie visi reklamų dėliotojai už valytuvų susilaukia baudų? Nes jie manau labiau verti nei tie kurie įspėja dėl blogo parkavimo.

              Nors šiaip nematau prasmės laišioti lapukų. Jiems ir taip lapuką atsiųs paštu, kai reikės baudą mokėti.

              Comment


                Man tai būdavo gaila jų, tai pradžioje užkišdavau lapuką, kad negautų daug baudų. Bet paskui nustojau tą daryti.

                Comment


                  Man kartais būdavo gailą tų "5 minučių parkuotojų" jei atbėgdavo ir atsiprašydavo, o aš dar nusiuntęs nuotraukų nebuvau. Bet važinėjančius šaligatviais bauduoju dabar nesvarbu ką kalba.

                  Comment


                    Ooooh, prisiminė "Švaros ir tvarkymo taisykles". Pats gerą pusmetį kovojau su sunkvežimiais, nešančiais purvą iš Hanner statybvietės. Tai teko pačiam cituoti atskirus punktus ir už rankos vedžioti Viešosios tvarkos darbuotojus ir aiškinti, kad va čia, yra toks pažeidimas, o čia kitas tų pačių taisyklių punktas. Iš pradžių net bandė aiškinti, kad galimai čia gal net niekam tai netrukdo ir nėra pažeidimo jokio. Kažkaip labai pasirinktinai jie tas taisykles taiko

                    Comment


                      Dažnai gaunu lapukų po valytuvu dėl "prašome parkuotis savo kieme" (čia, beje, viešoje gatvėje, gal 10metrų nuo mano namų). tai pasirodo ir už tokius lapukus gali gauti baudelę. Tik kur skųstis? Dažniausia lapouke jokių kontaktų nebuna.

                      Comment


                        Parašė tungustapi Rodyti pranešimą
                        Vakar paregistravau vieną, https://tvarkaumiesta.lt/problem/161381 už valandos gavau "Išnagrinėta"! Neblogai. Įdomu, kiek dar užtrunka iki kol bauda savininką pasiekia.
                        Šįryt išnagrinėjo per pusvalandį!
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą

                          Šįryt išnagrinėjo per pusvalandį!
                          Šįryt vos nusiuntus iš karto gavau atsakymą. Per keletą sekundžių. Net nemanau, kad kas nors perskaitė pranešimą.

                          Comment


                            Parašė Blaze Rodyti pranešimą

                            Šįryt vos nusiuntus iš karto gavau atsakymą. Per keletą sekundžių. Net nemanau, kad kas nors perskaitė pranešimą.
                            Man irgi labai greit atėjo atsakymas, tikėkimės, kad iš tikrųjų išnagrinėjo, o ne išmetė į šiukšliadėžę. Gaila, kad apskritai negalima matyti, ar reali bauda paskirta ar ne.
                            Flickr

                            Comment


                              Šį mėnesį dar nebuvo kad užtruktų ilgiau nei dieną, kas yra nusotabu. Taip pat kelis kartus buvo išnagrinėta apie vidurnaktį, taigi spėju jog dirba kompiuteris, o ne žmogus.

                              Protariu Lettered, kad gaila, jog nežinome ar baudą gavo, bet kai nenorėjo duoti baudos kelis kartus yra atrašę visokius "nesimato ženklo" vietoj standartinio perduota forminimui, tai matyt jeigu gauni atsakyma jog perduota tai iš savivaldybės pusės bauda praėjo.

                              Dar pastebėjau kad kai kelias dienas iš eilės raportavau tą pačią gatvę su sustoti draudžiama ženklu pradėjo atvažinėti (kasdien!) ir išrašinėti baudas patys. Nežinau ar čia dėl mano pranešimų ar kažkas kitas pataikė iškviestu tuo pačiu metu, bet geria būtų jog dažnai raportuojamas vietasp radėtu tikrinti ir patys.

                              Comment


                                https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...ia-221-1379756

                                Man patinka jų logika, kadangi yra blogesnių už mus tai mes galime parkuotis kur norim.

                                Comment


                                  Labas rytas, mano kaiminysteje , paribio g. pradžioje pastatė stovėti draudžiama ženklus nuo isukimo iš ukmergės g. iki paribio g. 3 . Situacija tokia, kad labai daug automobilių pastato toje mažoje atkarpoje. Skambinau į policiją jau kokius 4 kartus, bet rezultatų nesimato, viena kartą policija man perskambino ir pasiūlė pačiam sufotografuoti, nors aš jau buvo darbe ir neturiu galimybės, nes ženklas stovėti draudžiama galioja darbo dienomis nuo 8 -17h . Gal kas galėtu iš forumiečiu padėti spresti toje vietoje parkingo problemą?

                                  Comment


                                    Parašė Pauze0 Rodyti pranešimą
                                    Labas rytas, mano kaiminysteje , paribio g. pradžioje pastatė stovėti draudžiama ženklus nuo isukimo iš ukmergės g. iki paribio g. 3 . Situacija tokia, kad labai daug automobilių pastato toje mažoje atkarpoje. Skambinau į policiją jau kokius 4 kartus, bet rezultatų nesimato, viena kartą policija man perskambino ir pasiūlė pačiam sufotografuoti, nors aš jau buvo darbe ir neturiu galimybės, nes ženklas stovėti draudžiama galioja darbo dienomis nuo 8 -17h . Gal kas galėtu iš forumiečiu padėti spresti toje vietoje parkingo problemą?
                                    Skambink ne policijai, o viešajai tvarkai Budėtojų tel. (8 5) 219 7948
                                    Jie daug mieliau nei policija važiuoja ir išrašo baudas.


                                    P.S. panašu, kad tvarkaumiestą vėl užstrigo. Nuo sausio antros nebenagrinėja nei vieno iš keliasdešimt mano pranešimų.

                                    Comment


                                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                      Skambink ne policijai, o viešajai tvarkai Budėtojų tel. (8 5) 219 7948
                                      Jie daug mieliau nei policija važiuoja ir išrašo baudas.


                                      P.S. panašu, kad tvarkaumiestą vėl užstrigo. Nuo sausio antros nebenagrinėja nei vieno iš keliasdešimt mano pranešimų.
                                      Mano pranešimai apie metalinius garažus užregistruoti bet tokios pozicijos ir liko. Gal eilė susidarė ir nespėja?

                                      Comment


                                        Gal kas gyvena Žirmūnų g. netoli Lidl? Ten kuriasi (o gal seniau susikūrė) nelegalus parkingas ant žolės. Reiktų, kad kas aktyviau užsiimtų. Aš pats ten nelabai užsuku, bet kažkas, kas gyvena, galėtų užsukti dažniau.

                                        Tvarkaumiesta.lt pranešiau, bet ne apie individualius pažeidėjus, o su pasiūlymu legalizuoti parkavimą ant žolės arba bausti visus pažeidėjus.



                                        Paskutinis taisė John; 2020.10.11, 15:17.

                                        Comment


                                          Parašė spekas Rodyti pranešimą

                                          Mano pranešimai apie metalinius garažus užregistruoti bet tokios pozicijos ir liko. Gal eilė susidarė ir nespėja?
                                          Beveik visą rugsėjį iki spalio 2 dienos panašu kad registruodavo robotas, nes registracijos pranešimai ateidavo net naktimis, poto kaip sustojo taip ir nejuda nei vienas pranešimas. Manau didesnė tikimybė kad botas užstrigo arba buvo atjungtas, nes pergerai dirbo. Idomu, ar bus kaip liepos mėnesį kai visą mėnesį registracijos nevyko.

                                          Panašu kad skirtinguose kategorijose tikrina skirtingi asmenys todėl garažas gal pakliuvo kitam asmeniui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X