Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] "A" juostos Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Gal kas galit pakomentuot? Aną savaitę girdėjau, kad Švitrigailos g. uždraudė kairiuosius posūkius. Čia tiesa?
    Taip, tiesa. Sankryžuose su Naugarduko, Ševčenkos, Vivulskio gatvėmis.
    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Gal kas galit pakomentuot? Aną savaitę girdėjau, kad Švitrigailos g. uždraudė kairiuosius posūkius. Čia tiesa?
      Taip pat ir Kalvarijų gatvėje kai kur uždrausta.

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Gal kas galit pakomentuot? Aną savaitę girdėjau, kad Švitrigailos g. uždraudė kairiuosius posūkius. Čia tiesa?
        Jau du mėnesius uždrausti. Nes blokuodavo eismą, esant A juostoms.

        Comment


          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
          Taip pat ir Kalvarijų gatvėje kai kur uždrausta.
          O kur konkrečiai Kalvarijų g. uždrausti posūkiai į kairę? Žinau tik:
          1. iš Kalvarijų važiuojant Šiaurės kryptimi negalima į kairę į Konstitucijos pr.
          2. iš Kalvarijų važiuojant Pietų kryptimi negalima sukti į kairę į Turgaus g.

          http://map.comlu.com/?zoom=16&lat=54...n&overlays=TFF

          Comment


            Parašė OpenStreetMap Rodyti pranešimą
            O kur konkrečiai Kalvarijų g. uždrausti posūkiai į kairę? Žinau tik:
            1. iš Kalvarijų važiuojant Šiaurės kryptimi negalima į kairę į Konstitucijos pr.
            2. iš Kalvarijų važiuojant Pietų kryptimi negalima sukti į kairę į Turgaus g.

            http://map.comlu.com/?zoom=16&lat=54...n&overlays=TFF
            Kiek pamenu, važiuojant link Žaliojo tilto negalima sukti į J. Treinio, Apkasų ir Verkių gatves.

            Comment


              Parašė OpenStreetMap Rodyti pranešimą
              O kur konkrečiai Kalvarijų g. uždrausti posūkiai į kairę? Žinau tik:
              1. iš Kalvarijų važiuojant Šiaurės kryptimi negalima į kairę į Konstitucijos pr.
              Darbo dienomis 16-19 val. negalima.

              Comment


                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                Tomis vietomis važinėju gan dažnai ir tikrai nesu matęs ten nei avarijų, nei avarinių situacijų.
                .
                Asmeniškumus prašom pasilaikyti sau.

                Konkrečiai kalbant, pvz., Ozo - Kalvarijų gatvėje važiuojant antra juosta, įsiremiama į Lukšio gatvės kamštį, o pirma juosta - į autobusų juostą. O kad nebuvo avarijų dėl persirikiavimo toje vietoje, tai tik laiko klausimas.

                Bet kokiu atveju juostų paišymas siaurose gatvėse nepagerino viešojo transporto darbo (to viešojo transporto sumažėjo kelis kartus), bet pablogino gyvenimo kokybę kelioms dešimtims tūkstančių gyventojų.

                Comment


                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                  Bet kokiu atveju juostų paišymas siaurose gatvėse nepagerino viešojo transporto darbo (to viešojo transporto sumažėjo kelis kartus), bet pablogino gyvenimo kokybę kelioms dešimtims tūkstančių gyventojų.
                  Čia tavo asmeninė subjektyvi nuomonė.

                  Man, ir daugeliui tūkstančių kitų vilniečių, A juostos ir mikriukų panaikinimas gyvenimą labai pagerino.

                  Comment


                    Romai, jei aš uždaviau klausimą, tai aš noriu žinoti ir atsakymą. Atsakymo variantai yra Taip arba Ne. Ir man yra visiškai neįdomu, kiek jis tau pasirodys kad yra apie asmeniškumus. O jei aš atsakymo negaunu, tai aš viską galiu traktuot savaip, kad pvz. tu nerašei jokio laiško su savo kritika ir pasiūlymais. Galbūt tai yra offtopic'as bet toks arogantiškas elgesys verčia mane taip reaguoti.

                    O kalbant apie tas sankryžas, tai, gerai, sutinku kad Ozo-Kalvarijų-Lukšio sankryžoje viskas galėjo būt geriau padaryta. Bet aš asmeniškai nieko negaliu sugalvot ką ten galima pakeist - A juostos ten tikrai niekas nenaikins, o panaikinus posūkį į Lukšio gatvę ten beliks padaryti dviejų juostų susijungimą, o tai, pagal tave, vėl kels avarines situacijas. Bet jei žmonės vairuos su galva, tai ir jokių pakeitimų ten nereikės
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Man taip pat A juostos gyvenimą pagerino. Tarp kitko, dirbu šalia Švitrigailos gatvės, tai ten dabar jokių kamščių nebėra

                      Comment


                        Aš esu už A juostas, kuriomis važinėtų tie, kuriems ji skirta. Pvz. Ukmergės g. ja, kai vos judam I ir II juostomis, daug pravažiuoja lengvųjų. "Nelabai" sąžiningiems/kultūringiems A juosta irgi patogu. Pikta ne ant jų, bet ant padėties. Gal kas žino, kaip ruošiamasi čia įvesti tvarką?

                        Comment


                          Parašė Plents Rodyti pranešimą
                          Aš esu už A juostas, kuriomis važinėtų tie, kuriems ji skirta. Pvz. Ukmergės g. ja, kai vos judam I ir II juostomis, daug pravažiuoja lengvųjų. "Nelabai" sąžiningiems/kultūringiems A juosta irgi patogu. Pikta ne ant jų, bet ant padėties. Gal kas žino, kaip ruošiamasi čia įvesti tvarką?
                          Matau geriausią išeitį - būti pilietiškiems ir fiksuoti tokius atvejus. Ypač pravartu įsigyti vaizdo registratorius ir įrašus siųsti policijai.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                            Matau geriausią išeitį - būti pilietiškiems ir fiksuoti tokius atvejus. Ypač pravartu įsigyti vaizdo registratorius ir įrašus siųsti policijai.
                            Bet ar bus registratorių medžiaga pripažinta pakankamu įkalčiu? Štai DELFIuose kasdien talpina neleistinose vietose pastatytų mašinų nuotraukas, bet nelabai juos baudžia vien dėl to, kad nuotrauką padarė ne pareigūnas, o praeivis. Net jeigu pripažins pakankamu įrodymu, visada bus galima pasakyti, kad "mašinoje buvo 4 žmonės, tik jie atsigulę miegojo/maži vaikai, kurių nesimatė".
                            Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                            Comment


                              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                              Bet ar bus registratorių medžiaga pripažinta pakankamu įkalčiu? Štai DELFIuose kasdien talpina neleistinose vietose pastatytų mašinų nuotraukas, bet nelabai juos baudžia vien dėl to, kad nuotrauką padarė ne pareigūnas, o praeivis. Net jeigu pripažins pakankamu įrodymu, visada bus galima pasakyti, kad "mašinoje buvo 4 žmonės, tik jie atsigulę miegojo/maži vaikai, kurių nesimatė".
                              Kiek žinau, jau atsirado kažkoks app, skirtas smartfonams, kur iškart užeini į jį, nufotografuoji prasižengimą ir iškart foto siunčiama policijai.

                              Comment


                                Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                Kiek žinau, jau atsirado kažkoks app, skirtas smartfonams, kur iškart užeini į jį, nufotografuoji prasižengimą ir iškart foto siunčiama policijai.
                                Tokį dalyką pažeidėjas gali lengvai užginčyti teisme, nes pažeidimai turi būti fiksuojami su sertifikuota įranga. Pvz. policija negali tavęs nubausti už tai, jog įsidėjai į youtube video, kuriame leki 200 km/h, nes tas greitis turi būti užfiksuotas su sertifikuotu policijos radaru. Šiais laikais su fotošopu labai nesunku daryti visokias FAKE nuotraukas ar net video.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Plents Rodyti pranešimą
                                  Aš esu už A juostas, kuriomis važinėtų tie, kuriems ji skirta. Pvz. Ukmergės g. ja, kai vos judam I ir II juostomis, daug pravažiuoja lengvųjų. "Nelabai" sąžiningiems/kultūringiems A juosta irgi patogu. Pikta ne ant jų, bet ant padėties. Gal kas žino, kaip ruošiamasi čia įvesti tvarką?
                                  Užvakar ryte mačiau stovėjo Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai su vaizdo kamera ir filmavo besileidžiančius nuo Šeškinės kalno A juosta. Tokiose vietose tik vaizdo fiksavimas ir gali pagelbėti. Gerokai sunkiau ten, kur gali važiuoti ir 4+ ar elektromobiliai.

                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Tokį dalyką pažeidėjas gali lengvai užginčyti teisme, nes pažeidimai turi būti fiksuojami su sertifikuota įranga. Pvz. policija negali tavęs nubausti už tai, jog įsidėjai į youtube video, kuriame leki 200 km/h, nes tas greitis turi būti užfiksuotas su sertifikuotu policijos radaru. Šiais laikais su fotošopu labai nesunku daryti visokias FAKE nuotraukas ar net video.
                                  Kas yra ta "sertifikuota" įranga ir kaip ji sertifikuojama? Kaip pvz. galima sertifikuoti vaizdo kamerą ar fotoaparatą? Yra tam tikros kategorijos prietaisų, kuriems reikia metrologinės patikros ar sertifikavimo. Tai prietaisai, kurie kažką matuoja (automobilio greitį, stiklų šviesos pralaidumą ir t.t.). Šiuo atveju pažeidimai yra nustatomi tik vizualiai, tai absurdiška, kad to negali užfiksuoti bet kas ir su bet kokiu prietaisu.

                                  Comment


                                    Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                    Užvakar ryte mačiau stovėjo Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai su vaizdo kamera ir filmavo besileidžiančius nuo Šeškinės kalno A juosta. Tokiose vietose tik vaizdo fiksavimas ir gali pagelbėti. Gerokai sunkiau ten, kur gali važiuoti ir 4+ ar elektromobiliai.



                                    Kas yra ta "sertifikuota" įranga ir kaip ji sertifikuojama? Kaip pvz. galima sertifikuoti vaizdo kamerą ar fotoaparatą? Yra tam tikros kategorijos prietaisų, kuriems reikia metrologinės patikros ar sertifikavimo. Tai prietaisai, kurie kažką matuoja (automobilio greitį, stiklų šviesos pralaidumą ir t.t.). Šiuo atveju pažeidimai yra nustatomi tik vizualiai, tai absurdiška, kad to negali užfiksuoti bet kas ir su bet kokiu prietaisu.
                                    Tai užfiksuoti ir gali bet kas. Tik jei tai darė ne pareigūnas, tuomet užginčyti nesunku. Gal ten piktas kaimynas sufotoshopino ir nusiunte... Faktas, kad tokius atvejus privalo ištirti, todėl kviečia tariamus pažeidėjus į pasimatymą. Jei anie prisipažįsta - valio. Jei ne - reiškias visvien užginčys.

                                    Comment


                                      Šiaip vienas iš sprendimo būdų būtų, maksimaliai atskirti tas juostas ( fiziškai), palikti tik įvažiavimus ir išvažiavimus bei, tam tikrus pravažiavimus. tada viskas ok.

                                      Aš tik vienos juostos nesuprantu, kuri yra J. T. Vaižganto, ten išvažiuoji, ir kaip ir negali važiuoti ta juosta, bet man posūkis į dešinę už 50m, o antra juosta ištisinis kamštis, vat kaip tokiu atveju elgtis? Ar kaip visi stovėti praktiškai iki sankryžos ar gali pavažiuoti iki sankryžos ta punktyru sužymėta A juosta.

                                      Comment


                                        Parašė Little_man Rodyti pranešimą
                                        Šiaip vienas iš sprendimo būdų būtų, maksimaliai atskirti tas juostas ( fiziškai), palikti tik įvažiavimus ir išvažiavimus bei, tam tikrus pravažiavimus. tada viskas ok.

                                        Aš tik vienos juostos nesuprantu, kuri yra J. T. Vaižganto, ten išvažiuoji, ir kaip ir negali važiuoti ta juosta, bet man posūkis į dešinę už 50m, o antra juosta ištisinis kamštis, vat kaip tokiu atveju elgtis? Ar kaip visi stovėti praktiškai iki sankryžos ar gali pavažiuoti iki sankryžos ta punktyru sužymėta A juosta.
                                        Jeigu juosta yra punktyru sužymėta (atskirta) - gali į ją įvažiuoti ir atlikti posūkį.

                                        Comment


                                          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                                          Tai užfiksuoti ir gali bet kas. Tik jei tai darė ne pareigūnas, tuomet užginčyti nesunku. Gal ten piktas kaimynas sufotoshopino ir nusiunte... Faktas, kad tokius atvejus privalo ištirti, todėl kviečia tariamus pažeidėjus į pasimatymą. Jei anie prisipažįsta - valio. Jei ne - reiškias visvien užginčys.
                                          Ar nebuvo planuota įrengti miesto autobusuose ant priekinio stiklo sertifikuotas videokameras, dėl jų teisingumo klausimų nekiltų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X