Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šviesoforo lentelė su žalia rodykle

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
    O tokių vietų iš tiesų yra! 2020 šiose vietose panaikinus lenteles "stovėsime bereikalingai prie šviesoforų, kurą deginsime, orą teršime." O tinkamos, taisyklėse reglamentuotos alternatyvos, nėra
    Aš ir neabejoju, kad tokių vietų yra. Ir jau ne kartą buvo minėta, kad tiesiog lentelės nuėmimas yra prasčiausia išeitis. Ir kad tokių išeičių būtų kuo mažiau, reikia būti aktyviems ir siekti, kad tai būtų padaryta tinkamai.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
      O tokių vietų iš tiesų yra! 2020 šiose vietose panaikinus lenteles "stovėsime bereikalingai prie šviesoforų, kurą deginsime, orą teršime." O tinkamos, taisyklėse reglamentuotos alternatyvos, nėra
      „Bereikalingai” labai reliatyvi sąvoka. Pėstieji turbūt pasakytų, kad dabar dėl lentelių bereikalingai trikdomas jų eismas.

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Įtikinamų argumentų taip niekas ir nepateikė, tik kažkokie tipo "vairuotojui sunku vienu metu stebėti kelis objektus, todėl jis gali nepastebėti pėsčiojo".
        Saugumo skirtumas esant lentelėms ir joms nesant yra daugiau nei savaime suprantamas dalykas dėl įvairių, ne kartą minėtų galimų situacijų. Panašaus lygio savaime suprantamas dalykas kaip du plius du yra keturi.
        Nebent vairuotų ne žmonės, o robotai.

        Comment


          Kai požiūris į infrastruktūros tvarkymas ir priežiūrą yra toks - meh... - tai jau geriau jokių lentelių - dėl pėsčiųjų ramybės Pėstieji yra svarbūs! Juolab, kad apart Vokietijos, ES šalyse (taigi ir Latvijoj, ir Estijoj, ir Lenkijoj) apsieinama be žalių lentelių - įrengiami žali šviesoforai į dešinę.

          Kas dėl kamščių: 1) saugumas turėtų eiti pirmiau sugaišto laiko. 2) kur įmanoma, mažinti juos (kiek) brangesniais būdais, negu kad dabar su ta mūsų (DDR išradimu) unikaliąja lentele

          Comment


            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
            „Bereikalingai” labai reliatyvi sąvoka. Pėstieji turbūt pasakytų, kad dabar dėl lentelių bereikalingai trikdomas jų eismas.
            Aš, kaip kasdien pet tokias perėjas einantis pėsčiasis, galiu pasakyti drąsiai - eismo trikdžių dėl lentelių nebuvo.
            Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

            Comment


              Parašė Briedis Rodyti pranešimą
              O tokių vietų iš tiesų yra! 2020 šiose vietose panaikinus lenteles "stovėsime bereikalingai prie šviesoforų, kurą deginsime, orą teršime." O tinkamos, taisyklėse reglamentuotos alternatyvos, nėra
              Alternatyva yra ir labai konkreti - žalia sekcija su rodykle.

              Comment


                Tai, kad kitos šalys to neturi, yra šioks toks rodiklis susimąstymui, kaip vertinam prioritetus, tačiau tai nėra matematinis teoremos įrodymas. Čia tas pats kas sakyt, kad prieš 100 metų elgėsi vienaip, tai ir dabar toks pats yra "best practise".

                Faktas, kad nuėmus lenteles eismas daug kur strigo. Kaip ir dėl privalomo sustojimo ties Stop linija. Taip, "ant popieriaus" saugumo padidėja. Tačiau be pritemptų statistikų, pagal kurias ar rodyklė, ar aplinkos temperatūra - maždaug vienodai, tam realių įrodymų kolkas nėra. Nesvarbu, kur buvo sugalvotas toks cost effective sprendimas. Taip, su potencialia saugumo problema, nes paliekamas žmogiškasis faktorius priimant sprendimą. Bet lygiai taip pat galima įrodyt, kad potencialūs galimų incidentų padariniai yra mažesnė blogybė, nei padidėję kamščiai, kurie per sugaištą laiką, prarastas pajamas ir t.t. daveda prie tų pačių potencialiai prarastų gyvybių dėl to, kad grandininėj reakcijoj kas nors pavėluos kuo nors pasirūpint, kažkam pritrūks pajamų, kažkuk kitur, pvz sveikatos apsaugos srityje, užstrigs finansavimas ir pan. Bet apie tai niekas net nesusimąsto

                Comment


                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                  „Bereikalingai” labai reliatyvi sąvoka. Pėstieji turbūt pasakytų, kad dabar dėl lentelių bereikalingai trikdomas jų eismas.
                  https://goo.gl/maps/jpHiVitMc8M2
                  Puikiai kauniečiams pažįstama sankryža. Ką šiuo atveju pėstieji pasakytų apie savo eismą vairuotojams, sukantiems į dešinę?

                  Comment


                    Parašė Austras Rodyti pranešimą
                    https://goo.gl/maps/jpHiVitMc8M2
                    Puikiai kauniečiams pažįstama sankryža. Ką šiuo atveju pėstieji pasakytų apie savo eismą vairuotojams, sukantiems į dešinę?
                    Pėstieji šiuo nepasakytų nieko. O sankryžos rekonstrukcijos projekte vietoj lentelių numatyti apsaugoti dešinieji posūkiai, suteikiantys galimybę sukti į dešinę dviejose fazėse.

                    Comment


                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                      Aš esu tik iniciatyvus pilietis.
                      Tai dar kartą įrodo, kad net vienas iniciatyvus pilietis gali apkartinti gyvenimą tūkstančiams niekuo dėtų bendrapiliečių.

                      Comment


                        Visada saukstas deguto visa statine medaus sugadina

                        Comment


                          Tai, kad pritariu lentelių mažinimui/naikinimui, nereiškia, kad aš iniciavau šiuos pakeitimus. Šviesoforų įrengimo taisyklės rengtos pagal vokiečių šviesoforų taisykles, tai draudžiamieji kriterijai paimti iš vokiečių. Sustojimo prieš Stop liniją aš neiniciavau kaip ir lentelių naikinimo (apie pastarąjį variantą net nebuvau pagalvojęs, kad tai galima pas mus padaryti). Tai ir noriu paklausti paskutinių postų autorių, kokiu pagrindu man suteikta tokia garbė? Ar čia noras išsilieti ant vieno žmogaus, kuris vienintelis viešai aktyviai tam pritaria? Jei gindami savo nuomonę būtumėt tokie pat aktyvūs, gal pasiektumėt rezultato. Kaltų ieškojimas lentelių neprikels naujam gyvenimui
                          Paskutinis taisė dsanto; 2016.10.30, 12:07.

                          Comment


                            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                            Jei gindami savo nuomonę būtumėt tokie pat aktyvūs, gal pasiektumėt rezultato. Kaltų ieškojimas lentelių neprikels naujam gyvenimui
                            Jeigu valdžia nutarė padaryti kažkokį veiksmą, ji taip ir padarys. O kad lentelės yra geras dalykas - faktas, kurį supranta visi vairuotojai.
                            Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Alternatyva yra ir labai konkreti - žalia sekcija su rodykle.
                              Ne. Tai ne alternatyva. Apie tai jau buvo: http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1119

                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              „Bereikalingai” labai reliatyvi sąvoka. Pėstieji turbūt pasakytų, kad dabar dėl lentelių bereikalingai trikdomas jų eismas.
                              Minėtose vietose panaikinus lenteles jų eismas tikrai bus trikdomas. Žmonės matys, kad mašinos stovi, ir eis per perėją per raudoną. Ir dabar taip būna.

                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              Šviesoforų įrengimo taisyklės rengtos pagal vokiečių šviesoforų taisykles, tai draudžiamieji kriterijai paimti iš vokiečių.
                              Draudžiamuosius susirinko, o leidžiamųjų nereikia... Proto bokštai, ką ir bepridurti.

                              Comment


                                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                O kad lentelės yra geras dalykas - faktas, kurį supranta visi vairuotojai.
                                Patikslinimas:

                                faktas, kurį supranta kai kurie Lietuvos vairuotojai.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Tai, kad pritariu lentelių mažinimui/naikinimui, nereiškia, kad aš iniciavau šiuos pakeitimus. Šviesoforų įrengimo taisyklės rengtos pagal vokiečių šviesoforų taisykles, tai draudžiamieji kriterijai paimti iš vokiečių. Sustojimo prieš Stop liniją aš neiniciavau kaip ir lentelių naikinimo (apie pastarąjį variantą net nebuvau pagalvojęs, kad tai galima pas mus padaryti). Tai ir noriu paklausti paskutinių postų autorių, kokiu pagrindu man suteikta tokia garbė? Ar čia noras išsilieti ant vieno žmogaus, kuris vienintelis viešai aktyviai tam pritaria? Jei gindami savo nuomonę būtumėt tokie pat aktyvūs, gal pasiektumėt rezultato. Kaltų ieškojimas lentelių neprikels naujam gyvenimui
                                  Esmė ne tame. Niekas jūsų nekaltina. Tik keista, kaip pataikėte į ministerijos lauktą mainstream'ą (šiek tiek esu insaideris). O čia kaip tik - liaudies atstovas su racionalizaciniais pasiūlymais. Galvojate, kad kiti piliečiai nerodo iniciatyvos? Bet dažniausiai - kaip žirniai į sieną. Juolab tokioje bendravalstybinėje iniciatyvoje. Ne dėl vienos sankryžos, ne vieno keliuko, ne vieno šviesoforo! O dėl tūkstančių! Kuriuos pertvarkyti kainuos ne vienas milijonas mokesčių mokėtojų eurų. Be to, ne kiekvienas turi laiko diskutuoti su ministerijos klerkais, nes savo darbe nuo 7:00 iki 18:00.
                                  Asmeniškai didelės tragedijos dėl lentelių nedaryčiau. Bet jų uždraudimas (taip taip) yra tiesiog jų mechanininis nuėmimas, nekeičiant nieko daugiau. Jūs naivus, jeigu manėte, kad jūsų iniciatyvos bus paremtos pinigais ir viskas bus perdaryta gražiai, saugiai ir greitai.
                                  Uždrausti, o ne kurti yra lengviausia. Mes tai perėjome ne vieną kartą...

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    Esmė ne tame. Niekas jūsų nekaltina. Tik keista, kaip pataikėte į ministerijos lauktą mainstream'ą (šiek tiek esu insaideris). O čia kaip tik - liaudies atstovas su racionalizaciniais pasiūlymais. Galvojate, kad kiti piliečiai nerodo iniciatyvos? Bet dažniausiai - kaip žirniai į sieną. Juolab tokioje bendravalstybinėje iniciatyvoje. Ne dėl vienos sankryžos, ne vieno keliuko, ne vieno šviesoforo! O dėl tūkstančių! Kuriuos pertvarkyti kainuos ne vienas milijonas mokesčių mokėtojų eurų. Be to, ne kiekvienas turi laiko diskutuoti su ministerijos klerkais, nes savo darbe nuo 7:00 iki 18:00.
                                    Asmeniškai didelės tragedijos dėl lentelių nedaryčiau. Bet jų uždraudimas (taip taip) yra tiesiog jų mechanininis nuėmimas, nekeičiant nieko daugiau. Jūs naivus, jeigu manėte, kad jūsų iniciatyvos bus paremtos pinigais ir viskas bus perdaryta gražiai, saugiai ir greitai.
                                    Uždrausti, o ne kurti yra lengviausia. Mes tai perėjome ne vieną kartą...
                                    Pataikiau, nepataikiau, koks skirtumas. Tiesiog mano ir ministerijos požiūris į eismo saugumą sutampa. Bet sprendimus priima jie, o ne aš. Ar mano iniciatyvos bus paremtos, ar neparemtos, aš to nežinau. Tik tikiu, kad kryptingas Valstybės ėjimas link tikslo gali duoti apčiuopiamų rezultatų.

                                    Tai visgi, kuo aš apkartinau gyvenimą tūkstančiams (kodėl ne milijonams?) bendrapiliečių? Prašome pagrįsti savo žodžius.

                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    Tai dar kartą įrodo, kad net vienas iniciatyvus pilietis gali apkartinti gyvenimą tūkstančiams niekuo dėtų bendrapiliečių.

                                    Comment


                                      /\ Kam reikėjo kišti savo trigrašį giriant Lukšio-Kalvarijų g. šviesoforus.
                                      Dabar ten kamščiai, kokių seniai nebuvo.
                                      Jei gyveni Kaune, tai prašom bent negadinti gyvenimo vairuojantiems kituose miestuose.

                                      Comment


                                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                                        Tai visgi, kuo aš apkartinau gyvenimą tūkstančiams (kodėl ne milijonams?) bendrapiliečių?
                                        Todėl kad negalime suktis į dešinę

                                        Comment


                                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                          /\ Kam reikėjo kišti savo trigrašį giriant Lukšio-Kalvarijų g. šviesoforus.
                                          Dabar ten kamščiai, kokių seniai nebuvo.
                                          Jei gyveni Kaune, tai prašom bent negadinti gyvenimo vairuojantiems kituose miestuose.
                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                          Todėl kad negalime suktis į dešinę
                                          Pateikit konkrečius įrodymus, kad jūsų problemos yra tiesiogiai susijusios su dsanto veikla.
                                          Ne ten atpirkimo ožio ieškot. Tai ypač galioja Romui su nevykusia Vilnius vs Kaunas užuomina.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X