Parašė Nitro
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Gariūnų tiltas ir Gariūnų g. projektai
Collapse
X
-
Vakar mačiau skiriamojoje juostoje susmaigstytus kuoliukus raudonais galais. Ką ten darys skiriamojoje juostoje?
Komentuoti:
-
Parašė Sula Rodyti pranešimą
Absurdas. Su NSO aplinkybes neišėjo susieti?
Komentuoti:
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąUžklausiau VMS per E.miestas, atsakė:
Komentuoti:
-
Užklausiau VMS per E.miestas, atsakė:
Darbai turi būti atnaujinti rugpjūčio 16 dieną. Darbai buvo sustoję dėl aplinkybių, susijusių su inžinieriniais tinklais.
Komentuoti:
-
Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
Komentuoti:
-
„Šiuo metu darbai Oslo gatvėje trumpam pristabdyti, nes kelininkai buvo perkelti į Geležinio Vilko gatvę, kurioje tvarkomas lietaus nuotekų tinklas. Norint išvengti spūsčių rudenį Geležinio Vilko gatvėje, visos pajėgos mestos į šią itin judrią sostinės gatvę, kuria kasdien pravažiuoja daugiau kaip 300 tūkst. vilniečių. Pabaigus darbus Geležinio Vilko gatvėje nedelsiant bus atnaujinti darbai ir Oslo gatvėje“, – užtikrino V.Pauža.
Komentuoti:
-
Kažkas tame straipsnyje kosmonautas:
„Šiuo metu yra tiesiamos greitėjimo ir lėtėjimo eismo juostos abejomis kryptimis Oslo gatvėje nuo vakarinio aplinkkelio iki Gariūnų gatvės, kurios bus minėtų gatvių tęsiniai. – paklaustas apie darbus Oslo gatvėje sakė V.Pauža.
Anot departamento vadovo, vasaros pradžioje Oslo gatvėje buvo įrengti gatvės pagrindai.
Komentuoti:
-
https://www.15min.lt/m/id/gazas/gatv...ojo-221-835920
„Šiuo metu darbai Oslo gatvėje trumpam pristabdyti, nes kelininkai buvo perkelti į Geležinio Vilko gatvę, kurioje tvarkomas lietaus nuotekų tinklas. Norint išvengti spūsčių rudenį Geležinio Vilko gatvėje, visos pajėgos mestos į šią itin judrią sostinės gatvę, kuria kasdien pravažiuoja daugiau kaip 300 tūkst. vilniečių. Pabaigus darbus Geležinio Vilko gatvėje nedelsiant bus atnaujinti darbai ir Oslo gatvėje“, – užtikrino V.Pauža.Paskutinis taisė mr_miegas; 2017.08.09, 07:56.
Komentuoti:
-
Gal jau pradės ką nors veikti ir čia, kadangi VOU išasfaltavo ir technika gali bildėti kitur?
Komentuoti:
-
Parašė Mexas Rodyti pranešimąLabai jau idomu, pakapste, isrause griovi ir paliko??? wtf??
Komentuoti:
-
Parašė Mexas Rodyti pranešimąLabai jau idomu, pakapste, isrause griovi ir paliko??? wtf??
Komentuoti:
-
Parašė Qbazzz Rodyti pranešimąKai buvo kažkada nuotraukos iš remonto (15 min gal) tai matėsi kad oro uoste daug latviškos technikos privaryta.
Komentuoti:
-
Kai buvo kažkada nuotraukos iš remonto (15 min gal) tai matėsi kad oro uoste daug latviškos technikos privaryta.
Komentuoti:
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąBeje, oro uostą remontuoja latviai.
Komentuoti:
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąNa, tuomet gal iš tikrųjų trūksta darbuotojų. Apie kelininkų darbo sąlygas gerai nenutuokiu.Paskutinis taisė Lettered; 2017.07.24, 10:18.
Komentuoti:
-
Na, tuomet gal iš tikrųjų trūksta darbuotojų. Apie kelininkų darbo sąlygas gerai nenutuokiu.
Komentuoti:
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąKažkas verkšlena kitoje temoje, kad "Lietuvoje darbų nėra". Nors kelininkai čia neseniai ieškojo pagalbinių darbininkų už 700 EUR nelabai randa.
Kyla įtarimas, kad tų pačių Lietuvos kelininkų pajėgumai gal iš ties menki. Beje, oro uostą remontuoja latviai.
Komentuoti:
Komentuoti: