Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus eismas ir kamščių nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • SPX
    replied
    Parašė vėkas Rodyti pranešimą
    Nors valdžia viską neigia, tačiau paprasti žmonės jau seniai suprato - gatvės nupurkštos vandenilio oksidu! Šia medžiaga jie gatves apdorojo per pilnatį, o pilnatis juk ką tik buvo. Todėl ir yra taip slidu.

    Platinam!
    Kodėl tada ir asfaltuotas dviračių takas Fabijoniškėse nupurkštas? Koks tikslas taką purkšti buvo?

    Komentuoti:


  • vėkas
    replied
    Parašė Little_man Rodyti pranešimą
    medžiaga tikrai įdomi, vakar perbraukiau pirštu galinio vaizdo kamerą, tai pirštas liko juodas, būtų purvas paprastas kaip įprastai tai lengvai nusivalytų, o ten toks kaip tepalas iškarto liko dėmė vėliau teko gerokai pašveisti. Ir šiaip automobilis keistai juodas net nuo purvo, įprastai tokiu oru na jis buna nešvarus, bet tikrai ne toks. Kažkaip keistai ten tie keliai.
    Nors valdžia viską neigia, tačiau paprasti žmonės jau seniai suprato - gatvės nupurkštos vandenilio oksidu! Šia medžiaga jie gatves apdorojo per pilnatį, o pilnatis juk ką tik buvo. Todėl ir yra taip slidu.

    Platinam!
    Paskutinis taisė vėkas; 2013.11.22, 10:36.

    Komentuoti:


  • Mettal
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Aš nepagavau kampo, kodėl šiandien dieną, kai troleibusas stabdė stotelėje, pradėjo čiuožti. Viskas įvyko šiandien ~10:35 Pylimo gatvėje
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    O jeigu rimtai, tai dar prieš porą savaičių yra tekę matyt, kaip Viršuliškėse 2G(reitukas) stotelėje čiuožė.
    Autobusų ir troleibusų padangos nėra keičiamos sezoniškai, tačiau dauguma jų yra plikos.

    Komentuoti:


  • Little_man
    replied
    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
    Atkreipiau ir aš dėmesį, kad neįprastai tamsi, šlapia ir slidi danga.
    Jei ten kokia riebi medžiaga, tuomet net nebūtina jos visur barstyti, automobilių padangos gan toli ją gali išnešioti. Per eilinę balą pervažiavus, žymės lieka kelių šimtų metrų ilgio, o jei su riebalais...
    medžiaga tikrai įdomi, vakar perbraukiau pirštu galinio vaizdo kamerą, tai pirštas liko juodas, būtų purvas paprastas kaip įprastai tai lengvai nusivalytų, o ten toks kaip tepalas iškarto liko dėmė vėliau teko gerokai pašveisti. Ir šiaip automobilis keistai juodas net nuo purvo, įprastai tokiu oru na jis buna nešvarus, bet tikrai ne toks. Kažkaip keistai ten tie keliai.

    Komentuoti:


  • Ginthus
    replied
    Atkreipiau ir aš dėmesį, kad neįprastai tamsi, šlapia ir slidi danga.
    Jei ten kokia riebi medžiaga, tuomet net nebūtina jos visur barstyti, automobilių padangos gan toli ją gali išnešioti. Per eilinę balą pervažiavus, žymės lieka kelių šimtų metrų ilgio, o jei su riebalais...

    Komentuoti:


  • Little_man
    replied
    Na aš nesuprantu maniškė tai tikrai neslysta, tikiuosi ir slys. Bet kad gatvės buvo vakar ir šiandien ne tai, kad purvinos, bet labai purvinos. reikia gero lietaus, kad viską nuplautų.

    Komentuoti:


  • Vytautas_LT
    replied
    Parašė balietis Rodyti pranešimą
    Aš irgi vakar Žirmūnų gatvėje gavau progą išbandyti ABS ir nučiuožiau (būtent čiuožiau, ir garsas buvo lyg čiuožčiau) kokius 2-3 metrus. Tikrai nestabdžiau kaip nors labiau nei visada.

    Čia viskas neblogai surašyta, su nuotraukom:
    http://pilietis.delfi.lt/naujienos/s....d?id=63344914
    Būtent apie Žirmūnų gatvę ir šnekėjo žmonės, kad ten labai slidu. Pats vakar vidury dienos važinėjau miestu, buvo apie 10 laipsnių šilumos. Normaliai ramiai važiuojant vos ne ant kiekvieno posūkio ratai prasisukdavo. Ir stabdant ABS labai dažnai suveikdavo. Padangos tikrai geros.
    Nereikia stebėtis, kad dabar kamščiai mieste padidės - avaringumas didesnis, o gal ir žmonės lėčiau važiuot pradės.
    Paskutinis taisė Vytautas_LT; 2013.11.22, 07:55.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Čia Fukašakimos* elektrinės padariniai!

    O jeigu rimtai, tai dar prieš porą savaičių yra tekę matyt, kaip Viršuliškėse 2G(reitukas) stotelėje čiuožė. Bet tada tą nurašiau tiesiog skubėjimui ir galbūt plikoms padangoms. Bet jeigu tai buvo tas pats - tai tuomet kelininkai vargu ar kalti.

    Komentuoti:


  • SPX
    replied
    Ką, taip jau ėmė ir viskas gatves kažkuo užpylė. Fokusai. Žiemą laiku nesugeba išvažiuoti nuvalyti gatvių, o čia visas jau sutvarkė ir net per kelias dienas? Mano kieme irgi pravažiavimas visas toks, nors ten žiemą net elementarios druskos mišinio nebarsto, tik pravalo sniegą. O čia prašom, dovana, ir kieme užpylėm chemijos, nors net ne žiema. Tiesa, Fabijoniškėse šalia "IKI" dviračių tako asfaltas irgi toks, tai ką ir dviračių taką užpylė? Drėgmė ir ne kas kitas. Asfaltą veikia labiau, nei trinkeles.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Aš nepagavau kampo, kodėl šiandien dieną, kai troleibusas stabdė stotelėje, pradėjo čiuožti. Viskas įvyko šiandien ~10:35 Pylimo gatvėje

    Komentuoti:


  • balietis
    replied
    Aš irgi vakar Žirmūnų gatvėje gavau progą išbandyti ABS ir nučiuožiau (būtent čiuožiau, ir garsas buvo lyg čiuožčiau) kokius 2-3 metrus. Tikrai nestabdžiau kaip nors labiau nei visada.

    Čia viskas neblogai surašyta, su nuotraukom:
    http://pilietis.delfi.lt/naujienos/s....d?id=63344914

    Komentuoti:


  • SPX
    replied
    /\ Atsimenu 2009m. rudenį taip buvo tikrai. Įdomumo dėlei reikėtų "Grindos" paklausti..

    Komentuoti:


  • Little_man
    replied
    Parašė SPX Rodyti pranešimą
    Tu apie drėgną asfaltą? Aš abejoju ar daugiabučių kiemuose bandė, nes kiemuose danga tokia pati patamsėjusi. Manyčiau čia dėl keisto oro toks reiškinys. Būdavo ie seniau tokių atvejų, tik šį kart kažkaip ilgai užsitęsė. Išvis būtų fantastika, kad taip jau visose miesto gatvėse ir gatvelėse bandė.
    Pas mus darbe aikštelėje tai toks juodas ruožas susiformavo ten kur automobiliai važiuoja, kitur kur eismas nėra intensyvus tai pilkos gražios plytelės. tad vargu ar oras čia kaltas. O rajone t.y. Zujūnuose irgi viskas jau senai išdžiuvo. Tik centre pastebiu ta fenomeną.

    Komentuoti:


  • SPX
    replied
    Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
    Net nežinau į kurią temą rašyti. Ar nepastebėjote, kad Vilniaus gatvėse paskutinėm dienom keistai slidžiau nei įprastai? Kad tik man vienam taip būtų, bet jau kelintą kartą girdžiu tokius pastebėjimus. Girdėjau paskalas, kad kelininkai bandė kažkokią cheminę medžiagą gatvėse ir nesėkmingai. O dabar bijo prisipažinti. Neteko niekam kažko tokio girdėti?
    Tu apie drėgną asfaltą? Aš abejoju ar daugiabučių kiemuose bandė, nes kiemuose danga tokia pati patamsėjusi. Manyčiau čia dėl keisto oro toks reiškinys. Būdavo ie seniau tokių atvejų, tik šį kart kažkaip ilgai užsitęsė. Išvis būtų fantastika, kad taip jau visose miesto gatvėse ir gatvelėse bandė.

    Komentuoti:


  • Little_man
    replied
    Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
    Net nežinau į kurią temą rašyti. Ar nepastebėjote, kad Vilniaus gatvėse paskutinėm dienom keistai slidžiau nei įprastai? Kad tik man vienam taip būtų, bet jau kelintą kartą girdžiu tokius pastebėjimus. Girdėjau paskalas, kad kelininkai bandė kažkokią cheminę medžiagą gatvėse ir nesėkmingai. O dabar bijo prisipažinti. Neteko niekam kažko tokio girdėti?
    Kad slidžiau būtų nepastebėjau, bet kad danga keistai drėgna jau kelintą dieną atrodo tai taip, nors nei drėgna nei lyja.

    Komentuoti:


  • Vytautas_LT
    replied
    Net nežinau į kurią temą rašyti. Ar nepastebėjote, kad Vilniaus gatvėse paskutinėm dienom keistai slidžiau nei įprastai? Kad tik man vienam taip būtų, bet jau kelintą kartą girdžiu tokius pastebėjimus. Girdėjau paskalas, kad kelininkai bandė kažkokią cheminę medžiagą gatvėse ir nesėkmingai. O dabar bijo prisipažinti. Neteko niekam kažko tokio girdėti?

    Komentuoti:


  • Perfect
    replied
    Sostinės Sluškų ir P. Vileišio gatves grąžina vairuotojams
    delfi.lt

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    www.lrt.lt 2013 m. rugpjūčio 25 d
    Vytenis Radžiūnas
    Gatvėse teks susispausti: į didmiesčius parkeliauja studentai
    „Kadangi tik šiemet vykdomas visuomeninio transporto milžiniškas projektas, stengiamasi pritraukti naujų keleivių, tai be rugsėjo pirmosios savaitės pabaigos vargu ar kas galės pasakyti ir paskaičiuoti, kiek žmonių sės į visuomeninį transportą, o kiek važiuos asmeniniu transportu“, – tęsia V. Sadauskas. (...)

    Didžiausi transporto kamščiai sostinėje susidaro Kalvarijų g., Geležinio Vilko g, Laisvės prospekte bei tose gatvėse, kurios susijungia su centru ar didesnėmis įstaigomis. „Neaišku, kiek truks Geležinio Vilko gatvės rekonstrukcija. Jei savivaldybė įvykdys savo pažadus ir į Vingio parką praleis daugiau eilių, tai situacija nebus tokia tragiška. Bet jei tas pažadas nebus įgyvendintas, tai bus labai sudėtinga“, – įspėja V. Sadauskas. (...)

    http://verslas.delfi.lt/transportas/....d?id=62155547

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Reiktų pabandyt tokią tema. Jei nebus populiari, tai ji automatiškai nusės kažkur forume, bet žinosim kad ji yra ir bus galima atgaivint reikalui esant.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Lrytas.lt 2013-06-21 14:41,
    Artūras Jančys 2013-06-21 14:41,
    Gudriausi būdai per spūstį iš Vilniaus ištrūkti į pajūrį
    http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...i-i-pajuri.htm

    Nustebino taksisto maršrutas iš Katedros aikštės į Kauno pusę per Liepkalnio Maximą.
    Gal kamščiuose jis ir nestovi, bet nuvažiavus iki miesto pakraščio jau bus vienodi skaičiai ir taksometre ir FM radijo bangų indikatoriuje.
    Pavyzdžiui, jei pradedu kelionę nuo Gedimino prospekto pradžios, Katedros aikštės, suku į Stiklių gatvę. Tada užkabinu dalį Didžiosios gatvės ir ties „Radisson“ viešbučiu pasuku į Arklių gatve ir išlendu Bazilijonų gatvėje, netoli Halės turgaus. Čia labai svarbu nepaklysti ir nepatekti į Pylimo gatvę, antraip, amen, būsite surakintas kamštyje, amen“. Iš Bazilijonų gatvės taksistas pataria traukti Aušros Vartų gatve, pro Geležinkelio gatvės tunelį pasiekti apylanką Liepkalnyje. Iš Liepkalnio gatvės sukti dešinėn ir Žirnių gatve, kuri toliau, Lazdynų link, vadinama Tūkstantmečio gatve, o pasiekus transporto žiedą - rinktis vieną iš dviejų variantų
    Teko iš Centro važiuoti į Litexpo. Bet principas tas pats - važiuoti 1000-mečio (buv. Žirnių) gatve tik į ten patekau iš Naugarduko gatvės


    Įdomu, ar būtų lankoma ir papildoma tema "Kaip nuvykti iš ... į ..." - pirmiausiai Vilniuje, Kaune ir važiuojant iš vieno Lietuvos galo į kitą (ypač kai būna kokie nors remontai).
    Pvz., lenkiškame SSC esanti tokia tema labai aktyvi ir naudinga. Pats ten radau kelis variantus, kaip apvažiuoti kol buvo remontuojamą S8 / E67 140 km atkarpą nuo Varšuvos į Katovicų pusę.
    Paskutinis taisė Romas; 2013.08.25, 18:13.

    Komentuoti:

Working...
X