Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    VASA pakeitė grafiką - pusė gatvės liko neišvežtų konteinerių (kiti jau buvo išstūmę, nes ir taip pilni, o dar karščiai..). Nežinau, kokių dar šposų galima laukti. Dabar laukiam sąskaitų. Kiek suprantu, bus siunčiama paštu

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      VASA pakeitė grafiką - pusė gatvės liko neišvežtų konteinerių (kiti jau buvo išstūmę, nes ir taip pilni, o dar karščiai..). Nežinau, kokių dar šposų galima laukti. Dabar laukiam sąskaitų. Kiek suprantu, bus siunčiama paštu
      Nepaisant masinių sutrikimų, aš vis tiek iš esmės teigiamai žiūriu į reformą. Apmokestins nemokėjusius iš viso gudručius, nevažinės į tą patį rajoną 2-3 įmonių mašinos, ir svarbiausia kainuos man ženkliai pigiau. Buvo kelias savaites ir mano akiratyje vieni negyvenamos paskirties (kavinės, parduotuvės) priversti konteineriai, bet prieš savaitę išvežė ir dabar viskas OK. Gal tiesiog tai buvo susidarę dėl naujos parduotuvės įsikėlimo, kuri išpakavusi daiktsu užvertė visus konteinerius smūgine banga.
      Belieka palaukti kokį dar mėnesį ir viskas susireguliuos manau.
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

      Comment


        Pas mus irgi buvo keletą savaičių nevežamos rūšiuojamos atliekos. Po to pusę savaitės nevežė buitinių atliekų. Tas pats vežėjas: Ecoservice. Pareportinus savivaldybei šiukšlės buvo išvežtos ir dabar vežamos reguliariai.

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Pas mus irgi buvo keletą savaičių nevežamos rūšiuojamos atliekos. Po to pusę savaitės nevežė buitinių atliekų. Tas pats vežėjas: Ecoservice. Pareportinus savivaldybei šiukšlės buvo išvežtos ir dabar vežamos reguliariai.
          As manau zmones dejavo del tu siuksliu kurie tingejo susisiekti su atleku vezejais ir pasiteirauti kame problemos. Parase pora komentaru delfije ar per Facebook parode neapykanta Simasiui ir daugiau nieko "produktyvaus" nedare.

          Comment


            Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą
            As manau zmones dejavo del tu siuksliu kurie tingejo susisiekti su atleku vezejais ir pasiteirauti kame problemos. Parase pora komentaru delfije ar per Facebook parode neapykanta Simasiui ir daugiau nieko "produktyvaus" nedare.
            O kodėl žmonės turi galvoti apie atliekas įsipareigojusių išvežti įmonių problemas? Tai yra tik pačios įmonės problema (sugedo automobilis, susirgo vairuotojas ir pan.), bet ne gyventojų.

            Comment


              Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą

              As manau zmones dejavo del tu siuksliu kurie tingejo susisiekti su atleku vezejais ir pasiteirauti kame problemos. Parase pora komentaru delfije ar per Facebook parode neapykanta Simasiui ir daugiau nieko "produktyvaus" nedare.
              Tai jūsų nuomonė, VASA telefonu ir e-mail'u siunčia pas Econovus, Econovus - pas VASA, savivaldybė siunčia pas VASA...

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą

                Tai jūsų nuomonė, VASA telefonu ir e-mail'u siunčia pas Econovus, Econovus - pas VASA, savivaldybė siunčia pas VASA...
                Dėl buitinių atliekų VASA niekur nesiuntė, informaciją apdorojo savo rate. Dėl antrinių žaliavų VASA nusiuntė pas konkretų vežėją, nes neva ne jų atsakomybė. O savivaldybė dėl to paties nusiuntė pas VASA Bet šiukšlės abiem atvejais buvo išvežtos.

                Comment


                  Premjeras sutarė, kad šiukšles reikia vežioti 100km iš Vilniaus į Kauną. Deginti Kaune, nors tokia pat gamykla bus Vilniuje. Visa esmė tame, kad per arti premjero namo.
                  http://kauno.diena.lt/naujienos/nuom...vasalai-868620

                  Comment


                    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                    Premjeras sutarė, kad šiukšles reikia vežioti 100km iš Vilniaus į Kauną. Deginti Kaune, nors tokia pat gamykla bus Vilniuje. Visa esmė tame, kad per arti premjero namo.
                    http://kauno.diena.lt/naujienos/nuom...vasalai-868620
                    Šiandien Delfyje padrikas straipsnis, kad "Lietuvos energija", pasirodo, yra užvaldyta blogiukų. Tai neblogai siejasi su Skvernelio "najezdais". Suprantu, kad LE toli gražu ne viskas skaidru, bet tai valstybinė įmonė ir Vyriausybė turi ją tvarkyti ir (o siaube) remti. Tačiau kodėl proteguojami privatūs verslai (vartotojų sąskaita)?

                    Iš viso to šiukšlyno lenda kažkieno ausys, bet nesuparantu kieno...

                    Comment


                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                      Premjeras sutarė, kad šiukšles reikia vežioti 100km iš Vilniaus į Kauną. Deginti Kaune, nors tokia pat gamykla bus Vilniuje. Visa esmė tame, kad per arti premjero namo.
                      http://kauno.diena.lt/naujienos/nuom...vasalai-868620
                      Kopenhagoje degina beveik šalia miesto centro, šalia gyvenamųjų kvartalų ir jokių problemų, tai čia dėl gariūnų mažiausiai reikia sukti galvos.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Kopenhagoje degina beveik šalia miesto centro, šalia gyvenamųjų kvartalų ir jokių problemų, tai čia dėl gariūnų mažiausiai reikia sukti galvos.
                        Kaip teisingai pastebėjo Gabrielius, esmė ko gero tame, jog kris premjero namo vertė.

                        Comment


                          Tai va, gavau sąskaitą ir įsitikinau, kad tikrai būsiu šios reformos fanas, nes sumažėjo kaina 2,34 karto. Tegul meta į mane akmenį daugiabučių gyventojai (tik tie, kurie mokėdavo ir iš toli).
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                          Comment


                            Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                            Tai va, gavau sąskaitą ir įsitikinau, kad tikrai būsiu šios reformos fanas, nes sumažėjo kaina 2,34 karto. Tegul meta į mane akmenį daugiabučių gyventojai (tik tie, kurie mokėdavo ir iš toli).
                            Gavau ir aš ką tik. Už 4 mėn sumokėjome 31 EUR, už 8 mėn. priskaičiavo 47 EUR. Tai lyg ketvirčiu pigiau. Neaišku, kaip būtų jei vežtų kas savaitę.

                            Bet... priskaičiavo už sodą 8 EUR, kur anksčiau vežė bendrija praktiškai už centus. Dabar sodui net VASA numeris nesuteiktas - reikės aiškintis. Tai gal pastatysim konteinerį - gal bent vasarą panaudosim... jei išvežinės.

                            Comment


                              Man dabar gavosi pigiau, negu buvo. Tai yra geras rezultatas. O dėl rūšiavimo. Ką galiu pasakyti, nors gyvenu beveik miesto centre, bet apie rūšiavimo konteinerius arba bent padoriau sutvarkytą vietą prie paprastų konteinerių galime tik pasvajoti. Kažkada buvo pastatę, bet greit pašalino tuos rūšiavimo konteinerius, nes bomžai pakeldavo tą gaubtą ir pjaudavo tinklą. Na, visuomenės problema čia ir jau kokie 6 metai kaip nėra jokio rūšiavimo. Bet su dabartine mero šiukšlių pertvarką atsiras rūšiavimo konteineriai, bet ne tik, kur stovi eilė paprastų buitinėm atliekom skirtų, o truputi toliau, tad norint rūšiuoti (o mums tai tikrai nėra labai sunku) reikės tiesiog nešti toliau. Iš esmės gal ir nieko, bet tuomet negaliu suprasti, kodėl nėra siekio pašalinti tą bjaurią apšnekštą vietą ir padaryti kažką padoresnio ir šiaip žmones priverstinai mokyti rūšiavimo.

                              Comment


                                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                Tai va, gavau sąskaitą ir įsitikinau, kad tikrai būsiu šios reformos fanas, nes sumažėjo kaina 2,34 karto. Tegul meta į mane akmenį daugiabučių gyventojai (tik tie, kurie mokėdavo ir iš toli).
                                O mane sąskaita tai nemaloniai nustebino. Nepaisant to, kad skaičiuojant už buto plotą kaina visiškai nepasikeitė, tai man papildomai dabar reikia mokėti už parkingo vietą po namu. T.y. parkingo plotas paskaičiuotas kaip garažų paskirties plotas ir apmokestintas atitinkamu įkainiu. Nelabai suprantu kaip mano automobilis stovinti parkinge generuoja atliekas, o automobilis stovintis atvirai lauke - negeneruoja.
                                Už garažą garažų bendrijoje irgi paskaičiuota, bet ten klausimų nėra, nes prie garažų yra konteineriai į kuriuos tikrai yra ką mesti. Tik daugiabutyje logikos nėra.

                                Comment


                                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                  O mane sąskaita tai nemaloniai nustebino. Nepaisant to, kad skaičiuojant už buto plotą kaina visiškai nepasikeitė, tai man papildomai dabar reikia mokėti už parkingo vietą po namu. T.y. parkingo plotas paskaičiuotas kaip garažų paskirties plotas ir apmokestintas atitinkamu įkainiu. Nelabai suprantu kaip mano automobilis stovinti parkinge generuoja atliekas, o automobilis stovintis atvirai lauke - negeneruoja.
                                  Už garažą garažų bendrijoje irgi paskaičiuota, bet ten klausimų nėra, nes prie garažų yra konteineriai į kuriuos tikrai yra ką mesti. Tik daugiabutyje logikos nėra.
                                  O tai kiek būdavo seniau šiukšlių mokestis už 1kvm? Nes ir pas mane, ir pvz.: pas tėvus tie "būstai" taikydavo maksimalų 0,09€+PVM. O dabar pasidarė 0,047€
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                  Comment


                                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                    O tai kiek būdavo seniau šiukšlių mokestis už 1kvm? Nes ir pas mane, ir pvz.: pas tėvus tie "būstai" taikydavo maksimalų 0,09€+PVM. O dabar pasidarė 0,047€
                                    Neturiu dabar kaip pasitikslinti, bet ir būdavo kažkas apie 0,05 Eur. Kai skaičiavau su ta skaičiuokle VASA, tai gavau lygiai tiek pat, kiek ir mokėjau. Pas mus bendrija, tai gal dėl to geresnė kaina.

                                    Papildau: pažiūrėjęs sąskaitas pasitikslinau, kad būtent 0,047 ir mokėdavau.
                                    Paskutinis taisė sleader; 2018.06.23, 08:51. Priežastis: Papildyta

                                    Comment


                                      Šiukšlių "reforma" prisivijo ir John. Vietoj 1.65 Eur turėsiu mokėti 2.50 Eur. 52% pabrangimas. Šimašas sakė, kad kaina mažės ir išvežimas gerės. Kol kas matau tik tai, kad turėsiu mokėti PENKIASDEŠIMT procentų daugiau

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Šiukšlių "reforma" prisivijo ir John. Vietoj 1.65 Eur turėsiu mokėti 2.50 Eur. 52% pabrangimas. Šimašas sakė, kad kaina mažės ir išvežimas gerės. Kol kas matau tik tai, kad turėsiu mokėti PENKIASDEŠIMT procentų daugiau
                                        Konkrečiai už ką? Busto tipas, plotas? Man atpigo 2,34 karto.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                        Comment


                                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                          Konkrečiai už ką? Busto tipas, plotas? Man atpigo 2,34 karto.
                                          Už pastoviają ir kintamąją rinkliavą. Būsto tipas - Gyvenamieji daugiabučiai pastatai ir Garažų (t.y. požeminis parkingas).

                                          Dar įdomu tai, kad reikalaujama už nesuteiktą paslaugą mokėti į priekį (t.y. iki metų galo). Klausimas, kokiu būdu jie žino, kokia iki metų galo bus kintamoji dalis? Nekalbant apie tai, kad prašoma mokėti už paslaugą, kuri dar nėra suteikta.
                                          Paskutinis taisė John; 2018.06.24, 16:41.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X