Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Už pastoviają ir kintamąją rinkliavą. Būsto tipas - Gyvenamieji daugiabučiai pastatai ir Garažų (t.y. požeminis parkingas).
    Dar įdomu tai, kad reikalaujama už nesuteiktą paslaugą mokėti į priekį (t.y. iki metų galo). Klausimas, kokiu būdu jie žino, kokia iki metų galo bus kintamoji dalis? Nekalbant apie tai, kad prašoma mokėti už paslaugą, kuri dar nėra suteikta.
    Nelabai tikiu, kad galėjo 1,5x pabrangti už daugiabučių šiukšles. Mano tėvams irgi atpigo tiek pat daugiabutyje. kaip rašė sleader jam liko kaip buvo, nes ten bendrija rūpinosi. Bet tikrai nepabrango.
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

    Comment


      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
      Nelabai tikiu, kad galėjo 1,5x pabrangti už daugiabučių šiukšles. Mano tėvams irgi atpigo tiek pat daugiabutyje. kaip rašė sleader jam liko kaip buvo, nes ten bendrija rūpinosi. Bet tikrai nepabrango.
      Koks skirtumas, kuo tu tiki. Aš tiesiog matau, kokia sąskaita ir kiek iš manęs reikalaujama sumokėti. Nesakau, kad tame nėra kažkokios logikos. Kaip bebūtų, Euras ar du Eurai per mėnesį matyt nelabai daro didelį skirtumą mano finansiniam gerbūviui. Tiesiog kai viešai komunikuojama, kad "šiukšlių išvežimo kaina mažės", o kaina realiai padidėja 52% (ne kokiais ten 5%), tai, nori nenori, pradedi galvoti, kad Meras ir jam atskaitingi departamentai elgiasi nesąžiningai ir meluoja gyventojams arba tyčia nutylėjo, kad mažės tikrai ne visiems. O didės ne truputį, o per pusę ar dar daugiau.

      Comment


        Asmeniskai man zenkliai sumazejo daugiabutyje. Bet uztat turiu moket i prieki!
        Manau po metu-kitu pabrangs ir mokesim tiek kiek buvo tik dabar i prieki.

        Comment


          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
          Asmeniskai man zenkliai sumazejo daugiabutyje. Bet uztat turiu moket i prieki!
          Manau po metu-kitu pabrangs ir mokesim tiek kiek buvo tik dabar i prieki.
          Jei ne paslaptis, kiek mokate už kv/m? Įdomu išsiaiškinti, kokie skirtumai, ir kodėl.

          Čia mano sąskaita

          Paskutinis taisė John; 2018.06.24, 17:38.

          Comment


            Paverkime, kad reikia mokėti 2 mėnesius į priekį nepaisant to, kad ženkliai sumažėjo (išskyrus Jonui, bet tai atskira kalba). Aš sumokėjau iki metų galo iškart, nes nematau prasmės žaisti daliniais mokėjimais po <10€.
            Kai padidės, tada ir galėsite sakyti, kad pabrango, o dabar yra snarglių krapštymas iš nosies kaip vokiečių treneris.
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Jei ne paslaptis, kiek mokate už kv/m? Įdomu išsiaiškinti, kokie skirtumai, ir kodėl.

              Čia mano sąskaita

              Man atsiuntė sąskaitą su tokiais pačiais tarifais. Anksčiau buvo mokama tik už butą 0.09€/kv.m. + PVM.

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                Paverkime, kad reikia mokėti 2 mėnesius į priekį nepaisant to, kad ženkliai sumažėjo (išskyrus Jonui, bet tai atskira kalba). Aš sumokėjau iki metų galo iškart, nes nematau prasmės žaisti daliniais mokėjimais po <10€.
                Kai padidės, tada ir galėsite sakyti, kad pabrango, o dabar yra snarglių krapštymas iš nosies kaip vokiečių treneris.
                Mano sąskaita sugeneruota 8 mėnesiams į priekį.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą

                  Mano sąskaita sugeneruota 8 mėnesiams į priekį.
                  Jei labai svarbu, tai galima mokėti ketvirčiais.
                  Ir pas mane, ir pvz.: pas tėvus tie "būstai" taikydavo maksimalų 0,09€+PVM. O dabar pasidarė 0,047€ už mėnesį.
                  dabar visiems tarifai vienodi (to pačio tipo plotui). Man tik įdomu, kiek Jonas mokėjo seniau.
                  Paskutinis taisė Arunasx; 2018.06.24, 18:32.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    Jei labai svarbu, tai galima mokėti ketvirčiais.
                    Ir pas mane, ir pvz.: pas tėvus tie "būstai" taikydavo maksimalų 0,09€+PVM. O dabar pasidarė 0,047€ už mėnesį.
                    dabar visiems tarifai vienodi (to pačio tipo plotui). Man tik įdomu, kiek Jonas mokėjo seniau.
                    Maždaug 0.04 Eur/kv m, per mėnesį, jei vertiname tik buto plotą (ne garažą) ir sąskaitoje nurodytą kainą.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Maždaug 0.04 Eur/kv m, per mėnesį, jei vertiname tik buto plotą (ne garažą) ir sąskaitoje nurodytą kainą.
                      Aš supratau, kodėl tau pabrango. Tikslinis Šimašiaus slaptas potvarkis. Vargšau tavo kaimynai, buvo atpigę, bet deja jie turi kaimyną Joną, kuris pastoviai varo ant Šimašiaus. O Šimašius keršija.

                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                      Comment


                        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                        Aš supratau, kodėl tau pabrango. Tikslinis Šimašiaus slaptas potvarkis. Vargšau tavo kaimynai, buvo atpigę, bet deja jie turi kaimyną Joną, kuris pastoviai varo ant Šimašiaus. O Šimašius keršija.
                        Man dar pasisekė. Kai kuriems kaimynams padidėjo dvigubai

                        Bet šiaip jo, įsivaizduokim, kuri namo dalis dabar balsuos už Šūdašių ir jo reformas per artimiausius rinkimus.

                        Comment


                          Turiu tave nuliūdinti, Jūsų namas yra grynas nesusipratimas bendrame kainų mažėjimo kontekste, priešingų balsų bus žymiai daugiau.
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                          Comment


                            Sąskaitos už atliekų tvarkymą jau pasiekė vilniečius: atpigo ne visiems

                            Nors buvo skelbiama, kad vilniečiams mokestis už komunalinių atliekų išvežimą nuo gegužės daugeliui turėtų mažėti, gali pasitaikyti atvejų, kai vis dėlto nuo šiol teks mokėti daugiau. Kaip LRT RADIJUI teigia savivaldybės įmonės „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ Rinkliavos administravimo tarnybos vadovas Ilja Karužis, taip gali nutikti, nes nuo šiol žmonės gaus sąskaitą ne tik už gyvenamąjį būstą, bet visą turimą turtą, pavyzdžiui, sodo namelį ar garažą...
                            Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Gimta...visiems/267978
                            © Lietuvos žinios
                            Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                            Comment


                              "Pamiršo" paminėti anksčiau

                              Comment


                                Garsiajame Vingrių gatvės šiukšlyne šiandien jau kažką kasinėja šalia dabartinių konteinerių.

                                Comment


                                  Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                  Garsiajame Vingrių gatvės šiukšlyne šiandien jau kažką kasinėja šalia dabartinių konteinerių.
                                  Archeologai?
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Man dar pasisekė. Kai kuriems kaimynams padidėjo dvigubai

                                    Bet šiaip jo, įsivaizduokim, kuri namo dalis dabar balsuos už Šūdašių ir jo reformas per artimiausius rinkimus.
                                    Čia kuriem? Kurie turėjo sodo namą, iš kurio veždavo šiukšles iki artimiausio daugiabučio? Man sumažėjo daugiau nei dvigubai.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                      Archeologai?
                                      Su kaušu, veiklos optimizavimas.

                                      Comment


                                        Man sumažėjo 3 kartus.

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Čia kuriem? Kurie turėjo sodo namą, iš kurio veždavo šiukšles iki artimiausio daugiabučio? Man sumažėjo daugiau nei dvigubai.
                                          Matomai labiausiai daugėjo turintiems garažą/parkingą, nes priskaičiavo kvadratinių metrų. Aš, pavyzdžiui, sužinojau, kad turiu 22kv/m parkingą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X