Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
    Dar ir penktas yra. Susigyvent su esama situacija. Optimaliausias.
    Nu aš jau savaitę laiko paprasčiausiai nenešu šiukšlių, kaupiu rūsyje.Vis dar kažkaip gailiu tų jų vairuotojų su žemėlapiais rankose. Kai užsipildys, matyt samdysiu sunkvežimį ir vešiu prie savivaldybės. Tokį susigyvenimo medelį siūlote?

    Comment


      Gal jau baigsite įžeidinėti nuostabųjį merą ir kaltinti dalykais, už kuriuos jis nėra nė trupučio atsakingas? Nepamirškime, kad prie Zuoko šiukšlės IŠVIS buvo nevežamos, o vienas kitas perpildytas konteineris ar sąvartynas miesto centre dar niekam nepakenkė. Džiaukitės, kad meras kažką daro

      Comment


        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

        Mano pirmas laiskas buvo "MANO BUSTO" draugijai, kuri administruoja nama, as viska paaiskinau, nupasakojau ir dar paklausiau, ar galite uz $$$ viska sutvarkyt. Jie parase kreiptis i VASA. O VASA sako varyk i savivaldybe. Jie man neparase, kad sorry zmogau, spausk MANO BUSTA, jie tai privalo daryt, o tau tik akis muilina. Deja jie patys mane siuncia i savivaldybe
        Jau viska supeistinau anksciau. Man juokinga tiesiog darosi, bet tikrai juokinga
        O ką tame laiške konkrečiai rašei? Dėl dabartinių problemų, kad keičiantis vežėjams kelis kartus nebuvo išvežtos šiukšlės ar apskritai, kad teritorija netvarkoma ir pilna visur šiukšlių? Jei antras variantas, tai reikia spausti mano būstą, jie užsivertę darbais ir poxuistai, bet čia jų darbas, jų antrinė įmonė Mano aplinka tokiais dalykais rūpinasi ir kaip sakiau man paslauga daug nekainuoja. Taip pat jei pastoviai svetimi priveža šiukšlių, gali įrengti konteinerių aptvėrimą, irgi daug nekainuoja. Galų gale, jei jie nieko nedaro, galima labai lengvai pakeisti administratorių, kiti pasiūlys dar pigesnius įkainius ir labiau stengsis. Bet kokiu atveju, reikia šiek tiek gyventojų iniciatyvos, nes ten kur iniciatyva yra, tvarkingi net seni daugiabučiai ir aplinka šalia jų.

        Paskutinis taisė Lettered; 2018.05.23, 08:30.
        Flickr

        Comment


          Įkišiu ir aš savo trigrašį. Kaip bebūtų keista, situacija įvedus naują tvarką kardinaliai pasikeitė. Va, per langą matau kitoje kiemo pusėje dvylikaaukštį su šiukšliotiekiu viduje. Esant senai tvarkai konteinerius išstumdavo du kartus per savaitę, problemų kaip ir nebuvo. Dabar gi išstumia kas dieną. Išveža dažnai pustuščius Na, problemų irgi nėra

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            reikia spausti mano būstą, jie užsivertę darbais ir poxuistai, bet čia jų darbas, jų antrinė įmonė Mano aplinka tokiais dalykais rūpinasi ir kaip sakiau man paslauga daug nekainuoja. Taip pat jei pastoviai svetimi priveža šiukšlių, gali įrengti konteinerių aptvėrimą, irgi daug nekainuoja.
            Ka tik gavau atsakyma is MANO APLINKA. Paaiskinau kaip imanoma detaliau ir paprasiau uz pinigus sutvarkyt aplinka
            @manoaplinka.eu>
            14:41 (prieš 12 minučių)

            skirta man










            Laba diena. Deja, bet mes esame tvarkytojai, ne vežėjai, todėl taip pat galime nukreipti pas tuos pačius VASA arba ECOSERVISCE. Ką galiu patarti, tai kreiptis į seniūnijos atsakingą darbuotoją





            Comment


              Toks identiskas vaizdas prie mano namu(net konteineriai tie patys). Foto idejo ekonomistas Zygimantas Mauricas. Fb galit paskaityt diskusija. Kaip supratau, tai toli grazu tikrai nera savaites laiko vaizdas. Kaip kazkas parase : Šita krūva jau gerą mėnesį čia. Nors gal ne. Ji visada ten... niekad nesumažėja


              Comment


                Pas mus prie namų, beje, irgi jau prisikaupę antrinių atliekų konteineriai. Bet čia savivaldybės komunikacijos problema. Rašiau VASA, tai jie prižiūri tik buitinius konteinerius ir jų išvežimą. Lieka neaišku: ar reforma apima ir antrines žaliavas ar ne.

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                  Toks identiskas vaizdas prie mano namu(net konteineriai tie patys). Foto idejo ekonomistas Zygimantas Mauricas. Fb galit paskaityt diskusija. Kaip supratau, tai toli grazu tikrai nera savaites laiko vaizdas. Kaip kazkas parase : Šita krūva jau gerą mėnesį čia. Nors gal ne. Ji visada ten... niekad nesumažėja
                  Čia truputį kita situacija nei prie konkretaus daugiabučio konteinerių, už kurį moka tik to namo gyventojai, čia viešas parkelis ir vieši konteineriai (net nėra buitinių atliekų konteinerių). Jeigu čia taip ne tik šį mėnesį, reiškia tiesiog konteinerių per mažai pastatyta, čia jau tikrai savivaldybės klausimas nuspręsti, kur koks poreikis tokiems.
                  Grįžtant prie jūsų namo, tai tiesiog nepasisekė gauti gero Mano būstas vadybininko. Tie, kurie yra aktyvūs ir veiklūs, reaguoja į prašymus, organizuoja susirinkimus, daro siūlymus ir t.t. Todėl kitur normaliai ir konteineriai aptverti, ir aplinka sutvarkyta, net gėlytės pasodintos. Aš jūsų vietoje nueičiau pas mano būstas kurį nors vadovą, nes su tais skambučio centro vadybininkais tikrai neišeis nieko susišnekėti.
                  Flickr

                  Comment


                    O tai pritarė visgi kompensacijų dalinimui ar ne? Galvoju, gal jau pildyti prašymą? Jau kokių 10m2 pievos užkrauta šiukšlėmis. Ir ne kartonu, kaip šioje nuotraukoje, o įvairiom kartu su biomase.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Grįžtant prie jūsų namo, tai tiesiog nepasisekė gauti gero Mano būstas vadybininko. Tie, kurie yra aktyvūs ir veiklūs, reaguoja į prašymus, organizuoja susirinkimus, daro siūlymus ir t.t.
                      Dar tikriausiai kaip sovietmeciu, reikia turet "blata" arba "gera kanala", mindzioti takus i kazkokias kontoras, pas vietines reiksmes "samsamicius", pasiimti saldainiu ir suglaudus ausis prasyt ir JEI labai pasisekss ir JEI gausiu gera vadybininka, tai gal ir isivyraus tvarka ir svara. As galiu pafotkint ir daugiau nuotrauku su "pomoikem", kaip tvarkomi sitie reikalai, jei kazkas mano, kad taip yra tik netoli mano namu.

                      Comment


                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                        Dar tikriausiai kaip sovietmeciu, reikia turet "blata" arba "gera kanala", mindzioti takus i kazkokias kontoras, pas vietines reiksmes "samsamicius", pasiimti saldainiu ir suglaudus ausis prasyt ir JEI labai pasisekss ir JEI gausiu gera vadybininka, tai gal ir isivyraus tvarka ir svara. As galiu pafotkint ir daugiau nuotrauku su "pomoikem", kaip tvarkomi sitie reikalai, jei kazkas mano, kad taip yra tik netoli mano namu.
                        O ką daugiau daryti, jei neveikia rinkos ekonomika ir verslas nesistengia dėl savo klientų? Man šiaip tikrai keista, kodėl žmonės nesirūpina savo namu ir aplinka ir bijo keisti namo valdytoją, jei esamas netenkina. Bet kurios kitos kitos paslaugos atveju labai greitai pakeistų paslaugos teikėja, auto serviso, kavinės ir t.t., o savo namai daugumai nesvarbu.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          O ką daugiau daryti, jei neveikia rinkos ekonomika ir verslas nesistengia dėl savo klientų? Man šiaip tikrai keista, kodėl žmonės nesirūpina savo namu ir aplinka ir bijo keisti namo valdytoją, jei esamas netenkina. Bet kurios kitos kitos paslaugos atveju labai greitai pakeistų paslaugos teikėja, auto serviso, kavinės ir t.t., o savo namai daugumai nesvarbu.
                          Todėl kad iki šiol dar neišmušta iš galvų, kad viskas, kas už namų durų jau yra savivaldybės... ai pala, taigi taip ir yra.

                          Comment


                            Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                            Todėl kad iki šiol dar neišmušta iš galvų, kad viskas, kas už namų durų jau yra savivaldybės... ai pala, taigi taip ir yra.
                            Kadangi is pirmo sykio kazkam nelabai aisku, tai antra syki pasakysiu. Ecoservise sako NE. Mano bustas sako NE. Vasa sako NE. Savivaldybe nieko nesako - neatraso. As nesakau, kad jie(savivaldybe) turi rinkt siuksles, esme, kad niekas neprisiima atsakomybes, o problema nejuda nei is vietos. Kazkodel zole nupjauna pagal tvarka, o sitas reikalas stovi mirties taske.

                            Comment


                              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                              Kadangi is pirmo sykio kazkam nelabai aisku, tai antra syki pasakysiu. Ecoservise sako NE. Mano bustas sako NE. Vasa sako NE. Savivaldybe nieko nesako - neatraso. As nesakau, kad jie(savivaldybe) turi rinkt siuksles, esme, kad niekas neprisiima atsakomybes, o problema nejuda nei is vietos. Kazkodel zole nupjauna pagal tvarka, o sitas reikalas stovi mirties taske.
                              I feel you. Savivaldybė neturi kada atrašinėji, jie suka rolikus su mero atsiprašymais: "we're sorry".

                              Comment


                                Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                Todėl kad iki šiol dar neišmušta iš galvų, kad viskas, kas už namų durų jau yra savivaldybės... ai pala, taigi taip ir yra.
                                O savivaldybė tai kas? Tik meras ar visi gyventojai? Daugiabučio kiemas asmeninė mero nuosavybė? Kas nori, tai ir savo namą renovuojasi, pasistato vaikų žaidimų aikšteles, parkingą su šlagbaumu, tvoras, konteinerių saugyklas ir t.t. Reiktų tą suvokti, daugiabučio kiemas yra to namo gyventojų reikalas, su naujais daugiabučiais tokių klausimų niekam nekyla.

                                Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                Kadangi is pirmo sykio kazkam nelabai aisku, tai antra syki pasakysiu. Ecoservise sako NE. Mano bustas sako NE. Vasa sako NE. Savivaldybe nieko nesako - neatraso. As nesakau, kad jie(savivaldybe) turi rinkt siuksles, esme, kad niekas neprisiima atsakomybes, o problema nejuda nei is vietos. Kazkodel zole nupjauna pagal tvarka, o sitas reikalas stovi mirties taske.
                                Problemą išspręstų daugiabučio bendrijos įsteigimas ar bent administratoriaus pakeitimas.
                                Paskutinis taisė Lettered; 2018.05.24, 13:50.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  O savivaldybė tai kas? Tik meras ar visi gyventojai? Daugiabučio kiemas asmeninė mero nuosavybė? Kas nori, tai ir savo namą renovuojasi, pasistato vaikų žaidimų aikšteles, parkingą su šlagbaumu, tvoras, konteinerių saugyklas ir t.t. Reiktų tą suvokti, daugiabučio kiemas yra to namo gyventojų reikalas, su naujais daugiabučiais tokių klausimų niekam nekyla.
                                  Po reformos atsirado bėda tame, kad ko gero be VASA "licencijos" niekas mieste negali tvarkyti mišrių atliekų.
                                  Pvz.: ar galiu pasamdyti atliekų surinkėją nepriklausomai nuo priskirtos teritorijos, grafikų ir pan.? Kol kas pradiniame etape to neišėjo padaryti.
                                  Jei tai iš ties būtų uždrausta, kažin, ar iš viso nesikirstų su ES konkurencijos normomis.

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    O savivaldybė tai kas? Tik meras ar visi gyventojai? Daugiabučio kiemas asmeninė mero nuosavybė? Kas nori, tai ir savo namą renovuojasi, pasistato vaikų žaidimų aikšteles, parkingą su šlagbaumu, tvoras, konteinerių saugyklas ir t.t. Reiktų tą suvokti, daugiabučio kiemas yra to namo gyventojų reikalas, su naujais daugiabučiais tokių klausimų niekam nekyla.
                                    Tai aš apie tai ir kalbu, kad jau senai reikėjo išvyti tą suvokimą iš žmonių galvų perduodant viską bendrijoms. O kai sklypas po senovei savivaldybės, tai ir suvokimas sunkiai keičiasi. Bet čia jau krypstam nuo temos. Konteineriai stovi šalia gatvės. Matau pravažiuojant šiukšliavežes bent po kelis kartus per dieną, kartais stabteli ir įsimeta kelis maišus nuo žemės, o konteineris vis dar pilnas. Ka Econovus neturi mašinos požeminiams konteineriams?

                                    Edit: atėjo šventė ir į mano kiemą. Viską išvežė, surankiojo švariai viską nuo žemės. Dedam pliusiuką.
                                    Paskutinis taisė Ginthus; 2018.05.24, 17:02.

                                    Comment


                                      Greičiau jau padarytų tvarką su tais vienkartiniais daiktais. Statistika rodo kad paplitus plastikui po 1950 metų, pusė viso kiekio šiukšlynuose ir gamtoje atsidūrė per paskutinius 15 metų.
                                      Europa jau netrukus ims griežtai saugoti aplinką nuo vienkartinių plastiko gaminių. Europos Komisija pateikė naują pasiūlymą, kuriuo reglamentuojamas maisto ir gėrimų išsinešimui indų, plastikinių stalo įrankių, balionų laikiklių, higieninių rankšluosčių ir kitų vienkartinio naudojimo gaminių naudojimas ir tiekimas rinkai.

                                      Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Sveik...miniams/266394
                                      © Lietuvos žinios
                                      Paskutinis taisė J.U.; 2018.05.29, 14:20.

                                      Comment



                                        National Geographic lietuviškame leidime 2018.06 numeryje yra didelis straipsnis koks siaubas dedasi visame pasaulyje dėl užteršimo plastiku. Kažkas sunkiai suvokiamo. Rekomenduoju paskaityti.
                                        Angliškame variante straipsnis guli čia:
                                        https://www.nationalgeographic.com/m...sis/?beta=true

                                        Comment


                                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                          National Geographic lietuviškame leidime 2018.06 numeryje yra didelis straipsnis koks siaubas dedasi visame pasaulyje dėl užteršimo plastiku. Kažkas sunkiai suvokiamo. Rekomenduoju paskaityti.
                                          Angliškame variante straipsnis guli čia:
                                          https://www.nationalgeographic.com/m...sis/?beta=true
                                          gal pries desimt metu Rockefeller Jr pradejo kelt banga nes sazine uzgrauze o gal naujas biznis, galima cia paskaityt, bet yra ir senesniu http://blogs.sierraclub.org/greenlif...-the-seas.html

                                          Comment

                                          Working...
                                          X