Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno geležinkelio stotis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Būtinai įmesiu fotkių
    Geležinkeliai valdo!

    Comment


      Parašė Mantukas.traukinukas Rodyti pranešimą
      Būtinai įmesiu fotkių
      Kauno stoties maketas jau senai padarytas
      jis randasi Kauno gel. stotyje

      Comment


        Parašė aliusalius Rodyti pranešimą
        Kauno stoties maketas jau senai padarytas
        jis randasi Kauno gel. stotyje
        Aš nedarysiu Kauno stoties maketą aš noriu daryti tokią stotį kaip Kauno stoties didumo


        P.S kokioj čia vietoj tas maketas yra ?
        Geležinkeliai valdo!

        Comment


          Tokio pacio dydzio?

          Comment


            Parašė 2M62 Rodyti pranešimą
            Tokio pacio dydzio?
            Aš modeliuoju 1:87 masteliu padalyk Kauno stoties išmatavimus iš 87 ir gausi atsakymą ar dabar aišku ?
            Geležinkeliai valdo!

            Comment


              Parašė Mantukas.traukinukas Rodyti pranešimą
              Aš modeliuoju 1:87 masteliu padalyk Kauno stoties išmatavimus iš 87 ir gausi atsakymą ar dabar aišku ?
              Ne neaisku... Taip ir reikejo sakyti kokiu masteliu o ne as tokia kaip kauno stotis noriu daryti

              Comment


                Parašė 2M62 Rodyti pranešimą
                Ne neaisku... Taip ir reikejo sakyti kokiu masteliu o ne as tokia kaip kauno stotis noriu daryti
                O tai kur tas maketas? Kiek teko lankytis nieko nemačiau,tik švieslentes,tvarkaraščius,tuščią arba pilną laukimo salę bei visą kita,o apie maketą tai nežinau...
                Neskubėk ir nespėsi.

                Comment


                  Niekur nepavyksta rasti informacijos apie Kauno stoties bagažo saugyklos kainas. Gal kas žinot, turit informacijos ir norit pasidalinti?

                  Comment


                    Parašė AlgirdasD Rodyti pranešimą
                    Niekur nepavyksta rasti informacijos apie Kauno stoties bagažo saugyklos kainas. Gal kas žinot, turit informacijos ir norit pasidalinti?
                    Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.

                    Comment


                      Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                      Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
                      VNO tokia yra.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                        Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
                        Visuose miestuose, kur teko ieškoti, rasdavau... Manau ir ten yra.

                        Comment


                          Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                          Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
                          Kaune tikrai yra, požeminėje perėjoje.

                          Comment


                            Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                            Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
                            Bagažą saugojimui dar priima Kauno autobusų stoties siuntų terminalas. Bet jis anktį nedirba. O kaina, kiek žinau, autobusų stotyje mažesnį. Atstumas tarp Kauno AS ir Gel.st. nesiekia nė pusės kilometro.

                            Comment


                              Gal kartais yra islikusiu daugiau senu nuotrauku is depo zonos? visur figuruoja ta pati..

                              Comment


                                Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                                Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
                                Visur teikia. Lietuvoje tam nėra poreikio, todėl ir bagažo saugyklos dirba tik Vilniuje, Kaune (abi automatinės) ir berods Šiauliuose, siuntų skyriuje. Dėl Klaipėdos abejoju, atrodo, kad nėra.
                                Ką tik iš Ispanijos. Ten prieš įeinant į saugyklą atliekamas bagažo (net ir to, kuris nepriduodamas į kamerą, o tik įsinešamas į saugyklą) rentgenas... Gerai, kad dar dokumentų netikrina ir kišenių nekrato...

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Ką tik iš Ispanijos. Ten prieš įeinant į saugyklą atliekamas bagažo (net ir to, kuris nepriduodamas į kamerą, o tik įsinešamas į saugyklą) rentgenas... Gerai, kad dar dokumentų netikrina ir kišenių nekrato...
                                  Na, ispanai turi dėl ko taip elgtis.
                                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                  Comment


                                    Klaipėdos stoties laukimo salėje yra saugyklos.
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                                      Na, ispanai turi dėl ko taip elgtis.
                                      Teko priduot Minske iškart po įvykių metro, tikrino, o šiemet jau nebe, užtat milicininkui prie įejimo teko parodyti viską (bet jei eini per tunelį, nieko nėra).

                                      Comment


                                        Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                                        Na, ispanai turi dėl ko taip elgtis.
                                        Teroro aktui yra daugybė galimybių ne tik geležinkelyje. Metro ar autobusų niekas netikrina. O aukų ne ką mažiau. Taip kad, kaip mėgo sakyti tarybiniais laikais - perlenkimas, draugai.

                                        Comment


                                          Pasižiūrėjau vakar kainas - už 4lt galima laikyti 12val. O paskui maždaug po 1lt kaina kyla, tik nepasižiūrėjau kas kiek laiko ji kyla.
                                          P.s. čia aš apie Kauno gel. stoties saugyklą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X