Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Vilniaus geležinkelio stotis
Collapse
X
-
Pastatas ne stalinizuotas, o išvis kiaurai stalininis, juk carinį stoties pastatą su žeme sulygino sprogimas karo pabaigoje, statė naują.
-
Pats stoties pastatas neskoningas. Stalinizuotas ir atnaujintas dar kažkokiu baltarusišku stiliumi. Jei ten tūriai cariniai likę, tai nėra sunku atkurti carinę išvaizdą, tada solidus pastatas būtų.
Komentuoti:
-
Labai žemas Vilniaus įvaizdis užsieniečiams bei patiems lietuviams. Šaligatviai žiedo teritorijoje baisūs, suoliukų nėra. Gatvė duobėta.
Komentuoti:
-
O laiptai į tarptautinių bilietų kasą irgi buvo nekokie, kad juos imta remontuoti?
Komentuoti:
-
Šitą mačiau jau prieš kelis metus. Viskas gražu, bet, deja, tik svajonės. Netikiu, kad kada nors bus bent kažkas panašaus į tai.
Komentuoti:
-
LG paskelbė konkursą eskalatorių įrengimui Vilniaus stotyje. Tikriausiai juos įrenginės išėjimuose iš tunelio į peronus. O gal tik į tarptautinį peroną? Beje, įdomu, ar Kaune įrengs eskalatorius? Visgi stotis bus tarptautinė,
Komentuoti:
-
-
Pirma, prekiniai traukiniai važiuos aplinkkeliu. Taip kad tai atpuola
Antra, Vilniaus stotis nėra tokia stotis, kurią keleiviniai traukiniai pravažiuoja nesustodami. Todėl apie greičio didinimą stoties kelyne ties peronais kalbos nėra. Eina kalba apie greičio didinimą kelyno galuose Lentvario ir N. Vilnios link. Kai pajudėję iš stoties ir nuvažiavę nuo peronų traukiniai velkasi dar kelis kilometrus apgailėtinu greičiu. Taigi, N. Vilnios link. kelynas trumpesnis, niekas ten nevaikščioja, visa teritorija aptverta. Laisvai galima keisti kelyno konfigūraciją ir didinti greitį iki bent 60 km/h. Lentvario link situacija sudėtingesnė. Pati stotis tęsiasi ta kryptimi iki Burbiškių viaduko ir šiek tiek už jo. Maždaug nuo depo iki stoties kelyno galo Burbiškėse leidžiamas greitis nėra mažas (koks yra aš nežinau) bent jau Kauno kryptimi. Galbūt būtų galima jį padidinti iki 80 km/h. Priešinga kryptimi leistinas greitis tame ruože taip pat nėra mažas, bet dažnai traukinių greitis ribojamas ar traukiniai stabdomi valdant eismą. Pagrindinė problema yra kelyne nuo peronų galo (Lentvrio krypimi) iki depo už Naujininkų viaduko. Čia reikia iš esmės keisti kelyno konfigūraciją, aptverti geležinkeliečių tarnybinius praėjimus lygiagrečiai geležinkelio bėgiams. Galbūt netgi įrengti požeminę tarnybinę perėja ties Naujininkų viaduku ar kitose reikiamose vietose.
Komentuoti:
-
Vilniaus stotyje bet kokiu atveju greitis nebus labai didelis, nes tai yra keleivinė stotis. Čia dabar leidžiamas greitis - 40 km/h. Tam tikrais atvejais sumažinamas iki 25 km/h. Padidinti nelabai ir įmanoma dėl keleivių ir darbuotojų saugumo. Nebent prekinius traukinius leisti kokiu nors izoliuotu tvoromis keliu. Bet šis poreikis dings, kai bus atidarytas aplinkkelis.
Komentuoti:
-
Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimąTurėjau omenyje greičio padidinimą važiuojant per iešmus ir bėgių suvirinimą ar elastinių sandūrų įrengimą.
Komentuoti:
-
Turėjau omenyje greičio padidinimą važiuojant per iešmus ir bėgių suvirinimą ar elastinių sandūrų įrengimą.
Komentuoti:
-
O ten yra kažkokių labai reikalingų ir avarinių kelių? Būklė tai ir dabar turbūt gera ir labai gera, tik, kad konfiguracija garvežių laikų. O iešmų keitimas kaip ir planinis dalykas, dėvisi.
Komentuoti:
-
Šiaip pastebėjau, kad po truputį daugėja atnaujintų kelių Vilniaus Stoties kelyne. Gal po mažu sutvarkys ir visą?
Komentuoti:
-
Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimąSiandien sioje vietoje buvo nuimami begiai ir iesmai, gal kas zino kas cia bus daroma?
Komentuoti:
-
Siandien sioje vietoje buvo nuimami begiai ir iesmai, gal kas zino kas cia bus daroma?
PS: Atsiprasau uz anglizma
Komentuoti:
-
Šaunu. Tikrai negaila sumokėti, kad būtų galima tualetu pasinaudoti nebijant įkvėpti.
Komentuoti:
Komentuoti: