Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    7060, Žolyno g. Priekyje - Neoplan midibusas


    Du iš trijų raudonųjų - pirmasis perdažytasis 744 ir su originalia Oslo raudona spalva 3017, Stotis (Geležinkelio g.)


    7055, Pylimo g. Galimai pirmoji darbo diena. Tai jau paskutinis iš 62 Transrevio ir B-bus konsorciumui priklausančių Isuzu, išvažiavęs į Vilniaus miesto gatves.


    Paskutinės partijos 7062 ir pirmos partijos 7003, Antakalnio žiedas.


    7003-as vienintelis klijuotas plėvele (kas nuotraukoje, o ypatingai iš arti, tas puikiai matosi). Šviesesnis raudonas kvadratas - taisymo žymės po gero įlenkimo/apibraižymo Tai jau trečias smulkioje avarijoje nukentėjęs Isuzu: 7005-am Dvarčionyse mašina visą kairįjį šoną apibraižė ir toks važinėjo iki perdažymo. Tą pačią dieną kitam Isuzu siauroje miškingoje gatvėje tarp Mileišiškių ir Dvarčionių medžio šaka nuskynė dešinį veidrodį.


    Ir paraudonavusių midibusų nuotraukas vainikuoja ne raudonasis (kolkas) 197 su trumpąja 203 Karosa antrame plane, Antakalnio žiedas
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė keleivis13 Rodyti pranešimą
      4019 jau su "pilnu Vilniaus dizainu" - baltais lipdukais užrašu VILNIUS, ir a-la pilies logo
      Vaizdinė iliustracija:




      Ir retokai maršrutuose pasirodanti mokomoji Karosa Nr. 302 – be dizaino. Bet vakar ją buvo galima išvysti tikros (Gedimino) pilies fone – 10 maršrute

      Comment


        Parašė aRa Rodyti pranešimą
        Galėjo ne tik lipdukus paklijuot, bet ir švieslentę priekinę sutvarkyt

        Comment


          Paaiskinkit kas zino del priekiniu svieslenciu - taigi ziauriai baisiai atrodo skirtingu auksciu lietuviskos raides kreivai ispaustos i maksimalu svieslentes auksti (pz užrašas Vinciūniškės).. Kodel taip daro? Negi negalima parinkti normalu srifta, nemanau kad skirtsis iskaitomumas jei visoms raidems be bruksneliu ir taskeliu suvienodins ir siek tiek pamazins auksti
          Paskutinis taisė SoulMulticast; 2018.02.04, 21:59.

          Comment


            Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
            Paaiskinkit kas zino del priekiniu svieslenciu - taigi ziauriai baisiai atrodo skirtingu auksciu lietuviskos raides kreivai ispaustos i maksimalu svieslentes auksti (pz užrašas Vinciūniškės).. Kodel taip daro? Negi negalima parinkti normalu srifta, nemanau kad skirtsis iskaitomumas jei visoms raidems be bruksneliu ir taskeliu suvienodins ir siek tiek pamazins auksti
            Čia kaip supratau kalba eina apie Isuzu ir Castrosua švieslentes? Hm, matyt darė taip, kad kuo labiau įskaitoma būtų ir viso ploto išnaudojimui. Palyginkime oranžinį Mobitec (esantį norvegiškuose Manuose) su lenkų Pixel ir skandinavišku Mobitec. Skirtumų nelabai rasime, kas liečia šriftą - ten visos raidės vienodo aukščio.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Zorro Rodyti pranešimą


              "Žemasis Pavilnys" normaliai parašyta, o "Vilkpėdė" - kažkokia makalynė ir šokiai pokiai

              Comment


                Abudu nėra "normalūs", jeigu kalbėsime apie tai, kaip yra rašoma ant daugumos autobusų. Dauguma naudoja tik didžiąsias raides. Kur kas graudžiau atrodo, kai švieslentėje parašyta "114APKIRTIMAI" - ir viskas dėl to paties maksimalaus dydžio šrifto. O juk galėtų būti "114 AP KIRTIMAI" ir tikrai sutilptų.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Pirmasis perdažytas Solaris Urbino 12 CNG

                  Click image for larger version

Name:	DSC_9444.JPG
Views:	236
Size:	312,2 kB
ID:	1618198
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Mano subjektyvia nuomone tai tragedija, degradacija.

                    Comment


                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                      Mano subjektyvia nuomone tai tragedija, degradacija.
                      O mano nuomone atrodo daug geriau nei pilki. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, tačiau raudona, paskelbta oficialia spalva, ir džiugu, kad ją naudoja visur, kur tik įmanoma.

                      Comment


                        Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                        O mano nuomone atrodo daug geriau nei pilki. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, tačiau raudona, paskelbta oficialia spalva, ir džiugu, kad ją naudoja visur, kur tik įmanoma.
                        Gerai atrodo ta raudona.

                        Greičiau tegul atsikrato tų Karosų. Aplamai. Tikiuosi šiais metais ir atsisakys Ar klystu?

                        Man patinka standartizacija Domiuosi su tuo susijusiomis praktikomis, kai yra vystoma vizualinė aplinka, kurios galutinis rezultatas yra vizualinė tvarka. Taip pat dėl šios priežasties laukiu apšvietimo stulpų modernizacijos. Vienodos formos stulpai visur atrodo labiau cool (bent jau man ), negu įvairių formų ir išdėstymų chaosas. Tas pats su autobusais.
                        Paskutinis taisė PoDV; 2018.02.09, 23:26.

                        Comment


                          Pirmasis perdažytasis Solaris Urbino 12 CNG, Nr. 951 iš visų pusių:









                          Šįkart ir "naujojo Vilniaus VT stiliaus" simboliką iškart užklijavo (ant perdažytų Volvo 7700 ir 7700A jos iki šiol nėra)

                          P.S. mano asmenine nuomone, atrodo nykokai...

                          P.P.S. labiau tiktų VT stebėjimo temai – po vidurdienio į parką (turbūt dėl kažkokio gedimo?) parvažiavo iš 82 maršruto, o po pietų jau vėl dirbo, tik 74-ame.

                          Comment


                            Čia jau galutinis VVT autobusų dažymo "dizainas"? Viskas raudona, išskyrus langus ir žibintus? Baisu...
                            Paskutinis taisė Mettal; 2018.02.10, 12:22. Priežastis: Nebūtina cituoti viso pranešimo su nuotraukomis

                            Comment


                              Pinigų neturi kur dėti? Prasčiau atrodančių autobusų pirmiausiai perdažyti į galvą mintis neateina?

                              Comment


                                744 jau su simbolika. 792 dar nemačiau.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  744 jau su simbolika. 792 dar nemačiau.
                                  792 vakar dar tikrai buvo be jos. Turbūt ir jam užklijuos su laiku, jei 744 (paskutinėm dienom jo nemačiau) jau pagražino

                                  Comment


                                    Man asmeniškai labai gražu, ryšku ir išsiskiria, žinoma gal pilka spalva buvo pakankamai unikali, vis dėl to geriau visi raudoni, nei margumynas. Ir visiems bus lengviau identifikuoti VT.
                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Čia turbūt kiek žmonių tiek ir nuomonių bus, bet man tai tiesiog labai pigiai atrodo ta raudona spalva. Jokių kitų detalių ar akcentų, o ta 'karūna' virš durų, tai visiškai lol. Tuo tarpu pilka spalva atrodė paprastai, bet solidžiai.

                                      Comment


                                        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                        Man asmeniškai labai gražu, ryšku ir išsiskiria, žinoma gal pilka spalva buvo pakankamai unikali, vis dėl to geriau visi raudoni, nei margumynas. Ir visiems bus lengviau identifikuoti VT.
                                        Kol bus visi raudoni, tai oi kiek dar teks palaukti..... Be to, jeigu būtų nuspręsta visus naujus autobusus turėti pilkus, tai dabar Vilniaus gatvėmis važinėtų daugiau pilkų autobusų nei dabar važinėja raudonų. O dėl identifikavimo, tai negi jeigu autobusai būtų pilki, tai jau žmonės nesuprastų, kad ten autobusai ar ką ?!?

                                        Comment


                                          Vis daugiau jau MAN'ų su simbolika Vilniaus, 3033,3038,4034,4020. Bet aišku ir visi kiti jau greit taip ,,pasipuoš''.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X