Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[A16] Vilnius - Trakai - Prienai - Marijampolė

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Sostinės infrastruktūrą projektuos operatyviau – savivaldybė kviečia projektuotojus į konkursą

  Savivaldybė ieško projektuotojų: https://vilnius.lt/lt/2019/08/22/sos...us-i-konkursa/

  Comment


   /\
   Konkurso dalyviams taip pat yra pateikiamas ir preliminarus tvarkytinų objektų sąrašas tarp kurių: Mykolo Lietuvio gatvės statybos, Barboros Radvilaitės gatvės rekonstrukcija, Galvės gatvės nuo Savanorių pr. iki miesto ribos rekonstrukcija, dviejų lygių Gariūnų ir Jočionių gatvių sankryžos rekonstrukcija, Kazbėjų tilto tvarkymo darbai, Taurupės gatvės tvarkymo darbai bei pėsčiųjų tilto Žemaitės gatvėje statybos.

   Comment


    Pagaliau užsiminta apie didžiausią Vilniaus infrastruktūros problemą ir gėdą - Galvės g. iki miesto ribos.

    Comment


     Manau susije su planuojamu 4 juostu keliu Vilnius - Trakai. Nes ji ties LAKD ir jis eis nuo Vilniaus ribos. Kazkur skaiciau, kad paeme paskutinius sklypus jau tam

     Comment


      Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
      Manau susije su planuojamu 4 juostu keliu Vilnius - Trakai. Nes ji ties LAKD ir jis eis nuo Vilniaus ribos. Kazkur skaiciau, kad paeme paskutinius sklypus jau tam
      Bet Vilniaus riba dabar jau ties nusukimu į Pilialaukį, tai Vilniui priklausytų vos ne 3/4 viso kelio A4/A16 sudėtingiausia atkarpa.

      Comment


       Šiek tiek paieškojau žinių apie Galvė g. rekonstrukciją į 4 juostas ir nieko neradau, išskyrus šį seną straipsnį. Įdomu, ar yra kokių naujienų, - gal bent žemė paimta, bet ir dėl jos paėmimo nemačiau naujienų? Kaip antai Trakų pietiniam aplinkkeliui reikalinga žemė paimta.

       Lietuvos automobilių kelių direkcija, Vilniaus miesto bei Trakų rajono savivaldybės atstovai pasirašė trišalę sutartį, kuria įsipareigojo sudaryti sąlygas įgyvendinti projektą „Valstybinės reikšmės magistralinių kelių A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė, A4 Vilnius–Varėna–Gardinas ir gatvių, kurios yra šių kelių tąsa, ruožų (pradžia – Galvės g. ir Savanorių pr. sankryža Vilniaus mieste, pabaiga – Vilniaus g. pradžia Trakų mieste) rekonstravimas“. Šis projektas įtrauktas į 2017–2020 metų planuojamų įgyvendinti projektų sąrašą, finansuotinų iš Lietuvos biudžeto ir Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų. Trakų rajono savivaldybė šia sutartimi įsipareigoja parengti rekonstruojamo kelio ruožo, kuris įeina į savivaldybės teritoriją, specialųjį planą. Įgyvendinus projektą, rekonstruojamas kelias nuo Vilniaus iki Trakų bus išplatintas – 4 eismo juostų. Pastarasis kelias yra nutiestas prieš 50 metų ir, transporto specialistų nuomone, nebeatitinka šiuolaikinių reikalavimų. Kelio rekonstrukcijos darbai gali užtrukti kelerius metus. Darbai įsibėgės po to, kai bus paruošti projektiniai, specialieji planai, bus paimtos reikiamos žemės bei parengtas techninis projektas. Vėliau vyks tolesnės procedūros ir statyba. Konkursą skelbs Lietuvos automobilių kelių direkcija.
       Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...-eismo-juostu/ .

       Comment

       Unconfigured Ad Widget

       Collapse
       Working...
       X