Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[EE] Estijos geležinkeliai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė John Rodyti pranešimą

  Vietoj 2 valandų dabar. Ir kirstų ne per pusvalandį, o matyt visgi arčiau valandos.

  5 milijardų, be abejo, į tai niekas neinvestuos. Kiniečių TouchStone fondas, kuris yra niekam nežinomas 3rd tier fondas, matyt paminėjo savo įsitraukimą reklaminiais tikslais. Gana primityvu, bet jiems tinka toks publicity ir jie matyt buvo teisūs. Apie juos jau parašė ir Bloomberg ir daug kitų šaltinių. O tai kažkiek kelia jų akcijas jiems aktualiose rinkose kokiam nors vietinės reikšmės projekte kokiam nors Uzbekistane. Juokingiausiai aišku atrodo estai. Truputį primena Nigerijos princo siūlomus perleisti milijonus, jei tik sumokėsi 100 Dolerių aptarnavimo mokestį
  Galvoju, jei tai būtų Norvegija vietoj Suomijos, kuri mėgsta visur ir bet kur vystyti brangius infrastruktūros projektus, tai atrodytų šiek tiek realistiškiau.

  Comment


   Parašė PoDV Rodyti pranešimą

   Galvoju, jei tai būtų Norvegija vietoj Suomijos, kuri mėgsta visur ir bet kur vystyti brangius infrastruktūros projektus, tai atrodytų šiek tiek realistiškiau.
   Nu ne, jei būtų Norvegija vietoj Estijos būtent

   Comment


    Kazkokia nesamone del tuo tunelio is Helsinkio i Tallina. Cia nekaip negali pradet statybu Fehmarn tunelio https://en.wikipedia.org/wiki/Fehmarn_Belt_Fixed_Link kuris sudaro tik 18km ir duotu didziule itaka rysiui tarp DE,DK, SE bei NO. O estai cia paskaluoja del 80km tunelio tarp 2 saliu kur gyventoju skaicius nevirsyja 6 mln. Zodziu nieko ten nebus ir net neverta i tai kreipti demesi, paprasciausiai kazkas norejo padaryti sau reklamos.
    Paskutinis taisė ZYKLON-B; 2019.08.15, 09:23. Priežastis: link added

    Comment


     Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
     O estai cia paskaluoja del 80km tunelio tarp 2 saliu kur gyventoju skaicius nevirsyja 6 mln. Zodziu nieko ten nebus ir net neverta i tai kreipti demesi, paprasciausiai kazkas norejo padaryti sau reklamos.
     Na tunelį ne kitais metais gi statys.
     Technologijos tobulėja, automatizaciją pridėkim - tikrai nieko neįmanomo nėra.
     Norvegija įspūdingus tunelius stato savo salynuose aplink Bergeną ir Stavangerį.

     PS
     Jei kas 2002 būtų pasakęs, kad Lenkijoje po 20 m. bus nuo LT/PL sienos iki PL/SK ar PL/DE sienos 4/6 juostos, irgi nelabai kas tikėtų. O susiėmė - ir bus..

     Comment


      Kai kažkas (šiuo atveju ES) davė pinigų, tai ir nutiesė. Bet ką lyginame. Tas kelias aptarnauja ne 6 milijonus, o dešimtis milijonų, tai pati Lenkija,a Lietuva, Latvija, Estija, Baltarusija, didelė Rusijos Europinė dalis. O ką aptarnautų tunelis? Štai tarp Italijos ir Prancūzijos kiek metų jau tiesiamas geležinkelio tunelis per kalnus? ES finansuoja? Tai kad nelabai. Todėl ir stringa, ypač kai italai tai nori tai nenorti to tunelio finansuoti...
      Paskutinis taisė Al1; 2019.08.25, 22:08.

      Comment


       Rogfast or the Rogaland Fixed Link is a sub-sea road tunnel under construction <...> will be a world record with respect to its 27-kilometre (17 mi) length <...> highway along the west coast of Norway and it will link the cities of KristiansandStavangerHaugesundBergen.

       <...>... As of August 2018, the cost of the project is calculated to be <...> (about €1.73 billion).Construction on the tunnel began on 4 January 2018, after being approved by the Norwegian Parliament in May 2017, and it is planned to be finished in 2025–26.
       Taip brangu, bet panašu nėra neįmanoma.

       Comment

       Working...
       X