Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia buto vieta Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Daugėliškio - Linkmenų gatvių kampas
    Palyginimas
    Su manim matyt kažkas negerai, nes aš pirma pastebėjau automobilius nebestatomus ant šaligatvio ir tik poto naują pastatą.

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Dar iki šiol nervinantis dalykas, kad 90-99% butų be apdailos. Tiksliau yra opcija su apdaila (anksčiau ir to nebuvo), bet tai kažkas ne savaime suprantamo.
    Net kaimyninėje Rygoje ar Varšuvoje dauguma butų siūloma jau su apdaila, ne kaip opcija, o kaip būtinas pasirinkimas.
    Todėl, kad dauguma nori daryti apdailą patys nes 1) daug kas dar daro savo rankomis ir 2) samdo pigiau mokant "vokeliuose".

    Aš taipogi rinkausi pirmąjį variantą ir sutaupiau apie 20 000 litų (tuo metu dar litai buvo). lyginant su draugo samdymu apdailai tai dar ir kokybiškiau pas mane gavosi.



    Comment


      Dar pridesiu - dabar net legaliai ne vokeliuose mokant apdailininkams galima susigrazinti nemazai pinigu is VMI nurasant darbus. Tai va jei 2 asmenu seima isirengineja buta pradedant dabar ir baigiant kitais metais, tai suma gali gautis iki 2k euru berods kuri grizta.

      perkant su apdaila to nebus jau nekalbant kad ir siaip brangiau sumokesi. Be to kas mano projekte eme jau irengta, tai dabar turi gincytis del broko. As turejau galimybe knist prota procese del kiekvieno zingsnio.

      Comment


        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
        Dar pridesiu - dabar net legaliai ne vokeliuose mokant apdailininkams galima susigrazinti nemazai pinigu is VMI nurasant darbus. Tai va jei 2 asmenu seima isirengineja buta pradedant dabar ir baigiant kitais metais, tai suma gali gautis iki 2k euru berods kuri grizta.

        perkant su apdaila to nebus jau nekalbant kad ir siaip brangiau sumokesi. Be to kas mano projekte eme jau irengta, tai dabar turi gincytis del broko. As turejau galimybe knist prota procese del kiekvieno zingsnio.
        Rašo iki 400eur (https://www.vmi.lt/cms/pastatu-ar-ki...remonto-darbus)

        Ir beje, kalbant apie įrengimą pačiam kiek išėjo už kv.? Aš visaip skaičiavau ir beje pats įsirenginėjau, tai mano "premium" man išėjo 450eur/kv. samdžiau meistrus pats kartu su prarabu.
        Paskutinis taisė tomcat; 2020.11.30, 13:28.

        Comment


          Parašė tomcat Rodyti pranešimą

          Rašo iki 400eur (https://www.vmi.lt/cms/pastatu-ar-ki...remonto-darbus)

          Ir beje, kalbant apie įrengimą pačiam kiek išėjo už kv.? Aš visaip skaičiavau ir beje pats įsirenginėjau, tai mano "premium" man išėjo 450eur/kv. samdžiau meistrus pats kartu su prarabu.
          ok, tai iki 1600

          Skaiciavau, kad panasus irengimas ka butu siule su pilna apdaila, gavos pigiau tiek, kad uzteko ir baldams ir buitinei dar ir dar siek tiek liko.

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Manau, kad įrengiant butus centralizuotai, kainos galėtų supanašėti su "šaraškinų" atliekamais darbais.
            Giminės Varšuvoje klausiau, kodėl pirko naują butą iš karto su apdaila. Sakė pigiau, nei įsirenginėti patiems, o prabangos jiems nereikėjo.
            Maža to, ten dar įsipareigojimai, negali jo remontuoti ilgai.

            Nereikia ir jokių šaraškinų, man įmonė su visais pvm padarė tikrą premium apdailą, kokią koks nors nors Hanneris siūlo neva premium su pigiausiom senukinėm medžiagom ir sprendimais. Ir ne kažkokioje prabangoje čia esmė, o elementariai įsirengti taip, kaip pats nori, pvz. apšvietimas pagal individualius poreikius ir norus, spalvos ir t.t. Taip pat ir kokybė, kad po kelių metų nepradėtų viskas byrėti.

            Parašė tomcat Rodyti pranešimą

            Rašo iki 400eur (https://www.vmi.lt/cms/pastatu-ar-ki...remonto-darbus)

            Ir beje, kalbant apie įrengimą pačiam kiek išėjo už kv.? Aš visaip skaičiavau ir beje pats įsirenginėjau, tai mano "premium" man išėjo 450eur/kv. samdžiau meistrus pats kartu su prarabu.
            Man panašiai tarp 400-450 Eur/kv, tik į tą kainą įėjo vonia ne už 70 Eur, o už 900...
            Paskutinis taisė Lettered; 2020.11.30, 14:59.
            Flickr

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Klausiu, nes kalbi lyg būtum padaręs prastą NT investiciją ir dabar pavydi tiems, kurie padarė teisingą NT investiciją kiek anksčiau Šnipiškėse
              Aš padariau investiciją laiku, dar "prie lito", tai investicija pelningumo prasme tikrai gera, bet dėl šiaurės miestelio Gladiator teisus, tiksliau šiaurės miestelis bent iš kart turėjo asfaltuotas gatves, šaligatvius ir nebeturėjo kaiminystėje jokių garažiukų, sandėlių ir trobų, kurios ką kūrena geriau net nežinoti. Kaimynas į darbą Quadrume važiuoja su auto. Tai principe šias faktas daug ką pasako apie šnipiškių aplinką ir infrastruktūrą.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Aš padariau investiciją laiku, dar "prie lito", tai investicija pelningumo prasme tikrai gera, bet dėl šiaurės miestelio Gladiator teisus, tiksliau šiaurės miestelis bent iš kart turėjo asfaltuotas gatves, šaligatvius ir nebeturėjo kaiminystėje jokių garažiukų, sandėlių ir trobų, kurios ką kūrena geriau net nežinoti. Kaimynas į darbą Quadrume važiuoja su auto. Tai principe šias faktas daug ką pasako apie šnipiškių aplinką ir infrastruktūrą.
                Nuo Žalgirio g. iki Quadrum labai patogu tiek nueiti, tiek dviračiu važiuoti. Toks kaimyno elgesys nebent kažką sako apie kaimyną, nei apie Šnipiškes.

                O Šiaurės miestelio problema sakyčiau kaip tik visiškai skirtinga nuo Šnipiškių. Ten visur nesibaigiančios USA priemiesčių stiliaus parkofkės. Šnipiškėse yra kitų problemų, bet ne tokių.

                Comment


                  Beje Lettered dėl "kurios ką kūrena geriau net nežinoti". Parašyk, kurioj vietoj ir kada patikrinti? Vienas forumo kolega paklaustas panašaus klausimo jau nėre į krūmus, tai aš vis dar ieškau tų paslaptingų vietų, kur galėčiau patikrinti su savo PM2.5/AQI matuokliu.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Beje Lettered dėl "kurios ką kūrena geriau net nežinoti". Parašyk, kurioj vietoj ir kada patikrinti? Vienas forumo kolega paklaustas panašaus klausimo jau nėre į krūmus, tai aš vis dar ieškau tų paslaptingų vietų, kur galėčiau patikrinti su savo PM2.5/AQI matuokliu.
                    Bet kuris senas šnipiškių namas, koks procentas jų šildosi alternatyviais šildymo būdais ar bent dujomis? Tiek vaizdas, tiek smarvė viską pasako.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą


                      Nereikia ir jokių šaraškinų, man įmonė su visais pvm padarė tikrą premium apdailą, kokią koks nors nors Hanneris siūlo neva premium su pigiausiom senukinėm medžiagom ir sprendimais. Ir ne kažkokioje prabangoje čia esmė, o elementariai įsirengti taip, kaip pats nori, pvz. apšvietimas pagal individualius poreikius ir norus, spalvos ir t.t. Taip pat ir kokybė, kad po kelių metų nepradėtų viskas byrėti.

                      Man panašiai tarp 400-450 Eur/kv, tik į tą kainą įėjo vonia ne už 70 Eur, o už 900...
                      Galbut gali rekomenduoti kokia tai buvo imone? Nes samdziau pats meistrus ir labai nudegiau kai kuriuose vietose. Kaina uz m2 isejo labai nezymiai mazesne, o rezultatas visiskai nekazka.

                      Comment


                        Sveiki, gal kokių nuomonių/ pastebėjimų turėtumėte apie šį projektą ? https://pauksciutakas.com/
                        Susidomėjau butu į rytinę pusę, su vaizdais į miestą. Kaina už vieną kv.m. dviejų kambarių buto gaunasi ~2000 EUR. Yra kokių geresnių lokacijos pasirinkimų panašios kainos ribose ?

                        Comment


                          Parašė Upper Rodyti pranešimą
                          Sveiki, gal kokių nuomonių/ pastebėjimų turėtumėte apie šį projektą ? https://pauksciutakas.com/
                          Susidomėjau butu į rytinę pusę, su vaizdais į miestą. Kaina už vieną kv.m. dviejų kambarių buto gaunasi ~2000 EUR. Yra kokių geresnių lokacijos pasirinkimų panašios kainos ribose ?
                          Vieta ne pati blogiausia, bet ir ne pati patogiausia transporto į centrą atžvilgiu. Už panašią kainą galima pradėti dairytis Šnipiškėse, tame pačiam Naujajame Skansene.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą

                            Vieta ne pati blogiausia, bet ir ne pati patogiausia transporto į centrą atžvilgiu. Už panašią kainą galima pradėti dairytis Šnipiškėse, tame pačiam Naujajame Skansene.
                            Dėkui už komentarą. Skansene už panašią sumą galima įsigyti pirmame aukšte, 1 kambario butą. 2 kambarių, panašios kvadratūros, kainuotų 15-20 TEUR daugiau.

                            Ar turi Skansenas kažkokių ženklių privalumų lyginant su šiuo paukščių taku, apart to, kad arčiau centro? Susisiekimas iš Ozo g. atrodo labai geras, visom kryptim, tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu.

                            Comment


                              Parašė Upper Rodyti pranešimą

                              Dėkui už komentarą. Skansene už panašią sumą galima įsigyti pirmame aukšte, 1 kambario butą. 2 kambarių, panašios kvadratūros, kainuotų 15-20 TEUR daugiau.

                              Ar turi Skansenas kažkokių ženklių privalumų lyginant su šiuo paukščių taku, apart to, kad arčiau centro? Susisiekimas iš Ozo g. atrodo labai geras, visom kryptim, tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu.
                              Pagrindinė problema, mano nuomone, būtų atstumas nuo centro. Pėsčiomis ar dviračiu iki centro nukeliauti jau nebūtų patogu.

                              Bet taip, kainos pranašumas egzistuoja.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Sveiki, kokia nuomone apie si projekta Veikmes Parko Namai? Teigiamos puses, trukumai?
                                https://www.veikme.lt/objektai/butai/22

                                Comment


                                  Parašė Upper Rodyti pranešimą
                                  Sveiki, kokia nuomone apie si projekta Veikmes Parko Namai? Teigiamos puses, trukumai?
                                  https://www.veikme.lt/objektai/butai/22
                                  Pagal vystytojo pateiktas nuotraukas atrodo tikrai neblogai išvystytas projektas:
                                  + tvarkinga, žalia, su žaidimų aikštelėmis, aplinka
                                  + požeminis parkingas, dviračių saugyklos
                                  + grindinis šildymas, geoterminės energijos panaudojimas
                                  + šalia miško parkas, stadionas, krepšinio aikštelės, kurias anksčiau ar vėliau VMS atnaujins (tikėkimės)

                                  Jei toks projektas būtų arti miesto centro - tikrai svarstyčiau pirkti

                                  Comment


                                    Apie sita projekta kazkas rase Nauju daugiabuciu temoje gana issamiai

                                    Comment


                                      Parašė Upper Rodyti pranešimą
                                      Sveiki, kokia nuomone apie si projekta Veikmes Parko Namai? Teigiamos puses, trukumai?
                                      https://www.veikme.lt/objektai/butai/22
                                      Kažkada senais laikais, kai domėjausi butais Šiaurės miestelyje, to meto NT ekspertai rekomendavo Veikmę kaip patikimą statytoją, ir kad tik jų projektai Šiaurės miestelyje kokybės atžvilgiu verti dėmesio, bet čia tik nuogirdos Prie jau išvardintų pliusų pridėčiau vietą: iš abiejų pusių dideli parkai, vadinasi, geresnė ekologinė aplinka, daugiau vietų pasivaikščiojimams, netoli Neries krantinė, vasarą - Žalieji ežerai. Apskritai jei reiktų rinktis tarp Baltupių/Jeruzalės ir Šnipiškių, beveik nedvejodamas rinkčiausi pirmąją vietą - kaip minėjau šie rajonai labai žali ir bent jau man - jaukūs, + be parkų/žaliųjų erdvių gausos, skirtingai nei Šnipiškėse, juose išvystyta socialinė infrastruktūra - mokyklos, darželiai, + aplinkui nėra padangomis kūrenanančių kaimynų + yra toks šiuolaikinio pasaulio privalumas kaip asfaltuotos gatvės ir šaligatviai.

                                      Vienintelis klaustukas - vystytojo tinklapis atrodo kaip iš Windows 98 epochos, bet gal žmonės į kokybę, o ne marketingą orientuojasi, kas žino

                                      Comment


                                        Ačiū jums už komentarus. Kokių minusų matote ? Kokie dar projektai galėtų būti svarstytini konkurentai už ~2000e/ kv.m. ? Šnipiškės netraukia.

                                        Comment


                                          Parašė Upper Rodyti pranešimą
                                          Ačiū jums už komentarus. Kokių minusų matote ? Kokie dar projektai galėtų būti svarstytini konkurentai už ~2000e/ kv.m. ? Šnipiškės netraukia.
                                          - Markučiai: Merko "Vilnelės Skverai" ir Realco "Prie Vilnelės". Galima pėsčiomis pasiekti senamiestį, jei tai aktualu. Tačiau visa kita miesto infrastruktūra gan nutolusi gaunasi. Pataisykite mane, jei klystu.
                                          - Naujamiestis/Vilkpėdė: Eikos "Mėlyni Vilkai".
                                          Paskutinis taisė Matematikas; 2020.12.25, 15:48.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X