Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia buto vieta Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Iš visų pasiūlytų, aš žiūrėčiau irgi Trinapolio namus. Viskas daugmaž artima: parduotuvės, susisiekimas, gamta, stovėjimo vietą po namu gali įsigyti.

    Comment


      Širpotrebą kažkokį siūlote. Va su terasa geras butas: https://www.aruodas.lt/butai-vilniuj...ime-1-2781315/

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        Ką reiškia tas reikia? Nematot, kad kiekvieno poreikiai skirtingi? Kodėl žmogus turėtų pirkti ką reikia pagal kažkienio kito sugalvotus kriterijus, o ne tai ką pats nori? Kuom jūsų kriterijai (kad kažkokie draugai šalia gyventų) geresni už žmogaus (turėti terasą)? Aš noriu per atostogas slidinėti, bet jūs man siūlot važiuoti atostogauti, kur "reikia" į Egiptą ir pateikiat "argumentus", kas svarbiausia renkantis, kur važiuoti atostogauti, čia draugai važiuoja, didesnė temperatūra, daugiau duoda valgyti ir yra baseinas.
        Ta prasme ar aš kokius kriterijus peršu? Ar aš siūlau kažkokius projektus? Vienam yra gerai Senamiestis, kitam Šiaurės miestelis, kitam Pilaitė. Visi jie turi savo pliusų, savo minusų. Ir kur gyventi reikia spręsti tik pagal save ir pagal tai ko tau asmeniškai reik. REIKIA reiškia ko pačiam reikia, o ne kitam.

        Aš iš sakau, kad SAVUS ASMENINIUS kriterijus pagal savo gyvenimo būdą ir reikia nusistaryti ir pagal tai reikia rinktis vietą ir projektą kur butą pirkti. Bet kai pagrindinis kriterijus yra kad būtų balkonas, tai skamba juokingai. Aš nesakau kad tai blogas reikalavimas, mano kriterijuose jau renkantis konkretų butą irgi būtų reikalavimas, kad būtų terasa ar balkonas, bet ne balkonas spręstų kuriuos projektus aš žiūrėsiu.

        Kas dėl Egipto, dar nebuvau, o slidinėt važiuoju bent du kartus per metus

        Comment


          Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
          Iš visų pasiūlytų, aš žiūrėčiau irgi Trinapolio namus. Viskas daugmaž artima: parduotuvės, susisiekimas, gamta, stovėjimo vietą po namu gali įsigyti.
          Nieko nereklamuoju, bet Trinapolio griaučiai gal 10 metų stovėjo nebaigti. Nebent jie stato/statys antrą namą naujai. Ir dar, šalia bus Šiaurinė gatvė nutiesta.

          Comment


            Parašė Linksma Rodyti pranešimą

            Oooo kiek diskusijos sugeneravau )) ačiū tiems, kas užtarė, ačiū kitiems, kas su patarimais! ypač respect už predictable irrationality paminėjimą, į tą temą prof Dan Ariely teko net gyvai klausyti neseniai, įkvepia

            Skubu nuraminti visus - kriterijų yra ir daugiau (quality, privacy, security n access control, parking, commute, noise polution control, and so on), bet va būtent šitą dėl terasos kol kas, panašu, yra sunkiausia pasiekti. Gyvenau trejose šalyje, 10+ kartų keičiau adresą, tad jau iš patirties daug kriterijų išsikristalizavo. Vilnius juk toks mielai mažas ir kompaktiškas (taip taip, priklauso ką ir su kuo lyginam), tad man tinka 15km spindu nuo centro

            O jei kas žinot ką nors available su terasa (ne pirmam aukšte) - pasidalinsit tikiu. Aaačiū!

            L.
            Dar kartą pakartosiu, kad tikrai nesišaipau ir nesityčioju. Bet tikrai rekomenduoju dar kartą pergalvoti ir atsirinkti kriterijus renkantis butą ir labai gerai, kad klausinėji ir duomiesi tokiuose forumuose.

            Kas liečia Vilniaus kompaktiškumą. Kiek laiko gyveni Vilniuje ir kiek dažnai keliauji po miestą? Nes piko metu tai užima tikrai daug laiko, tad darbo ir laisvalaikio praleidimo vietos ir kiti panašūs kriterijai tikrai daug gali padėti nuspręsti kur rinktis vietą gyventi.

            Kas liečia 15km spindulys, tai va 15km spindulys nuo Katedros aikštės. Patarčiau susimažinti spindulį
            Click image for larger version

Name:	Screenshot_20191205-145325.png
Views:	910
Size:	350,2 kB
ID:	1767736

            Comment


              Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

              Dar kartą pakartosiu, kad tikrai nesišaipau ir nesityčioju. Bet tikrai rekomenduoju dar kartą pergalvoti ir atsirinkti kriterijus renkantis butą ir labai gerai, kad klausinėji ir duomiesi tokiuose forumuose.

              Kas liečia Vilniaus kompaktiškumą. Kiek laiko gyveni Vilniuje ir kiek dažnai keliauji po miestą? Nes piko metu tai užima tikrai daug laiko, tad darbo ir laisvalaikio praleidimo vietos ir kiti panašūs kriterijai tikrai daug gali padėti nuspręsti kur rinktis vietą gyventi.

              Kas liečia 15km spindulys, tai va 15km spindulys nuo Katedros aikštės. Patarčiau susimažinti spindulį
              Kodėl atskaitos tašką imat katedros aikštę? Aš pvz. dirbu ne centre tai man iki Katedros aikštės atvažiuoti bet kada iškyrus rytinį piką užtrunka max keliolika min.
              Beje, pažįstamų šeima nusipirkto butą prie tranzitinės gatvės, tai neapsikentę smarvės, triukšmo ir dulkių pardavė ir išsikėlė kitur, tai čia vėl tas jūsų argumentas, kad svarbiausia vieta, galima įvairiai interpretuoti.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Kodėl atskaitos tašką imat katedros aikštę? Aš pvz. dirbu ne centre tai man iki Katedros aikštės atvažiuoti bet kada iškyrus rytinį piką užtrunka max keliolika min.
                Beje, pažįstamų šeima nusipirkto butą prie tranzitinės gatvės, tai neapsikentę smarvės, triukšmo ir dulkių pardavė ir išsikėlė kitur, tai čia vėl tas jūsų argumentas, kad svarbiausia vieta, galima įvairiai interpretuoti.
                Todėl, kad nežinau kur žmogus dirba ar kitus aktualius taškus, tad paėmiau miesto centrą. Taip pat nežinau kur tu dirbi. Dėl tavęs galiu nors ir Bezdonys paimti kaip atskaitos tašką. Tinka?

                O Tai kas pagal tave yra svarbiausias argumentas? Gal pamokysi likusį pasaulį? Ir kodėl draugų nepamokei? Nes akivaizdžiai jie pasirinko netinkamą vietą sau.

                Comment


                  Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

                  Todėl, kad nežinau kur žmogus dirba ar kitus aktualius taškus, tad paėmiau miesto centrą. Taip pat nežinau kur tu dirbi. Dėl tavęs galiu nors ir Bezdonys paimti kaip atskaitos tašką. Tinka?

                  O Tai kas pagal tave yra svarbiausias argumentas? Gal pamokysi likusį pasaulį? Ir kodėl draugų nepamokei? Nes akivaizdžiai jie pasirinko netinkamą vietą sau.
                  Aš nieko nemokau, todėl ir sakau, kad žmogus turi rinktis tai, ko pats nori, kiekvienam tie svarbiausi argumentai skirtingi, šiuo atveju žmogus nori terasos ne pirmam aukšte, tai atsifiltruoja projektus, kur yra tokie butai, ir renkasi jau pagal kainą ir kitus kriterijus, nesuprantu, kas čia tame neteisingo. Neva jis turėtų atsisakyti savo noro terasos, jei kažkur kitur būtų butas "geresnėje" vietoje ar arčiau draugų?
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Kodėl atskaitos tašką imat katedros aikštę? Aš pvz. dirbu ne centre tai man iki Katedros aikštės atvažiuoti bet kada iškyrus rytinį piką užtrunka max keliolika min.
                    Beje, pažįstamų šeima nusipirkto butą prie tranzitinės gatvės, tai neapsikentę smarvės, triukšmo ir dulkių pardavė ir išsikėlė kitur, tai čia vėl tas jūsų argumentas, kad svarbiausia vieta, galima įvairiai interpretuoti.
                    Na ir dar kartą visiems ačiū!! Smagi Jūsų grupė ne tik apie NT, bet ir šiaip apie kompleksines vertybes paplepėti Kadangi forumas vis tik apie NT, iš pagarbos visiems skaitytojams ir kad nebeteršti eterio, uždarau (mano) vertybių diskusijų temą

                    O dėl Trinapolio, teko domėtis, aš praleidžiu, nes:
                    - problemos su aplinka ir ypač su parkavimu. Griaučiai jau į pabaigą perdarymo į namą, tai parkavimo problema tik opės.
                    - tas šiaurinis apvažiavimas dar neaišku (jei aš up to date?) kaip materializuosis ir paveiks šitą zoną.
                    - iš rezidentų girdžiu, kad kokybė ir garso izoliacija butuose na kažką. Na gal naujas bus geriau..
                    - balkonai dideli, bet jie siauri ir ilgi, tad vietos išnaudojimo galimybės labai ribotos.

                    Ačiū už eterį
                    L.

                    Comment


                      Priviet, moskvicka.

                      Comment


                        Buvau nusipirkęs butą su 16 m2 terasa. Buvau joje gal 2 kartus per metus. Nuolatos traukia vėjai, netgi jei nevėjuota diena, terasoje vis tiek skersvėjis. Džiaugiausi pirkdamas, dar labiau džiaugiausi pardavęs.

                        Comment


                          Man irgi šiek tiek juokinga ta terasų mada Vilniuje, atrodo, jog gyvename kažkur netoli Malagos ar Bario Terasą galima bus naudoti 3 mėnesius per metus, jei neatmesim lietingų vasaros dienų ir atostogų ne namuose, likusį laiką ji bus nenaudojama splotas, kurį reiks nuolat valyti nuo lapų/purvo, kišti pinigus į remontą, hidroizoliaciją ir t.t.
                          Mūsų klimate žymiai labiau vertinčiau butus su židiniu

                          Comment


                            Patarkite, protingieji kurmiai, kuriame projekte, geriau rinktis butą:

                            www.horizon.lt
                            ar
                            www.zverynopanoramos.lt

                            Butai butu 37-40 kv.m, 2 kambariu, apie 70 TEUR.

                            Horizonte pagal kaina gaunasi neblogas aukstas, geresni vaizdai.

                            Koks butu jusu pasirinkimas ? Ar gal kokiu kitu projekteliu uz panasia suma butu galima Vilniuje dairytis 2 kambariu ?

                            Comment


                              Kazkuo labai nepatrauklus rajonas. Atrodo nera kazkokiu lusnu kaip snipiskese ar pan, bet labai neidomus ofisynas ir tiek.

                              Comment


                                Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                Kazkuo labai nepatrauklus rajonas. Atrodo nera kazkokiu lusnu kaip snipiskese ar pan, bet labai neidomus ofisynas ir tiek.
                                Man asmeniškai geriau gyventi šnipiškėse, užupyje, markučiuose šalia lūšnų nei čia ofisų parke ir automobilių parkinguose kaip tie daugiabučiai įsprausti.
                                Flickr

                                Comment


                                  Kaip uzknisa su tais pranesimu perkelimais. Ir visiskai ne i tema, kas cia per adminu suvokimas.

                                  Comment


                                    Kad ten kaip tik ne į temą buvo, čia į.

                                    Comment


                                      Ten buvo komentaras apie Virsuliskes ir projektu vaizda, o dabar apie ka jis atrodo? Neaisku.

                                      Comment


                                        Tai pataisyk savo komentarą, kad matytųsi apie ką kalba, ar galvoji moderatoriai čia neturi ką veikti? Juk turėjo būti akivaizdu, kad po pasakymo "Atrodo nera kazkokiu lusnu kaip snipiskese ar pan, bet labai neidomus ofisynas ir tiek" prasidės offtopicas.

                                        Comment


                                          Atnaujinkim tema, Norėčiau komentaru šiuo metu renkantis aukštesnes ekonimines klases butą 2-3k,
                                          atmetant Pilaite, Pašilaičius, ir visa kas prasideda Naujasis antakalnis/santariškes.
                                          O Šnipiškiu projektus atmetant kaip jau viršutine ribą kainos..



                                          Comment

                                          Working...
                                          X