Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kodėl Kauno forumas susisiurbė keletą temų, nesusijusių suo Kaunu ?

    pvž.

    Naujienos apie Rangos IV dangoraižį prie Seimo

    Vyroko išorės apdaila

    Vilnius perka 90 naujų "Volvo" autobusų


    beje, man irgi labai trūksta tos "Nauji pranešimai" lentelės (
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      Oho, tikrai. Matyt čia pašalinis poveikis nuo paskutinių mano žaidimų su duombaze
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Kas gali paaiškint, iš kur ten tos "Panašios temos" atsirado? Ir kodėl jos dažnai būna netgi labai nepenašios?

        Comment


          Ten kažkaip pagal temų pavadinimus atrenka
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Šiaip galime dalį iš reklamos gautų pinigų reinvestuoti į savireklamą tuose pačiuose textadsuose. Čia aišku jei mums aktualus lankomumo pakėlimas.
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              Parašė vytauc
              Šiaip galime dalį iš reklamos gautų pinigų reinvestuoti į savireklamą tuose pačiuose textadsuose. Čia aišku jei mums aktualus lankomumo pakėlimas.
              manau, tai būtų tikrai sveikintinas dalykas
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                Idomu kam dar galima butu tuos pinigus islaist? Aisku reklama kituose su architektura ir statybom susijuose puslapiuose tikrai butu gerai!

                Comment


                  Didesnė savireklama = didesnis lankomumas = daugiau pinigų iš reklamos
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    Parašė blitz
                    Didesnė savireklama = didesnis lankomumas = daugiau pinigų iš reklamos
                    Už vieną textads'o spragtelėjimą tektų paaukoti virš 20 ct, kai mes už vieną spragtelėjimą gauname tik 7 ct. Taigi, kad atsipirktų, vienas spragtelėjusysis turėtų vidutiniškai spragtelti 3 kartus mūsų forume, kad atsipirktų.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Tokiu atveju kazin ar apsimoka. Nebent is reklamos jau susikaupe tokia sumele, kad ja butu galima aukoti
                      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                      Comment


                        As stangiuosi savo spaudijimo pareiga atlikti, gal apie 50 centu uzdirbu kasdien ! Nors aisku ir daugiau galima butu, bet tada nekaip atrodys, kad as ta pati daug kartu ziuriu .

                        Comment


                          Parašė taimis
                          As stangiuosi savo spaudijimo pareiga atlikti, gal apie 50 centu uzdirbu kasdien ! Nors aisku ir daugiau galima butu, bet tada nekaip atrodys, kad as ta pati daug kartu ziuriu .
                          Iš vieno vartotojo per dieną priskaičiuojama tik už vieną paspaudimą
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            DOH!!! , nu tada teks tik viena kart spaust . Bet vistiek, jei visi po karta paspaustu....

                            Comment


                              As as kazka praziopsojau, ar dingo galimybe matyti subforumu aprasymus anglu ir kitomis kalbomis?

                              Comment


                                Parašė John
                                As as kazka praziopsojau, ar dingo galimybe matyti subforumu aprasymus anglu ir kitomis kalbomis?
                                Dingo kartu su forumo platformos atnaujinimu. Bet gerai, kad priminei
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  kaip man susitvarkyti parašą, kad jame rodytų linką į mano temą?
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė spirit
                                    kaip man susitvarkyti parašą, kad jame rodytų linką į mano temą?
                                    http://tinkle.miestai.net/profile.php?do=editsignature

                                    [url= temos adresas ] temos pavadinimas [ /url] be abejo, be tarpų

                                    Edit: ok tada tik gale ištrink tą tarpelį tarp "[" ir "/url]" ir viskas turėtų gautis

                                    [url=http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=2591]Pučkorys[ /url]
                                    Paskutinis taisė Edgaex; 2006.06.02, 21:27.
                                    Westside is the best ! :jura:

                                    Comment


                                      Parašė spirit
                                      Kažkas nesigauna...
                                      [url= Pučkorys]

                                      vietoj Pučkorys temos adresą (linką) įdėk
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        ok galim padaryt dar lengviau tiesiog nukopijuok į savo parašą tai

                                        [url=http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=2591]Pučkorys[ /url]

                                        ištrindamas tik gale esantį tarpelį tarp "[" ir "/url]"
                                        Paskutinis taisė Edgaex; 2006.06.02, 21:42.
                                        Westside is the best ! :jura:

                                        Comment


                                          bandom
                                          atrodo veikia. reikės tik patobulint
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X