Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    manau, jau laikas atrakint "krepšinio" temą: vistik jau lkl finalai baigėsi, aistros aprimo, NBA finalas jau ant nosies, nauji žaidėjų kontraktai ir t.t
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      /\ negaliu nepritarti

      Comment


        Parašė Edgaex
        manau, jau laikas atrakint "krepšinio" temą: vistik jau lkl finalai baigėsi, aistros aprimo, NBA finalas jau ant nosies, nauji žaidėjų kontraktai ir t.t
        Tikrai būtų gerai
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          paribio nuotrauka pati viena gerai atrodo dar, bet forume tituliniam puslapy tai praktiškai nelieka jos įspūdžio...

          Comment


            Viskas gerai .

            Comment


              /\ nu man tai nelabai...

              Comment


                Parašė batista
                /\ nu man tai nelabai...
                Jei turi pasiūlymų, prašom
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Man asmeniškai labai džiugu, jog kiekvieną mėnesį forumas įgauna naują "atspalvį". Puiki idėja!

                  Comment


                    mantai, ką aš galiu siūlyti, kai idėja tikrai graži dėti vis naujas nuotraukas į titulinį, kaip sako sanomiz. tiesiog paribys daug geriau atrodo didelis ir be to užstoja pagrindinę, manau, nuotraukos vietą linkai į naujausias temas... čia tiesiog mano asmeninė nuomonė, nes nuotrauka tikrai graži, tiesiog viso to grožio nesimato tituliniam

                    Comment


                      Toks klausimas/prašymas:

                      Ar negalima būtu padaryti, kad asmeninių pranešimų dežutėje tilptu ne 50 pranešimų kaip dabar, bet tarkime 100 ????

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Gal ir galima
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment



                          Būtu labai gerai, nes dabar labai greitai užsipildo jinai, ir labai dažnai reikia valyti .

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Labai mane tie pop-upsai veikia

                            Comment


                              Parašė El_Greco
                              Labai mane tie pop-upsai veikia
                              Kas čia taip reklamuojasi? Matyt į kitą tikslinę auditoriją papuolęs, nes man tokių visiškai nemėto
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                ^ Hmz keista.Kiekviena karta kai as login'os man kokie trys pop upsai islenda.Kas reklamuojas nzn nes iskart jungiu lauk tuos langus.

                                Comment


                                  Parašė El_Greco
                                  ^ Hmz keista.Kiekviena karta kai as login'os man kokie trys pop upsai islenda.Kas reklamuojas nzn nes iskart jungiu lauk tuos langus.
                                  Nieko keisto, kadangi reklamuotojas mato, kad tu, pvz., esi iš Anglijos, o aš esu iš Lietuvos ir dėl to mudviem siūlo skirtingas reklamines žinutes. Jei nesunku, kitą kartą pažiūrėk, kas reklamuojasi ir čia parašyk.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Ok paziuresiu.Daba pasiliksiu prisilogines.

                                    Comment


                                      FlyLAL kartais mėtydavo popup'us, bet Firefox'as juos sėkmingai "žudydavo" (beje, panašu, kad tai vykdavo tik tada, kai buvau UK )

                                      Comment


                                        Parašė El_Greco
                                        Ok paziuresiu.Daba pasiliksiu prisilogines.
                                        Pasižiūrėk būtinai. Jau geri pora mėnesių, kaip nėra jokių kampanijų su popunder'iais kaip LAL. Kitiems nieko "iššokančio" nebuvau pardavęs

                                        P.S. Jei kas nors iššoks- padaryk prašau print screen'ą.
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Įkurta „Sporto“ skiltis prie „Prospekto“. Siūlome užsukti ir aktyviai dalyvauti.

                                          http://tinkle.miestai.net/forumdisplay.php?f=36
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X