Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pas mane viena svarbi buvo !

    Comment


      Dėl reklamos forume

      Vakar baigiau derybas su vienu iš prekybos tinklų- jie sutiko reklamuotis miestai.net forumuose. Kadangi forumo susiaurinimui atsirado nepritariančių, tai reklamos tikslams pritaikysim dalyvių avatarus kuriuose bus rodomi įvairūs pasiūlymai- akcijos, ypatingos kainos ir panašiai.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Parašė vytauc
        Vakar baigiau derybas su vienu iš prekybos tinklų- jie sutiko reklamuotis miestai.net forumuose. Kadangi forumo susiaurinimui atsirado nepritariančių, tai reklamos tikslams pritaikysim dalyvių avatarus kuriuose bus rodomi įvairūs pasiūlymai- akcijos, ypatingos kainos ir panašiai.

        kad reklamos kampanija būtų efektyvesnė, nusprendėme, kad visų nick'ai bus pakeisti į prekybos tinklo pavadinimą!
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            Parašė 99

            kad reklamos kampanija būtų efektyvesnė, nusprendėme, kad visų nick'ai bus pakeisti į prekybos tinklo pavadinimą!
            Net šiurpas per nugarą nuėjo

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              As Pigiau Grybo busiu !

              Comment


                Parašė taimis
                As Pigiau Grybo busiu !
                Kad dabar ne Pigiau Grybo o "Lyder Price"
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  Pagaliau leidzia senuoju adresu ieiti. Pasikankinau ir uztenka su tuo laikinu
                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                  Comment


                    Parašė topstarcanada
                    Kad dabar ne Pigiau Grybo o "Lyder Price"
                    Tas Leader Price, prašosi pavadinimo Pyder Price... Jei kas dar nebuvot, tai ir nerekomenduoju.

                    Comment


                      Parašė taimis
                      As Pigiau Grybo busiu !
                      Nu ir prajuokinai mane, žmogau

                      Comment


                        Parašė Ežiukas
                        Norėjau paklausti kaip padaryti, kad kaip redaguoji ar cituoti pranešima kuriame yra nuotraukos redagavimo lange nerodytu pačių nuotraukų o tik tag'us su adresais :/ ?
                        Parinktyse pasikeisk redaktoriaus tipą. Dabartinis turėtų būti kažkas WISYG..., o turėtų būti antra parinktis.

                        Dėl asmeinių žinučių, dėl laiko stokos jų tiesiog neperkėliau. Tačiau jei kažkam labai kažkurios reikės, galėčiau pasiknaisioti po DB nuorašus ir surasti.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė pauliaK
                          Nu ir prajuokinai mane, žmogau
                          Ner uz ka ! Tai va kodel nebematau to Pigiau Grybo, o siaip galiu prosipazinti kad nei tam Grybe nei Lyder Price nebuvau !



                          Paskutinis taisė taimis; 2006.04.03, 17:00.

                          Comment


                            pagaliau ir mane per senaji adresa ileido i foruma jau buvo uzknise ir galvojau kad tik tame adrese forumas kitaip atrodo,pasirodo viskas is tikruju taip ir yra

                            Comment


                              O ką daryt kad man neprenumeruotų tų temų, nei aš jų užsisakinėju nei ką, bet prenumeratų vis atsiranda... teko pasikeist netikrą paštą, dabar bent nesiunčia...

                              Comment


                                Ar nevertėtų temoje "Projektai ir statybų eiga" esančias potemes "• Pajūris • Kaunas • Vilnius" papildyti dar ir "• Šiauliai • Panevėžys" nes šiuo metu ir apie šiuos du miestus yra daug rašoma ir diskutuojama ir nauji pranešimai temoje "Projektai ir statybų eiga" apie Šiaulius ir panevėžį sudaro apie 50 proc. Kaip jūs manote ?
                                Parašas :)

                                Comment


                                  As uz. kai is pradziu ir pasiuliau sita ideja sakiau kad butu padalinta i penkis miestus .

                                  Comment


                                    Apie Siaulius ir Panevezi tikrai daug rasoma, tad manau reiketu papildyti siais miestais.
                                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                    Comment


                                      Tai pat kalbant apie Reklamą . Ar negalimas atvirkščias variantas , kad Miestai.net forumas būtu reklamuojamas kitame tinklapi ?

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Nemanau, kad mums tai atsipirktų
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Visų pirma ačiū 99 ir visiems už pastangas palaikant ir perkeliant forumą

                                          Parašė ArTuRAs
                                          Labai truksta to "daikto" kuris buvo ankstesniojo forumo virsutinej desinioj pusej Dabar kaip tik ji butu galima ikisti prie tos reklamos
                                          Vis dėlto man trūksta tos informacijos
                                          Jei netelpa ir info apie paskutinius pranešimus, ir reklama, gal galima padalinti tą plotą viršuje - pvz., reklama tik atskiruose forumuose, o pagrindiniame - tik info apie projektus (arba plius kiek brangesnė reklama).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X