Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    foto.terpe irgi neveikia?..

    Comment


      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
      Forumo adresas pasikeitė?
      Kas pasikeitė? Niekas nepasikeitė

      Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
      foto.terpe irgi neveikia?..
      Ką tik patikrinau, viskas veikia
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Gal paskutiniu metu buvo forumo platforma "patiuninguota"? Šiokių tokių pasikeitimų pastebėjau.

        O gal čia mano IE8 naujovės, nes kaip tik vakar susiinstaliavau.
        gera gyventi gerai

        Comment


          O gal čia mano IE8 naujovės, nes kaip tik vakar susiinstaliavau.
          Būtent. Beje, apie kokus pasikeitimus eina kalba?
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Hmmm, atsisėdus prie IE7 vienas pastebėjimas kaip ir išsisprendė
            Tačiau kitas liko. Ankščiau, nuspaudus ant dalyvio, esančio apatiniame sąraše, rodydavo ką jis veikia, o dabar tik Paskutinis veiksmas: Šiandien . Kai prisiregistruoji, viskas normaliai.
            gera gyventi gerai

            Comment


              Ei o nuotrauka vis dar VASARIO men. ar kovo taip nepatinka niekam?????

              Comment


                Vos nenugriuvau nuo kėdės, kai įsijungus miestai.net forumą į mane iš banerio pažvelgė savo kiaurai veriančių žvilgsniu Paleckiukas ir pakvietė į penktosios kolonos frontą prisijungt..

                Kaip su miestai.net politika dėl politinės reklamos?.. Ar kaip sakoma - reklama mūsų maitintoja ir jei reikės reklamuosime net patį velnią, kad tik pajamų būtų?..

                Nes nu, Paleckiukas ir jo frontas, tai žinot.. Nor iš čia esančių turbūt nieks už jį nebalsuotų ir taip, tai gal ir neskauda tada.
                Jūsų,
                Analitikas PlėtRa™

                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                Comment


                  miestai.net reklamos politikos neturi, mes parduodam reklaminį plotą, kurį aptarnauja ADnet'as Iš tiesų kiek nustebino "Fronto" skydelis
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Man irgi ta reklama akį patraukė Bet nepyktibiškai privertė nusišypsoti

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      Neradau tinkamesnio skyriaus, kur butu galima rasyti..tad gal forumo administracija ir senbuviai nesupyks, jeigu nepataikiau :-)

                      Beieskodamas foto su Lietuvos vaizdais, visiskai netiketai suradau si foruma! Esu suzavetas...puikus forumas, leidziantis i Lietuva pazvelgti visai kitomis akimis! Lietuva galima aplankyti "nepakeliant uzpakalio" nuo kedes, tiek sauniu foto...Ir turbut vienintelis man zinomas forumas, kuri galima rekomenduoti draugams uzsienyje, norintiems si ta suzinoti apie Lietuva...Sekmes Jums visiems!

                      P.S atsiprasau uz "sveplavima", bet del tam tikru aplinkybiu labai retai tenka naudoti lietuviska abecele...todel savo PC ir neturiu LT klaviaturos. Tikiuosi atleisite uz tai..
                      Paskutinis taisė emirim; 2008.05.05, 10:28.

                      Comment


                        /\

                        Sveikas

                        Atsimenu ir aš savo pirmą apsilankymą čia prieš porą metų. Panašios mintys buvo, dabar taip pat tebegalvoju, dar geriau netgi, viso čia esančio gėrio taip greit nepamatysi/nesuprasi .

                        P.S. Jeigu nepastebėjai dar, mes čia stengiamės nešvepluoti t.y. naudoti lietuviškus simbolius rašant pranešimus, tam kad visiems mums būtų maloniau ir patogiau skaityti, o ir pats forumas gerokai solidžiau atrodo .

                        Comment


                          Smagu, kad patinkame ir laukiame dažniau sugrįžtant
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Siekiant apsisaugoti nuo kai kurių piktybinių veikėjų į taisykles įrašytas naujas punktas:

                            5. DALYVAVIMAS FORUME

                            5.1. Forumo valdyba turi teisę pareikalauti, kad nebūtų jungiamasi naudojant anoniminius tarpinius (proxy) serverius. Nevykdant šio reikalavimo, forumo narys gali būtų baudžiamas pražangomis arba šalinimu.
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              http://foto.terpe.lt/ kažkodėl neleidžia čia nuotraukų įkelti...

                              Comment


                                /\

                                Jop, šito tikrai labai trūksta. Laukiame naujienų.
                                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                Comment


                                  Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                                  http://foto.terpe.lt/ kažkodėl neleidžia čia nuotraukų įkelti...
                                  rašo:
                                  Account Suspended
                                  If you are the account you should have received this - ff you have questions kindly open a support ticket via the control panel.
                                  ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                  Comment


                                    Sveiki, jau rašiau, kad problema sprendžiama. Ji nėra didelė, tačiau tam prireiks nemažai laiko, tad jei reikalinga kažkur patalpinti nuotrauką, pasinaudokite alternatyviomis talpyklomis, apie jas rašoma čia:
                                    http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=1096
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Sveiki,

                                      šiek tiek atnaujinom serverio programinę įrangą, dėl ko forumas gavo šiek tiek daugiau spartos. Vis tik dar viskas gali būti ne iki galo suderinta, tad, pastebėję trūkumų, būtinai praneškite.
                                      Taip pat pagaliau pavyko pereiti prie UTF-8 ženklyno, dėl ko išnyks kai kurie nesklandumai dėl lietuviškų raidžių skaitantiems iš Windows-1257 nepalaikančių įrenginių.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        O čia man vienam nerodo emocijų (smailų) ?
                                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                        Comment


                                          Lyg ir jau turėtų rodyt Ačiū už pastebėjimą.
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X