Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Administratoriai, Šv. Kalėdų proga puošiasi mūsų miestai, gal pavyktų ir mūsų forumui Kalėdine nuotaika pasipuošti?
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Nežinau, ar į temą, bet kur dingo "Nauji pranešimai"? Visa mano navigacija po forumą dingo

      Comment


        Žr. http://tinkle.miestai.net/showthread...0&goto=newpost
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          1. Ar tik dabar pastebėjau, ar čia jau seniau buvo pastabos apie narį?
          2. Ar "rekomendacijos" (nario aprašyme) rodo skaičių žmonių, kuriuos tas žmogus agitavo prisiregistruoti čia?
          3. Ir ką reiškia Priedai Nario skydelyje? Aš kažkodėl tokių neturiu
          Paskutinis taisė Paulius; 2006.12.22, 16:21.

          Comment


            1. Taip
            2. Taip
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              3. Ankščiau jie buvo vadinami prisegtukais. Priedai pridedami rašant pranešimus, žr. mygtuką apačioje "Tvarkyti priedus".
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Pagal ką čia skirstomi "dažnai forume apsilankantys nariai" po prisijungusių forumiečių sarašu?

                Comment


                  Pagal ką čia skirstomi "dažnai forume apsilankantys nariai" po prisijungusių forumiečių sarašu?
                  Na, logiškai mąstant, tai turėtų būti forume užsiregistravę ir pranešimus rašantys internautai.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Na, logiškai mąstant, tai turėtų būti forume užsiregistravę ir pranešimus rašantys internautai.
                    Jį turbūt domino pats kriterijus. T.y. kiek pranešimų per kiek laiko reikia parašyti, ar, tiesiog, prieš kiek laiko reikia prisijungti, kad patektum į dažnai apsilankančių ar aktyvių narių sąrašą
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Jei tiksliau, tai šį skaičių sudaro užsiregistravę forumiečiai ir apsilankę šiame forume per paskutiniąsias 30 dienų.
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                        2. Ar "rekomendacijos" (nario aprašyme) rodo skaičių žmonių, kuriuos tas žmogus agitavo prisiregistruoti čia?
                        Kaip tas mechanizmas veikia?
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Registruojantis yra toks laukas:


                          Tarkim tu įkalbinai savo draugą, lai būna tai Petras, užsiregistruoti miestai.net forume. Besiregistruodamas jis į šį lauką įrašys Eimantas, ko pasekoje tu būsi rekomendavęs vieną žmogų.
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Laikinai išjungiau įverčius, kol išsiaiškinsiu kame šaknys, kad nepavyksta skirti įverčių su komentarais.
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                              ...nepavyksta skirti įverčių su komentarais.
                              Viskas pas mane veikia normaliai ir komentarai irgi veikia
                              ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                              Comment


                                Kad ir man normaliai veike, bet yra tokiu, kuriems neveikia.
                                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                Comment


                                  Dabar tik pastebėjau, kad įverčiai dingo. Čia visam laikui?
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    /\
                                    Jų nebus tol, kol bus pašalinta kažkokia problema, susijusi su jais

                                    Comment


                                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                      /\
                                      Jų nebus tol, kol bus pašalinta kažkokia problema, susijusi su jais
                                      Ačiū o aš žioplys pora žinučių aukščiau nesugebėjau pažiūrėt
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        Labai jau ilgai tie įverčiai išjungti

                                        Comment


                                          Ar gali narys savo apraše peržiūrėti pastabas, įraitytas kitų forumiečių?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X