Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rašykime lietuviškai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lituvis vysadsysada buvo pirikupas

    Comment


      Vilnius šturmuoja naujas žemumas. Panoramos požeminėj perėjoj ties įėjimais įrengtos grotos.

      Ar tai reiškia, kad perėja bus rakinama naktimis (ant grotų yra spynos)? Kaip tada pereit gatvę? Ar gal visgi kartu su naujais dviračių takais nupjaus tvoras ir atstatys atgal normalias antžemines perėjas kaip civilizuotam pasaulyje? So many questions you give us VMS.

      Click image for larger version

Name:	IMG_4516.jpg
Views:	84
Size:	320,2 kB
ID:	1749559
      Attached Files

      Comment


        Un-fucking-believable!

        Kaip taip gali būti? Kaip gali būti liepos pranešimas IŠNAGRINĖTAS, jei sudaužytas automobilis tebestovi?
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Ten bus įrengta pirma koncentracijos stovykla 3-iojoje Lietuvos Respublikoje.

          Comment


            Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
            Pakilime esanti NT rinka in a nutshell.

            Comment


              Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą
              Gal kas galetu paaiskinti kas cia darosi prie Green Hall?

              Kaip tai kas? Taigi nėra kur parkoci mašyna. Aiškiai nevairuoji ir neturi mašinos pats

              Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Šis reisas buvo vienintelis iš keturių, kur ilgiau palaukus būtų tekę likti už borto.
                Kuria prasme? Daugiau boarding pass išdalino nei vietų ir kažką paliko prie lėktuvo?

                Comment


                  Viskas tai pradeda primint 2007 stiliuka.. kazkoks kichas su senoves nevykusia imitacija. Kol nebuvo prikise tiek tvoreliu, tai dar ne taip reze akis. Bet dabar kazkoks nonsenas: ar tikrai kazkas galvoja, kad pestieji ten neis dviraciu taku? Darant tokia infrastruktura tiesiog uprogramuojama amzinam karui tarp pesciuju ir dviratininku. Tiesus ruozas kur dviraciai leks 30 kmh ir mamos su vezimeliais...

                  Kam tos tvoreles prie tilto, ar negalima buvo uzsodint krumais?
                  Kodel dviraciu stovai yra prie pesciuju tako, o ne prie dvirtakio?

                  Bet tai kam tie senoviniai zibintai, kurie priderinti prie Uzupio krantiniu, nors yra Paupy, kur stato skandinaviska architektura? Prie ko tie azurai turetu derintis? Kazkoks Sankt Peterburgas

                  Comment


                    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                    Viskas tai pradeda primint 2007 stiliuka.. kazkoks kichas su senoves nevykusia imitacija.
                    Kitschas ar kičas? Kichas tai kažkoks nevykęs žodis-hibridas.

                    Comment


                      Parašė MDainius Rodyti pranešimą
                      Aš paspirtuku nevažinėju, esu "aftamabilystas". Kai vaikštau pėsčias, man jie kažkaip neužkliūna, bet kai vairuoju (vasarą) - nu žiauru. Pradedant perėjom, kur jie atsiranda iš niekur ir pabaigiant išvažiavimais iš kiemų, kai nespėja sustot ir išnyra didelėm akim. Vien patirtis, kai nuo šaligatvio tiesiai po ratais atskrido mergaitė, nesuvaldžiusi paspirtuko nuteikia nesmarkiai maloniai. Tuo pačiu įsitikinau, kad stabdžiai ir reakcija veikia neblogai... Ir dar - akivaizdu, kad nemažai paspirtukų (kaip ir tas, nuo kurio atskrido panelė) yra stipriai galingesni už tuos, kuriems leidžiama važinėti šaligatviais. O tą sukontroliuoti neįmanoma.
                      Ok, "aftamabilystai" turbūt niekada neviršija 50 km/h mieste, nevažinėja girti, per raudoną, nenardo tarp juostų, sustoja prie perėjos, žalių rodiklių sukant į dešinę ir pan. Nesuprantu, ko tikitės iš paspirtukininkų, kai bendrai tokia eismo kultūra mieste. Skirtumas tik tas, kad xiaomi paspirtukas sveria tik keliolika kg ir išvysto tik 25 km/h greitį, o BMW sveria kelias tonas ir išvysto kelis šimtus km/h.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Ok, "aftamabilystai" turbūt niekada neviršija 50 km/h mieste, nevažinėja girti, per raudoną, nenardo tarp juostų, sustoja prie perėjos, žalių rodiklių sukant į dešinę ir pan. Nesuprantu, ko tikitės iš paspirtukininkų, kai bendrai tokia eismo kultūra mieste. Skirtumas tik tas, kad xiaomi paspirtukas sveria tik keliolika kg ir išvysto tik 25 km/h greitį, o BMW sveria kelias tonas ir išvysto kelis šimtus km/h.
                        Aftamabilystai nevažinėja šaligatviais (aišku, yra išimčių). Paspirtukai važinėja VISUR. Ir čia išimčių jau nedaug.

                        Comment


                          Aš tai po klsusimų "kur parkoti" tiesiog mandagiai nurodau artimiausias (keliasdešimt ar šimto metrų atstumu esančias) stovėjimo aikšteles, kas vodzitelius tik dar labiau sunervina.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Aš tai po klsusimų "kur parkoti" tiesiog mandagiai nurodau artimiausias (keliasdešimt ar šimto metrų atstumu esančias) stovėjimo aikšteles, kas vodzitelius tik dar labiau sunervina.
                            Idiotas: "Kur parkoti?"
                            Aš: "Kur kakoti?"

                            Comment


                              Parašė index Rodyti pranešimą
                              Aš tai po klsusimų "kur parkoti" tiesiog mandagiai nurodau artimiausias (keliasdešimt ar šimto metrų atstumu esančias) stovėjimo aikšteles, kas vodzitelius tik dar labiau sunervina.
                              O tai ko čia reikia nervotis? Kur daugiau parkotis, jeigu ne parkinge?
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Nu ka, siandien vaziuodamas troleibusu buvo proga susipazinti su viena is pagrindiniu traffic priezasciu. Tai va kol visi kalba apie gatviu platinima, viaduku statyma, pesciuju pereju naikinima ir tt. reiketu visu pirma atkreipti demesi i Lietuvos vairuotoju kultura. Troleibuse besededamas, buvo labai lengva pastebeti kaip vairuotojai elgesi kelyje - agresyviai manevruoja, bando uzlysti, staigiai stabdo. Bet didziausias 'wtf' tai ivaziavimas i sankryza per geltona sviesa ir sustoti viduryje nes eismas priekyje nebejuda. Aisku, kaip sau gali neleisi uzblokuoti visos gatves srauto su savo gelda, nes juk tu ir tavo destination yra prioritetas.

                                Tokia musiskiu kultura tikrai turi daug itakos traffic creation. Bet aisku, keisti kultura ir vairuotoju mastysena yra sunkiau negu praplatinti pora gatviu ir apsimesti kad kamsciu problema tuoj bus isspresta.

                                Tik mano 2 cents.

                                Comment


                                  Žmogus užaugęs ir didesnę dalį gyvenimo praleidęs USA, bet Romui vis tiek atrodo, kad reikia pasityčioti.

                                  Comment


                                    Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                    Žmogus užaugęs ir didesnę dalį gyvenimo praleidęs USA, bet Romui vis tiek atrodo, kad reikia pasityčioti.
                                    Ka padarysi Yra kaip yra. Juokingiausia yra tai kad nors ir gryzau atgal i LT, anglu kalba naudoju beveik tiek pat kiek naudojau gyvenes JAV (darbas, draugai, tt.).

                                    Comment


                                      Pridėsiu savo trigrašį.

                                      Forumo taisyklės tebegalioja.
                                      1.2. laikytis lietuvių kalbos gramatikos taisyklių
                                      Rašymas daugmaž taisyklingai tėra higienos ir pagarbos kitiems dalyviams dalykas. Čia renkasi rimti žmonės.

                                      Tiesą sakant, pirmiieji MindėsAcc pranešimai buvo kažkoks SMSinės puskalbės ir anglų kalbos mišinys.
                                      Perkėlus kelis pranešimus į šią temą, jo pranešimų kalba tapo kažkiek panaši į lietuvių kalbą.
                                      Tačiau pastaruoju metu vėl "gryzo" seni įpročiai su "two centai" "traffic creation" "destination" ir kitais WTF.
                                      Rask laiko lietuviškame forume rašyti lietuviškai.

                                      Comment


                                        Jo, nes tas italas kuris gyvena Lietuvoje ir negali rasyti lietuviskai tai jau pro radara sugeba praslingti. Supratau

                                        Comment


                                          Parašė Deus Rodyti pranešimą
                                          Ne, nes aš nieko nesiunčiau ministerijai, netgi, nežinau per kur kontaktuoti šiuos eskizus.

                                          Naujoje nuotraukoje, aš pataisiau kelis dizaino elementą - rodykles kurios tapo šiek tiek sutrumpintos keliuose ženkluose. Deja, aš negaliu pataisyti trečia ženklą iš kairės, dėl to kad aš pastebėjau kad vokiečiai irgi taip daro, kad kelio numeriai būtų šalia rodyklės.
                                          Vienas pastebėjimas. Kaip profesionalas kuriate kelio ženklus, kuriuose nėra klaidų. Bet forume vos ne kiekviename sakinyje gramatinės klaidos.
                                          Paskutinis taisė dsanto; 2019.12.25, 22:13.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X