Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Automobilį mato tik toje vietoje ir tuo metu, o nuotraukas šiuo atveju elektroninėj erdvėj gali aptikti 24/7. Plius yra greita galimybė užsiregistravus ar matant el.pašto adresą tam autoriui parašyti ir atsiklausti. Čia mano manymu esminis skirtumas.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
      Vagystė yra kai nuotrauka yra nukabinama nuo sienos ir paimama (fiziškai). Nuotraukos kopipastinimas nėra vagystė, nes ji kaip buvo forume/skelbime/feisbuke, taip ten ir liko. Tokia yra mano nuomonė.
      Tik teoriškai. Realiai turėtų būti tokie veiksmai kaip elektroninis nusikaltimas. Bet ar verta dėl vienos ar kitos kažkokios viaduko (čia mano atveju) nuotraukos terliotis, mokėti pinigus advokatui? Sakyčiau ne.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė SPX Rodyti pranešimą
        Tik teoriškai. Realiai turėtų būti tokie veiksmai kaip elektroninis nusikaltimas. Bet ar verta dėl vienos ar kitos kažkokios viaduko (čia mano atveju) nuotraukos terliotis, mokėti pinigus advokatui? Sakyčiau ne.
        To daryti tikrai neverta (nebent yra reali galimybė iš to gauti finansinės naudos). Tačiau, ką galima ir reikia daryti, tai viešinti tokius mėgėjus "skolintis" ne savo turtą. Ypač, jei tai koks nors laikraštis ar portalas. Tai labai gerai veikia.

        Panašiai, kaip ir visokie girti buduliai gatvėje. Nelabai juos pasodinsi į kalėjimą už rėkavimą ir kabinėjimąsi prie praeivių, bet galima juos paviešinti, parašyti vardus/pavardes ir padaryti taip, kad apie juos ir jų elgesį sužinotų kuo daugiau žmonių. Tai veikia žymiai geriau ir tą reikia daryti. T.y. viešinti ir gėdinti.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          To daryti tikrai neverta (nebent yra reali galimybė iš to gauti finansinės naudos). Tačiau, ką galima ir reikia daryti, tai viešinti tokius mėgėjus "skolintis" ne savo turtą. Ypač, jei tai koks nors laikraštis ar portalas. Tai labai gerai veikia.

          Panašiai, kaip ir visokie girti buduliai gatvėje. Nelabai juos pasodinsi į kalėjimą už rėkavimą ir kabinėjimąsi prie praeivių, bet galima juos paviešinti, parašyti vardus/pavardes ir padaryti taip, kad apie juos ir jų elgesį sužinotų kuo daugiau žmonių. Tai veikia žymiai geriau ir tą reikia daryti. T.y. viešinti ir gėdinti.
          Jiems tas viešinimas yra vienodai, jeigu būtų nevienodai, tai ir patys nesielgtų kaip buduliai. Panašiai ir su "pasiskolinamomis" nuotraukomis, jie net nesupranta, kad kažką negero daro, galvoja, kad ką rado internete, galima naudoti savo verslui neatsiklausus autoriaus.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Jiems tas viešinimas yra vienodai, jeigu būtų nevienodai, tai ir patys nesielgtų kaip buduliai. Panašiai ir su "pasiskolinamomis" nuotraukomis, jie net nesupranta, kad kažką negero daro, galvoja, kad ką rado internete, galima naudoti savo verslui neatsiklausus autoriaus.
            Tikrai nėra vienodai.

            Comment


              Kažkam patiko mano telefoninė nuotrauka
              http://senasiskaunas.com/kauno-zydu-ligonine/
              http://www.miestai.net/forumas/showp...2&postcount=62
              www.kaunotvirtove.lt

              Comment


                Tas senasis Kaunas tai nuotraukas ir net tekstus savinasi iš visur. Kažkada prieis liepto galą.

                Comment


                  Papriekaištavau jiems apie nuotraukos vagystę. Turiu nuojautą kad mano komentaras nepraeis:

                  Your comment is awaiting moderation.
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    A14 kelio PPP projekto pristatymas lakd.lt puslapyje: http://www.lakd.lt/files/ppp/a14/pro...2014-09-03.pdf
                    Gerai, kad šaltinį vis dėlto nurodė

                    Comment


                      Ar šitas Kremliaus propagandinio puslapio banneris kartais nenaudoja kai kurių miestai.net publikuotų nuotraukų? http://sauksmas.lt/

                      Comment


                        Pastebėjau, kad "Kalba Vilkpėdė" savo FB paskyroje patalpino kažkokias nuotraukas, kaip teigia rastas miestams skirtame forume. Pasižiūrėjau temą "Vilniaus miesto geležinkeliai", kažkaip neaptikau. Nebent kitose bėginio transporto temose yra. Sakau gal kas atpažįsta savo nuotraukas (galbūt ir kituose forumuose yra patalpinę). Konkretus pamitų nuotraukų šaltinis taip ir nenurodytas.

                        Paskutinis taisė SPX; 2015.04.07, 18:41.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Parašė SPX Rodyti pranešimą
                          Pastebėjau, kad "Kalba Vilkpėdė" savo FB paskyroje patalpino kažkokias nuotraukas, kaip teigia rastas miestams skirtame forume. Pasižiūrėjau temą "Vilniaus miesto geležinkeliai", kažkaip neaptikau. Nebent kitose bėginio transporto temose yra. Sakau gal kas atpažįsta savo nuotraukas (galbūt ir kituose forumuose yra patalpinę). Konkretus pamitų nuotraukų šaltinis taip ir nenurodytas.

                          Nuotraukos tikrai paimtos iš šio forumo:

                          Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                          Vilniuje, Vilkpėdėje esantis geležinkelis.



                          <..>



                          <..>

                          už tilto, į Riovonių pusę -

                          <..>





                          <..>
                          Paskutinis taisė Xedos; 2015.04.07, 19:20.

                          Comment


                            /\ Matyt blogai toje temoje žiūrėjau, nes suklaidino 2007m. nurodyti FB. Galvojau, kad paimtuose temos pranešimuose (2009m.) bus kažkas iš anksčiau atkėlęs nuotraukas. Vadinasi, buvo kiek toliau. Tiesą pasakius taip ir galvojau, kad iš čia paimta.
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Papriekaištavau aš jiems dėl tų nuotraukų, tai dabar dievagojasi kad susirado tą Anaiptol ir jo/jos atsiklausė dėl jų panaudojimo Parašiau jiems kad tas narys nesilanko čia nuo 2010-ųjų tai dabar žiūrėsiu kaip rutuliosis šita istorija
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Tas žmogelis mane kątik "užmušė" pareiškęs kad atsiklausė rašydamas tą antraštę

                                jeigu nepastebėjote, virš nuotraukų, kurias publikavome yra įrašas su klausimu Tikrai neketiname jų savintis
                                Kaip diskutuot su tuo durnium, kuris galvoja kad socialinėj erdvėj galima pažeidinėti įstatymus?

                                tai - socialinis tinklas, kuriame žmonės buriasi į bendruomenes ir dalinasi informacija. "Kalba Vilkpede" tikslas suburti Vilkpedes bendruomene, dalintis rajonui aktualia ir idomia informacija. Nuotraukos daugiau niekur nebuvo panaudotis, o socialiniai tinklai ir skirti tam, kad zmonės vieni su kitais galėtų dalintis ir džiaugtis įdomiais atradimais.
                                https://www.facebook.com/kalbavilkpe..._comment_reply
                                Paskutinis taisė spirit; 2015.04.08, 13:21.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė Briedis
                                  Norėčiau sužinoti, kokius konkrečiai įstatymus pažeidė, nes dažnai prisiskaitau grasinimų įvairiomis institucijomis, o kas konkrečiai pažeista - nieks negali pasakyti. Ir nematau čia didelės problemos, kad žmogus rado jam įdomias nuotraukas ir pasidalino su kitais, juk nieko panašaus į "čia mano darytos nuotraukos tais ir tais metais" parašyta nebuvo. Žinoma, reikėjo nurodyti konkretų šaltinį, t.y. miestai.net/forumas, o ne "viename iš miestams skirtų forumų".
                                  Nuotrauka yra autorinių teisių objektas, apsaugotas LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.

                                  4 straipsnis. Autorių teisių objektai

                                  8) fotografijos kūriniai ir kiti fotografijai analogiškais būdais sukurti kūriniai;
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                    Nuotrauka yra autorinių teisių objektas, apsaugotas LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.
                                    O ten yra pasakyta, kad negalima platinti nuotraukas iš interneto be autoriaus sutikimo nekomerciniais tikslais?
                                    Paskutinis taisė Aleksio; 2015.04.08, 22:12.

                                    Comment


                                      Ten yra parašyta, kad negalima platinti bet kokio autorinių teisių objekto (įskaitant nuotraukas iš interneto) be autoriaus sutikimo jokiais tikslais.

                                      Comment


                                        O tai kas tiksliai pasakys kur yra paprasta fotkė ir kur yra fotografijos kūrinys? Suprantu, kad jeigu aš pykštelsiu Gedo pilį su muiline, tai bus eilinė fotkė, o bet tačiau jei šalia pykštels tą patį vaizdelį žmogus su rimta technika, berete, barzda ir akiniais, tai jau bus fotografijos kūrinys? Aš neturiu kompetencijos sakyti, kad belenkokia fotkė yra fotografijos kūrinys ir jūs šiukštu jos neskleiskit. Ir kaip tą atskirti interneto platumose?
                                        Aš neliūdnas - aš blaivus

                                        Comment


                                          Belenkokia fotkė visada buvo, yra ir bus fotografijos kūrinys. Įstatymui visos nuotraukos yra lygios.

                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X