Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O jei daryt print screenus ir į e-policiją registruot?

    Comment


      yra ir kur kreiptis del autoriniu teisiu, bet gali ir taip kaip sugalvojai.
      Lithuanian Top 5 tallest buildings
      1. Europa Tower 126 m. 33 f.
      2. Pilsotas 112 m. 34 f.
      3. Arfa 100 m. 29 f.
      4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
      5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

      Comment


        Parašė Aukselis Rodyti pranešimą
        Na tai jau truputi pradeda atsibosti, gal pradedam kurti sistema kad kiekvienas autorius deda didziuli vandens zenkla, per visa nuotrauka ar dali jos, nes ir mano nuotrauku nemazai taip nutekejo, kovoti pradeda atsibosti, juolab kova su vejo malunais.
        Tai kad pastaruoju atveju akivaizdžiai inicialais pažymėtos nuotruakos nesutrukdė jas tiesiog pasiimti ir publikuoti (nesivargino net nukarpyti). Galu gale, redakcija jau buvo įspėta ir žinojo, kad reikia pasidomėti iš muziejaus gautų nuotraukų autoryste.
        Rokiškio muziejus dalina nuotraukas kaip savas, o Gimtasis Rokiškis, nors jau buvo įspėtas, toliau jas deda į straipsnius lyg niekur nieko.

        Comment


          Parašiau ir aš jiems po straipsniu dėl Romo nuotraukų vagystės. Įdomiausia, kad jie dar turi patvirtinti komentarą. Kaip supratau, prieš patvirtindami jie juos skaito, todėl, jei ir po mano komentaro nebus sureaguota, tai rimtai siūlau Romui kreiptis į institucijas dar ir dėl įžūlaus ignoravimo.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Gerbiamieji, reikia kažką daryti su šiuo veikėju : https://www.youtube.com/watch?v=tzaI...yYk3Itpv3jvw5q Šiame video panaudotos aRa, Roksiuxas (atsiprašau, jei klaidingai parašiau) ir kitų miestai.net narių nuotraukos.

            Comment


              Piktybinis vagis, ar tik šiame video vogtos nuotraukos?
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Visi jo video su vogtomis nuotraukomis. Mažvaikis ir tiek...
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Youtube turi labai gerą funkciją - pranešti apie blogą video (ar kažkas tokio). Aš be jokio vargo pateikiau skundus dėl kelių video kitame šio silpnapročio sukurtame kanale: parašiau, kad yra 1 mano nuotrauka, paimta iš ten ir ten (visų net nereikėjo vardinti); mano slapyvardis tame tiknklapyje toks ir toks. Viskas. Po dienos-dviejų video buvo užblokuoti.
                  Papildymas: atradau 1 video su savo nuotrauką - skundas jau nusiųstas. Praktiškai visi kiti likę video gali būti laisvai panaikinti, jeigu dėl autorinių teisių pasiskųs Lincas ir Raikkonen.
                  Paskutinis taisė Mettal; 2014.05.01, 15:15.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Youtube turi labai gerą funkciją - pranešti apie blogą video (ar kažkas tokio). Aš be jokio vargo pateikiau skundus dėl kelių video kitame šio silpnapročio sukurtame kanale: parašiau, kad yra 1 mano nuotrauka, paimta iš ten ir ten (visų net nereikėjo vardinti); mano slapyvardis tame tiknklapyje toks ir toks. Viskas. Po dienos-dviejų video buvo užblokuoti.
                    Papildymas: atradau 1 video su savo nuotrauką - skundas jau nusiųstas. Praktiškai visi kiti likę video gali būti laisvai panaikinti, jeigu dėl autorinių teisių pasiskųs Lincas ir Raikkonen.
                    Tai dariau prieš kelis mėnesiu, taip - pašalino, tačiau dabar vėl tų video pilna...
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Ko jūs taip pergyvenate dėl nuotraukų? Na jei koks komercinis leidinys panaudojo, tai dar suprantama. Bet jei koks vaikėzas padarė filmuką youtube. Na ir kas? Ką jis iš to turėjo naudos?

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Ko jūs taip pergyvenate dėl nuotraukų? Na jei koks komercinis leidinys panaudojo, tai dar suprantama. Bet jei koks vaikėzas padarė filmuką youtube. Na ir kas? Ką jis iš to turėjo naudos?
                        Elementarus chamiškumas. Reikėjo atsiklausti. Aš dar niekada nesu pasakęs ne (net ir kai kuriems komerciniams leidiniams), bet jei kas ima neatsiklausęs, tai rodo tų žmonių požiūrį ir manierų lygį.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Ko jūs taip pergyvenate dėl nuotraukų? Na jei koks komercinis leidinys panaudojo, tai dar suprantama. Bet jei koks vaikėzas padarė filmuką youtube. Na ir kas? Ką jis iš to turėjo naudos?
                          O ar tu pats vogtum nuotraukas be atsiklausimo vien dėl kažkokio su**kto video? Jei taip, tai ar labai apsidžiaugtum gavęs baudą už autorinių teisių pažeidimą?
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė Aukselis Rodyti pranešimą
                            Na tai jau truputi pradeda atsibosti, gal pradedam kurti sistema kad kiekvienas autorius deda didziuli vandens zenkla, per visa nuotrauka ar dali jos, nes ir mano nuotrauku nemazai taip nutekejo, kovoti pradeda atsibosti, juolab kova su vejo malunais.
                            Tai dėkite tuos ženklus, niekas nedraudžia. Ne visiems problema, kad pasinaudoja kažkas naudingai, o ir darbo našumas Lietuvos geresnis kai nereikia švaistyt laiko tą pačią vietą - foto perfotografuot

                            Parašė Civis Rodyti pranešimą
                            Tai kad pastaruoju atveju akivaizdžiai inicialais pažymėtos nuotruakos nesutrukdė jas tiesiog pasiimti ir publikuoti (nesivargino net nukarpyti).
                            Jei panaudoja su logo tai naudinga jums, nes reklamuojamas jūsų prekinis ženklas ar jūsų svetainė. Jei apkarpytų tada jau būtų piktybinis elgesys.
                            Paskutinis taisė Romas; 2014.05.04, 13:09. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Elementarus chamiškumas. Reikėjo atsiklausti. Aš dar niekada nesu pasakęs ne (net ir kai kuriems komerciniams leidiniams), bet jei kas ima neatsiklausęs, tai rodo tų žmonių požiūrį ir manierų lygį.
                              Jeigu kažkam nepatinka, kad jo nuotraukų atvaizdus kažkas paima savo tikslams, tai tegul netalpina nuotraukas į internetą arba bent jau užrašo "negalima kopijuoti, mano".
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Parašė Gator
                                Jei panaudoja su logo tai naudinga jums, nes reklamuojamas jūsų prekinis ženklas ar jūsų svetainė. Jei apkarpytų tada jau būtų piktybinis elgesys.
                                Abejoju, ar kas pamatęs kokio Romo inicialus, supras iš kokio puslapio ar kokio asmens tai nuotraukos.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  O kodėl kažkas turi sukti galvą? Žymėjimas ne tam skirtas. Tiesiog konfliktinėje situacijoje lengviau išsiaiškinti, jei žymėta.

                                  Comment


                                    Kam nepatinka, tiesiog praneskit tam tikrom institucijom ir viskas. Cia kiekvieno asmeninis reikalas

                                    Comment


                                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                      Jeigu kažkam nepatinka, kad jo nuotraukų atvaizdus kažkas paima savo tikslams, tai tegul netalpina nuotraukas į internetą arba bent jau užrašo "negalima kopijuoti, mano".
                                      Jeigu kažkas neturi savo nuotraukų ar nesugeba atsiklausti leidimo, tegu išvis nenaudoja tų nuotraukų savo tikslams.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Savo nekomerciniams tikslams gali ir be leidimo.

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          O ar tu pats vogtum nuotraukas be atsiklausimo vien dėl kažkokio su**kto video? Jei taip, tai ar labai apsidžiaugtum gavęs baudą už autorinių teisių pažeidimą?
                                          Jei tavo fotoaparate yra tokia nuotrauka, dar vis tiek nereiškia, kad ji tavo. Žinant mūsų teismus, tai gali teisėjui ir kitaip atrodyt. Ir kokia dar bauda, jei autorius nėra sudaręs jokių sutarčių su autorinių teisių gynimo agentūromis. Juk pagaliau čia dedamos mėgėjiškos nuotraukos ir kartais net nelabai geros kokybės. Šiuo atveju kas jas naudoja kitur, tą puikiai supranta.
                                          Paskutinis taisė SPX; 2014.05.03, 08:36.
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X