Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jeigu tai nėra komercinis naudojimas ir jie nurodo šaltinį, ( plius ant nuotraukų yra Miestai.net logas ), net nežinau, nemanau ar jie privalo atsiklausti.

    Jeigu būtų įdėta kokioje nors Kauno dienoj, tai tada kitas reikalas.

    Mano nuomonė:jeigu nuotraukos niekas neiškraipo, nededa kitam kontekste ar dar kitaip kaip nors nepakeičia jos prasmės, nurodo jos šaltinį, aišku turėtu autorių nurodyt ( forumo nuotraukoms įdomiai skambėtų autoriai "Čikupakas, liutass, John" ir pan ), nenaudoja komerciniais tiksliais ir t.t. Tokiu atveju nemanau, kad turi autoriaus atsiklaust.



    Kitu atveju laikantis taisyklės visada dėl visko atsiklausk autoriaus, tai turėtume ištrint daugiau nei pusę forumo pranešimų ( citatos iš laikraščių ir t.t. ). Labai gerai tinka pvz citatos iš delfi.lt, kur kiekvieno straipsnio apačioj parašyta, kad be jų sutikimo negalima niekur kitur publikuoti.
    Kairiarankių klubas - Left.lt

    Comment


      Radau savo nuotrauką rusų turistiniame portale (atseit kažkoks rusas keliavo į Vilnių ir padarė gerų kadrų ) Žinoma, šaltinis nenurodytas.

      Pažiūrėkite, gal ir jūsų kieno nors čia yra?

      http://www.awaytravel.ru/content/%D0...8E%D1%81%D0%B5

      Įdomu, gal moderatoriai gali parašyti jiems laišką?

      Comment


        Reikėtų atsiųsti nuorodą temos, iš kurios paimta nuotrauka.
        O tame rusiškame tinklapyje reikėtų prikomentuoti, nurodant nuorodą į pradinę temą.

        Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą
          Reikėtų atsiųsti nuorodą temos, iš kurios paimta nuotrauka.
          O tame rusiškame tinklapyje reikėtų prikomentuoti, nurodant nuorodą į pradinę temą.
          Nuoroda čia, iš temos NMC - naujasis miesto centras, antra nuotrauka:
          http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=322

          O komentarą jiems parašiau vakar, bet šiandien jau ištrynė

          Comment


            Nutekėjo ir mano foto Žinoma, nepykstu, greičiau pralinksmino. Radau visai netyčia, iš pradžių nepažinau, bet žiūriu, kad kažkur man ji matyta

            http://www.kaisiadoriuaidai.lt/content/view/558/25/

            Mano nuotrauka

            Comment


              Manau, kad autorinių teisių srityje nereikia būti fundamentalistais ir teisuoliais. Kiekvieną atvejį reikia vertinti atskirai. Dauguma miestai.net fotkių juk nėra kokie nors ypatingi meno kūriniai, vienatinės, autentiškos patirtį išreiškiančios nuotraukos, kurias kaip akies vyzdį saugoti turėtum. Svarbiausia, kad būtų parašyta iš kur paimta fotkė.

              Comment


                Parašė Knope Rodyti pranešimą
                Manau, kad autorinių teisių srityje nereikia būti fundamentalistais ir teisuoliais. Kiekvieną atvejį reikia vertinti atskirai. Dauguma miestai.net fotkių juk nėra kokie nors ypatingi meno kūriniai, vienatinės, autentiškos patirtį išreiškiančios nuotraukos, kurias kaip akies vyzdį saugoti turėtum. Svarbiausia, kad būtų parašyta iš kur paimta fotkė.
                Tai apie tai ir kalba. Bet, pavyzdžiui, to mano paminėto rusiško turistinio portalo moderatorius man neatsakė, o mano komentarą dėl šaltinio būtinumo tiesiog ištrynė

                Comment


                  Tai jo, tokiu atveju nepasitenkinimas visiškai suprantamas.Tiesiog reagavau į kai kuriuos ankstesnius teisuoliškus komentarus...

                  Comment


                    Parašė forumo moderatorė iš Rusijos, paprašė nuorodos su mano nuotrauka mūsų forume, atseit patikrins. Kitą dieną nuotrauka iš to forumo dingo, nors aš tik prašiau palikti nuorodą į šaltinį

                    Comment


                      Skaitinėju KD ir pastebėjau foto kurią lyg ir mačiau šitam forume.
                      http://kauno.diena.lt/naujienos/ekon...-versle-385288



                      Jokios info nėra. Niekas nepasigedot?

                      Comment


                        /\ Nario aviDer nuotrauka.

                        Comment


                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          /\ Nario aviDer nuotrauka.
                          Jeigu tas - tiesa, tai K.Dienai reikia iškarto komentarą įkirst, kad matytų skaitytojai.

                          Comment


                            Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                            Jeigu tas - tiesa, tai K.Dienai reikia iškarto komentarą įkirst, kad matytų skaitytojai.
                            http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=9688

                            "Įkirskit" kas nors.

                            Comment


                              Dar ir į kitą straipsnį sugebėjo įdėt.
                              http://kauno.diena.lt/naujienos/ekon...inaitis-385381

                              Comment


                                Yra vienas bet. Nusiuntus KD dienos kadrą, jie mėgsta panaudoti jį prie savo straipsnių. Tai čia reik aVider klausti kame reikalas

                                Comment


                                  Čikupake, tai vienas iš komentarų kd-oje Tavo?..

                                  Comment


                                    Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                                    Čikupake, tai vienas iš komentarų kd-oje Tavo?..
                                    Nieko nežinau apie jokius komentarus. O jie visai nesivargina komentarų skaityti..

                                    Comment


                                      ...ir dar kaip skaito.

                                      Comment


                                        Miestiečiai šaunuoliai!

                                        Comment


                                          Jei nuotrauka paimta be autoriaus sutikimo ar žinios, jis turėtų susirasti tinklapyje
                                          http://www.diena.lt/lt/kontaktai portalo diena.lt vadovo koordinates ir:
                                          1. Atkreipti dėmesį į nuotraukų naudojimo komercinėje veikoje faktą su nuorodomis iš kur buvo paimta nuotrauka. Kol kas nereikia siųsti pilno dydžio failų su autorystės įrodymais.
                                          2. Paprašyti pašalinti trūkumus per protingą laiką, pradedant autoriaus ir nuorodos nurodymu. (tokie dalykai paprastai ištaisomi per 1-2 valandas)
                                          3. Paprašyti pasiaiškinimo ir užduoti atvirą klausimą, kaip jie galvoja išspręsti šį nesusipratimą, paliekant kompensacijos formą ir dydį jų "žurnalistinei patirčiai ir profesionalumui".
                                          4. Pirmame laiške negrasinti, nežeminti anos pusės, nerodyti nuorodų į šią temą ir pan.

                                          Kol kas iniciatyva turėtų būti iš nuotraukos autoriaus pusės
                                          Paprastai tai suveikia iš karto. O jei nesuveiks, tada ir bus matyti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X