Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bėginis transportas Viskas apie bėginį tranportą: traukiniai, tramvajai, metro ir t.t.
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
      Bėginis transportas Viskas apie bėginį tranportą: traukiniai, tramvajai, metro ir t.t.
      Ačiū, pataisyta
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Comment


          Baneryje esančiose nuorodose į naujus pranešimus turinčias temas, ne visų temų pavadinimus rodo su lietuviškomis raidėmis.

          Comment


            Nežinau, ar tik man tokie šposai atsiranda ?

            Comment


              /\ Seniai sukurtų temų pavadinimai užkoduoti Windows-1257 koduote, tuo tarpu forumas dabar koduojamas unikodu (UTF-8), taigi jeigu kas nors "prikelia" seną temą, jos pavadinimas rodomas neteisingai. Jeigu tai pastebiu, temos pavadinimą dažniausiai pataisau, nors nežinau, ar yra būdas tai sutvarkyti automatiškai.

              Comment


                Comment


                  Nario skydelis > Tvarkyti kenkėjų sąrašą >

                  Jei nori pašalinti narį iš svo nedraugų sąrašo, nuimk pažymėjimą nuo šiam nariui priklausančios dėžutės ir spragtelk "Saugoti pakeitimus".

                  Jei nori pridėti narį į šį sąrašą, įvesk jo nario vardą į laukelį ir spraktelk "Gerai".
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                    Nario skydelis > Tvarkyti kenkėjų sąrašą >

                    Jei nori pašalinti narį iš svo nedraugų sąrašo, nuimk pažymėjimą nuo šiam nariui priklausančios dėžutės ir spragtelk "Saugoti pakeitimus".

                    Jei nori pridėti narį į šį sąrašą, įvesk jo nario vardą į laukelį ir spraktelk "Gerai".
                    Ačiū, pataisyta
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Dėl pranešimų skaičiaus

                      Pastebėjau, kad prie mano profilio pranešimų skaičius yra 28 nors esu tikras, kad aš jų parašęs tikrai daugiau negu 28.
                      Pridedu ekrano nuotraukų iš kur matyti, kad pranešimų kiekis yra ne 28, o 51(po šio pranešimo turėtų būti 52).
                      Attached Files
                      "Nenormaliai reaguoti į nenormalią padėtį yra normalu." - V.E.Frankl

                      Comment


                        Kai kuriose skiltyse, pvz. prospekte, parašyti pranešimai neskaičiuojami.

                        Comment


                          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                          Kai kuriose skiltyse, pvz. prospekte, parašyti pranešimai neskaičiuojami.
                          Ačiū už paaiškinimą. Pamaniau ir aš taip, bet nelabai radau informacijos, kad neskaičiuojama būtų kai kur
                          "Nenormaliai reaguoti į nenormalią padėtį yra normalu." - V.E.Frankl

                          Comment


                            Comment


                              Pakeičiau savo elektroninio pašto adresą, o jį, norint atkeisti į buvusįjį, rodo, kad šis jau užimtas. Gal galėtumėte iš duomenų bazės ištrinti senąjį mano elektroninio pašto adresą, kad galėčiau jį susigrąžinti?

                              Tikiuosi supratot, ką turėjau omenyje.
                              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                              Comment


                                Nelabai suprantu, ar čia kažkas pas mane negerai, ar ištikrųjų kažkaip nekorektiškai veikia naujų žinučių rodymas forume. Jeigu tiksliau, tai jeigu neapsilankau forume ilgesnį laiką, kar ir savaitę, tai man naujomis žinutėmis laikomos 4-5 dienų senumo žinutės, nors turėtų būt tikrai senesnės.
                                Ar čia viskas taip ir turi būt, ar pas mane kažkas negerai?

                                Comment


                                  /\
                                  Kiekvienas gali nustatyti jam tinkamą laiką, žr. čia:
                                  http://www.miestai.net/forumas/profi...do=editoptions

                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    Ar tai mano Firefox kaltė, ar dar koks biesas? Seniau einant čia net nereikėdavo kiekvieną kartą įvedinėti savo vardo bei slaptažodžio. Prieš pora dienų viskas pasikeitė - ne tik kad kiekvieną kartą (net praėjus 10 minučių po mano išėjimo iš forumo) iš naujo prašomi duomenys, bet tai vyksta dar ir labai keistai - įrašau vieną kartą, pasveikina prisijungus, bet atsidarius pagrindiniam forumo langui matosi, kad aš neprisijungęs. Įvedinėju dar kartą - vėl tas pats. Iš trečio, ketvirto karto galop sugebu prisijungti.. Kame šaknys?

                                    Comment


                                      /\ labai paprasta suzinoti kas kaltas, pabandyk prisijungti su kitu brauzeriu, jei nepasikartos tavo problema - kaltas tavo FireFox.
                                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                      Comment


                                        Čia yra grynai FireFox kaltė. Aš irgi turėjau tokių problemų kol ja naudojausi.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Aš jau nuo pat pirmo prisijungimo prie forumo, naudoju „Firefox“ ir neturiu jokių problemų.

                                          Gal neišsaugai slaptažodžio, ar nepažymi "Prisiminti mane!" varnelės?
                                          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X