Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man buvo tas pats, tad pakeičiau naršyklę į Chrome. Bet vėliau supratau, kad kai nustatymuose Firefox nustatai jog naršyklė nevestų žurnalo neišsisaugoja ir slaptažodžiai, ir nebeveikia Prisiminti mane funkcija
    Paskutinis taisė enjojk; 2009.08.07, 19:11. Priežastis: ,
    eFoto | YouTube

    Comment


      Parašė 99 Rodyti pranešimą
      /\
      Kiekvienas gali nustatyti jam tinkamą laiką, žr. čia:
      http://www.miestai.net/forumas/profi...do=editoptions

      Atvaizdas
      Šitą nustatymą mačiau (nes nagrinėjau, kur gali būt šaknys), bet čia niekas nepakeista ir yra taip kaip yra - kaip ir pats parodei.
      Dėkui vistiek, gal dar kas kokią mintį pametės

      Comment


        Parašė marazas Rodyti pranešimą
        Šitą nustatymą mačiau (nes nagrinėjau, kur gali būt šaknys), bet čia niekas nepakeista ir yra taip kaip yra - kaip ir pats parodei.
        Dėkui vistiek, gal dar kas kokią mintį pametės
        Juk į tavo klausimą jau atsakyta Pakeisk standartinę nuostatą į tau tinkamą , tarkim "Rodyti temas per pastaruosius metus", nes kiekvienas forumas turi tam tikrus temų senaties nustatymus ir taip, kaip tu po ilgo laiko matai naujus pranešimus yra absoliučiai normalu ir niekuo nesiskiria nuo kitų vartotojų, kurie palikę standartinį šio punkto nustatymą. Tad nėra prasmės mėtyti minčių
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Parašė Tadas Rodyti pranešimą
          Aš jau nuo pat pirmo prisijungimo prie forumo, naudoju „Firefox“ ir neturiu jokių problemų.

          Gal neišsaugai slaptažodžio, ar nepažymi "Prisiminti mane!" varnelės?
          Vat būtent kad visada žymiu ir saugau.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Juk į tavo klausimą jau atsakyta Pakeisk standartinę nuostatą į tau tinkamą , tarkim "Rodyti temas per pastaruosius metus", nes kiekvienas forumas turi tam tikrus temų senaties nustatymus ir taip, kaip tu po ilgo laiko matai naujus pranešimus yra absoliučiai normalu ir niekuo nesiskiria nuo kitų vartotojų, kurie palikę standartinį šio punkto nustatymą. Tad nėra prasmės mėtyti minčių
            Bet anksčiau visuomet rodydavo būtent neskaitytas tas, kurios ir buvo neskaitytos, o dabar po ilgesnio laiko visokių cirkų prirodo. Tai vat tame ir buvo klausimas.

            Comment


              Parašė Kiaune
              Aš esu naujokas, (nors ir prisiregistravau kovo keturioliktąją) nemoku net formatuoti nuoraukų nieko...
              Nėčiau jog man kas nors padėų ar parodytų kur yra puslapis kur ten visi klausimai, pagalbos ir t. t.


              Prieš rašydamas (-a) šį pranešimą, galėjai nepatingėti pasiieškoti temos, kurioje parašyta, kaip įkelti nuotraukas. Ji yra visai tau po nosimi (tome pačioje skiltyje, kaip ir ši tema). Taip pat šitas tavo prašymas turėjo būti patalpintas ne šioje temoje, bet temoje "Klausimai apie forumą".
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Aš manau tai klaida. Ar galima kaip nors reguliuoti kokios atkeliauja reklamos į ? :


                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                  Aš manau tai klaida. Ar galima kaip nors reguliuoti kokios atkeliauja reklamos į ? :

                  Atvaizdas
                  Tegul būna Vistiek mažai kas čia tuos banerius žiūri
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                    Aš manau tai klaida. Ar galima kaip nors reguliuoti kokios atkeliauja reklamos į ? :
                    Atvaizdas
                    Aš manau tai ne klaida, o Šiaip Linksma
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      atblokuokite mano ip pagaliau...!! tai turėjot jau liepa padaryt. o dabar ? SPALIS
                      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                      Comment


                        Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                        atblokuokite mano ip pagaliau...!! tai turėjot jau liepa padaryt. o dabar ? SPALIS
                        Pirma tai reikėtų atkreipti dėmesį kokioje temoje rašai pranešimą, taip pat dėl tokių problemų nereikia šiukšlinti keliose temose. Antra - būtų užtekę parašyti AŽ vienam iš forumo valdytojų. Ir trečia - turi 3 įspėjimus, 9 pražangas, registravai antrą vartotoją, o tą draudžia šio forumo taisyklės, tad kitą kartą prieš rašydamas pamąstyk ar ta rašliava verta būti šiame forume. IP pašalintas iš juodojo sąrašo, pirmą ir paskutinį kartą.
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Galbūt ir ne klaida, bet manau verta atkreipti dėmesį:
                          Siunčiant pranešimą įvyko šios klaidos:
                          1. xxxxxxxxas has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

                            If you are trying to send this message to multiple recipients, remove xxxxxxxxas from the recipient list and send the message again.
                          Kaip supratau, šis forumas yra orientuotas į Lietuvos rinką/vartotojus, o prisijungęs/besisvečiuojantis užsienietis gali bet kada pasikeisti lietuviškus nustatymus į angliškus. Visgi iš pagarbos valstybinei kalbai būtų geriau šį tekstą išversti į lietuvių kalbą.
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Ačiū už pastabumą, o iš pagarbos valstybinei kalbai yra sukurta tema Forumo platformos vertimo spragos.
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Norėjau pasiteirauti, ar čia klaida , ar kaip? Iš pradžių galvojau, jog vaidenas man, bet turiu įrodymą, kad ne Dvi tos pačios temos pildomos paraleliai? Ar visgi egzisuoja besidubliuojančios temos?

                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                Nu kokia dar klaida. Pats puikiai matai, kad prie abiejų temų skirtingi parašyti temų autoriai. Nesunku pasižiūrėti, kad viena tema buvo ilgą laiką nenaudota ir vienas iš narių ją prikėlė. Taip ir nutiko, kad dabar yra dvi temos, turėtų jas sujungti į vieną manau...
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Nors ir pilnatis kabo už lango, bet tikrai nesivaideno . Jos kažkaip paslapčia egzistavo ilgą laiką abi, tiesą pasakius ~4 metus
                                  Dabar sujungtos į vieną ir tos vienintelės adresas yra toks: http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=254

                                  Ačiū tivoli už pastabumą!
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    Comment


                                      Sveiki. Čia klaida mano kompiuteryje ar forume?

                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Visai neseniai kažkodėl man pradėjo ožiuotis pranešimų rašymo ir taisymo meniu. Nesispaudžia nė viena nuoroda pranešimo meniu, pvz. automatinis bb tegų rašymas, šypsenėlių meniu. Dėl bb tegų man problemų nekyla, nes tuos, kurie man reikalingi, moku atmintinai. Problemos kyla tada, kai noriu taisyti pranešimus - nesispaudžia mygtukas išsaugoti (kaip ir visi kiti). Pabandžiau vietoje Opera naršyklės naudoti IE. Ten su pranešimų taisymu viskas gerai, bet paspaudus ant paveikslėlio įterpimo mygtuko meta štai ką:

                                        Naršyklės: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; ru) Presto/2.2.15 Version/10.10 ir IE 7.0.5730.15. Jokių sisteminių failų nekeičiau, atnaujinimų nesiunčiau nei sistemai, nei naršyklėms.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Pabandyk atnaujinti IE į 8 versiją, Operą į 10. Prieš atsidarydamas forumą, pabandyk išvalyti naršyklės laikiną saugyklą (cache'ą).
                                          Kaip tą padaryti rašoma čia: http://www.wikihow.com/Clear-Your-Browser's-Cache

                                          Ir kas per dalykas yra apibrauktoje zonoje? Tai tikrai ne šios svetainės dalis.

                                          Paskutinis taisė 99; 2010.01.14, 09:18.
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X