Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Nebeveikia animuota nuoroda miestai.net dešiniajame viršutiniame kampe, kuri nukreipia į forumą.
    Dėkui už pastebėjimą, tai taip pat sutvarkyta
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      /\
      Vėl nebeveikia

      Comment


        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
        /\
        Vėl nebeveikia
        Kad veikia
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          /\
          heh, pasirodo tikrai veikia, tačiau neveikia jeigu paspaudi ir iškart patrauki pelę nuo tos animuotos nuorodos

          Comment


            Smulki klaidelė:

            Kodėl prie naujausių pranešimų "Šiaulių "Akropolio"" temą, rodo "Šiaulių &#..." ?
            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment


              Parašė Tadas Rodyti pranešimą
              ...rodo "Šiaulių &#..." ?
              Kodavimo problema, nauju pranesimu sarasas negali atvaizduoti (") zenklo..

              Comment


                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                Kodavimo problema, nauju pranesimu sarasas negali atvaizduoti (") zenklo..
                Na ne visai kodavimo, išvedamas temos pavadinimas yra griežtai kerpamas ties n-tuoju (nepamenu kiek ten tų simbolių ) simboliu, o kadangi " kode nėra vienas simbolis, o vaizduojamas kaip &#8243(kabliataškis) tai ir nukerpamas ne visada korektiškai
                Paskutinis taisė 99; 2008.03.27, 22:45.
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Reiks pataisyt radus progą
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Buvo panaudotas &#8222 Double Low-9 Quotation Mark, jei butu panaudotas &#34 Quotation Mark ("), problemos nebutu...
                    Arba reikia nuimti forumo apribojima naudoti temu pavadinimuose zenklus su numeriais virs kazkokio...

                    Comment


                      Nezinau kur daugiau rasyti taciau turiu beda del forumo Darbe negaliu prie jo prieiti kadangi man NEI 1 narsykle jo neatidaro. Kiti firmos PC atidaro o manasis ne Del ko nepasakysiu tikslei nes Internet exploreris meta is kart lauk ta prasme baltas langas kad negalima pasijungti. Labiausiai turbut suprantu ka raso FIREFOXas ten tipo po adreso www.miestai.net/forumas/ tipo kad uzklausimu per daug nu tipo varo www.miestai.net/forumas/forumas/forumas/forumas/............ ir t.t. (cia gal ne fire foxas o safaris nu ta prasme dabar susimaisiau , tai gal galit pasakyt ka man daryti? Nes nu viska isbandziau daugiau nebezinau kame problemos

                      P.S. i miestai.net pagrindini duoda ieiti tik i foruma ne ir taip jau kokia 2 savaite

                      Comment


                        Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                        Nezinau kur daugiau rasyti taciau turiu beda del forumo Darbe negaliu prie jo prieiti kadangi man NEI 1 narsykle jo neatidaro. Kiti firmos PC atidaro o manasis ne Del ko nepasakysiu tikslei nes Internet exploreris meta is kart lauk ta prasme baltas langas kad negalima pasijungti. Labiausiai turbut suprantu ka raso FIREFOXas ten tipo po adreso www.miestai.net/forumas/ tipo kad uzklausimu per daug nu tipo varo www.miestai.net/forumas/forumas/forumas/forumas/............ ir t.t. (cia gal ne fire foxas o safaris nu ta prasme dabar susimaisiau , tai gal galit pasakyt ka man daryti? Nes nu viska isbandziau daugiau nebezinau kame problemos

                        P.S. i miestai.net pagrindini duoda ieiti tik i foruma ne ir taip jau kokia 2 savaite
                        Pabandyk atlikti šiuos veiksmus naršyklėse (išvalyti cache'ą): http://kb.iu.edu/data/ahic.html
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Deja nepadejo Visa kita veikia o vat forumas ne

                          Comment


                            Kažkas su forumo raidėm nutiko, matau simbolius vietoj lietuviškų raidžių pagrindiniame forumo lange
                            Kairiarankių klubas - Left.lt

                            Comment


                              Kokia koduotė naršyklėj nustatyta?
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                pas mane irgi buvo krengeliai trumpam... dabar jau vel gerai..

                                Comment


                                  Čia nedidelės techninės vingrybės, nieko rimto
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                                    Nezinau kur daugiau rasyti taciau turiu beda del forumo Darbe negaliu prie jo prieiti kadangi man NEI 1 narsykle jo neatidaro. Kiti firmos PC atidaro o manasis ne Del ko nepasakysiu tikslei nes Internet exploreris meta is kart lauk ta prasme baltas langas kad negalima pasijungti. Labiausiai turbut suprantu ka raso FIREFOXas ten tipo po adreso www.miestai.net/forumas/ tipo kad uzklausimu per daug nu tipo varo www.miestai.net/forumas/forumas/forumas/forumas/............ ir t.t. (cia gal ne fire foxas o safaris nu ta prasme dabar susimaisiau , tai gal galit pasakyt ka man daryti? Nes nu viska isbandziau daugiau nebezinau kame problemos

                                    P.S. i miestai.net pagrindini duoda ieiti tik i foruma ne ir taip jau kokia 2 savaite
                                    Pamėgink susirast failą C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts, atidaryk jį su kokiu nors notepad'u ir pridėk naują eilutę:

                                    Kodas:
                                    78.47.105.98 miestai.net www.miestai.net
                                    Įrašyk ir bandyk vėl
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Gal čia ne kiek klaida, bet vistiek pasiterauti norėčiau. Neberodo apačioje, po greito atsakymo, informacinio lango, kas tam tikroje temoje naršo/skaito. Čia įvyko koks nors forumo pakeitimas, ar tik man čia vienam jo nerodo.
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Taip, stengiamės taupyti serverio išteklius (kuriuos greitu laiku planuojame kiek papildyti), nes paskutiniu metu serveriui protarpiais tekdavo gerai paprakaituot, kas atsiliepdavo naršymo greičiui Dėl šios priežasties kelios forumo funkcijos buvo išjungtos.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Daliaus nuotrauka vadinasi "Uostas vakare", o viršuje esančioje nuotraukoje pavadinimas "Uostas".
                                          Pedantiškas esu. Nemuškit.
                                          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X