Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bunant pagrindiniame, ar kituose, puslapyje, viskas normalei ir rodo kad esi prisijunges, bet norint pereiti prie nario skydelio meta tokia klaida

    Comment


      /\ jau viskas normalei, cia tikriausiai mano narsykle uzstrigus buvo

      Comment




        tokie dalykai vyksta norint atidaryti betkuria temą ar skiltį, tik skiriasi php failo pavadinimas
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Padariau po įrašą poroje temų, juos rodo pačiose temose, bet bendrame temų lange nerodo, kad būtų atsiradę tokie įrašai. Rodo senesnius kaip naujausius.

          Comment


            tokiu atveju parašyk dar vieną įrašą ir tuoj pat jį ištrink.

            O šiaip čia kažkokios, turbūt laikinos, problemos su serveriu.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Ar čia tik mano internetas negaluoja ar čia kažkas darosi su miestai.net forumu ? Kartais labai ilgai krauna ir neužkrauna, o išmeta baltą langą. Rekonektini vėl tas pats, po kiek laiko bandai be problemų įeina. Kame bėda ?
              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

              Comment


                /\ tavo internetas čia niekuo dėtas. Greičiausiai kaltas serveris arba darbai su duombaze.

                Bootsy uždavė logišką klausimą, maniau, kad viskas bus sutvarkyta, tačiau panašu, kad klydau.

                Siūlau pasižiūrėti, kas dedasi su šia tema: Laisvės alėjos rekonstrukcija.

                Dingo dalis jos paskutiniųjų pranešimų, nurodomas neteisingas temos kūrėjas, temoje yra nelogiška ir aiškiai ne tai temai skirta apklausa. Buvo antra tokia pati tema, jas buvo siūlyta sujungti. Ji buvo „Infrastruktūros ir susisiekimo“ forume, dabar nurodoma, kad ji yra perkelta. Tačiau jos mano minėtoje temoje nėra, ji kažkur dingo. O man parašius atsakymą toje temoje tiesiog atsirado vienu puslapiu daugiau pranešimų, bet mano komentaro nėra, nors puslapio viršuje nurodoma, kad į šią temą aš atsakiau.

                Gal tiesiog dabar ilgokai perkelinėjami pranešimai ir tereikia palaukti (tik tada neaišku, kodėl yra kitos minėtos klaidos)? Ar čia jau kažkuris forumo tvarkdarys per nagus su liniuote turės gaut?
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Velnias, dėl tų pačių trūkinėjimų bejungiant Laisvės alėjos temas pasidarė kažkokie nesklandumai.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    /\ nežinau, ar tu prie to prisidėjai, ar „susivaikščiojo“ savaime, bet temos sėkmingai sujungtos. Net temos autorius nurodomas gerai. Beliko pašalinti (arba grąžinti į vietą, jei tai įmanoma) tik tai temai nepriklausančią apklausą.

                    Viskas tvarkoje
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Parašė Rodyti pranešimą
                      /\ nežinau, ar tu prie to prisidėjai, ar „susivaikščiojo“ savaime, bet temos sėkmingai sujungtos. Net temos autorius nurodomas gerai. Beliko pašalinti (arba grąžinti į vietą, jei tai įmanoma) tik tai temai nepriklausančią apklausą.

                      Viskas tvarkoje
                      Šiek tiek prisidėjau Su apklausa bus vėliau susitvarkyta.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Nesuprantu, kodėl paspaudus linką "Dėmesio: išrinkite geriausią birželio mėnesio nuotrauką" esu nukeliamas į tinkamą temą, bet atjungiamas iš forumo. Ar čia specialiai taip padaryta?

                        Comment


                          Sutvarkyta
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Vis tvarkingiau butu, jei istaisytumete ir sita klaidele:

                            gera gyventi gerai

                            Comment


                              Ačiū, sutvarkyta.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Manau jau pribrendo laikas turėti Šiauliams ir Panevežiui atskiras temas. Norisi užėjus į forumą matyti vien Šiaulių projektus.
                                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                Comment


                                  Parašė Apollo Rodyti pranešimą
                                  Manau jau pribrendo laikas turėti Šiauliams ir Panevežiui atskiras temas. Norisi užėjus į forumą matyti vien Šiaulių projektus.
                                  O iš ko sprendi, kad jau pribrendo? "Šiaulių ir Panevėžio" skiltis vis dar yra viena iš pasyviausių, lyginant su Kauno, Pajūrio ir Vilniaus, taigi reikalas skaldyti kol kas nelabai matosi
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Nemuškit stipriai, jei toks dalykas jau anksčiau buvo pastebėtas:
                                    Parašius žinutę, tuomet paspaudus "Taisyti", o po to paspaudus "Daugiau" galima paredaguoti tekstą ir tai, kad žinutė buvo taisyta, nebus įrašyta jos apačioje. Tuo gali pasinaudot ar jau naudojasi tie veikėjai, kurie mėgsta ginčų metų kaitalioti savo žinučių turinį, o paskui naiviu žvilgsniu teigt, kad taip nėra rašę...
                                    www.scriptorium.ie

                                    Comment


                                      Nemuškit stipriai, jei toks dalykas jau anksčiau buvo pastebėtas:
                                      Parašius žinutę, tuomet paspaudus "Taisyti", o po to paspaudus "Daugiau" galima paredaguoti tekstą ir tai, kad žinutė buvo taisyta, nebus įrašyta jos apačioje. Tuo gali pasinaudot ar jau naudojasi tie veikėjai, kurie mėgsta ginčų metų kaitalioti savo žinučių turinį, o paskui naiviu žvilgsniu teigt, kad taip nėra rašę...
                                      Labas, užrašas jog žinutė koreguota atsiranda tada, kai ją redaguoji praėjus berods 2 min. po jos publikavimo. Galima sumažinti šį laiką ar visai panaikinti.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Man atrodo, kad mažiau nei 2 minutės. Šiap tai naudingas dalykas, ne kartą aš taip pataisiau gramatines klaidas ar šiap kokį netokį ženklą, kurį aptikdavau skaitydamas savo kątik parašytą pranešimą .

                                        Comment


                                          Man atrodo, kad mažiau nei 2 minutės.
                                          Buvau teisus, būtent 120s
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X