Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gerbiu John'o nuomonę pasitraukti iš forumo tvarkytojų pareigų Pripažinsiu, kad buvo visad įdomu paskaityt John'o pranešimus (temose "šiaip linksma", nuotraukas iš kelionių pažiūrėt). Aišku, visi atsisakome kokio nors darbo dėl tam tikrų objektyvių priežasčių. Esu tikras, kad ateity moderatorių vietą užims daugiau entuziazmo turintys forumiečiai, ir kurie galbūt bus labiau gerbiami, negu dabartiniai (nepykit, gerbiami tvarkytojai, už paskutinį mano sakinį. Nesakau, kad esat blogi - žymiai jaučiasi jūsų įdirbis į forumą )
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Ačiū visiems už nuomones, manau, kad tam tikras pertvarkas forumo valdyme būsime priversti daryti.

      Čia buvo iškelta mintis dėl to, kad administratoriai pasirinko Romą vietoj John. Galbūt tai buvo toks tikslas, tačiau pabrėžiu, kad tokios pasirinkimo iš mūsų pusės nebuvo. Buvo duota suprasti, kad jokie panašūs pasirinkimai nėra įmanomi ir šioje vietoje rinktis turi tas, kuris tokį klausimą iškelia. Vienintelis kitas galimas kelias šioje situacijoje yra ieškoti kompromiso. Tačiau visos konflikto pusės šioje situacijoje turėtų pasidaryti savo išvadas ir kai kurių klaidų nekartoti.

      Parašė LBP Rodyti pranešimą
      Nežinau, kokio statuto čia dar reikia, taisyklės aprašytos taisyklėse. Aš asmeniškai palaikau pražangų viešinimą (kas už ką ir kurioj vieotj buvo nubaustas ar pašalintas).
      P.s. Niekas neatsakė į klausimą, kokiu būdu vyksta išsiregistravimas iš forumo. Tikrai nežadu trintis, tiesiog įdomu,nes savo laiku net feisbuke pavyko rasti tą stebuklingą mygtuką.
      Tokio kaip išsiregistravimo nėra. Kadangi nario statusą apibrėžia dalyvavimas diskusijoje, "išsiregistravimas" ir būtų tiesiog nedalyvavimas disusijose.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment




        Jonai, sėkmės. Man trūks tavo reportažų ir (kartais nepakenčiamo) humoro jausmo. Nuotraukų pašalinimas mano galva yra kiek dramatiška, bet tu niekam nieko neskolingas.

        Visiems kitiems - Miestai.net yra ko gero didžiausią išliekamąją vertę turintis projektas LT internete ir tokiu išliks - nepriklausomai nuo vieno ar kito forumiečio (net ir tokio iškilaus) pasitraukimo. Aktyvių vartotojų kaita yra natūralus reiškinys, tad nėra reikalo dramatizuoti - ypač kai tai yra ameninis pasirinkimas.
        Paskutinis taisė vytauc; 2013.01.07, 21:47.
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Forumiečio Kitas Džiugas paprašytas publikuoju atsiųstą man asmeninę žinutę.

          O gal kaip nors galėčiau skųstis dėl mano užblokavimo už NACIONALIZMĄ ir NETOLERANCIJĄ? Galvojau, kad čia laisvė, galiu būt komunistas, nacionalistas ar liberalas.
          Netoleranciją kam? Tautinėms „mažumoms“, kurios čia ATSIBELDĖ?
          Taip, laisvės čia mažėja, lyginant su 2004 ar net 2009, kai čia atėjau.
          Politkorektiškumas ir yra ta yda, ateinanti šian foruman.
          Anksčiau jos tikrai nebuvo. Telieka išsiaiškinti, kas ją čia neša. Šis vėžys žudė ir toliau žudo civilizacijas, jis jau lenda ir pas mus.

          Siūlau peržiūrėti visus forumo tvarkytojus, ir priimti naujų, savanorių, einančių dėl idėjos. Rašausi pirmas.

          Beje, o už ką pašalino liutąą?

          Kitas Džiugas, stipriai palaikantis Joną.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Tai tas katinas nudvėsęs? Aš maniau, kad tik durniuoja su "crazy" šeimininku.
            Keista, kad dėl to kilo toks sąmyšis, matyt, tai tik aisbergo viršūnė.
            Kiek suprantu, forumas veikia "God" režimu, t.y. moderatoriai tik vykdo savininko pavestus nurodymus.
            Forumas yra privati kažkieno nuosavybė, ir visi mes čia tik svečiai. Dėkui, kad turime instrumentą dalintis informacija, vaizdais, mintimis ir samprotavimais. Bet iš kur tas slogutis?

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Tai tas katinas nudvėsęs? Aš maniau, kad tik durniuoja su "crazy" šeimininku.
              Keista, kad dėl to kilo toks sąmyšis, matyt, tai tik aisbergo viršūnė.
              Kiek suprantu, forumas veikia "God" režimu, t.y. moderatoriai tik vykdo savininko pavestus nurodymus.
              Forumas yra privati kažkieno nuosavybė, ir visi mes čia tik svečiai. Dėkui, kad turime instrumentą dalintis informacija, vaizdais, mintimis ir samprotavimais. Bet iš kur tas slogutis?
              Moderatoriai turi pakankamai plačias sprendimų priėmimo teises, dėl visų platesnės srities sprendimų vyksta vienokia ar kitokia diskusija tarp moderatorių, taigi nemanau, kad tamstos apibūdinimas yra teisingas.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Gaila, kad forume neliko šio gero valdytojo ir jo reportažų. :[

                Comment


                  Na man, nors kaip ir paprastam forumo nariui tikrai liūdna girdėti tokį nuosprendį. Skaitau skaitau ir bandau suprasti kodėl šis katilas užvirė. Dėl žodžio laisvės? Dėl ištrinto be#maukan%io ančiuko donaldo? Aš suprantu, kad trylikti metai, bet tuo pat manau, kad reikia, kad aistros nurimtų ir viską pabandyti apsvarstyti iš naujo. Tiesiog susidariau įspūdį, jog John pasitraukė iš forumo įsižeidęs už tai, kad ...? (čia kolkas dedu daugtaškį) Nejau neįmanoma rasti kompromiso? Aš dar stipriai pagalvočiau

                  Comment


                    Parašė Traf Rodyti pranešimą
                    Na man, nors kaip ir paprastam forumo nariui tikrai liūdna girdėti tokį nuosprendį. Skaitau skaitau ir bandau suprasti kodėl šis katilas užvirė. Dėl žodžio laisvės? Dėl ištrinto be#maukan%io ančiuko donaldo? Aš suprantu, kad trylikti metai, bet tuo pat manau, kad reikia, kad aistros nurimtų ir viską pabandyti apsvarstyti iš naujo. Tiesiog susidariau įspūdį, jog John pasitraukė iš forumo įsižeidęs už tai, kad ...? (čia kolkas dedu daugtaškį) Nejau neįmanoma rasti kompromiso? Aš dar stipriai pagalvočiau
                    Traf, nenoriu daug plėstis ta tema, nes sprendimas priimtas ir viskas jau post-factum, bet šiaip teisybės dėlei reikia paminėti, kad kompromiso buvo ieškoma jau labai ilgą laiką (bene kokius 3 metus) ir tai apėmė labai daug (10 ar daugiau) atskirų epizodų, kai atskiri forumo tvarkytojai (patys žinom, kurie) priiminėjo agresyvius ir vienašališkus sprendimus, grįstus išimtinai asmenine morale ir pasaulėžiūra be jokio tarimosi ar konsultacijos su kitais ir tai tęsėsi net po skundų ir forumo valdytojų įspėjimų. Buvo teikta krūva racionalių, protingų ir gana paprastų pasiūlymų, bet praktiškai visi (išskyrus dėl neigiamų įverčių naikinimo) jie buvo atmesti bijantis, kad minimi tvarkytojai gali supykti ir palikti forumą. Kadangi aš pats save laikau liberalių ir progresyvių pažiūrų forumo nariu, kuris pasisako prieš raiškos laisvės ribojimą vadovaujantis kažkieno asmeninėmis pažiūromis ar moralės normomis, tai kaip ir nebėra prasmės daugiau ieškoti kompromisų, nes jų buvo ieškota jau labai seniai, labai ilgai ir visiškai be jokių rezultatų ar vilties, kad tai kada nors bus pasiekta. O tokioje aplinkoje pilnavertis dalyvavimas forume, be abejo, yra neįmanomas. Nes kas žino, gal ir kokios nors Šanchajaus nuotraukos kuriam nors veikėjui ims rodytis nepadorios ar prieštaraujančios moralei.

                    Aišku, gaila, kad reikėjo taip viską nukirsti, bet tai brendo jau labai seniai ir duotoje situacijoje ir įvykių eigoje kitaip baigtis ir negalėjo.

                    Comment


                      Trumpiau tariant tu nepatenkintas, nes kai kuriuos tavo nuomonės nesutapo su adminų ir buvo pašalintos, o į tavo nuomonę buvo neatsižvelgta? Galbūt ir nesu perskaitęs visų tavo pranešimų, galbūt nesu ypatingai aktyvus kai kuriose temose ir dėl to galiu susidaryti ne visai tikslų įspūdį, bet šiuo atveju pagalvok, ar pakankamai racionalus sprendimas trauktis iš forumo. Ką tuo pasieksi, protestą? Juo labiau, kad daugelis tave palaiko, pažiūrėk... Daryk atvirkščiai, reiškis forume, kad ir apribotom laisvėm. Būk dėl forumo narių, ne dėl moderatorių. Gal kiek ir perdramatizuojat, ramiai, nedarykit skubotų sprendimų. John nesikarščiuok
                      Paskutinis taisė Traf; 2013.01.08, 00:44.

                      Comment




                        Nu šiaip jei Johnui būtų tiek metų, kaip nurodyta nario aprašyme, tai būtų galima viską suprast. Bet dabar...
                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                        Comment


                          Kiek žinau, kitas adminas buvo irgi pradėjęs trinti savo pranešimus kai jam buvo pasiūlyta nebemoderuoti Prospekto/Visuomenės ir ūkio (t.y. forumų, kur jo nepageidauja niekas). Ar aš klystu?
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            Parašė blitz Rodyti pranešimą
                            Kiek žinau, kitas adminas buvo irgi pradėjęs trinti savo pranešimus...
                            Kaip mazi vaikai, vienas adminas trina postus, kitas istrino ir visi bijo istarti Romo nicko...
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              Kaip mazi vaikai, vienas adminas trina postus, kitas istrino ir visi bijo istarti Romo nicko...
                              Čia primena iš serijos "aš su tavim nebedraugausiu"...
                              Flickr

                              Comment


                                Roma seniai reikejo varyti ne tik is adminu, bet ir visai is forumo, su visais jo postais. Kad ir kokie jie butu idomus, spekulioti istrinimu - zema.
                                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                Comment


                                  Kai kuriuose forumuose dalyviai iš karto šalinami už diskusijas dėl moderavimo.

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    Kai kuriuose forumuose dalyviai iš karto šalinami už diskusijas dėl moderavimo.
                                    Š. Korėjos forumuose.

                                    Comment


                                      Čia perskaičius kai kurių forumiečių nuomones peršas išvada, kad šiam forumui reikia naujų administratorių
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Čia perskaičius kai kurių forumiečių nuomones peršas išvada, kad šiam forumui reikia naujų administratorių
                                        Deja moderatoriams forumiečių nuomonė neįdomi.

                                        Comment


                                          Jonas ir Romas užvakar, tv studijoje

                                          Paskutinis taisė Taut.; 2013.01.08, 15:47.
                                          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X