Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofa Rusijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lenkai tvirtina ,kad rusai suklastojo juoduju deziu irasus


    http://www.lrytas.lt/-12766912461275...suklastoti.htm

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Negirdėjau apie jokias iškraipytas juodasias dėžes ir kad kažkokia informacija, kuri reikalinga tyrimui, nebūtų lenkams suteikta. Vėl fantazuoji eilinį kartą.

      Jei negirdejai,tai pasiskaityk sios dienos straipsnius

      http://www.lrytas.lt/-12766912461275...suklastoti.htm

      Comment


        gal gali dar kartą įdėti tą nuorodą?
        Mano blogas

        Comment


          Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
          gal gali dar kartą įdėti tą nuorodą?
          Galiu ideti ir dar karta,tiems kurie nesupranta:-)) Pasiziurek i sios dienos realijas ,jei tau neaisku ka islose rusai ir kaip dabar prastumineja lenkijoje i prezidentus jiems palanku asmeni:-)) Aisku tau bus per sunku tai suvokti, pats manysi,kad visa tai vyksta tiesiog savaime:-)

          Comment


            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
            Galiu ideti ir dar karta,tiems kurie nesupranta:-)) Pasiziurek i sios dienos realijas ,jei tau neaisku ka islose rusai ir kaip dabar prastumineja lenkijoje i prezidentus jiems palanku asmeni:-)) Aisku tau bus per sunku tai suvokti, pats manysi,kad visa tai vyksta tiesiog savaime:-)
            Aš puikiai žinau, ką man per sunku suvokti, o ką ne.

            Tai yra mano paskutinis pasisakymas šitoje temoje. Mano manymu šita tema yra pilnai išnagrinėta. Galbūt atsiras kažkokių kitų nuomonių, kai bus paskeblti oficialūs tyrimo rezultatai. Dabar ši tema deja liko praeivio fantazijų ir sapaliojimų tribūna.

            p.s. Siūlyčiau tamstai rimtai susirūpinti savo sveikata. Nes jau net nejuokinga darosi. Kažkoks sąmokslų karalius....
            Paskutinis taisė goolfietis; 2010.06.22, 07:44.
            Mano blogas

            Comment


              Lenkijos tyrėjai iš Rusijos kol kas negavo svarbių dokumentų, susijusių su lėktuvo katastrofa


              http://www.lrytas.lt/-12777000991277...-vilkinimu.htm

              Comment


                Lenkijoje perskaitytas dar vienas sudužusio Lenkijos prezidento lėktuvo juodosios dėžės fragmentas


                Išryškinti žodžiai, kuriuos, spėjama, ištarė ekipažo vadas majoras Arkadiuszas Protasiukas likus keliolikai sekundžių iki kritimo.

                Jis pasakė: "Jeigu nenutūpsime, mane užmuš" ("Jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ją)").
                praeivis aišku jau išbanintas, bet ko gero ir dabar sakytų, kad čia yra užverbuotų rusijos agentų darbas...
                Mano blogas

                Comment


                  Turi rusai ka slepti ir rimtas tyrimas jiems nereikalingas.


                  Rusai vilkina informacijos apie Lenkijos prezidento lėktuvo Tu-154 katastrofą perdavimą Lenkijai


                  http://www.lrytas.lt/-12807395511278...5-lenkijai.htm

                  Comment


                    Tik tiek naujienų? O aš jau galvojau bus kokia nors įdomi nauja samokslo teorija išvesta...

                    Comment


                      Praeivis pailsėjo truputėli nuo forumo, bet kaip matau nepasimokė... toliau tašo savo sąmokslo teorijas ir vargo nemato....
                      Mano blogas

                      Comment


                        Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                        Praeivis pailsėjo truputėli nuo forumo, bet kaip matau nepasimokė... toliau tašo savo sąmokslo teorijas ir vargo nemato....


                        Koks tu vis tik keistas. Tiesiog paviesinta informacija skelbiama spaudoje ,kad rusai neskuba atlikineti tyrimo ir atidavineti lenkams visos medziagos. Tik tiek ir nieko daugiau. Bet tu supykai ne del to juk. Juk tiesiog instinktviai nujauti,kad jei rusai sitaip daro vadinasi kazko jie nenori ir neskuba viesinti, o tau juk labai nepatinka ,kai rusai ''skriaudziami'' , todel tu is karto stoji ju ginti ir uzsipuoli kita zmogu ,kuris isdrista patalpinti nors kokia neigiama informacija apie rusus. Pasiskaityk dar karta ta komentara. Ten tik straipsnio pavadinimas,nuorodo i straipsni ir isreikstas poziuris vienu sakiniu i toki rusu elgesi.
                        Kur tu cia iziurejai samokslo teorijas? Rasai bele ka ,kad tik ruselius ginti ir tiek.

                        Comment


                          Gal galėtum pacituoti mano žodžius šitoje temoje, kuriais aš ginu rusus?

                          Beje, gal galėtum pakomentuoti šitą?

                          Lenkijoje perskaitytas dar vienas sudužusio Lenkijos prezidento lėktuvo juodosios dėžės fragmentas


                          Išryškinti žodžiai, kuriuos, spėjama, ištarė ekipažo vadas majoras Arkadiuszas Protasiukas likus keliolikai sekundžių iki kritimo.

                          Jis pasakė: "Jeigu nenutūpsime, mane užmuš" ("Jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ją)").
                          Mano blogas

                          Comment


                            Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                            Gal galėtum pacituoti mano žodžius šitoje temoje, kuriais aš ginu rusus?

                            Beje, gal galėtum pakomentuoti šitą?

                            As tik idejau straipsnio nuorodo ir jo pavadinima....tu mane uzsipuoli,kad kuriu samokslo teorijas.Vadinasi gini rusu pozicija:-)

                            Visiskai nieko tie zodziai nereiskia. Puikiai zinai ,kad niekas nieko ten neuzmusineja. Isvertus suprantamiau tai reikstu tik tiek,kad ''turesime nemalonumu'' ir nieko daugiau.

                            Comment


                              Parašė praeivis Rodyti pranešimą

                              Visiskai nieko tie zodziai nereiskia. Puikiai zinai ,kad niekas nieko ten neuzmusineja. Isvertus suprantamiau tai reikstu tik tiek,kad ''turesime nemalonumu'' ir nieko daugiau.
                              Tą patį galima pasakyti dar kitaip - įgulai buvo daromas spaudimas nusileisti būtent Smolenske. Tiesa?
                              Mano blogas

                              Comment


                                Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                                Tą patį galima pasakyti dar kitaip - įgulai buvo daromas spaudimas nusileisti būtent Smolenske. Tiesa?


                                Ai nenoriu su tavim gincytis,nes pats nesiruosi mastyti savo galva. Sie zodziai reiskia tik tai,kad lenku pilotai suprato ,kad nepavykus nusileisti visi bus nepatenkinti,nes nespes i rengini ir tiek. Tai nereiskia ,kad buvo spaudimas.
                                Pats juk nevaziuoji su automobiliu 100 km/h greiciu uzristomis akimis? Nevaziuoji juk. Tai kodel bandai ipirsti nuomone,kad lenkai yra visiski durniai ir leidosi dar didesniu greiciu nieko nematydami ??? Jie orientavosi pagal kazkokiu prietaisu parodymus ir tikejosi,kad nusileisti pavyks normaliai. O pagal ka jie galejo orientuotis ( oro uosto navigacijos sistemu darbo, pokalbiu dispecerineje ir pan. ) rusai lenkams neskuba atskleisti ir apie tai rasoma straipsnyje. O kodel rusai neskuba atskleisti mastyk pats. Mano nuomone tokia: butu viskas ten svaru ,tai rusai is karto mestu lenkams ta medziaga ir is karto draskytu akis- stai pasiziurekit,100 proc. kalti patys pilotai,mes atlikome viska ka galejome ir t.t. O kadangi dabar rusai viska daro atvirksciai- tai tenka manyti,kad ten yra kazkas jiems nepalankaus.
                                O tu ir toliau pasilik prie savo nuomones: lenkai bijojo spaudimo ir todel leidosi nieko nematydami,nes nusprende -arba sudusim arba netycia pataikysim nusileisti:-))

                                Comment


                                  Ekspertas: Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofai galėjo turėti įtakos mobilūs telefonai

                                  ................."Dabar iš esmės jau žinoma, jog Lenkijos prezidento lėktuvo įgula bandė tupdyti lėktuvą tokiomis sąlygomis, kai nepakankamai gerai įrengtame aerodrome lėtuvams negalima leistis", - tvirtina ekspertas. Jo nuomone, smulkmenos, kurios ateityje dar gali paaiškėti, turės nedaug įtakos bendram katastrofos priežasčių vaizdui.............
                                  Mano blogas

                                  Comment


                                    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                                    Praeivis pailsėjo truputėli nuo forumo, bet kaip matau nepasimokė... toliau tašo savo sąmokslo teorijas ir vargo nemato....


                                    As tada patylesiu ,tiesiog faktai apie tai ,kad rusai trukdo ,vilkina tyrima,neduoda lenkams visos reikalingos medziagos ir t.t. Kodel jie taip daro gali pamastyti pats jei gausis :-)))

                                    Citata: 600 puslapių aplanke pažymima, kad daugiausia neaiškumų kelia tai, kad TAK dokumentuose trūksta parodymų apie šią katastrofą bei medžiagos iš Šiaurinio aerodromo.
                                    "Išvykstu negavęs patenkinamo atsakymo. Mums trūksta daugybės dalykų, apie kuriuos norėtume papasakoti", - sakė E.Klichas.

                                    http://www.lrytas.lt/-12851816041284...au%C5%BEas.htm
                                    Paskutinis taisė praeivis; 2010.09.23, 09:58.

                                    Comment


                                      Lenkija tikisi iš Rusijos gauti sudužusio L.Kaczynskio lėktuvo nuolaužas (video)

                                      "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                      Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                      Adam Mickiewicz

                                      Comment


                                        L.Kaczynskio lėktuvo nuolaužos negali būti perduotos Lenkijai, kol nebaigtas bylos tyrimas Rusijoje
                                        "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                        Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                        Adam Mickiewicz

                                        Comment


                                          Польша признала, что часть вины за крушение президентского Ту-154 лежит на ней

                                          29 сентября 2010 г., Aviation Explorer – Глава польской правительственной комиссии по расследованию причин авиакатастрофы под Смоленском в апреле 2010г., унесшей жизни 96 человек, в том числе президента страны Леха Качиньского и высокопоставленных чиновников, Эдмунд Клих заявил, что причиной трагедии могли стать более десятка различных факторов. Однако он признал, что большая часть вины все же лежит на польской стороне, сообщает РБК.
                                          Так, глава комиссии указал на недочеты в обучении пилотов, недостаточно тщательную подготовку воздушного судна к полету и решительное желание экипажа нарушить установленные правила. В частности, Клих назвал попытку пилотов приземлиться в условиях густого тумана и, как следствие, низкой видимости "абсолютно иррациональной".
                                          Vertimas:

                                          Lenkija pripažįsta, kad dalis kaltės dėl šios avarijos tenka jai.

                                          Avarijos tyrimo komisijos pirmininkas Edmund Klich pareiškė, kad tragedijos priežastimi galėjo būti daugiau nei dešimt įvairių faktorių. Tuo pačiu jis pažymėjo, kad didelė dalis kaltės tenka lenkų pusei.

                                          E. Klich kaip priežastis nurodė pilotų apmokymo trūkumus, nepakankamą orlaivio paruošimą skrydžiui, ir didelis ekipažo noras pažeisti nusistovėjusias normas. Komisijos pirmininkas pilotų bandymą nusileisti tiršto rūko sąlygomis pavadino "absoliučiai neracionalų".
                                          Paskutinis taisė goolfietis; 2010.09.30, 09:47.
                                          Mano blogas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X