Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvykiai Gruzijoje, P.Osetijoje, Abchazijoje (2008.08.08 - 08.12)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Naujokelis
    replied
    Ech skaitau raso baigesi, dabar sako kad ne...
    Kazkodel nenorom prisimenu is istorijos fakta kai lietuviai turejo atiduoti Klaipedos krasta vokieciams. Tada jie atidave, o jei nebutu... Cia gruzinai neatidave osetijos, rusu tankai netoli dar nuvaziavo palyginti (atsiprasau uz ironija).
    Isvada, gal reikejo gruzinams isvis nesivelti i to krasto laisvinima

    Komentuoti:


  • JaM
    replied
    http://www.boston.com/bigpicture/200...h_ossetia.html
    Bjaurus Rusijos valdžios žingsnis - į Osetiją nusiūsti čečėnai-skerdikai: http://www.kommersant.ru/doc.aspx?DocsID=1010461
    Tai dabar jau Osetijoj gruzinų nebeliks...

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Kas baigėsi? Rusų pajėgos jau Rusijos Federacijos teritorijoje? JT pajėgos Gruzijoje? Niekas dar nesibaigė.

    Komentuoti:


  • Naujokelis
    replied
    Tpfu aciu dievui baigesi. Labai tikiuosi kad is tikruju. Karas yra blogis. L33T aciu uz link'a. Visgi man gaila osetinu. As situacijos istorines nelabai zinau kaip dauguma cia esanciu, bet logiskai nesuprantu vieno dalyko, jei osetija nori nepriklausomybes, tai klausimas kokios? Su rusiskais pasais? Tai jie rusai ar osetinai-rusai, ar osetinai ? (kalbu apie tai kad jei jau skelbia nepriklausomybe tai tegu buna nepriklausomi tiek nuo gruzinu tiek nuo rusu, nes dabar situacija kaip darzelyje: "pasakysiu savo vyresniam broliukui (rusams) ir gausi i dantis (gruzine)")
    Man skamba juokingai tokia salis ir tiek... Na o Gruzijai sis konfliktas manau tikrai nepades..

    Komentuoti:


  • L33T
    replied
    http://www.lrytas.lt/videonews/?id=1...218411962&sk=2
    Siūlau pasizet

    Komentuoti:


  • arun'
    replied
    Finalas tai man juokingas Pietų Osetija bei Abchazija norėjo būti nepriklausomomis valstybėmis, dabar bus eilinė vieta plačiojoje Rusijoje. Jos dar pilnai nesuvokia, kad tapo okupuotomis Rusijos. Tokie "išgelbėtojai" kažkada ir į Lietuvą atsikeberiojo. Teko po 50 metų pabėgti

    Komentuoti:


  • wrm
    replied
    Per CNN rusai sake gana, kaltieji nubausti. Bet is Gruzijos puses pranesa kad vis dar krenta ant ju bombos ir po ugnies nutraukimo.

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Tai Rusija patvirtino oficialiai (raštiškai) savo sprendimą nutraukti ugnį? Kaip su ta nota baigėsi?

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    Beje, kad rusai dominavo CNN poll'ą galima pasakyti ir iš įdėto naujo poll'o.

    Komentuoti:


  • AIRzol
    replied
    Parašė DELFI.lt
    13.10 val. Rusijos žiniasklaida praneša, kad Š.Osetijos parlamentas renkasi į posėdį, kuriame bus prašoma, kad Maskva pripažintų P.Osetijos nepriklausomybę. Tuo tarpu į Maskvą atvyko Prancūzijos prezidentas N.Sarkozy.
    Rusija savam stiliuj. Kaip ji drįsta reikalauti dalies valstybės nepriklausomybės kai kita tos šalies dalis yra okupuota pačios Rusijos. Ir dar tai daroma Š.Osetijos rankomis.

    P.Osetija sutikčiau pripažinti nepriklausoma tik po to kai Rusija paleis šiaurinę dalį ir šiaurė susijungtų su pietumis i vieną valstybę.

    Komentuoti:


  • Aidzius
    replied
    Šiandien 15.30 val. Kaune, prie Laisvės paminklo, Karo muziejaus sodelyje, Jaunųjų konservatorių lygos Kauno skyrius organizuoja Gruzijos palaikymo akciją – piketą

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė Himleris Rodyti pranešimą
    Kam taip aršiai reaguoti į visokius provokatorius
    Nereaguoju aršiai, dėstau pageidavimus santūriai ir ramiai.

    Kaip jau minėjau, tikrai nenoriu niekaip susireikšminti tarsi mano sąskaitos panaikinimas būtų kažkas reikšmingo, prašau nesuprasti manęs klaidingai, tai yra tokia protesto akcija, kokią sau galiu leisti. Reikia turėti omenyje, kad pirmiausiai buvo bandyta atkreipti į tai dėmesį tiesiog išreiškiant poziciją - nepadėjo. Jei kitais atvejais galiu sutikti ir su apatišku administracijos požiūriu, tai šį kartą - ne.

    Dabar manau, kad nereikėtų apie tai daugiau čia diskutuoti, bent vienas iš administratorių mano poziciją perskaitė, reiškia, žino. Manau, administracija puikiai gebės pasirinkti jai priimtinesnį variantą, o diskutuodami mes tik terštume temą.

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    Parašė Rodyti pranešimą
    Pastabas dėl jo parašo išreiškė tikrai nemažai forumo dalyvių. Ne vienas jų nurodė, kad šitoks sprendimas už juos yra melagingas ir juos žeidžiantis. Taip pat, kaip minėjau, tai yra dezinformacija ir tai galima pagrįsti.

    Bet kokios nuobaudos nekeičia nė vieno iš šių faktų ir niuansų. Jūs privalote į tai atsižvelgti.

    Savo sąlygas palieku galioti, jūs visada galite nepritarti, tačiau pateikiau du sprendimus ir, jei nepritariate dėl pirmojo, prašau įgyvendinti antrąjį (mano forumo sąskaitos panaikinimas).
    Kam taip aršiai reaguoti į visokius provokatorius

    Komentuoti:


  • Kema
    replied
    Na klausykit, baigėsi karas, norėtusi pakelti taurę gruziniško vyno, o jūs čia viduje pradėjot karą.

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    /\ L33T jau gavo 2 pražangas.
    Netoli iki kitų sankcijų.

    Prašom diskutuoti į temą.
    Pastabas dėl jo parašo išreiškė tikrai nemažai forumo dalyvių. Ne vienas jų nurodė, kad šitoks sprendimas už juos yra melagingas ir juos žeidžiantis. Taip pat, kaip minėjau, tai yra dezinformacija ir tai galima pagrįsti.

    Bet kokios nuobaudos nekeičia nė vieno iš šių faktų ir niuansų. Jūs privalote į tai atsižvelgti.

    Savo sąlygas palieku galioti, jūs visada galite nepritarti, tačiau pateikiau du sprendimus ir, jei nepritariate dėl pirmojo, prašau įgyvendinti antrąjį (mano forumo sąskaitos panaikinimas).

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    /\ L33T jau gavo 2 pražangas.
    Netoli iki kitų sankcijų.

    Prašom diskutuoti į temą.

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė L33T Rodyti pranešimą
    Ir kas dabar tureciau padaryti kad nebuciau apeiti bažnyčia keliais ? Yra daug žmoniu kurie taip mano, o Lietuvos geda emigrantai
    Arba administracija įpareigoja šį ciniką, naivuolį ir provokatorių pasikeisti savo, jei ne provokuojantį, tai dezinformatyvų (tai yra faktas, galiu pagrįsti argumentais) parašą, arba ištrina mano forumo sąskaitą.

    Administracijai neperskaičius šio pranešimo, į jį neatsižvelgus ar dėl bet kokių kitų apokaliptinių kataklizmų nepritarus, nuo rytojaus manęs šiame forume nebebus nepriklausomai nuo mano sąskaitos panaikinimo.

    Nepritariu administracijos apatiškai pozicijai. Nenoriu pasirodyti įžūlus ir nemanau, kad galėčiau kažkaip susireikšminti. Tebūnie tai mano protesto akcija.

    Ačiū.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Ištrinta polemika su L33T.
    Nereikia nusileisti iki kai kurių piliečių lygio.

    Komentuoti:


  • C5
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Prieš abu karus, kiek pamenu, nebuvo Rusijos sudėty.
    Ne, po karo, Čečėnija de jure nebuvo nepriklausoma valstybė.

    Komentuoti:


  • JaM
    replied
    Parašė Kema Rodyti pranešimą
    Na kaip ir baigėsi karas...
    Kaukaze karai per porą dienų nesibaigia... Osetinai keršys.

    Žmonių gaila.
    http://www.kommersant.ru/doc.aspx?DocsID=1010350
    http://pepsikolka.livejournal.com/

    Komentuoti:

Working...
X