Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvių kalba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    taigi lieka pideras, pedalas

    Comment


      Bet labai gerai, kad pateikia tokius mums visiems svarbius ir naujus paaiškinimus. Nuo šiol žinosime, kad "p***rastas" yra menkinantis žodis ir tikrai jo nevartosime. Įdomu, kokį naują išaiškinimą jie dar pateiks. Gal kad pasiųsti ką nors na**ui yra įžeidimas? Laukiame kompetentingo sprendimo.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Lyg jūs nežinote, kad čia viskas dėl Gražulio išsidirbinėjimų.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
          Jei dėl tarimo tai tikros pavardės atveju tokios problemos nekyla.
          Taip, todėl jeigu labai norisi tekėti už užsieniečio, reikia išrinkti tokį, kurio pavardė "kaip tariama, taip ir rašoma": Parker, Merkel, Novak ir pan.

          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

          Comment


            O jeigu to užsieniečio pavardė kaip Burkina Faso sostinė - Ouagadougou?
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Arba susitaikyti su Uagadugu pase arba išvis netekėti už jo.
              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Tai ir parduotuvės "direktorius" yra toks kaip eilinis vadybininkėlis retail sektoriuje. Tiesiog kai kurie žmonės Lietuvoje nuo Sovietmečio
                Šiek tiek papildomai ne į temą - lietuvių kalboje, kitaip nei anglų, žodžiai sovietmetis, sovietinis (o taip pat ir mėnesių, savaitės dienų pavadinimai) nerašomi didžiąja raide.

                Comment


                  O kaip turėtų būti rašomi šiame forume žodžiai "Rusija", "Kinija", "Putinas" - didžiąja ar mažąja raide?

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O kaip turėtų būti rašomi šiame forume žodžiai "Rusija", "Kinija", "Putinas" - didžiąja ar mažąja raide?
                    Valstybių pavadinimai ir pavardės rašoma iš didžiųjų raidžių.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      O kaip turėtų būti rašomi šiame forume žodžiai "Rusija", "Kinija", "Putinas" - didžiąja ar mažąja raide?
                      Rusija didžiąja, rusas, rusiškas- mažąja.

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        O kaip turėtų būti rašomi šiame forume žodžiai "Rusija", "Kinija", "Putinas" - didžiąja ar mažąja raide?
                        Šiame forume paskutinis žodis dažnai rašomas ir mažąja raide

                        Comment


                          Aš anksčiau rašydavau Putinas, paskui putinas, o dabar rašau putleris. Dauguma forume žino, kodėl taip.
                          ПТН ПНХ
                          «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                          Comment


                            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                            Valstybių pavadinimai ir pavardės rašoma iš didžiųjų raidžių.
                            Tai žinau, tiesiog kai kurie nariai mėgsta rašyti iš mažosios, tipo šalis/žmogus nevertas didžiosios raidės...

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                              Tai žinau, tiesiog kai kurie nariai mėgsta rašyti iš mažosios, tipo šalis/žmogus nevertas didžiosios raidės...
                              Tiksliau sakydami, kad tai ne žmogus arba šalis, o žemesnė forma.

                              Comment


                                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                Tiksliau sakydami, kad tai ne žmogus arba šalis, o žemesnė forma.
                                Kodėl tavo vardas iš mažosios?

                                Comment


                                  Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                  Kodėl tavo vardas iš mažosios?
                                  Matyt dėl to pačio kaip ir tamstos. Nes ne vardas, o slapyvardis.

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Matyt dėl to pačio kaip ir tamstos. Nes ne vardas, o slapyvardis.
                                    Mano nieko bendro su vardu, jei galvojat, kad aš būčiau Romas (neduok die) ar koks Ramūnas. Gerb. paties, labai panašu į vardą

                                    Comment


                                      Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                      Mano nieko bendro su vardu, jei galvojat, kad aš būčiau Romas (neduok die) ar koks Ramūnas. Gerb. paties, labai panašu į vardą
                                      Kai matau jūsų nick'ą, man labiausiai panašus į vardą Raimondas (Raimis), o Ramūnas būtų antras spėjimas

                                      Parašė manometras Rodyti pranešimą
                                      Aš anksčiau rašydavau Putinas, paskui putinas, o dabar rašau putleris. Dauguma forume žino, kodėl taip.
                                      Forume dar ir toks variantas:
                                      ptn p**
                                      Paskutinis taisė PoDV; 2021.05.12, 21:13.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Rusija didžiąja, rusas, rusiškas- mažąja.
                                        Esu matęs, kur Lietuvis rašo didžiąja. Kartais galvoju, kodėl negali tautybės rašytis iš didžiosios. Didžioji raidė tarsi rodo pagarbą, tai turbūt patriotiškų žmonių bruožas rašyti tautybę, bent jau Lietuvio, iš Didžiosios.

                                        Comment


                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                          Esu matęs, kur Lietuvis rašo didžiąja. Kartais galvoju, kodėl negali tautybės rašytis iš didžiosios. Didžioji raidė tarsi rodo pagarbą, tai turbūt patriotiškų žmonių bruožas rašyti tautybę, bent jau Lietuvio, iš Didžiosios.
                                          Speju dažniau ne iš pagarbos rašo, o galvoja, kad taip rekikia pagal taisykles.
                                          Kodėl negalimnegalimas klausimas. Turbūt, nes tokios taisyklės rašybos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X