Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Man tai skauda kad pinigai kurie turėtų eiti atnaujinti 1985 metų troleibusam yra skiriami trinkelizuoti Šilutę, ir jei tu ten gyvensi tai ir toliau man teks tave šelpti.


    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

    Comment


      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą

      tikrai galvojate, kad del to Silute kalta, o ne miesto valdzia, kuri dejusi ant paprastu zmoniu ir besirupina tik palankiu oligarchu aptarnavimu?

      Comment


        Šita diskusija jau nukrypo į visai kitą temą...

        Grįžkime prie VMS. Įdomu paklausti tų forumiečių, kurie vertina Tapiną ir jo iniciatyvas pozityviai, palaiko akcijas ir t.t. (pats daugumoje atvejų esu vienas iš tokių) - ar kam nors iš jūsų jo bandymas prastumti Lupshitz'ą atrodo kaip gera mintis ir jūs už jį balsuotumėt? Jeigu taip, rimtai įdomu išgirsti argumentus "už".

        Comment


          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

          Tai niekas ir nekalba apie 5 mln miestų infrstruktūrą, tokių atveju pas mus būtų infrastruktūrinis getas. Ir taip jau esame prasčiausia sostinė europoje pagal VT.

          Tai kad ne ramstis yra, o tiesiog vagystė. Iš miesto yra atimama puse jo uždirbtų pinigų ir atiduodama prasčiau gyvenantiems miestams. Čia kaip tik remiami visokie vietiniai rajonų centrai o ne Vilnius.

          Man tai skauda kad pinigai kurie turėtų eiti atnaujinti 1985 metų troleibusam yra skiriami trinkelizuoti Šilutę, ir jei tu ten gyvensi tai ir toliau man teks tave šelpti.
          Kauno infrastruktūra labai panaši: daug plačių gatvių, kalnai, troleibusų tinklas, svarbiausios ligoninės šalyje ir tt. Kauno biudžeto išlaidos vienam žmogui - 1614 eur. Vilniaus biudžeto išlaidos vienam žmogui - 2407 eur. Kaunas už mažesnius pinigus sugeba užsiimti Nemuno salos rekonstrukcija, gatvių tvarkymu (ir siaurinimu), dviračių takų tiesimu, parkų tvarkymu, pilnai atnaujinti troleibusų parką ir keisti kontaktinį tinklą. Klaipėda su panašiu biudžetų vienam gyventojui taip pat sugeba vykdyti rekonstrukcijas įvairiuose miesto vietose (nors ir ne taip sėkmingai).
          Spėju, prieš 10 metų būtum sakęs jog reikia ir Kauną ir Klaipėdą mest per bortą ir fokusuotis tik į Vilnių.

          Comment


            Parašė ttttt Rodyti pranešimą
            Šita diskusija jau nukrypo į visai kitą temą...

            Grįžkime prie VMS. Įdomu paklausti tų forumiečių, kurie vertina Tapiną ir jo iniciatyvas pozityviai, palaiko akcijas ir t.t. (pats daugumoje atvejų esu vienas iš tokių) - ar kam nors iš jūsų jo bandymas prastumti Lupshitz'ą atrodo kaip gera mintis ir jūs už jį balsuotumėt? Jeigu taip, rimtai įdomu išgirsti argumentus "už".
            Mero kabineto kampe bus kalašnikovas.
            O šiaip tai kai draugelį į merus pradeda stumt Tapinas, tai nežinau.
            Po kelių metų Tapinas Tapiną į prezidentus pasiūlys.
            Turbūt tokia laisvės kaina.
            Attached Files
            Paskutinis taisė Panevezietis; 2022.08.09, 13:04.

            Comment


              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

              Tai niekas ir nekalba apie 5 mln miestų infrstruktūrą, tokių atveju pas mus būtų infrastruktūrinis getas. Ir taip jau esame prasčiausia sostinė europoje pagal VT.

              Tai kad ne ramstis yra, o tiesiog vagystė. Iš miesto yra atimama puse jo uždirbtų pinigų ir atiduodama prasčiau gyvenantiems miestams. Čia kaip tik remiami visokie vietiniai rajonų centrai o ne Vilnius.

              Man tai skauda kad pinigai kurie turėtų eiti atnaujinti 1985 metų troleibusam yra skiriami trinkelizuoti Šilutę, ir jei tu ten gyvensi tai ir toliau man teks tave šelpti.
              Gerai, o tai kaip siūlai tai įgyvendinti? Paleisti gestapo policiją po butus, kuri tikrintų ar kiekvienas prisirašęs Vilniuje? Juk pats supranti, kad čia nesąmonė. Taip yra ir taip bus, susitaikyk su tuo ir mažiau virkaliok. Tas pats galioja ir savivaldybei.

              Comment


                Na Lupshitzo kabinete kalašnikovo tikrai nebūtų, nebent koks Izraelio gamybos ginklas. Jis kalbėdamas per tv apie kara yra rusiją įvardinęs kaip teroristinę valstybę, nes prieš Izraelį kariaujama rusiškais ginklais. Bet Tapiną su šituo pareiškimu sunku suprast. Numetė gal kaip bajerį pažiūrėt kaip suvirškins, nekalbant apie tai, kad yra draugelis jo, bet dar ir radikalas. Jis gi beje buvo visuomeninis patarėjas Šimašiaus. Ką ten spėjo nuveikt kažkaip Tapinas neparašė, parašė, kad nemėgsta vagiančių ir mėgstančių prigauti, tai o Šimašius kuo netiko kažin, ar jis Šimašiui netiko Nes paskelbė jį savo patarėjų tiesiog "ošiant" FB prieš Lupshitzą. Kai dirbo VMS kažkokių kalbų apie beprotiškai fantastišką žydų paveldo muziejų ar vizijų ir nelabai teko girdėt.

                Comment


                  Gal kas is kaunieciu dar galetumete man paaiskinti kaip dar iesto valdzia sugebejo dauguma centrines dalies fasadus sutvarkyt? Esu buves praktiskai visuose post komunistinese Rytu Europos salyse, niekur nesu mates tiek apleistu fasudu ir tu baisiu zaliu ar melynu maisu ant balkonu, nezinau kaip jie vadinasi, ksip Vilniuje. Kaune tokio beprizdielo nemaciau, nebent nepastebejau

                  Comment


                    Parašė TIME Rodyti pranešimą
                    Gal kas is kaunieciu dar galetumete man paaiskinti kaip dar iesto valdzia sugebejo dauguma centrines dalies fasadus sutvarkyt? Esu buves praktiskai visuose post komunistinese Rytu Europos salyse, niekur nesu mates tiek apleistu fasudu ir tu baisiu zaliu ar melynu maisu ant balkonu, nezinau kaip jie vadinasi, ksip Vilniuje. Kaune tokio beprizdielo nemaciau, nebent nepastebejau
                    Kaunas šimtu metų jaunesnis už Vilnių, tai žinai ir maišų daugiau.

                    Startavo aptriušusius Kauno fasadus keičianti programa - Kauniečiams kasdienės naujienos (kaunieciams.lt)

                    Comment


                      Parašė TIME Rodyti pranešimą
                      Gal kas is kaunieciu dar galetumete man paaiskinti kaip dar iesto valdzia sugebejo dauguma centrines dalies fasadus sutvarkyt? Esu buves praktiskai visuose post komunistinese Rytu Europos salyse, niekur nesu mates tiek apleistu fasudu ir tu baisiu zaliu ar melynu maisu ant balkonu, nezinau kaip jie vadinasi, ksip Vilniuje. Kaune tokio beprizdielo nemaciau, nebent nepastebejau
                      Vilnius tikrai patenka į labiausiai apleistų fasadų Europos sąrašo pirmasias pozicijas. Dar paminėčiau tokius “anti-lyderius” kaip Atėnai ir Zagrebas.

                      Comment


                        Parašė TIME Rodyti pranešimą

                        tikrai galvojate, kad del to Silute kalta, o ne miesto valdzia, kuri dejusi ant paprastu zmoniu ir besirupina tik palankiu oligarchu aptarnavimu?
                        Kalta centirnė valdžia kuri sukūrė pajamų perskistymo schemą.
                        Parašė acetonas Rodyti pranešimą

                        Kauno infrastruktūra labai panaši: daug plačių gatvių, kalnai, troleibusų tinklas, svarbiausios ligoninės šalyje ir tt. Kauno biudžeto išlaidos vienam žmogui - 1614 eur. Vilniaus biudžeto išlaidos vienam žmogui - 2407 eur. Kaunas už mažesnius pinigus sugeba užsiimti Nemuno salos rekonstrukcija, gatvių tvarkymu (ir siaurinimu), dviračių takų tiesimu, parkų tvarkymu, pilnai atnaujinti troleibusų parką ir keisti kontaktinį tinklą. Klaipėda su panašiu biudžetų vienam gyventojui taip pat sugeba vykdyti rekonstrukcijas įvairiuose miesto vietose (nors ir ne taip sėkmingai).
                        Spėju, prieš 10 metų būtum sakęs jog reikia ir Kauną ir Klaipėdą mest per bortą ir fokusuotis tik į Vilnių.
                        Iš kur toks 2407 skaičius? Paskaičiavau greitai pagooglines biudžeto dydį tai gavau 1892 eurus Vilniui.

                        Šiaip tai aš nieko mesti per bortą nesiūlau, aš siųlau nustoti atiminėti iš Vilniaus puse surenkamų pinigų.

                        Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                        Gerai, o tai kaip siūlai tai įgyvendinti? Paleisti gestapo policiją po butus, kuri tikrintų ar kiekvienas prisirašęs Vilniuje? Juk pats supranti, kad čia nesąmonė. Taip yra ir taip bus, susitaikyk su tuo ir mažiau virkaliok. Tas pats galioja ir savivaldybei.
                        SIūlau nustoti atimti iš Vilniaus puse surenkamų pajamų biudžeto, jūs net ne ta tema komentuojate. Bet jeigu dėl prisirašymo, tai čia galima pradėti nuo to kad nesant registurotam mieste negausi miesto paslaugų. Pažiūrėk kaip dėl mokyklų registruojasi, ir dėl kitų dalykų galima taip pat padaryti.

                        Comment


                          Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                          Šita diskusija jau nukrypo į visai kitą temą...

                          Grįžkime prie VMS. Įdomu paklausti tų forumiečių, kurie vertina Tapiną ir jo iniciatyvas pozityviai, palaiko akcijas ir t.t. (pats daugumoje atvejų esu vienas iš tokių) - ar kam nors iš jūsų jo bandymas prastumti Lupshitz'ą atrodo kaip gera mintis ir jūs už jį balsuotumėt? Jeigu taip, rimtai įdomu išgirsti argumentus "už".
                          Aš nebalsuočiau, nors ir gerbiu Tapino nuomonę.
                          Kita vertus, jeigu mero rinkimai bus iš "blogų ir dar blogesnių"...

                          Comment


                            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                            SIūlau nustoti atimti iš Vilniaus puse surenkamų pajamų biudžeto, jūs net ne ta tema komentuojate. Bet jeigu dėl prisirašymo, tai čia galima pradėti nuo to kad nesant registurotam mieste negausi miesto paslaugų. Pažiūrėk kaip dėl mokyklų registruojasi, ir dėl kitų dalykų galima taip pat padaryti.
                            Tai net ir su 63 procentais tas BVP santykis su kitomis savivaldybėmis išlieka kosminis. Sostinė turi tempti šalį, nes dėl pajamų nelygybės kyla įvairios socialinės problemos (ir ne tik), kurios galop perauga į politinį nestabilumą ir prarastą BVP kovojant su kvailomis pasėkmemis pvz. sveikatos apsaugos srityje. Vilnius nėra autonominė respublika ir duokdie niekada tokia nebus, tad biudžeto paskirstymas turi būti naudingas ne tik vilniečiams, bet ir visai šaliai. Ir viskas.

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                              Kalta centirnė valdžia kuri sukūrė pajamų perskistymo schemą.


                              Iš kur toks 2407 skaičius? Paskaičiavau greitai pagooglines biudžeto dydį tai gavau 1892 eurus Vilniui.

                              Šiaip tai aš nieko mesti per bortą nesiūlau, aš siųlau nustoti atiminėti iš Vilniaus puse surenkamų pinigų.



                              SIūlau nustoti atimti iš Vilniaus puse surenkamų pajamų biudžeto, jūs net ne ta tema komentuojate. Bet jeigu dėl prisirašymo, tai čia galima pradėti nuo to kad nesant registurotam mieste negausi miesto paslaugų. Pažiūrėk kaip dėl mokyklų registruojasi, ir dėl kitų dalykų galima taip pat padaryti.
                              O jei tarkim Orlen sumokamus mokesčius į biudžetą palikt tam regionui, kur fiziškai stovi. Būtų teisinga turbūt?

                              Comment


                                Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

                                O jei tarkim Orlen sumokamus mokesčius į biudžetą palikt tam regionui, kur fiziškai stovi. Būtų teisinga turbūt?
                                Orlen (kaip ir kitų) atveju akcizai ir PVM kaliauja tiesiai į valstybės biudžetą. GPM - pagal tai, kur reziduoja darbuotojai.

                                Comment


                                  Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

                                  O jei tarkim Orlen sumokamus mokesčius į biudžetą palikt tam regionui, kur fiziškai stovi. Būtų teisinga turbūt?
                                  Pasak Orlen Lietuva kontaktų skilties, įmonės adresas yra Mažeikių rajone: https://www.orlenlietuva.lt/LT/Konta...i/default.aspx

                                  Bet tai įtakos neturi. Klausimas yra kur registruoti įmonėje dirbantys gyventojai. Nes būtent GPM dalis ir eina savivaldybėms. Iš įmonių pelno mokesčio man atrodo savivaldybės negauna nieko, bet gal kas žinantis daugiau galės patikslinti.

                                  Comment


                                    Parašė ]=Sula Rodyti pranešimą

                                    Orlen (kaip ir kitų) atveju akcizai ir PVM kaliauja tiesiai į valstybės biudžetą. GPM - pagal tai, kur reziduoja darbuotojai.
                                    Į domu Naftos atveju kokie tai būtų skaičiai eurais?
                                    Paskutinis taisė liutass; 2022.08.10, 09:34.

                                    Comment


                                      Off topic, bet Klaipėda irgi labai norėtų, kad visi uosto mokesčiai liktų mieste...

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Off topic, bet Klaipėda irgi labai norėtų, kad visi uosto mokesčiai liktų mieste...
                                        Uostas GPM moka?

                                        Comment


                                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                                          Uostas GPM moka?
                                          Trupiniai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X