O jūs nuoširdžiai tikrai galit pasakyt, kad Šimašius bendrai pažiūrėjus buvo blogas meras? Miestas nuėjo blogyn, nepatobulėjo, suprastėjo?
							
						
					Skelbimas
				
					Collapse
				
			
		
	
		
			
				No announcement yet.
				
			
				
	
Vilniaus miesto savivaldybė
				
					Collapse
				
			
		
	X
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Pagrįskite savo sentenciją, prašom.Parašė Panevezietis Rodyti pranešimąVilnius atrodo kaip koks Sankt Peterburgo mikrorajonas.
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Na šiuo atveju jis teisus. Pasidarykit eksperimentą, "nukriskit" į kokias 5-10 random Sankt Peterburgo miegamųjų rajonų vietas per Street View ir palyginkit su tuo, ką turime savo "-iškėse". Kartais Vilnius net stipriai pralaimi, ypač laukinio parkavimosi ant pievų ir šaligatvių prasme (čia jau korektiška būtų lygint su visokiais Omskai, Saratovais ir t.t.).Parašė Sula Rodyti pranešimą
 Pagrįskite savo sentenciją, prašom.
 - 4 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Taip vertinant visi merai geri. Kas nutiko gero - mero dėka, kas blogo - meras niekuo dėtasParašė Creatium Rodyti pranešimąO jūs nuoširdžiai tikrai galit pasakyt, kad Šimašius bendrai pažiūrėjus buvo blogas meras? Miestas nuėjo blogyn, nepatobulėjo, suprastėjo? 
 
 Realiai turim stagnaciją su teisine anarchija. Kur vyr architektas pasakoja kaip bus prichvatizuota sanatorija ir išparduota palatom. Nu nes kodėl ne Aišku meras nekaltas. Aišku meras nekaltas.
 - 2 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Esmė sentencijos, kaip aš supratau, buvo: Vilnius (visas) kaip vienas St-P. mikrorajonas.Parašė ttttt Rodyti pranešimą
 Na šiuo atveju jis teisus. Pasidarykit eksperimentą, "nukriskit" į kokias 5-10 random Sankt Peterburgo miegamųjų rajonų vietas per Street View ir palyginkit su tuo, ką turime savo "-iškėse". Kartais Vilnius net stipriai pralaimi, ypač laukinio parkavimosi ant pievų ir šaligatvių prasme (čia jau korektiška būtų lygint su visokiais Omskai, Saratovais ir t.t.).
 Beveik visi sovietiniai yra panašūs. Kodėl tuomet ne Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Ryga? Tuomet tai tuščia, apie nieką.
 Netgi temos pastarasis diskursas buvo apie merą, o ne kiemus.
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 na nes kitose miestuose paprastas žmogus gyvena, o va Vilniuje ponai, kurie per gerai gyvena, kol paprastas žmogus skursta.Parašė Sula Rodyti pranešimą
 Esmė sentencijos, kaip aš supratau, buvo: Vilnius (visas) kaip vienas St-P. mikrorajonas.
 Beveik visi sovietiniai yra panašūs. Kodėl tuomet ne Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Ryga? Tuomet tai tuščia, apie nieką.
 Netgi temos pastarasis diskursas buvo apie merą, o ne kiemus.
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Sula,Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
 Sutinku, kad skiriasi, bet ar tikrai tiek daug ir visose srityse? Kaip bebūtų, didieji Lietuvos miestai yra ganėtinai panašaus dydžio tiek ploto, tiek populiacijos, tiek tankio (kas mano manymu yra geras rodiklis) prasme. Vistik Vilnius nėra kažkoks gigamilijoninis metropolis.
 Savo sentencijoje aš turėjau mintyje Vilniaus miesto dydį.
 
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Pakeliaukite kada nors per tuos sovietinius kitų miestų rajonus, nors ir vien Lietuvos (pvz ta pati Klaipėda, Jonava, Ignalina ir t.t.) ir suprasite ant kiek piktybiškai yra apleisti Vilniaus sovietiniai rajonai.Parašė Sula Rodyti pranešimąBeveik visi sovietiniai yra panašūs. Kodėl tuomet ne Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Ryga? Tuomet tai tuščia, apie nieką.
 Netgi temos pastarasis diskursas buvo apie merą, o ne kiemus.
 
 - 3 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Taip vertinant visi merai blogi. Kas nutiko blogo - mero kaltė, kas gero - meras niekuo dėtasParašė mantasm Rodyti pranešimą
 Taip vertinant visi merai geri. Kas nutiko gero - mero dėka, kas blogo - meras niekuo dėtas 
 
 Realiai turim stagnaciją su teisine anarchija. Kur vyr architektas pasakoja kaip bus prichvatizuota sanatorija ir išparduota palatom. Nu nes kodėl ne Aišku meras nekaltas. Aišku meras nekaltas.  
 - 2 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Tai taip. Kažkam ir dėl „svečių namų“ kepimo neskauda, nes nu vagia, bet ir miestui kvadratų duoda. Ir kažkam džiaugsmas, kad aftamabilistų infrastruktūra nevystoma. O kitam akis bado vien tai, kad meras yra debilas, nesugebantis užpildyti santuokos prašymo, nes „namuose internetas prastai veikia“.Parašė Creatium Rodyti pranešimą
 Taip vertinant visi merai blogi. Kas nutiko blogo - mero kaltė, kas gero - meras niekuo dėtas 
 - 1 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Kažkada Zuokas buvo gerai.
 
 Šimašius buvo šviesmečiais geriau. Padaryta gerų darbų, kai kas gera linkme, kai kas nelabai, bet visumoje ganėtinai pozityvu. Labiausiai pagirtini nepopuliarūs, politinės valios reikalavę sprendimai. Nepagirtinas nuolaidžiavimas verslui.
 
 Bet dabar reikia dar geriau. Vėl šviesmečiais. Laikai keičiasi, reikia dar labiau savalaikių sprendimų.
 
 Svarbu, kad visad gerėtų eksponentiška kreive.  
 - 5 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Kritikuoti galima visus, surasti blogų taškų nėra sunku. O kad tau ar kažkam kitam nepatinka vienas ar kitas aspektas - tai čia tą galima aiškiai deklaruoti ir tiek. Bet tai nereikš, kad bendrai žiūrint Šimašius buvo blogas meras. Kad galima ir reikia geriau - faktas, tą Tikras architektas jau gerai aprašė: visada reikia eit geryn ir pirmyn. O lyginant visada turi būti atspirties taškas. Šimašių lyginam su Zuoku ir kitais buvusiais. Daugiau nelabai yra su kuo lygint, nebent su merais kituose miestuose Lietuvoje ir kitur. Bet tam reikia turėti to miesto gyventojo perspektyvą, o dar geriau - kelias.Parašė mantasm Rodyti pranešimą
 Tai taip. Kažkam ir dėl „svečių namų“ kepimo neskauda, nes nu vagia, bet ir miestui kvadratų duoda. Ir kažkam džiaugsmas, kad aftamabilistų infrastruktūra nevystoma. O kitam akis bado vien tai, kad meras yra debilas, nesugebantis užpildyti santuokos prašymo, nes „namuose internetas prastai veikia“.
 - 1 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Lyginti reiktų jei norisi sakyti blogesnis ar blogiausias. Konstatuojant, kad meras blogas - nereikia jo su kažkuo lyginti.Parašė Creatium Rodyti pranešimą
 Kritikuoti galima visus, surasti blogų taškų nėra sunku. O kad tau ar kažkam kitam nepatinka vienas ar kitas aspektas - tai čia tą galima aiškiai deklaruoti ir tiek. Bet tai nereikš, kad bendrai žiūrint Šimašius buvo blogas meras. Kad galima ir reikia geriau - faktas, tą Tikras architektas jau gerai aprašė: visada reikia eit geryn ir pirmyn. O lyginant visada turi būti atspirties taškas. Šimašių lyginam su Zuoku ir kitais buvusiais. Daugiau nelabai yra su kuo lygint, nebent su merais kituose miestuose Lietuvoje ir kitur. Bet tam reikia turėti to miesto gyventojo perspektyvą, o dar geriau - kelias.
 
 Jei man nepatinka n aspektų, tai ir sakau, kad blogas. Pagal tamstos logiką turbūt negalima sakyti, kad supuvęs obuolys blogai jei dėžėje visi obuoliai supuvę.
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Jeigu vienas obuolys supuvęs, tai turbūt vargiai būtų logiška sakyt, kad visa dėžė yra blogaParašė mantasm Rodyti pranešimą
 Lyginti reiktų jei norisi sakyti blogesnis ar blogiausias. Konstatuojant, kad meras blogas - nereikia jo su kažkuo lyginti.
 
 Jei man nepatinka n aspektų, tai ir sakau, kad blogas. Pagal tamstos logiką turbūt negalima sakyti, kad supuvęs obuolys blogai jei dėžėje visi obuoliai supuvę. 
 
 Lyginti reikia tada, kai norisi objektyviai įvertinti. Kitu atveju ką reiškia "geras" arba "blogas". Nepaspaus tau rankos gatvėje ir taps "blogu".
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Dėkui už pasiūlymą. Prisikeliavęs aš užtektinai ir galiu palyginti su minėta Rusija (nemanau, kad per pastaruosius metus ten labai pagerėjo).Parašė ttttt Rodyti pranešimą
 Pakeliaukite kada nors per tuos sovietinius kitų miestų rajonus, nors ir vien Lietuvos (pvz ta pati Klaipėda, Jonava, Ignalina ir t.t.) ir suprasite ant kiek piktybiškai yra apleisti Vilniaus sovietiniai rajonai.
 Vėl gi, sakau, pastaba buvo ne dėl tvarkos daugiabučių rajonuose lyginimo, kiek aš supratau. O iš serijos: "visi vagys", "Rusijoje tas pats".
 
 
 - 1 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 kad supuvęs obuolys blogai jei dėžėje visi obuoliai supuvę.Parašė Creatium Rodyti pranešimą
 Jeigu vienas obuolys supuvęs, tai turbūt vargiai būtų logiška sakyt, kad visa dėžė yra bloga 
 
 Lyginti reikia tada, kai norisi objektyviai įvertinti. Kitu atveju ką reiškia "geras" arba "blogas". Nepaspaus tau rankos gatvėje ir taps "blogu".
 
 Jei lygini, tada yra blogesnis arba blogiausias pagal tam tikrus parametrus. Tik skirtingiems žmonėms skirtingi parametrai yra skirtingo svorio skaičiuojant bendrą balą. Kažkam Šimašius gerai, nes stato dvirtakius. Kitam Šimašius blogai, nes dvirtakiai sakykim... vidutiniškos kokybės ir būtų galima diskutuoti dėl ūkiško pinigų panaudojimo. O toliau kiekvieno prioritetai kuri dalis svarbesnė.
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Šimašius buvo geras kol neįsimylėjo pernai. Tada panašu jam kažkas truputi protą sumaišė ir jis pradėjo užssimti visokiais invaziniais vijokliais labiau nei nauda miestui. Visi jo geri darbai yra inercija iš jo padarytu priešpandeminių dalykų.
 
 Reikėtu kad sekantis meras būtų toks koks Šimašius buvo pirmą kadenciją, bet ne toks koks Šimašius buvo antrą kadenciją.
 
 Aha, labia panašaus dydžio, 80k gyventojų Panevėžys ar 600+k gyventojų Vilnius, gi abiem tiek pat infrastruktūros reikės?Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
 Sutinku, kad skiriasi, bet ar tikrai tiek daug ir visose srityse? Kaip bebūtų, didieji Lietuvos miestai yra ganėtinai panašaus dydžio tiek ploto, tiek populiacijos, tiek tankio (kas mano manymu yra geras rodiklis) prasme. Vistik Vilnius nėra kažkoks gigamilijoninis metropolis.
 
 Tos investicijos turbūt visos virtualios ir joms jokių paslaugų ar infrastruktūros mieste nereikės, todėl visus tam skirtus pinigus reikia išdalinti Šilutės aikštės trinkelėms?
 
 - 2 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Panevėžys mažesnis, bet Kaunas tai ne taip jau labai. Ta pati Klaipėda nors ir mažesnė, bet turi uosto infrastruktūrą. Ką aš noriu pasakyt, kad kontrastas tarp 90 tūkst. ir 550 tūkst. nėra toks žymus kaip tarp 550 tūkst. ir 5 mln. Pasauliniu mąstu visi Lietuvos miestai yra nedideli.Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimąAha, labia panašaus dydžio, 80k gyventojų Panevėžys ar 600+k gyventojų Vilnius, gi abiem tiek pat infrastruktūros reikės?
 
 Tos investicijos turbūt visos virtualios ir joms jokių paslaugų ar infrastruktūros mieste nereikės, todėl visus tam skirtus pinigus reikia išdalinti Šilutės aikštės trinkelėms?
 
 Vistik laikysiuosi savo, nemanau, kad ekonominiam regiono centrui reikalingas toks valstybės ramstis. Taip yra daugelyje ekonomiškai aktyvių pasaulio miestų, kai į juos suteka gyventojai iš mažiau apgyvendintų teritorijų. Beje, dažnai tai tebūna tarpinė gyvenimo stotelė.
 
 O šiaip, aš jau žinau koks tavo požiūris yra į regionus, bet vis dar viliuosi, kad ten tavy kalba tiesiog jaunystė ir kažkoks keistas noras visais klausimais būti perdėm kategorišku. Man pavyzdžiui nė kiek neskauda, kad Šilutė turi suremontuotą aikštę. Aš ten atvažiuosiu, pasidžiaugsiu ir gal net sugalvosiu apsigyventi, kai nuo tokių kaip tu gyvenimas mieste pasidarys nebemalonus.
 - 4 patinka
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Tai niekas ir nekalba apie 5 mln miestų infrstruktūrą, tokių atveju pas mus būtų infrastruktūrinis getas. Ir taip jau esame prasčiausia sostinė europoje pagal VT.Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
 Panevėžys mažesnis, bet Kaunas tai ne taip jau labai. Ta pati Klaipėda nors ir mažesnė, bet turi uosto infrastruktūrą. Ką aš noriu pasakyt, kad kontrastas tarp 90 tūkst. ir 550 tūkst. nėra toks žymus kaip tarp 550 tūkst. ir 5 mln. Pasauliniu mąstu visi Lietuvos miestai yra nedideli.
 
 Vistik laikysiuosi savo, nemanau, kad ekonominiam regiono centrui reikalingas toks valstybės ramstis. Taip yra daugelyje ekonomiškai aktyvių pasaulio miestų, kai į juos suteka gyventojai iš mažiau apgyvendintų teritorijų. Beje, dažnai tai tebūna tarpinė gyvenimo stotelė.
 
 O šiaip, aš jau žinau koks tavo požiūris yra į regionus, bet vis dar viliuosi, kad ten tavy kalba tiesiog jaunystė ir kažkoks keistas noras visais klausimais būti perdėm kategorišku. Man pavyzdžiui nė kiek neskauda, kad Šilutė turi suremontuotą aikštę. Aš ten atvažiuosiu, pasidžiaugsiu ir gal net sugalvosiu apsigyventi, kai nuo tokių kaip tu gyvenimas mieste pasidarys nebemalonus.
 
 Tai kad ne ramstis yra, o tiesiog vagystė. Iš miesto yra atimama puse jo uždirbtų pinigų ir atiduodama prasčiau gyvenantiems miestams. Čia kaip tik remiami visokie vietiniai rajonų centrai o ne Vilnius.
 
 Man tai skauda kad pinigai kurie turėtų eiti atnaujinti 1985 metų troleibusam yra skiriami trinkelizuoti Šilutę, ir jei tu ten gyvensi tai ir toliau man teks tave šelpti.
 
 - 3 patinka
 Comment





Comment