Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Švietimas Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Speju, kad stukacint aktualiausia tiems, kas patys nieko nemoka ir yra labai pavydus. Nes juk tam kuris viska yra ismokes, viska zino, jam juk nereikia bijot nusirasinetoju, ane John?

    Comment


      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
      Speju, kad stukacint aktualiausia tiems, kas patys nieko nemoka ir yra labai pavydus. Nes juk tam kuris viska yra ismokes, viska zino, jam juk nereikia bijot nusirasinetoju, ane John?
      Keistas tavo poziuris. Visa egzaminu esme yra ta, kad pademonstruotum zinias, kurias turi GALVOJE, o ne popierelje rankoveje.

      Jeigu kazkas prasizengia, kiekvienas pilietis turi moraline (o kartais ir teisine, priklausomai nuo sistemos) pareiga apie tai informuoti atitinkama institucija (pvz., policija, kai matai pjaunama zmogu).

      Pagal tokia logika, pjaunama zmogu galima ignoruoti ir "nestukalinti" policijai, nes juk pats esi dorovingas pilietis ir nieko blogo nedarai... labai jau primena "zonos" taisykles ir mentala.

      Comment


        Jeigu tu pats viska moki be nusirasinejimo ir taves nekamuoja pavydas, bet vistiek nepatinka nusirasinejimas, tada tu galetum tai pasakyt tam zmogui asmeniskai, o ne eit iskart ir skust. O apie tokius kas taip skundzia, tai neturiu zodziu...

        Comment


          /\ Taip taip. O po to išeina banda į darbo rinką su tais pačiais pažymiais ir gavę tuos pačius diplomus, kurie nusirašinėjo ir kurie mokėsi. Ir kaip darbdaviui atskirti potencialų ir tvarkingą darbuotoją, nuo pašlemėko/ės kuris/i nusirašino. Yra kontingentas, kuris kelis kart pasinaudoja per visą studijavimo laikotarpį "špera", ir yra kontingentas, kuris pastoviai nusirašinėja. Pastarajam aiškink asmeniškai neaiškinęs, kaip darė taip ir darys toliau. Nesuprantu logikos, kaunaz.
          Paskutinis taisė tivoli; 2008.06.03, 14:45.
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Kaunaz nusirašinėja, dėsty-tooooojaaaaaaaaau, kaunaz nusirašinėja
            Nu ir ką tu sakysi tam žogui? "Nu nu nu, nusirašinėti yra blogai"? Arba pasijuoks visas kursas arba į lempą gausi. Yra gal sunkių dalykų, kodėl aš pvz turiu gaut 9 savo galva, kai kitas gauna su pašaline pagalba 10. Čia yra aukščiau visko, realiai moka trejetui pvz. O didžiajam VU, kai pagauna su špera kas būna? Ogi nieko nebūna Na ok sumažina 2 balais ir dar atima niekšai "šperą" Studentaukit vaikai Lietuvoj, nemokama ir lengva.

            Comment


              kaunaz, ne pavydas, o visuomeniskumo ir pilietiskumo inicijuota pareiga. Tai liecia tiek mane, tiek ir visa visuomene, nes temokantys nusirasineti ir veliau gave diploma, kaip ir minejo tivoli, kels problemu darbo rinkoje t.y. "uzters" darbo rinka ir maisysis po kojomis tiek man, tiek kitiems konkurncineje kovoje. Pavydas cia niekuo detas. Tiesiog savo interesu teisetas gynimas.

              Comment


                Nusirašinėjimas mokyklose/universitetuose skatina kriminalinį mentalitetą ir nepagarbą valstybinėm institucijom. Lietuvos valstybinės institucijos dažniausiai tampa korumpuotomis, nes žmogus, praėjęs visą tą sistemą, deda savo interesus aukščiau sąžiningumo. Dėl to nuo nusirašinėjimo prasideda kyšio ėmimai ir pan. aferos.
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                  /\ Taip taip. O po to išeina banda į darbo rinką su tais pačiais pažymiais ir gavę tuos pačius diplomus, kurie nusirašinėjo ir kurie mokėsi. Ir kaip darbdaviui atskirti potencialų ir tvarkingą darbuotoją, nuo pašlemėko/ės kuris/i nusirašino. Nesuprantu logikos, kaunaz.
                  Tie kas tik nusirasineja, vistiek anksciau ar veliau nepraeis. Arba tures ismokt, arba iskris. O be to net ir tie kas nusirasineja, turbut nera kokia nors kvailiai is gatves, jeigu jau istojo mokytis, jeigu nusirasineja, tai nebutinai viska nusirasineja.
                  O tavo aprasyta problema yra ne nusirasinejimas, o kysiu emimas. O cia jau ir joks skundimas nepadetu, sita dalyka net nezinau kas turi priziuret.

                  Comment


                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    Jeigu tu pats viska moki be nusirasinejimo ir taves nekamuoja pavydas, bet vistiek nepatinka nusirasinejimas, tada tu galetum tai pasakyt tam zmogui asmeniskai, o ne eit iskart ir skust. O apie tokius kas taip skundzia, tai neturiu zodziu...
                    O ką daryti tiems, kurie ne viską moka, tačiau nenusirašinėje? Pagal tavo logiką belieka tik nusirašinėt?
                    Vis tik pritarčiau, kad nusirašinėjimas visiškai iškreipia studentų eilę ir sąžiningiesiems tai paprasčiausiai atsiliepia per kišenę mokant už studijas už "prastą mokymąsi". O dėl pasikalbėjimo labai priklauso nuo situacijos, vis tik dažniausiai galima pritaikyti posakį, kad vienas lauke esi ne karys, o būtent tokiu atveju ir reikėtų kreiptis į trečiuosius asmenis.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Pradėjęs dirbt nuolat moku už prastą mokymąsi, nes mano vidurkis tik apie 6-7 siekia, nes nė karto net nebandžiau nusirašinėti. Tuo tarpu ne vienas yra gaunantis stipendiją, nors realiai nieko nemoka (na neskaitant, kad moka nusirašinėt).

                      John: nemanau, kad ISM daug aplenktų kitus universitetus. Kiek girdėjau paskaitos ten tikrai įdomesnės, nėra tokios nuobodžios, tačiau lygis bestudijuojančių pakankamai žemas (na jei ten sėkmingai mokos vos baigę mokyklą). Taip pat ir nusirašinėjimas yra, gal ne toks masiškas, bet jis yra.
                      P.

                      Comment


                        Aukštajam mokslui žadamos milijoninės ES lėšos

                        http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID...2-40863895a995
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė vap Rodyti pranešimą
                          Pradėjęs dirbt nuolat moku už prastą mokymąsi, nes mano vidurkis tik apie 6-7 siekia, nes nė karto net nebandžiau nusirašinėti. Tuo tarpu ne vienas yra gaunantis stipendiją, nors realiai nieko nemoka (na neskaitant, kad moka nusirašinėt).

                          John: nemanau, kad ISM daug aplenktų kitus universitetus. Kiek girdėjau paskaitos ten tikrai įdomesnės, nėra tokios nuobodžios, tačiau lygis bestudijuojančių pakankamai žemas (na jei ten sėkmingai mokos vos baigę mokyklą). Taip pat ir nusirašinėjimas yra, gal ne toks masiškas, bet jis yra.
                          Galiu pasidalinti savo karcia patirtimi del NENUSIRASINEJIMO.
                          Pries 3 metus istojau i isvajotaja specialybe labai aukstais balais. Nemokejau uz moksla ir gavau stipendija.
                          Pirmieji semestrai neatrode labai sunkus taigi padetis nepasikeite. Prasidejus rimtiems moduliams rimtai kibau i mokslus, skaiciau knygas, papildoma literatura lietuviu ir anglu kalba. Deja per egzaminus didzioji dauguma destytoju reikalauja tiksliai pakartoti tai, ka jie deste per paskaitas. Vienas sakinys i sona, minus 1 balas. Taigi panasus stilius isilaike iki pat 3 kurso. Reziume butu toks kad nusirasantieji ir perkantys kursinius darbus gauna stipendijas, nemoka uz moksla ir igauna destytoju palankuma.
                          Taigi supratau kad man pazymys nera svarbus.

                          Panasiu problemu yra ir daugiau. I studiju kokybe susiveda labai daug dalyku: nuo destytoju atlyginimo iki studijuojanciuju poziurio.

                          O del studiju kainos... Yra daug alternatyvu uzsienyje. Esamiems 12-okams siulyciau rimtai apie tai pasvarstyti, jei esate nusiteike rimtoms studijoms.
                          O nusirasinejantiems paskaiciuoti. Nusipirkti diploma iseis pigiau nei 4 metus nusirasineti.

                          Ziauru, bet ... uzbaikit patys
                          Paskutinis taisė GYARD-P; 2008.06.18, 20:23.

                          Comment


                            Na aš dabar 3 kurse, tai praktika viskas aišku man. O teorija tai nervina, tai panaudoju symbian galimybes . A ką daryt.

                            Comment


                              Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                              Na aš dabar 3 kurse, tai praktika viskas aišku man. O teorija tai nervina, tai panaudoju symbian galimybes . A ką daryt.
                              Jei gaudaisi savo specialybeje tai yra vertybe. O pazimys ar toks ar toks tai netaip svarbu
                              Svarbu zinoti ko sieki ir ko nori.
                              Jokios reformos nepakeis studijuojanciuju mastymo.
                              Jos nebent susiaurins galimybes tu kurie gali ir nori mokytis.
                              O mokslas uz pinigus, tik absurdo pradzia.

                              Comment


                                Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                Na aš dabar 3 kurse, tai praktika viskas aišku man. O teorija tai nervina, tai panaudoju symbian galimybes . A ką daryt.
                                Jeigu nervina teorija, metas eiti į kolegiją... Maniau ir manysiu, jog universiteto uždavinys nėra paruošti siauro profilio "amatininkus" - būtinas platesnis požiūris į save ir aplinkinį pasaulį.

                                P.S.: Ne, praktikos reikšmės ir naudos neneigiu - tiesiog ne jai turi būti skiriamas pagrindinis akcentas.

                                Comment


                                  Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                                  Jeigu nervina teorija, metas eiti į kolegiją... Maniau ir manysiu, jog universiteto uždavinys nėra paruošti siauro profilio "amatininkus" - būtinas platesnis požiūris į save ir aplinkinį pasaulį.

                                  P.S.: Ne, praktikos reikšmės ir naudos neneigiu - tiesiog ne jai turi būti skiriamas pagrindinis akcentas.
                                  Visiskai sutinku, taciau yra tokiu specialybiu, kurias norint isisavinti turi suprasti daugiau nei mokymosi ir kalimo is knygu technologijas. Taigi realios situacijos pamatymas atveria visai kitas galimybes ir poziuri i studijuojama dalyka.
                                  O vien tik ilgas ir nuobodus sedejimas auditorijose irgi palieka savo pedsaka
                                  Paskutinis taisė GYARD-P; 2008.06.19, 07:55.

                                  Comment


                                    Na pats esu informatikas, ir pvz ką universitete pasakoja apie programavimą, tai gan juokinga. Baigiau trečią kursą, o nieko labai gero neišmokino (pats pradėjau mokintis prieš univerą dar). O kai duoda mintinai žodis į žodį rašyti kokį nors kolį, tai arba mokinkis mintinai arba eik pasikark. Pvz, matematika man buvo žiauriai lengva ir patiko, nes įdomu ir nereikia mintinai kalti, nes reikia suvokti. O tokie dalykai kaip ekonomika, teisė ir t.t. tai norint parašyt gerai kolius reikia kalti mintinai. Na gal kas suprato mane, gal kas ne .

                                    Comment


                                      Smauglį, pats baigiau informatiką šįmet (tuoj lekiu pasiimti diplomo) ir galiu pasakyti, kad tas pats buvo MIF'e. Bet tik dabar suprantu, ką vienas ar kitas dėstytojas norėjo pasakyti.
                                      Dėstytojai nemoko programuoti, jie moko suvokti, kuo vienas sprendimas geresnis už kitą, kaip vienas ar kitas dalykas veikia. Pats programavimo procesas yra mažesnioji dalis (kaip ir programavimo kalbos pasirinkimas). Deja, tai suvokiau per vėlai.
                                      Bet visiškai pritariu dėl bendrųjų dalykų - psichologija, ekonomika, du dalykai kur reikėjo iškalti. Teisė - paskaitų nebuvimas, todėl nieko nemokėjimas, filosofija ir istorija turbūt du dalykai, kur taip pat reikėjo suvokti, o ne kalti.
                                      P.

                                      Comment


                                        Parašė vap Rodyti pranešimą
                                        Smauglį, pats baigiau informatiką šįmet (tuoj lekiu pasiimti diplomo) ir galiu pasakyti, kad tas pats buvo MIF'e. Bet tik dabar suprantu, ką vienas ar kitas dėstytojas norėjo pasakyti.
                                        Dėstytojai nemoko programuoti, jie moko suvokti, kuo vienas sprendimas geresnis už kitą, kaip vienas ar kitas dalykas veikia. Pats programavimo procesas yra mažesnioji dalis (kaip ir programavimo kalbos pasirinkimas). Deja, tai suvokiau per vėlai.
                                        Bet visiškai pritariu dėl bendrųjų dalykų - psichologija, ekonomika, du dalykai kur reikėjo iškalti. Teisė - paskaitų nebuvimas, todėl nieko nemokėjimas, filosofija ir istorija turbūt du dalykai, kur taip pat reikėjo suvokti, o ne kalti.
                                        Siaip ar taip, isigilinti i destoma dalyka gali tik suprasdamas jo esme. Bet kokia is konteksto isimta informacija praranda savo esme jei nezinai kas dedasi aplink.
                                        Geriausias pavyzdys man buvo su vadyba ir statybinemis medziagomis. Tuo metu kai turejau siuos 2 modulius dirbau gan atsakinga vadybini darba. Tuo metu vadybos ir statybiniu medziagu beveik nesimokes, turejau is ju 10-ukus. Kai tuo tarpu visa grupe vos istempe. O man padejo realios situacijos suvokimas. Visai kitas poziuris ir i teorija kai turi aizku supratima apie destomus dalykus

                                        Comment


                                          Visa laika kartojau, jog VDU, turinciame stipriausia humanitarine mokykla regione, reikia daugiau uzsiimti marketingu, savo prekes zenklo stiprinimu. Kadangi daznai, sis budavo siauraprociu zmoniu (pseudo-bohemos) vadinamas "antrarusiu".

                                          Pagaliau maldos buvo isklausytos. Radau smagu tinklalapi, kuris nuteikia tikrai maloniai. Tiesa pasakius, praejo kelios akmirkos, kol supratau apie ka kalba eina

                                          http://www.studykaunas.eu/

                                          ir video klipukas:
                                          http://www.studykaunas.eu/?q=node/468


                                          p.s.Neradau tinkamesnes temos, atleiskit.


                                          Prie ruso man buvo geriau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X