Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    gavo Gražulis ko nusipelnęs

    Comment


      Parašė haveimooed Rodyti pranešimą
      gavo Gražulis ko nusipelnęs
      Žmogau aišku iš kokios lygos esi.
      Neskubėk ir nespėsi.

      Comment


        Manau Sustauskas ir Grazulis gavo tai ko nusipelne.

        Comment


          Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
          Žmogau aišku iš kokios lygos esi.
          so?
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            so?
            If you are lesbian,so shut f..k up :p
            Neskubėk ir nespėsi.

            Comment


              Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
              If you are lesbian,so shut f..k up :p
              Norėtum. Ir apskritai kas tu toks, kad kitiems kažką aiškintum?
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Parašė Irma Rodyti pranešimą
                Norėtum. Ir apskritai kas tu toks, kad kitiems kažką aiškintum?
                Tai ko komentuoji čia tada? Jei nepatinka normalūs,o patinka pederastija,tai ko čia sėdi? Nesuvokiu tada. Nori,kad tavo vaikas būtų pederastas? Ar kaip? Čia aišku mano nuomonė tik jei ka. Gražulis yra mldc vyras,už normalią šeimą,o kas kritikuoja jį,tai automatiškai vadinas pederastu. Ar panašiai. Na iš tikrūjų diskutuot butų galima belenkiek
                Neskubėk ir nespėsi.

                Comment


                  Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                  Tai ko komentuoji čia tada? Jei nepatinka normalūs,o patinka pederastija,tai ko čia sėdi? Nesuvokiu tada. Nori,kad tavo vaikas būtų pederastas? Ar kaip? Čia aišku mano nuomonė tik jei ka. Gražulis yra mldc vyras,už normalią šeimą,o kas kritikuoja jį,tai automatiškai vadinas pederastu. Ar panašiai. Na iš tikrūjų diskutuot butų galima belenkiek
                  Ką Gražulis tiek metų sėdėdamas Seime padarė, kad normaliai šeimai Lietuvoje būtų geriau?
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Ką Gražulis tiek metų sėdėdamas Seime padarė, kad normaliai šeimai Lietuvoje būtų geriau?
                    Ką padarė? Pederastu netapo !
                    Neskubėk ir nespėsi.

                    Comment


                      Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                      Ką padarė? Pederastu netapo !
                      Normalioms šeimoms nuo to nei kiek negeriau.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Normalioms šeimoms nuo to nei kiek negeriau.
                        Na normali šeima ir nepalaikytų tos pride ir neitu į ten manau.
                        Neskubėk ir nespėsi.

                        Comment


                          Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                          Tai ko komentuoji čia tada? Jei nepatinka normalūs,o patinka pederastija,tai ko čia sėdi? Nesuvokiu tada. Nori,kad tavo vaikas būtų pederastas? Ar kaip? Čia aišku mano nuomonė tik jei ka. Gražulis yra mldc vyras,už normalią šeimą,o kas kritikuoja jį,tai automatiškai vadinas pederastu. Ar panašiai. Na iš tikrūjų diskutuot butų galima belenkiek
                          Manau, tau reikia duoti Nobelio premiją už sugebėjimus visą tai įžvelgti viename žodelyje.

                          Tarkim man patinka pederastija, ar sado-mazo, gal dar kažkas, kas tau nėra priimtina.. tai kas man uždraus sedėti čia? Tu, Mantuk? O kodėl tu mantukas? Kažkokie nepilnavertiškumo kompleksai? Tai ko sėdi čia?
                          Ryškiai tau pačiam kažkas ne taip, jei savo nuomonę taip agresyviai reiški
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            Parašė Irma Rodyti pranešimą
                            Manau, tau reikia duoti Nobelio premiją už sugebėjimus visą tai įžvelgti viename žodelyje.

                            Tarkim man patinka pederastija, ar sado-mazo, gal dar kažkas, kas tau nėra priimtina.. tai kas man uždraus sedėti čia? Tu, Mantuk? O kodėl tu mantukas? Kažkokie nepilnavertiškumo kompleksai? Tai ko sėdi čia?
                            Ryškiai tau pačiam kažkas ne taip, jei savo nuomonę taip agresyviai reiški
                            Jei tu dėl mano niko ižvelgi nepilvertiškumą,ar kažką kaip teigi,tai aš tau jug nedrausiu,būk,jūg esam žmonės,tik kažką matai...
                            Neskubėk ir nespėsi.

                            Comment


                              Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                              Jei tu dėl mano niko ižvelgi nepilvertiškumą,ar kažką kaip teigi,tai aš tau jug nedrausiu,būk,jūg esam žmonės,tik kažką matai...
                              mmm..prieš mantukus aš irgi nieko prieš netruriu..
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                mmm..prieš mantukus aš irgi nieko prieš netruriu.. Atvaizdas
                                Bet ne sado mazo virtual ok Irma netrugdau tau kiekvienas savo mintį turim
                                Neskubėk ir nespėsi.

                                Comment


                                  Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                  Bet ne sado mazo virtual ok Irma netrugdau tau kiekvienas savo mintį turim
                                  kad nėra pas tave minties. tik kažkoks nerišlus kratinys

                                  Comment


                                    Na ka , faktai yra tokie, kad tolerancijos paradas baigesi visisku netolerancijos triumfu. Dabar galime drasiai sakyt,kad "ono" persekioja kitaip manancius.

                                    Comment


                                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                      Na ka , faktai yra tokie, kad tolerancijos paradas baigesi visisku netolerancijos triumfu. Dabar galime drasiai sakyt,kad "ono" persekioja kitaip manancius.
                                      Faktai?

                                      Sakyk, sakyk...

                                      Tik sakyk savo vardu arba grupės, kuriai atstovauji, nes dabar atrodo, kad kalbi už visus:
                                      Dabar galime drąsiai sakyt

                                      Comment


                                        Gražulis nevykusią kovos taktiką pasirinkęs, užtai klouno etiketė prie jo ir limpa. Policija, matyt, buvo gavusi komandą jį "išjungti", kol neįsisiautėjo. Neturėdami palaiminimo iš aukščiau Seimo nario ant žemės neguldytų. Pvz., praeitose eitynės policija nelabai žinojo kaip su juo elgtis: lyg ir pažeidėjas, lyg ir Seimo narys. Šiemet jau turėjo konkrečias instrukcijas.
                                        Policijos valdžia nesako, kiek kainavo renginio apsauga ir kiek pareigūnų reikėjo. Kai užsimanys padejuoti, kad jiems trūksta benzino ar uniformų, tegu kreipiasi į Simonko arba Povilionienę.
                                        Štai kaip atrodo "modernios europinės vertybės". Kiek supratau, čia buvo eitynių "apšildymas".
                                        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=61950759
                                        Paskutinis taisė senasnamas; 2013.07.28, 09:00.

                                        Comment


                                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                          Gražulis nevykusią kovos taktiką pasirinkęs, užtai klouno etiketė prie jo ir limpa. Policija, matyt, buvo gavusi komandą jį "išjungti", kol neįsisiautėjo. Neturėdami palaiminimo iš aukščiau Seimo nario ant žemės neguldytų. Pvz., praeitose eitynės policija nelabai žinojo kaip su juo elgtis: lyg ir pažeidėjas, lyg ir Seimo narys. Šiemet jau turėjo konkrečias instrukcijas.
                                          Policijos valdžia nesako, kiek kainavo renginio apsauga ir kiek pareigūnų reikėjo. Kai užsimanys padejuoti, kad jiems trūksta benzino ar uniformų, tegu kreipiasi į Simonko arba Povilionienę.
                                          Štai kaip atrodo "modernios europinės vertybės". Kiek supratau, čia buvo eitynių "apšildymas".
                                          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=61950759

                                          Nebūtų susirinkę buduliai-marozai-otmorozai, bailūs skinai/nacionalistai su pankom priešakyje (ketvirtadieni prieš Poznanės Lech ultras hoolsus lindės krūmuose ar po mamos sijonu, tad jų ala "this is Lietuva" išgaruos greitai ir virs savopaties karikatūra), nebūtų atėję nupezę seniai, kuriems seniai reikia anūkus prižiūrėti ar miegoti popiečio miegą vietoje senų laikų (kompjaunuoliškų ar sąjūdietiškų) prisiminimų, nebūtų atėję kokie tai katalikai-ortodoksai-davatkėlės-klebonėliai, TAI nebūtų reikėję visos tos apsaugos.

                                          Policija greit nuramino "drąsuolius".


                                          O Gražulio sulaikymas ir jo tempimas buvo vienas juokingiausių mano matytų vaizdų. galima siųsti į juokingiausių amerikos vaizdelių dešimtuką.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X