Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuzudymai , savizudybes, agresyvumas. Kaip suprantu alkoholis...
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Tai kad ne nužudymų statistikos klausiau, o viešojo saugumo.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą

        Būtų visai įdomu pamatyti kokią nors statistiką. Tarkim atsitiktinių praeivių pripjovimų ar pinigų atėmimų UK vs Lietuvoje. Londone, kuris turbūt yra viena pavojingiausių UK vietų, gyvenau 12 metų. Per visą tą laiką neteko patirti ar matyti jokių su viešuoju saugumu susijusių incidentų.

        Blogiausia, kas yra nutikę UK, tai kai kažkoks labai girtas praeivis vėlų savaitgalio vakarą Stratforde man lietuviškai šaukė "Ką tu čia, a girdi!", po ko jį už parankės besivedanti draugė ėmė raminti "Antanai, raminkis tu čia, visas girtas". Tiesa, Lietuvoje irgi nesu susidūręs su kokiais nors rimtesniais incidentais, jei neskaičiuosim nublūdusios troleibuso vairuotojos Kaune ir kažkokio nelabai stabilios psichikos praeivius sekiojančio marozo Šiauliuose.

        Kas Lietuvoje labai ryškiai matosi viešumoje, lyginant su UK, tai vairavimo kultūra. Vairavimas Lietuvoje yra pavojingas ir sunkiau prognozuojamas, su akivaizdžiai didesne nestabilios psichikos ar apsvaigusių vairuotojų proporcija. Tai irgi laikytina viešojo saugumo dalimi.

        Tai kur čia turėsi incidentų, kai geri sojos latte ir vėliau kaip 9 iš namų neini, nes rodo gerą serialą ir šiaip nėra čia ko patamsiais bastytis.
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Vien už bobišką dviratį turėtų normaliai pakrauti malkų.
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Būtų visai įdomu pamatyti kokią nors statistiką. Tarkim atsitiktinių praeivių pripjovimų
            Parašė John Rodyti pranešimą

            Tai kad ne nužudymų statistikos klausiau, o viešojo saugumo.

            Comment


              Parašė Galys Rodyti pranešimą


              Tai kur UK atsitiktinių papjovimų statistika?

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Tai kur UK atsitiktinių papjovimų statistika?
                Kur ačiū už Lt statistiką?

                Comment


                  Parašė Galys Rodyti pranešimą

                  Kur ačiū už Lt statistiką?
                  Lietuvos statistika ir taip buvo žinoma, tai reiktų būtent UK statistikos norint palyginti.

                  Comment


                    Su rinkėjais susitinkantiems JK parlamentarams jau tenka dėvėti... apsaugines liemenes https://www.anglija.lt/straipsniai/s...liemenes-28722
                    Kaip žinoma, D. Asmessas buvo mirtinai sužalotas peiliu 2021 metų spalį, kai savo rinkimų apygardoje susitikinėjo su rinkėjais. 2016 metais taip pat peiliu buvo sužalota parlamento narė Jo Cox.
                    Ir beje esu skaitęs, kad UK smarkiai populiarėja iš vielos pintos apsauginės liemenės dėvimos mokinių po švarku siekiant apsaugoti nuo dūrio peiliu.
                    Sakyčiau Lietuvoje net minties nėra niekam, kad seimūnams ar masiškai mokiniams grėstų kažkas panašaus.
                    O jei bambaliniai buduliai pagadina statistiką, tai shit happens, bet nesijaučiu susijęs su tuo sluoksniu kur nors gyvenančiu name be lango ar nekūrenamu.
                    Paskutinis taisė Arunasx; 2023.08.04, 07:26.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                    Comment


                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                      Su rinkėjais susitinkantiems JK parlamentarams jau tenka dėvėti... apsaugines liemenes https://www.anglija.lt/straipsniai/s...liemenes-28722


                      Ir beje esu skaitęs, kad UK smarkiai populiarėja iš vielos pintos apsauginės liemenės dėvimos mokinių po švarku siekiant apsaugoti nuo dūrio peiliu.
                      Sakyčiau Lietuvoje net minties nėra niekam, kad seimūnams ar masiškai mokiniams grėstų kažkas panašaus.
                      O jei bambaliniai buduliai pagadina statistiką, tai shit happens, bet nesijaučiu susijęs su tuo sluoksniu kur nors gyvenančiu name be lango ar nekūrenamu.
                      Čia ne UK statistika, o anecdotal evidence, šiaip. Vis dar laukiu statistikos.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        ...ir kažkokio nelabai stabilios psichikos praeivius sekiojančio marozo Šiauliuose.
                        Karolis?

                        Comment


                          Parašė Austras Rodyti pranešimą

                          Karolis?
                          Nebepaklausiau vardo, bet manau, kad tikrai galėjo būti ir taip. Tiesą sakant, esu tuo praktiškai tikras.

                          Comment


                            LAISVĖS PARTIJOS KANDIDATAS Į KLAIPĖDOS RAJONO TARYBĄ APIPLĖŠINĖJO PROSTITUTES IŠ UŽSIENIO

                            https://kauno.diena.lt/naujienos/kla...sienio-1135343

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Čia ne UK statistika, o anecdotal evidence, šiaip. Vis dar laukiu statistikos.
                              Nežinau dėl statistikos, bet vieša nuomonė tai labai gaji visame pasaulyje apie gatvių papjovimus. Ta prasme per visur aš ją matau, eilinis pavyzdys koks nors video apie laikrodžius, tai net patys žmonės kalba, kad Londone bijo dėvėti savo prabangius, arba komentarų po kiekvienu video nemažai, kad va jei su tokiu Londone pasirodytų, tai iškart pripjautų.
                              Iš kažkur šitas ypatingai pasklidęs naratyvas atsirado, negi iš fake statistikos ir iš triesų niekas ten nepripjaudinėja?

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Nežinau dėl statistikos, bet vieša nuomonė tai labai gaji visame pasaulyje apie gatvių papjovimus. Ta prasme per visur aš ją matau, eilinis pavyzdys koks nors video apie laikrodžius, tai net patys žmonės kalba, kad Londone bijo dėvėti savo prabangius, arba komentarų po kiekvienu video nemažai, kad va jei su tokiu Londone pasirodytų, tai iškart pripjautų.
                                Iš kažkur šitas ypatingai pasklidęs naratyvas atsirado, negi iš fake statistikos ir iš triesų niekas ten nepripjaudinėja?
                                Aš Londone gyvenau 12 metų ir kasdien vaikščiojau ir važinėjau dviračiu bele kokiose gatvėse. Niekas ne tik niekada nieko nebandė atimti, bet net ir kaip nors kreivai pažiūrėjęs nėra, neskaitant kažkokio girto Antano Stratforde.
                                Tai kai tu man aiškini, kad iš Kauno gyvenime neiškišęs nosies kažkur girdėjai kažkokius naratyvus apie situaciją Londone, nu tai gana komiška
                                Aišku, mano patirtis, tegul ir kasdieninė ir ilgametė, visgi taip pat yra anecdotal evidence, dėl to ir prašau būtent statistikos.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Aš Londone gyvenau 12 metų ir kasdien vaikščiojau ir važinėjau dviračiu bele kokiose gatvėse. Niekas ne tik niekada nieko nebandė atimti, bet net ir kaip nors kreivai pažiūrėjęs nėra, neskaitant kažkokio girto Antano Stratforde.
                                  Tai kai tu man aiškini, kad iš Kauno gyvenime neiškišęs nosies kažkur girdėjai kažkokius naratyvus apie situaciją Londone, nu tai gana komiška
                                  Aišku, mano patirtis, tegul ir kasdieninė ir ilgametė, visgi taip pat yra anecdotal evidence, dėl to ir prašau būtent statistikos.
                                  Tu gyvenai seniai, o šitas naratyvas išlindo prieš kelis metus tik kaip naujas dalykas.

                                  Prie ko čia mano lokacija kai aš kalbėjau apie labai smarkiai paplitusį naratyvą medijoje, internete, reddituose ir taip toliau? Logic much?

                                  Ps: jei jau apie off topic, tai aš už tave aplankęs ir daugiau valstybių, ir daugiau žemynų, tad nesipūsk čia savo didingu nosies iškišimu iš Lietuvos būnant emygeriu Londėj.
                                  Paskutinis taisė Gator; 2023.08.08, 13:36.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Niekas ne tik niekada nieko nebandė atimti, bet net ir kaip nors kreivai pažiūrėjęs nėra...
                                    Tai gal jūsų išvaizda tik gailestį kėlė ir norą ne kažką atimti, bet sušelpti? Įdomu, kaip būtų buvę, jeigu būtumėt vaikščiojęs su perlų vėriniais ir piršto storio auksinėm grandinėm ant kaklo?

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                      Tu gyvenai seniai, o šitas naratyvas išlindo prieš kelis metus tik kaip naujas dalykas.

                                      Prie ko čia mano lokacija kai aš kalbėjau apie labai smarkiai paplitusį naratyvą medijoje, internete, reddituose ir taip toliau? Logic much?
                                      Tai statistiką į trasą prašom. Paskutinių "kelių metų", kaip sakai. O tavo iš bbž kokios medijos ištraukti "naratyvai", niekam čia neįdomūs. O kad redditą pateikti kaip kriminogeninės situacijos 10mln+ dydžio mieste šaltinį, reikia būti neblogai apspangusiam.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Ps: jei jau apie off topic, tai aš už tave aplankęs ir daugiau valstybių, ir daugiau žemynų, tad nesipūsk čia savo didingu nosies iškišimu iš Lietuvos būnant emygeriu Londėj.
                                        Sprendžiant pagal tavo pasaulėžiūrą, tai nesi ne tik kitų šalių, bet ir kitų Kauno rajonų be Vilijampolės aplankęs

                                        Comment


                                          https://www.statista.com/statistics/...urope-country/

                                          Nežinau kiek patikima statistika iš 2019 metų. Lietuva viena saugiausiu. Anglijoje ir Velse labai nesaugu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X