Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Tai statistiką į trasą prašom. Paskutinių "kelių metų", kaip sakai. O tavo iš bbž kokios medijos ištraukti "naratyvai", niekam čia neįdomūs. O kad redditą pateikti kaip kriminogeninės situacijos 10mln+ dydžio mieste šaltinį, reikia būti neblogai apspangusiam.
    Tu perskaityk mano pranešimą, kur aš tiesiogiai parašiau, kad nežinau statistikos.
    Bet sakau, kad apie Londono peilių nusikaltimus plačiai žino visias pasaulis ir apie tai pastoviai yra užsimenama viename ar kitame, net nesusijusiame kontekste (kaip mano pavyzdys apie laikrodžių apžvalgą, kur žmogus sako, kad dėl peilių nusikaltimų nenešioja savo brangiausių Londone).
    Tai yra mano teiginys nebuvo, kad tikrai padidėjo, bet mano teiginys buvo, kad tai yra super plačiai aptariamas dalykas ir 100% UK populiacijos bent 5 kartus gyvenime yra girdėję ar skaitę naujienas apie peilių nusikaltimų epidemiją.

    Tai mano pasvarstymas ir buvo - arba milžiniškai populiarus ir visur skalambijamas naratyvas yra stumiamas melagingas, arba jis remiasi statistika.
    Kadangi žinom kaip medija gali kažką nesunkiai užsukti, tai neatmetu ir pirmo varianto, bet visgi spėčiau, kad didesni šansai, kad remiasi ir statistika.


    Ps: greita paieška apie tavo nepastebėtą (iš tikrųjų apsimestinai "nepastebėtą") naratyvą:

    London
    CNN
    Five years into a knife-crime crisis, Britain is still scrambling for solutions.
    https://edition.cnn.com/2019/06/24/u...ntl/index.html


    Paskutinis taisė digital; 2023.08.08, 16:17. Priežastis: [youtube]Lvz4pnpCXgw[/youtube]

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Sprendžiant pagal tavo pasaulėžiūrą, tai nesi ne tik kitų šalių, bet ir kitų Kauno rajonų be Vilijampolės aplankęs
      Nes visi kitas šalis aplankę tampa progresyvūs ir liberalūs, o visi konservatyvūs tai dėl to konservatyvūs, kad neaplankė kitų šalių? Čia būtų tipinė progresyvauys leftistuko logika

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        Nes visi kitas šalis aplankę tampa progresyvūs ir liberalūs, o visi konservatyvūs tai dėl to konservatyvūs, kad neaplankė kitų šalių? Čia būtų tipinė progresyvauys leftistuko logika
        Aha, mane tik jau leftistiniu progresyvumu ir liberalumu galima kaltinti. Turint omeny, kad tarp mano mėgstamiausių 20-o amžiaus politikų yra Lee Kuan Yew ir Pinochetas, tai kažkaip nelabai derintųsi su leftistiniu liberalumu, nemanai?

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą

          Tu perskaityk mano pranešimą, kur aš tiesiogiai parašiau, kad nežinau statistikos.
          Bet sakau, kad apie Londono peilių nusikaltimus plačiai žino visias pasaulis ir apie tai pastoviai yra užsimenama viename ar kitame, net nesusijusiame kontekste (kaip mano pavyzdys apie laikrodžių apžvalgą, kur žmogus sako, kad dėl peilių nusikaltimų nenešioja savo brangiausių Londone).
          Tai yra mano teiginys nebuvo, kad tikrai padidėjo, bet mano teiginys buvo, kad tai yra super plačiai aptariamas dalykas ir 100% UK populiacijos bent 5 kartus gyvenime yra girdėję ar skaitę naujienas apie peilių nusikaltimų epidemiją.

          Tai mano pasvarstymas ir buvo - arba milžiniškai populiarus ir visur skalambijamas naratyvas yra stumiamas melagingas, arba jis remiasi statistika.
          Kadangi žinom kaip medija gali kažką nesunkiai užsukti, tai neatmetu ir pirmo varianto, bet visgi spėčiau, kad didesni šansai, kad remiasi ir statistika.
          Apie peilių "krizę" UK kalbama jau seniai ir tai nėra paskutinių kelių metų dalykas. Tarpusavyje badosi afrikiečių kilmės gaujų nariai. Atsitiktiniams praeiviams tai absoliučiai niekaip negroja net vaikštant Brixtone ar Peckhame.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Aš Londone gyvenau 12 metų ir kasdien vaikščiojau ir važinėjau dviračiu bele kokiose gatvėse. Niekas ne tik niekada nieko nebandė atimti, bet net ir kaip nors kreivai pažiūrėjęs nėra, neskaitant kažkokio girto Antano Stratforde.
            Tai kai tu man aiškini, kad iš Kauno gyvenime neiškišęs nosies kažkur girdėjai kažkokius naratyvus apie situaciją Londone, nu tai gana komiška
            Aišku, mano patirtis, tegul ir kasdieninė ir ilgametė, visgi taip pat yra anecdotal evidence, dėl to ir prašau būtent statistikos.
            Galiu patvirtint , londone gyvenes kelis metus, niekad niekur jokiu problemu neturejes net nei kreivu zvilgsniu niekas nieko nepaziurejo, gryzau i LT i galva gediminkej pasiule nes raudonus akinius turejau ir "issisiepes" buvau. Praejo 4 metai tai gal ir Lietuvoj situacija pasikeite .
            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


            - George W. Bush President of the USA

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Sprendžiant pagal tavo pasaulėžiūrą, tai nesi ne tik kitų šalių, bet ir kitų Kauno rajonų be Vilijampolės aplankęs
              Kuo tau Vilijampolė nepatinka?

              Comment


                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                Kuo tau Vilijampolė nepatinka?
                Man šiaip Vilijampolė patinka labiau, nei dauguma kitų Kauno rajonų, bet čia labiau žiūrint iš istorinės 90s perspektyvos, kur užaugo mano pašiepiama pasaulėžiūra. Dabar šūdiniausios Kauno vietos rolę turbūt atlieka kokie Šilainiai ar Dainava.

                Comment


                  Nežinojau geresnės temos tai įdėsiu čia.
                  M Capital prakeikė tą dieną kai S. Malinauską kažkas užvedė ant jų, nes nemažą dalį pasiklausiau ir tos M Capital piramidės organizatoriaus Žilvinas Butkevičius pilstymas yra toks beviltiškas ir Malinausko sumalamas į visišką šūdą bandant pridengti savo veiklą ir nesugebėdamas pateikti nors kokį rimtesnį paneigimą ankstesniam Malinausko video. Už šito berniuko nugaros sėdi Gintaras Pociūnas ir svaidosi grąsinimais, tačiau pats bijo pasirodyti. Gal Malinauskas ištrauks ir tą į dienos šviesą?
                  8, gal 12 M Capital "lakuotais plaukais" berniukai melžia šimtus lengvatikius apie pinigų sodą ir važinėjimą ferariais, o iš tikro pirmiausia išgręžia naivuolio artimuosius.


                  Nevarginant verta pasiklausyti beveik pabaigą https://youtu.be/U1RXeTl32vQ?t=7959

                  Pagalvojau būtų įdomu po metų kitų pažiūrėti į M Capital apyvartas nuo šio reportažo.
                  Paskutinis taisė Arunasx; 2023.08.20, 13:06.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                  Comment


                    Prieš kurį laiką internetuose buvo išplaukus M Capital mokymų medžiaga. Kur rekomenduojama perskambint senai matytus klasiokus, n tosios eilės giminaičius ir pasiūlyt kavos pagert ir senus laikus prisimint

                    Apyvarta natūraliai anksčiau ar vėliau kris kai baigsis naivuolių giminės ir draugeliai.

                    Comment


                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                      Nežinojau geresnės temos tai įdėsiu čia.
                      M Capital prakeikė tą dieną kai S. Malinauską kažkas užvedė ant jų, nes nemažą dalį pasiklausiau ir tos M Capital piramidės organizatoriaus Žilvinas Butkevičius pilstymas yra toks beviltiškas ir Malinausko sumalamas į visišką šūdą bandant pridengti savo veiklą ir nesugebėdamas pateikti nors kokį rimtesnį paneigimą ankstesniam Malinausko video. Už šito berniuko nugaros sėdi Gintaras Pociūnas ir svaidosi grąsinimais, tačiau pats bijo pasirodyti. Gal Malinauskas ištrauks ir tą į dienos šviesą?
                      8, gal 12 M Capital "lakuotais plaukais" berniukai melžia šimtus lengvatikius apie pinigų sodą ir važinėjimą ferariais, o iš tikro pirmiausia išgręžia naivuolio artimuosius.

                      Nevarginant verta pasiklausyti beveik pabaigą https://youtu.be/U1RXeTl32vQ?t=7959

                      Pagalvojau būtų įdomu po metų kitų pažiūrėti į M Capital apyvartas nuo šio reportažo.
                      Tie svajonių pardavėjai yra nemaža kultūros dalis.
                      Turime visokių mažai finansiškai raštingus, įtariu dažniausiai jaunus asmenis (nes internetas), iš skurdesnių šeimų. Nėra auklėjimo, kad aukštesnis pragyvenimas pasiekiamas tiesiog dirbant (t.y. ir darbo vaisiai, ir atlygis, neša naudą), tie kurie kurie nori greit pabėgt iš to pragaro (gali jis būti ir galvoje).

                      Įtariu ir demografija link mažesnių miestų ar kaimiškų vietovių, kurie pamato kaip Vylnius žada jiems pagaliau tą turtą, kuriame po senamiesčius ferari ir porche važinėja, tai ir patiki, nes atrodo gan legit pasakoja.

                      Tiesą sakant, kažkiek užburtas ratas. Puiku, kad lyg apsiimama su tokiais kovot, bet čia ilgalaikis darbas apimantis švietimą ir teisinį reguliavimą. Manau, kad tie pardavėjai yra kaip unguriai, kurie ras būdų praslysti vienaip ar kitaip.

                      Comment


                        Keik pastebiu M capital kaip tik sėkmingai verbuoja Vilniaus ir Kauno jaunimėlį su universitetiniu išsilavinimu. Ir po visko supratusį, kad draugelis iš močiutės kaimo klijuodamas plyteles uždirba daugiau nei jie.

                        Comment


                          Kaip sakė klasikas: "po kiek opiumas liaudžiai?"
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                          Comment


                            Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                            Keik pastebiu M capital kaip tik sėkmingai verbuoja Vilniaus ir Kauno jaunimėlį su universitetiniu išsilavinimu. Ir po visko supratusį, kad draugelis iš močiutės kaimo klijuodamas plyteles uždirba daugiau nei jie.
                            Dar vienas dalykas.

                            Ta mano minima demografija taip pat aktyviai migruoja į tą patį Vilnių ir Kauną, bet vien nuo to fakto nepasikeičia, įgija ir universitetinius, ir profesinius išsilavinimus.
                            Universitetinis nėra kažkoks inteligento pasiekimas, jį gauti nėra sunku, kirvių apmažėję, tik reikia tam skirti 4 metus.

                            Taip, gali būti ir iš to paties Kauno, Vilniaus, t.y. gimusių ten, nes visur yra visokių šeimų.

                            Tiesiog bandau apčiuopti kokios tendencijos, kas tai per žmonės.
                            Nemanau, kad iš labiau išsilavinusių (turiu omeny ne vien tik diplomu), keliaujančių šeimų labai pasimauna.

                            Comment


                              Žmonės iki 30 dar yra kvaili kaip medžiai, todėl nėra sunku ir juos apgaut.

                              Comment


                                Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                Tiesiog bandau apčiuopti kokios tendencijos, kas tai per žmonės.
                                Nemanau, kad iš labiau išsilavinusių (turiu omeny ne vien tik diplomu), keliaujančių šeimų labai pasimauna.
                                Nežinau prie ko čia „keliaujančios“, bet sakyčiau labiau prie išsilavinusių šeimų.

                                Sakyčiau kaip tik labai imlūs žmonės iš labai inteligentiškų ir akademiškų šeimų kurie iš vaikystės turi nuoskaudų dėl materialinės padėties. O supratimo apie verslą nelabai. Tokie taip pat sėkmingai pasimauna ant „solidžios verslo schemos“ kabliuko kaip ir nuoširdūs kaimiečiai. Atvirkščiai, kaimiečiai neretai turi labai gerą supratimą kaip daromi pinigai. Nuo vaikystės turguose paprekiauja ir t.t.

                                Comment


                                  Laisvės alėjoje – kraujo klanai: kaukėtų ir ginkluotų vyrų grupė užpuolė restorano klientus

                                  https://www.15min.lt/naujiena/aktual...tus-59-2101364

                                  sankauskas laukiame komentaro

                                  Comment


                                    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                    Laisvės alėjoje – kraujo klanai: kaukėtų ir ginkluotų vyrų grupė užpuolė restorano klientus

                                    https://www.15min.lt/naujiena/aktual...tus-59-2101364

                                    sankauskas laukiame komentaro
                                    tai kiek ten kaune pasportavusiu su treningais.. negi sunku bus surast?
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                      Laisvės alėjoje – kraujo klanai: kaukėtų ir ginkluotų vyrų grupė užpuolė restorano klientus

                                      https://www.15min.lt/naujiena/aktual...tus-59-2101364

                                      sankauskas laukiame komentaro
                                      Įdomus toks pasakymas - "Į Kauną sugrįžo 2000-ieji". taigi niekada ir nebuvo išvykę. Ir niekada neišvyks. Nes vienus kauniečius keičia kiti kauniečiai ad infinitum. O meilė treningams ir juodam bė en vė yra perduodama su motinos pienu.
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                        Įdomus toks pasakymas - "Į Kauną sugrįžo 2000-ieji". taigi niekada ir nebuvo išvykę. Ir niekada neišvyks. Nes vienus kauniečius keičia kiti kauniečiai ad infinitum. O meilė treningams ir juodam bė en vė yra perduodama su motinos pienu.
                                        Senas barzdotas posakis:
                                        Aptverk Kauną spygliuota viela ir visi žinos kas už ką sėdi

                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          sankauskas vs. Gator

                                          Comment

                                          Working...
                                          X