Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Fotografijai neabejingas amerikiečių elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas Moby koncerto Trakų pilyje metu išsitraukęs savąjį fotoaparatą fotografavo minią. Vos po dienos savo darytas nuotraukas jis patalpino oficialiame tinklalapyje Moby.com, kur pagyrė Lietuvos grožį.

    „Tik norėjau parodyti kelias pilies Lietuvoje, kurioje ką tik grojome, nuotraukas. Tai buvo viena nuostabiausių vietų iš visų, kur esu grojęs“, – rašė Moby.


    http://www.15min.lt/naujiena/zmones/...pili-27-155994
    Autoturistai

    Comment


      Aš ten buvau. Buvo tiesiog kvapą gniaužiantis koncertas
      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

      Comment


        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
        Visa Vilniaus miesto kelių problema yra tame, kad sovietmečiu tinkamai neparuoštos vietos buvo pritaikytos važinėjimui, esfaltuojamos, tačiau po kurio laiko visos ydos išlindo ir dabar tvarkyti užlopijant duobes neapsimoka. Tad manau geriau pakentėt ir palaukt visiško kelių tvarkymo arba vis po truputį dėti pinigus ir vėl po kiek laiko lopyti
        Problema ta, kad savivaldybė nesusitvarkė su kelių tvarkymo sistema. Tarkim, pasamdyti privačią kompaniją, kuri už tam tikrą mokestį sutvarkytų visas gatves. Mokėjimas vyktų per daugelį metų. Pagaliau, pasidomėti, kaip yra kituose panašiuose miestuose (Lenkijoje, Slovakijoje ir pan.) ir kodėl jie susitvarko ir padaryti taip pat. Dabartinė kelių betvarkės priežastis yra elementarus apsileidimas ir problemos ignoravimas. Blogai yra tai, kad tiek laiko nieko nedarius, situacija tik prastės, o norint viską sutvarkyti, reiks vis daugiau pinigų.

        Comment


          Moby, su savo keliomis foto ir šia žinute padarė daug didesnę reklamą Lietuvai, nei galima manyti.
          DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

          Comment


            Jo, Moby šaunuolis... panašu, kad buvo puikus koncertas. Gaila, nežinojau, nes būčiau tikrai nukeliavęs į Trakus.

            Beje, jo puslapyje jau yra nuotraukos ir aprašymas

            headed to luxembourg now. but i just wanted to show a few pictures of the castle show we just played in lithuania. it was one of the most beautiful locations we've played (unfortunately i didn't get any pictures of the outside of the castle, which is a shame, as it's amazing).

            Nuoroda: http://www.moby.com/journal/2011-06-...es-castle.html

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Problema ta, kad savivaldybė nesusitvarkė su kelių tvarkymo sistema. Tarkim, pasamdyti privačią kompaniją, kuri už tam tikrą mokestį sutvarkytų visas gatves. Mokėjimas vyktų per daugelį metų. Pagaliau, pasidomėti, kaip yra kituose panašiuose miestuose (Lenkijoje, Slovakijoje ir pan.) ir kodėl jie susitvarko ir padaryti taip pat. Dabartinė kelių betvarkės priežastis yra elementarus apsileidimas ir problemos ignoravimas. Blogai yra tai, kad tiek laiko nieko nedarius, situacija tik prastės, o norint viską sutvarkyti, reiks vis daugiau pinigų.
              Patikėk, keliams pinigai iš biudžeto siurbiami maksimaliai. Nenorėk skurdžioje valstybėje gerų kelių.

              Comment


                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                Patikėk, keliams pinigai iš biudžeto siurbiami maksimaliai. Nenorėk skurdžioje valstybėje gerų kelių.
                Niekas ir nesiūlo lyginti su Šveicarija ar Liuksemburgu. Lyginu su tokiomis pačiomis arba skurdesnėmis šalimis, kuriose teko būti arba su kuriomis esu pakankamai susipažinęs kitais būdais. Labiau turiu omeny miestus (Vilnių. Spėju, Kaune vaizdelis ne geresnis), o ne užmiestį. Užmiesčio keliai yra daugmaž pakenčiami ir matosi, kad yra progresas jų tvarkyme. Gatvių sutvarkymas bent jau iki tokio lygio, kad jos neatrodytų, kaip artilerijos poligonas, nėra tik "turtingų" šalių atributas. O Lietuva, be to, nėra tokia jau skurdi. Tiesiog gėdinga situacija.
                Paskutinis taisė John; 2011.06.15, 15:26.

                Comment


                  /\
                  Manau čia didžiųjų miestų problema, mažesniuose miestuse/miesteliuose kažkaip gebama sutvarkyti ir aplinką, ir gatves.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Reikėtų įvesti tikrą kelių ir gatvių mokestį, kad visi suprastų asfalto kainą. Puikiai žinai, kiek vakaruose kainuoja mokami keliai.

                    Comment


                      Parašė andyour Rodyti pranešimą
                      Reikėtų įvesti tikrą kelių ir gatvių mokestį, kad visi suprastų asfalto kainą. Puikiai žinai, kiek vakaruose kainuoja mokami keliai.
                      Matai, kad aš kalbu apie miestus, o ne užmiesčio kelius. Miestų keliai priklauso savivaldai, kuomet mokami keliai paprastai yra centrinės valdžios (didelėse šalyse, centrinės provincijos/valstijos/žemės reikalas). Miestuose paprastos gatvės atkirai nebūna apmokestinamos beveik niekur (aišku, išimčių yra. pavyzdžiui, Singapūras, centrinė Londono dalis ir pan.). Juo labiau, kad yra kuro akcizo mokesčiai ir pan. Lietuva nėra kažkuo kardinaliai skirtinga nuo kitų ES šalių, tačiau net kaimyninėse šalyse didžiųjų miestų gatvės atrodo kur kas geriau. Man įdomu, ką tiksliai jie daro kitaip ir iš kur gauna pinigų viską sutvarkyti?
                      Paskutinis taisė John; 2011.06.15, 15:50.

                      Comment


                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                        /\
                        Manau čia didžiųjų miestų problema, mažesniuose miestuse/miesteliuose kažkaip gebama sutvarkyti ir aplinką, ir gatves.
                        Tą aš irgi pastebėjau. Pavyzdžiui, Šiauliuose gatvės sutvarkytos geriau, nei Vilniuje. Klaipėdoje, taip pat. Daugumoje mažesnių miestelių viskas dažniausiai atrodo visai neblogai.

                        Comment


                          Kiek teko domėtis, pagrindinė problema yra ydinga kelių biudžeto paskirstymo praktika, kai apie 80 proc. (berods) viso biudžeto skiriama užmiesčio keliams, o nuo to daugiausiai nukenčia didesnieji miestai, kuriuose (Vilniuje, Kaune) yra virš 200 km asfaltuotinų kelių ir iš respublikinio biudžeto lieka visai nedaug. Ypač tokio biudžeto paskirstymo atžvilgiu problemiška Kaune ir pamenu, kad Kupčinskas šitą klausimą jau kėlė. Mažesniems miestams skausmo mažiau, ypač tiems, kuriuos "kiauriai" kerta respublikinės magistralės (pvz., Varėna, Ukmergė ir pan.), sudarančios svarbią dalį miestelio kelių tinklo.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Tą aš irgi pastebėjau. Pavyzdžiui, Šiauliuose gatvės sutvarkytos geriau, nei Vilniuje. Klaipėdoje, taip pat. Daugumoje mažesnių miestelių viskas dažniausiai atrodo visai neblogai.
                            Prie progos norėjau paklausti. Kaip čia yra, kad ant važiuojamos gatvės dalies dažnai būna pilna šulinių, ir duobės kaip tik susidaro apie juos? Pvz persikreipia visas šulinio rėmas. Ar tikrai būtina šulinių liukus daryti važiuojamoje dalyje ir jeigu tai neišvengiama, nejaugi neįmanoma taip padaryti, kad šulinio liuko rėmas nepersikreiptų bent 15-20 metų ir nors 2 metus aplink tą liuką nebūtų išmušami asfalto gabalai?
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Lietuva nėra kažkuo kardinaliai skirtinga nuo kitų ES šalių, tačiau net kaimyninėse šalyse didžiųjų miestų gatvės atrodo kur kas geriau. Man įdomu, ką tiksliai jie daro kitaip ir iš kur gauna pinigų viską sutvarkyti?
                              Nuvažiuok į kokią Rygą, gal praeis noras tokius dalykus rašyt.
                              Got sun in my face, sleeping rough on the road

                              Comment


                                Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                Nuvažiuok į kokią Rygą, gal praeis noras tokius dalykus rašyt.
                                Rygoje gatvės baisesnės, nei Vilniuje? NETIKIU!!! Blogiau tiesiog fiziškai būti negali.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Rygoje gatvės baisesnės, nei Vilniuje? NETIKIU!!! Blogiau tiesiog fiziškai būti negali.
                                  Gali. Rygoje buvo blogai geraisiais laikais, tai dabar manau irgi niekas nepasikeitė, o atvažiuosi į Kauną pamatysi, kad kelių būklė panaši, kaip ir sostinėje
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Rygoje gatvės baisesnės, nei Vilniuje? NETIKIU!!! Blogiau tiesiog fiziškai būti negali.
                                    Aš nežinau, kada tu Vilniuj buvai. Jei pavasarį tai užsirovei ant pačių blogiausių gatvių kokios tik būna per metus. Aš pats, tiesa, tik prieš kelias dienas į Lietuvą grįžau, tai visų Vilniaus gatvių neišmaišiau, bet kiek teko važiuot tai viskas pusiau su velniu.

                                    Kas dėl Kauno, tai vakar buvau ir sakyčiau, kad ten gerokai blogiau nei Vilniuje. Ne visur, aišku, bet kokia Juozapavičiaus gatvė tai apskritai tragedija, važiuojant nuo Radzinausko tilto link Aleksoto šiaip neblogoj dangoj tokių smagių duobių yra, kad į jas įpuolęs ratą matyt paliktum...
                                    Paskutinis taisė Petrozilijus Cvakelmanas; 2011.06.16, 11:55.
                                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                    Comment


                                      Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                      Aš nežinau, kada tu Vilniuj buvai. Jei pavasarį tai užsirovei ant pačių blogiausių gatvių kokios tik būna per metus. Aš pats, tiesa, tik prieš kelias dienas į Lietuvą grįžau, tai visų Vilniaus gatvių neišmaišiau, bet kiek teko važiuot tai viskas pusiau su velniu.

                                      Kas dėl Kauno, tai vakar buvau ir sakyčiau, kad ten gerokai blogiau nei Vilniuje. Ne visur, aišku, bet kokia Juozapavičiaus gatvė tai apskritai tragedija, važiuojant nuo Radzinausko tilto link Aleksoto šiaip neblogoj dangoj tokių smagių duobių yra, kad į jas įpuolęs ratą matyt paliktum...
                                      Na Vilniuje esu dabar t.y. per paskutines kelias dienas išvažinėjau praktiškai visur. Tiesiog kraupus vaizdas. Net pačiame Vilniuje situacija dar niekada nebuvo tokia bloga.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Na Vilniuje esu dabar t.y. per paskutines kelias dienas išvažinėjau praktiškai visur. Tiesiog kraupus vaizdas. Net pačiame Vilniuje situacija dar niekada nebuvo tokia bloga.
                                        Šį pavasarį tikrai buvo blogiau. Dabar jos bent aplopytos.
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Nežinau kur kitur publikuoti

                                          http://www.diena.lt/naujienos/miesta...e-26-as-358847

                                          Lietuvos sostinė per praėjusius metus pakilo per 4 pozicijas ir iš 30 vietos Europos miestų reitingų lentelėje atsidūrė 26-oje.

                                          Vilnius aplenkė kaimyninių Baltijos šalių sostines: Taliną, esantį 34-ojoje vietoje, ir Rygą, kurios vieta lentelėje – 37-a, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

                                          Vilniaus miestas turi tikslą patekti tarp pirmųjų 20-ies populiariausių Europos miestų. Manoma, kad šis siekis bus realizuotinas, jei bus užtikrintas stabilus ir kokybiškas Vilniaus pasiekiamumas oro keliu, bus tobulinama miesto infrastruktūra, padidės betarpiškai su konferencijų turizmo sritimi susijusių verslo įmonių konkurencingumas ir į verslo procesus integruota akademinė bendruomenė.

                                          belieka paliknėti sėkmės. šiandien mieste nustebau pamatęs ~11h tiek daug žmonių, o ypač turistų iš didžiųjų EU valstybių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X