Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Chixx Rodyti pranešimą
    p0kalbis su austru (stranger, nes t0je svetaineje du0da susirasineti su atsitiktiniu zm0gumi is vis0 pasaulio) (s0rry uz rasyba, klaviatura sugedus)
    Stranger: hi
    You: hi
    Stranger: how are you
    You: g00d. u? where are u fr0m?
    Stranger: austria
    Stranger: you?
    You: Lithuania
    Stranger: oh gut
    You: why?
    You: Eur0e rules
    You: europe
    Stranger: are you m/m
    Stranger: m/f
    You: male
    You: u?
    Stranger: ok cuz i heard that lithuania has the most pretty girls
    You: yes it is
    Stranger: im m to
    Stranger: i got to go there some day
    You: yes ush0uld
    gal lietuviskai isverstum? nifiga nesuprantu.
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      Reikia mokytis užsienio kalbas

      Stranger: labas
      You: labas
      Stranger: kaip sekasi?
      You: gerai. iš kur esi?
      Stranger: iš Austrijos
      Stranger: tu?
      You: Lietuva
      Stranger: o gerai
      You: kodėl?
      You: Europa jėga
      You: europe
      Stranger: kokios tu lyties?
      Stranger: v/m
      You: vyr.
      You: tu?
      Stranger: puiku nes girdėjau, kad Lietuvoje daug šaunių merginų
      You: taip ir yra
      Stranger: aš taip pat vyr.
      Stranger: norėčiau atvykti į Lietuvą kada nors
      You: taip, turėtum
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
        Neblogas vaizdelis užsieničių akimis į Lietuvą.


        Youtube video
        Tikrai neblogas filmukas, kokybės prasme kažkas tarp profesionalumo ir diletantiškumo. Man džiugu, kad jie mato daug progreso Lietuvoje, tik labai nustebino, kad jie pirmiau apsilankė AKROPOLYJE, o tik po to Gedimino pilyje ir Trakuose.
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Reikia mokytis užsienio kalbas

          Stranger: labas
          You: labas
          Stranger: kaip sekasi?
          You: gerai. iš kur esi?
          Stranger: iš Austrijos
          Stranger: tu?
          You: Lietuva
          Stranger: o gerai
          You: kodėl?
          You: Europa jėga
          You: europe
          Stranger: kokios tu lyties?
          Stranger: v/m
          You: vyr.
          You: tu?
          Stranger: puiku nes girdėjau, kad Lietuvoje daug šaunių merginų
          You: taip ir yra
          Stranger: aš taip pat vyr.
          Stranger: norėčiau atvykti į Lietuvą kada nors
          You: taip, turėtum
          ačiū, kad išvertei Beje, dar keletas suomių ir amerikietis panašiai sakė
          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

          Comment


            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            Tikrai neblogas filmukas, kokybės prasme kažkas tarp profesionalumo ir diletantiškumo. Man džiugu, kad jie mato daug progreso Lietuvoje, tik labai nustebino, kad jie pirmiau apsilankė AKROPOLYJE, o tik po to Gedimino pilyje ir Trakuose.
            Nieko nuostabaus. Vakariečiai tiek pripratę prie komercijos, kad ten pirmiau ir apsilanko. Buvau Europoje pas draugus užsieniečius, buvo laisva diena man, tai paklausiau kaip nuvykti į žinomiausius to miesto muziejus. Jie į mane žiūrėjo nesuprastom akim. Kultūra Vakaruose išgyvendinta taip pat, kaip ir įsišaknijusi komercija. Beje, tai taikytina ir tolimiesiems Rytams.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Reikia mokytis užsienio kalbas
              gimtoji kalba - lietuviu. dar moku rusu kalba. truputi suprantu cekiskai, ukrainietiskai, vokiskai. bet anglu kalbos nemoku (nebent keiktis ). kodel kiekvienas isivaizduoja, jei jau jis supranta, kas ka raso ar sako nelietuviskai, tai ir VISI supras? butu gerai, kad salia nelietuvisko teksto butu vertimas.
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                gimtoji kalba - lietuviu. dar moku rusu kalba. truputi suprantu cekiskai, ukrainietiskai, vokiskai. bet anglu kalbos nemoku (nebent keiktis ). kodel kiekvienas isivaizduoja, jei jau jis supranta, kas ka raso ar sako nelietuviskai, tai ir VISI supras? butu gerai, kad salia nelietuvisko teksto butu vertimas.
                Žmonės savanaudžiai ir stuobriai - ne visi supranta, kad kiti gali mokėti rusų ir vokiečių arba kitokį kalbų derinį su prancūzų k. Ne visose vidurinėse mokyklose yra galimybė mokytis anglų kalbos.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Nieko nuostabaus. Vakariečiai tiek pripratę prie komercijos, kad ten pirmiau ir apsilanko. Buvau Europoje pas draugus užsieniečius, buvo laisva diena man, tai paklausiau kaip nuvykti į žinomiausius to miesto muziejus. Jie į mane žiūrėjo nesuprastom akim. Kultūra Vakaruose išgyvendinta taip pat, kaip ir įsišaknijusi komercija. Beje, tai taikytina ir tolimiesiems Rytams.
                  Na jau. Shopping mall'ai visada yra vieni pirmuju objektu, i kuriuos stengiuosi patekti, kad ir kur bebuciau.
                  Ten dazniausiai galima nebrangiai pavalgyti, atsivesinti (jei karsta). Kodel tai turetu buti maziau svarbu, nei "kultura"? Beje, prekybos centre kur kas geriau pamatysi salies/miesto siuolaikine kultura, nei muziejuje ar pilyje, ypac, jei atkeliavai tik dienai ar dviem.
                  Paskutinis taisė John; 2009.08.26, 01:26.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Na jau. Shopping mall'ai visada yra vieni pirmuju objektu, i kuriuos stengiuosi patekti, kad ir kur bebuciau.
                    Ten dazniausiai galima nebrangiai pavalgyti, atsivesinti (jei karsta). Kodel tai turetu buti maziau svarbu, nei "kultura"? Beje, prekybos centre kur kas geriau pamatysi salies/miesto siuolaikine kultura, nei muziejuje ar pilyje, ypac, jei atkeliavai tik dienai ar dviem.
                    Aš kalbu iš kultūros pažinimo (mokslo prasme), o tu kalbi kaip paprastas turistėlis, kuriam rūpi tik atsipalaiduot ir pavalgyt.
                    Man atvykus į svetimą miestą, o juo labiau - šalį, visada pirmiau įdomu pamatyti jos kultūrą, nueiti į memorialines vietas, muziejus, pamatyti architektūrinius paminklus, paveldą ir t.t., o ne trainiotis prekybos centre Na, bet kiekvienam savo.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      Aš kalbu iš kultūros pažinimo (mokslo prasme), o tu kalbi kaip paprastas turistėlis, kuriam rūpi tik atsipalaiduot ir pavalgyt.
                      Man atvykus į svetimą miestą, o juo labiau - šalį, visada pirmiau įdomu pamatyti jos kultūrą, nueiti į memorialines vietas, muziejus, pamatyti architektūrinius paminklus, paveldą ir t.t., o ne trainiotis prekybos centre Na, bet kiekvienam savo.
                      Niekada nemaciau problemos suderinti siu dvieju dalyku (ir kur kas daugiau, tiesa sakant ).

                      Ko gero vyrukai perskaite kokio nors puslapio apie Vilniu sekcija "Shopping in Vilnius", kur pirmu numeriu, be abejo, buvo pazymetas Akropolis.

                      Comment


                        Parašė Chixx
                        ir dar viena trumpa citatėlė
                        Tai kad nieko prasmingo nė viena pusė nepasakė... Arba įkelk visą pokalbio turinį (ką tasai iš u s of a) pasakė, arba ištrink šį beprasmį pranešimą.
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Parašė Chixx
                          ir dar viena trumpa citatėlė

                          o tiem kas angliškai nesupranta

                          Gal nereikia cituoti kiekvieno užsieniečio, kuris tiesiog pasako "Lithuania" ?



                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            /\ Tai jau tikrai, ir ypač to, kuris tegirdėjo apie mūsų pigias kekšes Įdomu kur jis apie tai išgirdo? Google reklamose kur rašo apie "Gorgeous Baltic ladies ready to move in with you" ar tame George Clooney filme (pamiršau pavadinimą)?
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Parašė blitz Rodyti pranešimą
                              /\ Tai jau tikrai, ir ypač to, kuris tegirdėjo apie mūsų pigias kekšes Įdomu kur jis apie tai išgirdo?
                              Kaip matome iš pacituoto pokalbio, dažnai patys lietuviai neišpasakytai džiaugiasi kai koks užsienietis pagiria pigias mūsų kekšes.

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Nieko nuostabaus. Vakariečiai tiek pripratę prie komercijos, kad ten pirmiau ir apsilanko. Buvau Europoje pas draugus užsieniečius, buvo laisva diena man, tai paklausiau kaip nuvykti į žinomiausius to miesto muziejus. Jie į mane žiūrėjo nesuprastom akim. Kultūra Vakaruose išgyvendinta taip pat, kaip ir įsišaknijusi komercija. Beje, tai taikytina ir tolimiesiems Rytams.
                                Na, gal čia tavo draugų ypatybė Be to, ką reiškia "buvau Europoje"? Mes irgi Europoje. Mano draugai italai, pvz., visada pirmiausiai klausia - kokias istorines bei kultūrines vietas noriu aplankyti šį kartą.

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Neblogas vaizdelis užsieničių akimis į Lietuvą.


                                  Youtube video
                                  Geras filmukas

                                  Comment


                                    D.Medvedevas užsipuola Ukrainą ir Baltijos valstybes dėl Antrojo pasaulinio karo 


                                    http://m.lrytas.lt/-1251626751125134...linio-karo.htm
                                    Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.08.30, 13:20.

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                      D.Medvedevas užsipuola Ukrainą ir Baltijos valstybes dėl Antrojo pasaulinio karo 


                                      http://m.lrytas.lt/-1251626751125134...linio-karo.htm
                                      Tiesos jo žodžiuose yra. Tačiau kodėl nėra atvirai paminėta Miuncheno sutartis, Anglijos ir Prancūzijos neveiksnumas Anšliuso metu? Galų gale ta pati Prancūzija sėdėjo nuleidus rankas, kai vokiečių daliniai įžengė į Reino kraštą. Atsakymas Medvedevo pranešime:
                                      „Nors visi puikiai supranta, kas buvo, droviai nuleidžia akis, kad negadintų santykių", - pabrėžė Rusijos prezidentas
                                      Ko gero, dar ne vieną šimtmetį tęsis toks cirkas. Juk kiekviena šalis rašo istoriją pagal save.

                                      Comment


                                        Meska galetu pradziai su salyje besiautejanciais naciais susitvarkyt ir tik tada aiskint apie slovinimus ir pan.


                                        Hitler's Ghost -- Russia Becomes Fertile Ground for Neo-Nazis

                                        Editor's Note: PNS editor Franz Schurmann looks at contemporary events through the historian's lens. In Russia today, the nation's growing ethnic and foreign-born population increasingly suffers brutal attacks from more and more neo-Nazis, while Russian politicians crack down on dissent. It's fertile ground for fascism, writes Schurmann, emeritus professor of history and sociology at U.C. Berkeley and author of numerous books.

                                        http://blog.endtimeswatch.net/2006/1...s-fertile.html
                                        Paskutinis taisė El_Greco; 2009.08.30, 19:07.

                                        Comment


                                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                          D.Medvedevas užsipuola Ukrainą ir Baltijos valstybes dėl Antrojo pasaulinio karo 


                                          http://m.lrytas.lt/-1251626751125134...linio-karo.htm
                                          Neisivaizduoju ka Ukraina ir Baltijos valstybes gali padaryti daugiau kad pasmerkti Stalina

                                          Comment

                                          Working...
                                          X