Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Pamenu, kai karo pradžioje buvo pasirodęs video, kur belaisviams ukrainiečiai šaudo į kelėnus ir šitam forume man teko ginti tuo metu nepopuliarią nuomonę, kad taip daryti nereikėtų, ar kaip minimum nereikėtų to filmuoti, kad svarbu, jog visi suprastų ir žinotų kuri pusė yra žvėrys ir kuri pusė yra žmonės. Ir tiesą sakant šaunuoliai ukrainiečiai, kad panašių incidentų vėliau išvengė, atsirado Zolkyno youtube kanalas, kur rusai belaisviai pasakoja savas istorijas apie tai, kokia nevykėlė yra Rusijos armija ir kaip humaniškai su jais elgiasi ukrainiečiai. Tuos video pažiūri nemažai rusų, ypač tų, kurie yra mobilizuojami ar jau kariauja. Jų motyvacija pasiduoti yra labai didelė, dėl to keli ukrainiečiai laisvai gali paimti į nelaisvę kad ir dvidešimt orkų, kas matosi ir iš šito video. Veikiausiai šiuo atveju buvo panaudota perteklinė jėga - t.y. net jeigu kažkas ten išlindo su šautuvu, visų belaisvių sušaudymo veikiausiai galima buvo išvengti. Karas yra karas ir visokių atvejų gali pasitaikyti, morališkai tuos ukrainiečius galima pateisinti net jeigu jie šiaip tuos okupantus būtų sušaudę be jokio reikalo, bet svarbu čia suprasti, jog Ukrainos pozicija ir siekiamybė turėtų būti, kad tokių atveju būtų išvengta, nes jeigu orkai bijos pasiduoti - su jais kovoti bus daug sudėtingiau ir tai pareikalaus žymiai daugiau ukrainiečių gyvybių. Dėl to Ukraina tiesiog turėtų pasakyti, kad 'mes smerkiame pertelkinę agresiją prieš belaisvius ir šitą atvejį ištirsime' - ir tai dar kartą parodytų aiškią priešpriešą, nes neseniai Vagnerius išdavęs jų karys paimtas iš kalėjimo viešai prieš kameras buvo nužudytas, o Kremlius tiesiog atsakė, kad 'tai ne jų reikalas', nors tai buvo jų pilietis, kuriam buvo surengta vieša egzekucija Rusijos teritorijoje.
    Kai į tave pradeda šaudyti netikėtai iš už kampo išlindęs orkas, mažų mažiausiai nori galvoti apie perteklinę jėgą ir kas ant žemės guli ar bėga ar ką daro. Su orkų vykdomom egzekucijom ar belaisvių kankinimais ar žudymais čia nieko bendro nėra ir net iš tolo į tą pusę neneša.
    - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
    - Rusija su Amerika kariauja.
    - Ir ką, kaip ten reikalai?
    - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
    - O amerikiečiai?
    - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

    Comment


      Parašė Galys Rodyti pranešimą

      Man sunku įsivaizduoti kokiu lygiu tokioje situacijoje(belaisvių paėmimas) yra įpurškinėjamas adrenalinas į organizmą. Ten vienas staigesnis judesys gali iššaukti tokią pačią rusų baigtį, o jūs čia pezate apie šaltą protą, kai rusas pradėjo šaudyti.
      Aš nieko nesakiau apie šaltą protą, aš sakiau, kad tokį veiksmą iš moralinės pusės netgi galima pateisinti. Kadangi tų belaisvių sugulusių ant žemės buvo ne vienas ir ne du, o daug, tai visus juos sušaudyti reikėjo laiko ir refleksams to nurašyti neįmanoma. Bet aš dar kartą noriu pakartoti - aš suprantu ukrainiečius, suprantu, kad tuo metu galėjo būti nužudytas jų karo draugas, suprantu jų pykti ir suprantu, kad karas yra karas ir tokių atvejų pasitaiko. Aš ne apie tai, aš apie tai, kad Ukrainos interesas yra išsaugoti kuo daugiau savo karių ir kad orkai kuo lengviau pasiduotų į nelaisvę, dėl to į tokius atvejus neturėtų būti reaguojama taip pat, kaip tai yra daroma Rusijoje. Turi būti pasiųsta žinutė, kad Ukraina nepalaiko perteklinės jėgos panaudojimo ir kad šitas atvejis bus ištirtas. O ar jis bus ištirtas ar ne - tai jau net nesvarbu, svarbu parodyti, kad Ukraina yra civilizuota šalis, kuri kovoja prieš barbarus.

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

        Aš nieko nesakiau apie šaltą protą, aš sakiau, kad tokį veiksmą iš moralinės pusės netgi galima pateisinti. Kadangi tų belaisvių sugulusių ant žemės buvo ne vienas ir ne du, o daug, tai visus juos sušaudyti reikėjo laiko ir refleksams to nurašyti neįmanoma. Bet aš dar kartą noriu pakartoti - aš suprantu ukrainiečius, suprantu, kad tuo metu galėjo būti nužudytas jų karo draugas, suprantu jų pykti ir suprantu, kad karas yra karas ir tokių atvejų pasitaiko. Aš ne apie tai, aš apie tai, kad Ukrainos interesas yra išsaugoti kuo daugiau savo karių ir kad orkai kuo lengviau pasiduotų į nelaisvę, dėl to į tokius atvejus neturėtų būti reaguojama taip pat, kaip tai yra daroma Rusijoje. Turi būti pasiųsta žinutė, kad Ukraina nepalaiko perteklinės jėgos panaudojimo ir kad šitas atvejis bus ištirtas. O ar jis bus ištirtas ar ne - tai jau net nesvarbu, svarbu parodyti, kad Ukraina yra civilizuota šalis, kuri kovoja prieš barbarus.
        Tame vaizdo įraše ukrainiečiai neturėjo jokio kito pasirinkimo, apie kokį dar tyrimą čia šnekate. Ukrainiečai ten išvis buvo pasideję kulkosvaidį, ten pora sekundžių, grynai iš inkstinkto nuspaustas gaidukas ir tie visi sugulę rusai - negyvi. Šito įvykio kaltininkas buvo tas rusas, kuris padarė karo nusikaltimą, tie rusai, kurie jau buvo sugulę yra to "herojaus" durno veiksmo aukos.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

          Aš nieko nesakiau apie šaltą protą, aš sakiau, kad tokį veiksmą iš moralinės pusės netgi galima pateisinti. Kadangi tų belaisvių sugulusių ant žemės buvo ne vienas ir ne du, o daug, tai visus juos sušaudyti reikėjo laiko ir refleksams to nurašyti neįmanoma. Bet aš dar kartą noriu pakartoti - aš suprantu ukrainiečius, suprantu, kad tuo metu galėjo būti nužudytas jų karo draugas, suprantu jų pykti ir suprantu, kad karas yra karas ir tokių atvejų pasitaiko. Aš ne apie tai, aš apie tai, kad Ukrainos interesas yra išsaugoti kuo daugiau savo karių ir kad orkai kuo lengviau pasiduotų į nelaisvę, dėl to į tokius atvejus neturėtų būti reaguojama taip pat, kaip tai yra daroma Rusijoje. Turi būti pasiųsta žinutė, kad Ukraina nepalaiko perteklinės jėgos panaudojimo ir kad šitas atvejis bus ištirtas. O ar jis bus ištirtas ar ne - tai jau net nesvarbu, svarbu parodyti, kad Ukraina yra civilizuota šalis, kuri kovoja prieš barbarus.
          Tie kariai nebuvo karo belaisviai, nes visas "pasidavimo procesas", jei jau kalbėti pirmokų kalba, baigėsi apgaule. Ukrainiečių kariai nežinojo ir negalėjo žinoti ar čia tik vienas "Rembo" vaidina ar jie visi ten užantyje po pistoleta ar granatą pasislėpę laiko.

          Čia visišku savižudžiu turi būti, kad pradėjus šaudyti į tave, kai stovi atviram lauke dar pradėtum aiškintis ar čia tik vienas šaudo ar visi klastą slepia ir tuoj pradės gulėdami į tave pliekti. Kaip ir Galys sakė, padėkos už bilietą į Kobzono koncertą keliauja tik tam vienam durniui.

          Perteklinė jėga būtų, jei kuriam iš ukrainiečių pirštas sudrebėtų ir atsitiktinai iššovus kad ir į žemę iš paskos visi kiti pradėtų pliekti į ramiai gulinčius.
          Paskutinis taisė DSaulius; 2022.11.18, 18:17.
          - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
          - Rusija su Amerika kariauja.
          - Ir ką, kaip ten reikalai?
          - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
          - O amerikiečiai?
          - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

          Comment


            Parašė Galys Rodyti pranešimą

            Tame vaizdo įraše ukrainiečiai neturėjo jokio kito pasirinkimo, apie kokį dar tyrimą čia šnekate. Ukrainiečai ten išvis buvo pasideję kulkosvaidį, ten pora sekundžių, grynai iš inkstinkto nuspaustas gaidukas ir tie visi sugulę rusai - negyvi. Šito įvykio kaltininkas buvo tas rusas, kuris padarė karo nusikaltimą, tie rusai, kurie jau buvo sugulę yra to "herojaus" durno veiksmo aukos.
            Pasirinkimas buvo. Kai išlindo tas orkas - jį galėjo lengvai sušaudyti su tuo pačiu kulkosvaidžiu. Jeigu tas kulkosvaidistas pradėjo šaudyti ne į jį, o į gulinčius beginklius belaisvius ir tai daryti iš kelių metrų atstumo - tai būtų pats didžiausias prašovimas pro šalį kokį galima įsivaizduoti. 'Grynai iš instinkto' šiuo atveju nelabai galioja, juolab, kad net fiziškai tai neįmanoma, nes tie orkai buvo suguldyti ne prieš jį, o vertikaliai pagal jį ir peršauti kaiurai keliolika kūnų joks kulkosvaidis negali. Aš dar kartą noriu pakartoti, kad aš jokiu būdu nekaltinu dėl to ten buvusių ukrainiečių, man tiesiog Ukrainos interesai yra aukščiau, nei jų. Nei aš, nei tu ten nebuvome, video neparodo visos tiesos. Visa Kremliaus propaganda apie tai trimituoja būtent dėl to, kad tai iš šono žiūrint gali atrodyti kaip bereikalingas belaisvių sušaudymas. Dėl to Ukrainos interesas yra nugesinti tą propagandą, o geriautas būdas tą padaryti yra pasakyti, kad 'belaisvių sušaudymas nėra toleruojamas Ukrainos armijoje ir šitas atvejis bus ištirtas'. Tai yra svarbu dėl to, kad būtų užkirstas kelias Kremliaus propagandai pasklisti į vakarus su žinute 'žiūrėkit, jie yra tokie patys, kaip ir mes', tai reikalinga ir dėl to, kad rusų kariai toliau sėkmingai pasidavinėtų ir negalvotų, kad jie tiesiog bus sušaudyti, nes kitu atveju žus daug ukrainiečių karių. Tai, ką galvojo ar darė konkrečiai toje situacijoje atsidūrę Ukrainos kariai, ar tai buvo kerštas ar instinktai ar dar kas - yra dešimtos eilės klausimas. Yra žymiai svarbesnių klausimai, bendras Ukrainos tikslas yra žymiai svarbiau, nei ką jautė ar darė tie kariai, dėl to prioritetas šiuo atveju turėtų būti Ukrainos interesai, o ne mėginimai pasiaiškinti kalti ar nekalti tie ukrainiečiai kariai.
            Paskutinis taisė Eidvis; 2022.11.18, 18:21.

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

              Pasirinkimas buvo. Kai išlindo tas orkas - jį galėjo lengvai sušaudyti su tuo pačiu kulkosvaidžiu. Jeigu tas kulkosvaidistas pradėjo šaudyti ne į jį, o į gulinčius beginklius belaisvius ir tai daryti iš kelių metrų atstumo - tai būtų pats didžiausias prašovimas pro šalį kokį galima įsivaizduoti. 'Grynai iš instinkto' šiuo atveju nelabai galioja, juolab, kad net fiziškai tai neįmanoma, nes tie orkai buvo suguldyti ne prieš jį, o vertikaliai pagal jį ir peršauti kaiurai keliolika kūnų joks kulkosvaidis negali. Aš dar kartą noriu pakartoti, kad aš jokiu būdu nekaltinu dėl to ten buvusių ukrainiečių, man tiesiog Ukrainos interesai yra aukščiau, nei jų. Nei aš, nei tu ten nebuvome, video neparodo visos tiesos. Visa Kremliaus propaganda apie tai trimituoja būtent dėl to, kad tai iš šono žiūrint gali atrodyti kaip bereikalingas belaisvių sušaudymas. Dėl to Ukrainos interesas yra nugesinti tą propagandą, o geriautas būdas tą padaryti yra pasakyti, kad 'belaisvių sušaudymas nėra toleruojamas Ukrainos armijoje ir šitas atvejis bus ištirtas'. Tai yra svarbu dėl to, kad būtų užkirstas kelias Kremliaus propagandai pasklisti į vakarus su žinute 'žiūrėkit, jie yra tokie patys, kaip ir mes', tai reikalinga ir dėl to, kad rusų kariai toliau sėkmingai pasidavinėtų ir negalvotų, kad jie tiesiog bus sušaudyti, nes kitu atveju žus daug ukrainiečių karių. Tai, ką galvojo ar darė konkrečiai toje situacijoje atsidūrę Ukrainos kariai, ar tai buvo kerštas ar instinktai ar dar kas - yra dešimtos eilės klausimas. Yra žymiai svarbesnių klausimai, bendras Ukrainos tikslas yra žymiai svarbiau, nei ką jautė ar darė tie kariai, dėl to prioritetas šiuo atveju turėtų būti Ukrainos interesai, o ne mėginimai pasiaiškinti kalti ar nekalti tie ukrainiečiai kariai.
              Būtų super jei ukrainiečiai nesugalvotų tokios pačios nesąmonės ir net nepagalvotų, kad kažką reikia tirti. Nes kitą kartą tokioje situacijoje pradėjus UA kariams abejoti matysime išguldytus ne rusus,o ukrainiečius.

              Comment


                Parašė Galys Rodyti pranešimą

                Būtų super jei ukrainiečiai nesugalvotų tokios pačios nesąmonės ir net nepagalvotų, kad kažką reikia tirti. Nes kitą kartą tokioje situacijoje pradėjus UA kariams abejoti matysime išguldytus ne rusus,o ukrainiečius.

                Ištirti - tai nereiškia nuteisti. Ir tyrimas ne dėl to, ar tinkamai ukrainiečiai pasielgė sušaudydami tą orką, kuris išlindo su ginklu, tyrimas del to, ar reikėjo sušaudyti tuos gulinčius beginklius belaisvius. Toks tyrimas niekaip negali pakeisti ukrainiečių karių požiūrio į tai, kad išlindęs orkas su ginklu turi būti sušaudytas. Netgi atvirkščiai - ukrainiečiai kariai turi žinoti, kad visko gali pasitaikyti ir kad imant į nelaisvę orkus turi būti laikomasi maksimalių saugumo standartų.

                Problema yra ta, kad 99% pamačiusių šituos du video ne ukrainiečių ir nešališkų žmonių, matys du dalykus:
                1. Iš namo išeina rusai, kurie pasiduoda ukrainiečių kariams ir sugula ant žemės.
                2. Jie visi yra sušaudomi.

                Ir niekas net nesigilins, kad ten gale išlindo kažkas ir pradėjo šaudyti, ko praktiškai video net nesimato. Tai mes čia gilinamės į visas detales, bet Rusijos propaganda šitą epizodą reklamuoja būtent dėl to, kad 99% į jį taip nesigilins, kaip mes. Jie nori tą žinią paskleisti per pasaulį ir aš manau, kad mes apie tai išgirsime netgi Jungtinėse Tautose. Ką aš bandau paaiškinti, kad Ukrainos reputacija šiuo klausimu yra daug svarbiau, nei bandyti paaiškinti ar pateisinti ukrainiečių karių veiksmus. Aš tų karių veiksmų nesmerkiu, tiesiog sakau, kad Ukrainos pozicija turi būti tokia, kuri nepakenktų jos reputacijai ir kuri užkirstų kelią Kremliaus propagandos mėginimams sulyginti Ukrainą su Rusija.

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


                  Ištirti - tai nereiškia nuteisti. Ir tyrimas ne dėl to, ar tinkamai ukrainiečiai pasielgė sušaudydami orką, kuris išlindo su ginklu, tyrimas del to, ar reikėjo sušaudyti tuos gulinčius beginklius belaisvius. Toks tyrimas niekaip negali pakeisti ukrainiečių karių požiūrio į tai, kad išlindęs orkas su ginklu turi būti sušaudytas. Netgi atvirkščiai - ukrainiečiai kariai turi žinoti, kad visko gali pasitaikyti ir kad imant į nelaisvę orkus turi būti laikomasi maksimalių saugumo standartų.

                  Problema yra ta, kad 99% pamačiusių šituos du video ne ukrainiečių ir nešališkų žmonių, matys du dalykus:
                  1. Iš namo išeina rusai, kurie pasiduoda ukrainiečių kariams ir sugula ant žemės.
                  2. Jie visi yra sušaudomi.

                  Ir niekas net nesigilins, kad ten gale išlindo kažkas ir pradėjo šaudyti, ko praktiškai video net nesimato. Tai mes čia gilinamės į visas detales, bet Rusijos propaganda šitą epizodą reklamuoja būtent dėl to, kad 99% į jį taip nesigilins, kaip mes. Jie nori tą žinią paskleisti per pasaulį ir aš manau, kad mes apie tai išgirsime netgi Jungtinėse Tautose. Ką aš bandau paaiškinti, kad Ukrainos reputacija šiuo klausimu yra daug svarbiau, nei bandyti paaiškinti ar pateisinti ukrainiečių karių veiksmus. Aš tų karių veiksmų nesmerkiu, tiesiog sakau, kad Ukrainos pozicija turi būti tokia, kuri nepakenktų jos reputacijai ir kuri užkirstų kelią Kremliaus propagandos mėginimams sulyginti Ukrainą su Rusija.
                  Bet koks tyrimas tokioje situacijoje leidžia atsirasti abejonėms, užtenka kokio dviejų sakinių ilgio pranešimo, kad rusai padarė karo nusikaltimą ir už tai brangiai sumokėjo.
                  Apie psichologinę įtampą tokių akistatų metu gerai parodo kitas video, kurį turbūt visi matę: rusas net nebando atsišaudyti, bet parklumpa ir vėliau bėga nusisukęs, aš suskaičiuoju apie 30 šūvių, bet jų gerokai daugiau, kadangi šūvių nebeina atskirti nes šaudo keliese. viskas trunka 5-6 sec.
                  Šioje situacijoje pasidavimas nėra ukrainiečių reikalas, tai yra rusų reikalas pasiduoti taip, kad: neduok Dieve nesukelčiau jokios abejonės veiksmu, garsu, žvilgsniu ir jei viską darysiu teisingai, tai gal ukrainietis manęs ir pasigailės. Šiaip kokiose JAV policijos sulaikymo metu pusę tų rusų būtų iššaudę, visų gal ne, bet tik todėl, kad JAV policininkai neturi kulkosvaidžių.
                  Paskutinis taisė Galys; 2022.11.18, 20:16.

                  Comment


                    Parašė Edd Rodyti pranešimą

                    Dėl motyvų abejoju bet kad ten ne ukrainiečių raketa tai gali būti, turint omeny kaip greitai Bidenas sureagavo paskelbdamas kad tai Ukrainos raketa - tiesiog nenorėjo eskalacijos ir problemų. Tuo labiau kad ir mano ekspertiniu vertinimu ten irgi panašiau į Kh-101.
                    Jei gerai pamenu, tai taip pat greitai Bidenas sureagavo ir į Nordstream sprogimus, nors iki šiol ten negirdėt apie tyrimą ir kas ištirta.


                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                      Pasirinkimas buvo. Kai išlindo tas orkas - jį galėjo lengvai sušaudyti su tuo pačiu kulkosvaidžiu. Jeigu tas kulkosvaidistas pradėjo šaudyti ne į jį, o į gulinčius beginklius belaisvius ir tai daryti iš kelių metrų atstumo - tai būtų pats didžiausias prašovimas pro šalį kokį galima įsivaizduoti.
                      Tu esi gyvenime šaudęs iš automatinio ginklo?
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                        Pamenu, kai karo pradžioje buvo pasirodęs video, kur belaisviams ukrainiečiai šaudo į kelėnus ir šitam forume man teko ginti tuo metu nepopuliarią nuomonę, kad taip daryti nereikėtų, ar kaip minimum nereikėtų to filmuoti, kad svarbu, jog visi suprastų ir žinotų kuri pusė yra žvėrys ir kuri pusė yra žmonės
                        Nereikia vaikštinėti po Ukrainą, niekas į kojas nešaudys

                        Comment


                          Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                          jei ne melas ruskyno, tada ukrainieciai galimai susaude nemazai karo belaisviu:

                          https://t.me/SolovievLive/140672

                          dabar ru propaganda visuose kanaluose sita transliuoja. Na negerai, kad beginklius taip issaude, bet nepulsiu dabar ukrainieciu kaltint. Visgi koks besmegenis ukr turejo but, kad filmuot ir platint sita?

                          po tokiu dalyku Vakaru parama tik mazet gali, o orkai maziau pasiduot gyvi nores, nes irgi to bijos.

                          nebent cia fake. Tada geras montazas ir mane apgavo. Bet visa diena visuose telegramo kanaluose sitas aptarinejams. Tiesa pacio susaudymo kamera tarsi neparodo, todel yra tikimybe, kad montazas propagandinis.
                          Iš anksto atsiprašau, jei klystu ir painioju, bet tamsta ne pirmą kartą panašius abejotinus video dedat su retoriniais klausimais?Gal ir banas yra parėjęs už panašius teiginius? Šitą video aš jau anksčiau, ne šiandien mačiau, man ir įdomiai pasirodė kaip jie čia sugulę, kaip po sprogimo, bet kraujas kaip po šaudymo į juos, bet tik tiek. Šiaip gan įdomų, kad rusai priversti kapstytis po gan senus video ir gan paveluotai reaguoja, ne iš gero gyvenimo matyt. Kas dėl tokių "karo nusikaltimų", belaisvių sušaudymų ar kitu atakavimu buvo ir labiau "įtikinamų" video. Visgi reiktų suprast, kad tokiais atvėjais ugnies atidengimą į priešų sankaupą, kad ir norinčių pasiduoti gali išprovokuot mažiausias priešo judesys, net ir netyčinis.

                          Comment


                            Vėl leftistai išlindo. Karas yra result oriented business. Arba tu deliverini, arba tave deliverina. Tik tiek, kad nebūtina kiekvieną situaciją internetan kelti.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė mag Rodyti pranešimą

                              Iš anksto atsiprašau, jei klystu ir painioju.
                              Klysti ir painioji.

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Vėl leftistai išlindo. Karas yra result oriented business. Arba tu deliverini, arba tave deliverina. Tik tiek, kad nebūtina kiekvieną situaciją internetan kelti.
                                Čia toks interneto trolių ir kacapyno mylėtojų bizinis, ieškoti ZSU "karo nusikaltimų". Kaip kažkas jau atkreipė dėmėsį, jokie karo nusikaltimai a priori negali vykti, kadangi ruZija karo nepaselbė, taip kad

                                Comment


                                  Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                                  Čia toks interneto trolių ir kacapyno mylėtojų bizinis, ieškoti ZSU "karo nusikaltimų". Kaip kažkas jau atkreipė dėmėsį, jokie karo nusikaltimai a priori negali vykti, kadangi ruZija karo nepaselbė, taip kad
                                  Kaip internetuose juokaujama: "specialiosios operacijos "nusikaltimai""

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                    Tu esi gyvenime šaudęs iš automatinio ginklo?
                                    Nesu. Ar tai kažkaip keičia fiziką ir faktą, kad automatiniai ginklai šaudo tiesiai?

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                      Nesu. Ar tai kažkaip keičia fiziką ir faktą, kad automatiniai ginklai šaudo tiesiai?
                                      O ką fizika sako apie atatranką?
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                        Nesu. Ar tai kažkaip keičia fiziką ir faktą, kad automatiniai ginklai šaudo tiesiai?
                                        Tas negras arba juodai apsirenges rembo, kuris pradėjo šaudyti iš už kampo, gavęs kulką krito nuspaudęs gaiduką ir iššaudė savo gulinčius bendražygius. Ir taškas.


                                        P.S. uzkiai kasa apkasus ir įrenginėja įtvirtinimus Herson'o srities pietuose ties Geničesk'u netoli Krym'o. Tačiau jei jie pasidomėtų istorija, tai sužinotu kad kiek buvo bandymų imti Krym'ą sausuma, visi buvo sėkmingi.
                                        -

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                          Nesu. Ar tai kažkaip keičia fiziką ir faktą, kad automatiniai ginklai šaudo tiesiai?
                                          Iš vamzdžio šauna tiesiai. Bėda ta, kad dėl atatrankos vamzdis šokinėja į visas puses.

                                          Tu pamatęs pirmą, Kremliaus nukirptą video, nusprendei kad ukrainiečiai žudo belaisvius. Ir dabar, net pamatęs pilną video, vistiek laikaisi savo pirmos absurdiškos versijos?

                                          Rusai pasidavinėja, situacija yra max įtempta. Išlenda ruskis su automatu ir pradeda šaudyti, ukrainičiui su kulkosvaidžiu belieka "spray and pray" kol dėtuvė lieka tuščia. Iš šitų video nėra absoliučiai jokių indikacijų kad čia vyko kažkokios premeditated belaisvių žudynės.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X