Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė El_Greco
    Aha viskam reik laiko.Idomu kada gi tas laikas ateis?Po 10 20 50 metu?
    Jei visi tik lauks kol ateis jis neateis, kazkas turi tai uzdirbti. 20 metu pakankamai realus laikotarpis jai tik idesime pastangu.

    Comment


      Parašė El_Greco
      Aha viskam reik laiko.Idomu kada gi tas laikas ateis?Po 10 20 50 metu?
      Jei nebus kokių nors didelių sukrėtimų, reali vidutinė alga (atmetant infliacijos įtaką) turėtų padvigubėti po maždaug 10 metų.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė tadux
        Jei visi tik lauks kol ateis jis neateis, kazkas turi tai uzdirbti.
        www.lt-lv-forum.org/

        Comment


          Parašė tadux
          Jei visi tik lauks kol ateis jis neateis, kazkas turi tai uzdirbti.
          Eh? Siulai niekam i jokius uzsienius nevaziuot bet sedet lt ir art uz 300lt per menesi?

          Comment


            Parašė El_Greco
            Eh? Siulai niekam i jokius uzsienius nevaziuot bet sedet lt ir art uz 300lt per menesi?
            Manau, kad tadux turejo omeny ne tai, kad niekas negali isvaziuoti, o tai, kad zmogus vietoj to, kad niurzgetu apie bloga gyvenima, turetu pirmiau pats ji uzsidirbti, o ne laukti, kol kasnors ji uzdirbs.
            www.lt-lv-forum.org/

            Comment


              Ir kaip gi ji uzsidirbt?

              Comment


                Parašė El_Greco
                Ir kaip gi ji uzsidirbt?
                Darbu tikriausiai.
                www.lt-lv-forum.org/

                Comment


                  Parašė El_Greco
                  Eh? Siulai niekam i jokius uzsienius nevaziuot bet sedet lt ir art uz 300lt per menesi?
                  Jei tik už tiek sugebi, tai gal visgi lik JK
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Parašė AIRzol
                    Manau, kad tadux turejo omeny ne tai, kad niekas negali isvaziuoti, o tai, kad zmogus vietoj to, kad niurzgetu apie bloga gyvenima, turetu pirmiau pats ji uzsidirbti, o ne laukti, kol kasnors ji uzdirbs.
                    Uzsidirbti glima ir Lietuvoje ir turbut bet kur kitur pasaulyje. Taciau issivysciusiose salyse (UK, JAV, Vokietijoje) tai padaryti lengviau, daugeliu atveju ir biurokratines kliutys lengviau iveikiamos (pvz steigiant versla). Taip pat LABAI svarbus (gal netgi esminis faktorius): korupcijos nebuvimas, kas Lietuvoje vis dar tebera skaudi problema. Galima suprasti tuos, kurie uzuot bande kazka daryti pereinamojoje Lietuvos sistemoje renkasi stabilesne aplinka. Lietuvai istojus i ES tai padaryti labai paprasta, turint omeny legalu statusa ir ES teise uz nugaros. Kam laukti 10 ar 15 metu, kai galima rezultato tiketis iskart? Zmones tiesiog daro tai, kas jiems geriau.


                    Del realiu pajamu (pagal PPP) turbut santykis ne daug skiriasi lyginant BVP per capita. Lietuva siuo metu turi daugmaz 1/2-1/3 to, ka turi issivysciusios V.Europos salys vienam gyventojui, kas aisku nera labai blogai.

                    Comment


                      Parašė Mantaz
                      Jei tik už tiek sugebi, tai gal visgi lik JK
                      Wow koks tu kietas.Jei tu sugebi uz daugiau nereiskia kad ir kiti uz tiek pat sugeba.Beto tuos 300 lt kaip pavyzdi pateikiau.
                      PS as net nezadu grizt i lt.Nesijaudink.
                      Paskutinis taisė El_Greco; 2006.08.02, 00:59.

                      Comment


                        John>>>Tačiau jei visi laikysis tokio principo, tai gali tekti "geresnio gyvenimo" laukti ne 20 ir ne 30, o gal net ne 50 metų... Mano manymu yra kvaila ir naivu tikėtis geresnių/palankesnių sąlygų neprisidedant nė pirštu.

                        Comment


                          Parašė Darius_
                          John>>>Tačiau jei visi laikysis tokio principo, tai gali tekti "geresnio gyvenimo" laukti ne 20 ir ne 30, o gal net ne 50 metų... Mano manymu yra kvaila ir naivu tikėtis geresnių/palankesnių sąlygų neprisidedant nė pirštu.
                          Na matai, kad geresnes salygos yra ne uz 20 ar 30 metu, bet uz 2000km realiame laike.
                          Aisku, kai kuriems individualiems atvejams gali buti kitaip, bet faktas, kad mano minetu saliu visuomenes yra labiau subrendusios ir jos sukuria geresnes salygas kurti, dirbti, studijuoti ir t.t. Sveikas protas suponuoja, kad ten visgi galbut YRA geriau.

                          Comment


                            Parašė Mantaz
                            Nominaliais skaičiais gal ir 4, tačiau realiais (atsižvelgiant į kainų lygį) yra mažiau. Beje, ko čia stebiesi? Negali gi atlyginimas imt ir šoktelt iki vakarų lygio. Viskam reikia laiko.
                            Kad, žinok, atsižvelgiant į kainų lygį tas skirtumas ne kažin kiek ir mažėja. Pvz. rūbai pas mus kelis kartus brangesni, automobiliai - taip pat, maistas tik šiek tiek pigesnis, vis dar gerokai pigesnis nekilnojamasis turtas, cigaretės ir šiek tiek - degalai. Tačiau šiose srityse taip pat sparčiai vejamės, taigi, eliminavus kainų lygį, gausim, kad tas skirtumas ne tik, kad mažesnis, bet netgi ir didesnis.
                            Žinau, kad viskam reikia laiko ir nesistebiu, taip, taip ir turi būt, tačiau, kaip kažkas jau rašė - kam laukt 20 metų, jei tą patį gali turėt šiandien, tik už 2000 km?

                            Comment


                              Parašė El_Greco
                              Eh? Siulai niekam i jokius uzsienius nevaziuot bet sedet lt ir art uz 300lt per menesi?
                              Gyveni UK. Tai gal žinai kiek gali uždirbti vidutiniškai kvalifikuotas statybininkas. Ne nieko nemokantis pagalbinis, bet tarkim mūrininkas, ar stalius, ar betonuotojas.

                              Comment


                                Prieš kelis metus turėjau pasirinkimą ar likti LT, ar šauti į GB. Tiesa galimybė rinktis yra ir dabar, bet jau apsisprendžiau, kad liksiu čia. Mano pagrindinis argumentas buvo tai, kad "ten" aš greičiausiai būsiu "mėlyna apykakle" bent jau eilę metų, kol pilnai neįsiliesiu. O "čia" esu "balta apykakle" nuo pat pradžių. Iš materialinės pusės aš negaliu skųstis- gyvenimas Lietuvoj išties gerėja ir aš tai jaučiu. Užsidirbu viskam, ko man reikia- išlaikau šeimą ir turiu daug planų ateičiai kaip dar labiau pagerinti savo gerbūvi. Lygiai taip pat ir daugelis mano pažįstamų- turi naujus namus/butus, arba planuoja juos neužilgo turėti, vairuoja neblogas mašinas, gali sau leisti bent kartą per metus išvykti į šiltus kraštus pasiilsėti.

                                Bet ne visiems pavyksta taip Lietuvoje įsitvirtinti, tad visiškai nesmerkiu tų, kas sotesnio gyvenimo patraukia ieškoti svetur. PVZ mano jaunėlis brolis su mokslais nelabai draugavo ir Lietuvoj jam joks normalesnis darbas nešvietė. Užtai išvažiavęs į UK jis nuvarė dirbti/mokytis į Tony&Guy ir per trumpą laiką (~2 metus) tapo vienu jauniausių top stylist toje kompanijoje. Dabar jis dirba Dubajuje ir vargo nemato- toli gražu ne kiekvienas gali sau leisti pas jį nusikirpti. Ar būtų pavykę jam taip prasisukti Lietuvoj? Ne.

                                Tad likti ar išvažiuoti yra nuo daugelio aplinkybių priklausantis pasirinkimas. Vienintelis dalykas kurio aš nepateisinu- tai panieka. Tiek išvažiavusiųsjų savo kraštui, tiek likusiųjų- išvažiavusiems.
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Parašė El_Greco
                                  Wow koks tu kietas.Jei tu sugebi uz daugiau nereiskia kad ir kiti uz tiek pat sugeba.Beto tuos 300 lt kaip pavyzdi pateikiau.
                                  PS as net nezadu grizt i lt.Nesijaudink.
                                  300 Lt nebent gautų kokioje Naujojoje Akmenėje puse etato dirbanti valytoja, taigi nereikia vaikytis kraštutinumų

                                  Parašė minjey
                                  Kad, žinok, atsižvelgiant į kainų lygį tas skirtumas ne kažin kiek ir mažėja. Pvz. rūbai pas mus kelis kartus brangesni, automobiliai - taip pat, maistas tik šiek tiek pigesnis, vis dar gerokai pigesnis nekilnojamasis turtas, cigaretės ir šiek tiek - degalai. Tačiau šiose srityse taip pat sparčiai vejamės, taigi, eliminavus kainų lygį, gausim, kad tas skirtumas ne tik, kad mažesnis, bet netgi ir didesnis.
                                  Žinau, kad viskam reikia laiko ir nesistebiu, taip, taip ir turi būt, tačiau, kaip kažkas jau rašė - kam laukt 20 metų, jei tą patį gali turėt šiandien, tik už 2000 km?
                                  Bendras kainų lygis vis vien mažesnis ir nereikia to neigti, nes tai prieštarautų daugeliui dėsnių.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Jaunimas nori visko daug ir visko iš karto. Lietuvoje tai gana sudėtinga, o štai, pvz. JAV visai realu. Daug pažystamų su žaliom kortom išvyko gyventi į JAV, po klelių metų jau turi beveik naujas auto (vienas net sugebėjo įsigyti BMW 740 il 2004 m.), dar po kelių metų visi gyveno nuosavuose namuose, aiškų, kelionės p visą JAV ir už jos ribų. Štai kas vilioja jaunimą iš Lietuvos.

                                    Comment


                                      Parašė liutass
                                      Jaunimas nori visko daug ir visko iš karto. Lietuvoje tai gana sudėtinga, o štai, pvz. JAV visai realu. Daug pažystamų su žaliom kortom išvyko gyventi į JAV, po klelių metų jau turi beveik naujas auto (vienas net sugebėjo įsigyti BMW 740 il 2004 m.), dar po kelių metų visi gyveno nuosavuose namuose, aiškų, kelionės p visą JAV ir už jos ribų. Štai kas vilioja jaunimą iš Lietuvos.
                                      Šiaip tas pirkimas paprastai daromas išsimokėtinai, o Lietuvoje naują mašiną ar būstą galima taip pat nusipirkti gaunant ne kosminius pinigus.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė Mantaz
                                        300 Lt nebent gautų kokioje Naujojoje Akmenėje puse etato dirbanti valytoja, taigi nereikia vaikytis kraštutinumų
                                        Būtent. Minimalus atlyginimas juk 600 Lt, per kelis metus jis padidės iki 800 lt (Blinkevičiūtė žadėjo). Be to, mokesčiai mažėja. O vidutinis atlyginimas juk apie 1200 Lt. Taip, kad tikrai nereikia persūdyt, 300 Lt gali gauti tik visiškai nekvalifikuotas darbuotojas, dirbantis kas antrą savaitę (pusę etato).
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          Parašė Mantaz
                                          Šiaip tas pirkimas paprastai daromas išsimokėtinai, o Lietuvoje naują mašiną ar būstą galima taip pat nusipirkti gaunant ne kosminius pinigus.
                                          Mantai, taip gali buti, bet reikia zvelgti toliau.
                                          Kaip as minejau anksciau, salygos ivairioms veikloms ten (pvz JAV) yra kur kas geresnes, nei Lietuvoje. Juk neteigi, kad salygos Lietuvoje ir JAV susikurti gerove yra TOKIOS PACIOS? Tai butu tiesiog neteisybe. Todel gincytis toliau lyg ir nera reikalo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X