Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Klaipėdietė kaulų smegenų..

    Comment


      Parašė John
      Reiktu nebekliedeti apie imigrantu sugrizima, bet galvoti apie imigracijos skatinima i Lietuva. Tokiu "rinku" yra pakankamai ir pasirinkimas pakankamai geras.
      Is D.Britanijos emigruoja simtai tukstanciu britu, bet balansas islieka teigiamas del imigracijos is kitur.
      cia tik pastebejimas:
      neseniai teko vaziuoti Ekolines autobusu is Kyjivo i Vilniu, laisvu vietu nebuvo, bet idomiausia - keleiviu klasifikacija: puse autobuso - vidutinio amziaus statybinikai ir visokie meistreliai (kresni vyrukai, snekantys apie busimus darbus Lietuvoje), kita puse - simpatiskos (beveik visos) merginos dalykiniais kostiumeliais (tikriausiai vadybininkes), keleta studentu, pora mociuciu ir as, laisvas menininkas
      Lietuva - velniskai patraukli salis, tik, man atrodo, lietuviai tai supranta paskutiniai, nepykit

      Comment


        Parašė oranger
        cia tik pastebejimas:
        neseniai teko vaziuoti Ekolines autobusu is Kyjivo i Vilniu, laisvu vietu nebuvo, bet idomiausia - keleiviu klasifikacija: puse autobuso - vidutinio amziaus statybinikai ir visokie meistreliai (kresni vyrukai, snekantys apie busimus darbus Lietuvoje), kita puse - simpatiskos (beveik visos) merginos dalykiniais kostiumeliais (tikriausiai vadybininkes), keleta studentu, pora mociuciu ir as, laisvas menininkas
        Lietuva - velniskai patraukli salis, tik, man atrodo, lietuviai tai supranta paskutiniai, nepykit
        Sutinku, kad Lietuva pakankamai gera ir saugi salis, ypac turint omeny, kad jau esam ES nariai. Norintiems ramiai gyventi ir dirbti ateityje tai turetu buti labai nebloga vieta.

        Comment


          Norejau pasakyti, kad migracija nera jau toks blogas dalykas. Nereikia smerkti tu kurie isvaziavo svetur gyventi. Geriau smerkti tuos, kurie isvaziavo i uzsieni ir pamirso, kad yra lietuviai. Tai tie patys zmones, kurie bamba pries LT, kritikuoja salies situacija, zemina jos varda. Man yra begalo daug teke sutikti lietuviu Chicago mieste, kurie pabuve vos kelius metus jau "nebesneka" lieuviskai, kurie keiciasi savo vardus ir kratosi lietuviskos prigimties. Geda ir gaila! Lietuviu ne tiek ir mazai toje Chicago gyvena, galetu kaip kokie rusai, ar lenkai, ar net meksikonai gyventi viename rajone. Bet daugeliui tai nepriimtina, tipo zemas lygis. Ai...te pasiunta.
          Beje, galiu duoti toki patarima, tiems kurie nori atvaziuoti i U.S., bet negali vizos gauti. Ira budas 100% garantuojantis kelialapi i U.S. Reikia istoti dar lietuvoje esanciam i kokia nors U.S. mokykla (kaimuos apie 100$) ir tada eiti prasyti vizos- duos. Tas budas yra garantuotas. As taip savo geriausia drauga atsiveziau. Daug zmoniu taip atvaziavo!!!

          Comment


            Kad tas pats ir kitose salyse. Kratosi lietuvos kaip kokio did. prieso. Nevisi, bet yra tokiu, tipo jau per zemas lygis. As siaip gyvenau Vancouver ir ten vaziuosiu tik sia vasara.
            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

            Comment


              Parašė innuendo
              ? Taip aš Airijoje, bet visą vasarą prabūsiu Lietuvoje .
              na as vaziuoju i airija labai ilgam galbut liepa o kokiam tu rajone gyveni?

              Comment


                ai perskaiciau virsuje forume Dubline gyeni?

                Comment


                  Parašė FM'as
                  na as vaziuoju i airija labai ilgam galbut liepa o kokiam tu rajone gyveni?
                  Aš iš Dublino esu. O ant kiek laiko maždaug važiuosi, nes aš Airijoj atsidursiu tik Rugpjūčio gale (ir tai turbūt tik ).

                  Comment


                    Parašė Didmiestis
                    Lietuviu ne tiek ir mazai toje Chicago gyvena, galetu kaip kokie rusai, ar lenkai, ar net meksikonai gyventi viename rajone.
                    Lietuviai vienam rajone ?Taigi ispjaus vienas kita prisigere.Hmz nebent US jie kitokie nei UK ar Airijoj bet labai abejoju.

                    Comment


                      Parašė El_Greco
                      Lietuviai vienam rajone ?Taigi ispjaus vienas kita prisigere.Hmz nebent US jie kitokie nei UK ar Airijoj bet labai abejoju.
                      Visokiu ir cia pilna. Kad ir kaip ten bebutu, belabai girdisi, kad tie lietuviai tarp saves pjautusi. kaip jau minejau anksciau, jie bega vienas nuo kito, tad per atstuma kumsciais nepamosikuosi.

                      Comment


                        Tautiečiams užsienyje - informacija apie įsidarbinimą Lietuvoje
                        http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=9912823
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Šiemet jau sumažėjo beveik 10 tūkst. gyventojų
                          Lietuvos gyventojų per penkis mėnesius sumažėjo 9,2 tūkstančio. Statistikos departamento duomenimis, birželio pradžioje pradžioje Lietuvoje gyveno 3,394 mln. gyventojų...
                          Sausio-gegužės mėnesiais šalyje gimė 12,225 tūkst. kūdikių - tai yra 388 mažiau nei praėjusių metų tą patį laikotarpį, o mirė 19,571 tūkst. žmonių (591 daugiau).
                          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=10254166

                          Comment


                            Parašė liutass
                            Šiemet jau sumažėjo beveik 10 tūkst. gyventojų


                            http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=10254166
                            biski gal ir perdeda, pagasdinti nori
                            nezinau, kaip kitur, bet mano aplinkoj per menesi du zmones grizo su visom "smutkem" namo, kaip jie sako, i Lietuvele... stai taip

                            Comment


                              Parašė oranger
                              biski gal ir perdeda, pagasdinti nori
                              Nemanau, nes statistikos departamentas fiksuoja tik oficialius duomenis, o ne oficialus yra dar didesni.

                              Comment


                                Parašė liutass
                                Nemanau, nes statistikos departamentas fiksuoja tik oficialius duomenis, o ne oficialus yra dar didesni.
                                del gimusiu/mirusiu taip...
                                bet del darban vaziuojanciu, emigruojanciu, slampinejanciu po visa Europa - kur ten oficialiai suskaiciuosi, tas pats, kaip snaiges skaiciuoti ir manyti, kad daug zinai ir protingas esi...

                                Comment


                                  Parašė oranger
                                  del gimusiu/mirusiu taip...
                                  bet del darban vaziuojanciu, emigruojanciu, slampinejanciu po visa Europa - kur ten oficialiai suskaiciuosi, tas pats, kaip snaiges skaiciuoti ir manyti, kad daug zinai ir protingas esi...
                                  Būten, neoficiali emigracija yra didesnė už oficialią.

                                  Comment


                                    Grįžta žmonės, išleidžia čia pinigus ir vėl išvažiuoja Nu nerealu, kad emigravęs lietuvis grįžtų į Lietuvą dirbt to paties darbo, ką ir ten. Nerealu. Va kai galės eilinė viešbučio kambarinė per metus laiko Lietuvoje užsidirbti tiek, kad galėtų po to mėnesį keliaut po europą, susimokėt už mokslą, už nuomojamą butą ir dar metus sau leist nedirbt, o mokytis, (pavyzdys "iš gyvenimo") tada ir nevažiuos niekur.
                                    Arba kitas pavyzdys - mano tėvas, kuriam jau virš 50 metų, jau pusantrų metų gyvena Airijoje. Ir ten jo šiek tiek didesnis nei minimalus atlyginimas yra beveik 4 kartus didesnis nei mano gerokai didesnis nei vidutinis atlyginimas Lietuvoje. Tai ką ir begalvot...

                                    Comment


                                      Parašė minjey
                                      Nu nerealu, kad emigravęs lietuvis grįžtų į Lietuvą dirbt to paties darbo, ką ir ten. Nerealu...
                                      visokiu yra pavyzdziu ir visokiu zmoniu bei ju poreikiu...
                                      tik labai prastai atrodo, kai ka tik emigrave, moko gyventi likusius...
                                      o tokiu nemazai atsiranda...

                                      Comment


                                        Parašė minjey
                                        Grįžta žmonės, išleidžia čia pinigus ir vėl išvažiuoja Nu nerealu, kad emigravęs lietuvis grįžtų į Lietuvą dirbt to paties darbo, ką ir ten. Nerealu. Va kai galės eilinė viešbučio kambarinė per metus laiko Lietuvoje užsidirbti tiek, kad galėtų po to mėnesį keliaut po europą, susimokėt už mokslą, už nuomojamą butą ir dar metus sau leist nedirbt, o mokytis, (pavyzdys "iš gyvenimo") tada ir nevažiuos niekur.
                                        Arba kitas pavyzdys - mano tėvas, kuriam jau virš 50 metų, jau pusantrų metų gyvena Airijoje. Ir ten jo šiek tiek didesnis nei minimalus atlyginimas yra beveik 4 kartus didesnis nei mano gerokai didesnis nei vidutinis atlyginimas Lietuvoje. Tai ką ir begalvot...
                                        Nominaliais skaičiais gal ir 4, tačiau realiais (atsižvelgiant į kainų lygį) yra mažiau. Beje, ko čia stebiesi? Negali gi atlyginimas imt ir šoktelt iki vakarų lygio. Viskam reikia laiko.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Aha viskam reik laiko.Idomu kada gi tas laikas ateis?Po 10 20 50 metu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X